لزوم ثبت شرکت در زنجان

آیا می دانید چرا باید ثبت شرکت در زنجان داشته باشید؟ برایتان می گویم هر گونه کسب و کاری برای رشد در بازار اقتصاد نیاز دارد که به ماهیت حقوقی تبدیل شود و ماهیت حقوقی از طریق ثبت شرکت در زنجان خلق می شود.  با تبدیل کسب و کار ها و بنگاه های کوچک به شرکت و سازمان دهی شراکت های عمومی با ثبت شرکت می توانید با داشتن مدارک قانونی و رسمی احقاق حقوق قانونی خودتان را درخواست نماید بدین منظور ما در ثبت بین الملل در کنار شما هستیم تا هر آنچه که در طی سالیان متمادی آموخته ایم و تجربه نموده ایم را با شما به اشتراک بگذاریم. ابتدا این مقاله را از دست ندهید و در صورت بروز هر گونه اشکالی با ما درثبت بین الملل تماس بگیرید. 

لزوم ثبت شرکت 

برای اینکه بتوانید قرار دادهای مهم با اشخاص حقوقی تنظیم کنید نیاز مند ثبت شرکت در زنجان هستید. علاوه بر این اگر می خواهید از تهسیلات بانکی استفاده کنید حتماً باید مبادرت به ثبت شرکت نمایید . در کسب و کار هایی که نیاز به جلب اعتماد مشتری دارید با ثبت شرکت خود به خود این فرصت به شما داده می شود چرا که بعد از ثبت وجود اعتبار شرکت قابل استعلام است  و اطلاعات آن در دسترس عموم است. با ثبت شرکت از اشتراک تجربه ، توان ، تخصص و سرمایه شرکا یا کارمندان خود بهره مند می شوید و می توانید از خدمات بیمه استفاده کنید. با ثبت شرکت  تبلیغات و بازاریابی بیشتر، شرکت در نمایشگاه ، قرارداد با سازمان های دولتی، اخذ گرید ، شرکت در مناقصه و غیره برای شما میسر می شود.

روش های ثبت شرکت در زنجان

ثبت شرکت زنجان به دو روش از طریق ثبت شرکت توسط خود شخص یا اصیل وثبت شرکت توسط وکیل موسسه ثبتی ممکن است . ما روش دوم را پیشنهاد می دهیم زیرا اگرچه شاید هزینه بیشتری داشته باشد، ولی سبب می شود که اولین قدم های قانونی کردن کسب و کار خود را محکم بردارید و در آینده با چالش و مشکل روبرو نشوید. کارشناسان امور ثبتی درامر تکمیل و تجمیع مدارک، استعلام و انتخاب نام شرکت، تدوین اصولی موضوع شرکت و سایر موارد با حضورشان به شما آگاهی داده و جلوی مشکلات احتمالی قبل و بعد از ثبت شرکت را می گیرد.

روش دقیق ثبت شرکت را در این مقاله مطالعه نمایید:  نحوه ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت در زنجان 

 1.  ورود به سایت اداره ثبت شرکت های زنجان 
 2. تکمیل اطلاعات شخصی و اطلاعات مربوط به شرکت در این سامانه و ارجاع درخواست مربوطه به کارتابل کارشناسان ثبت شرکت در زنجان 
 3.  دریافت تأییدیه اسم شرکت و در صورت نیاز ارائه گواهی سپرده بخش یا کل سرمایه در بانک 
 4.  تنظیم اوراق ثبتی مربوطه و اخذ امضاء از اعضاء
 5.  پست مدارک به اداره ثبت شرکت های زنجان 
 6.  دریافت ابلاغیه آگهی تأسیس شرکت
 7.  پرداخت روزنامه رسمی و کثیرالانتشار شرکت

اصول و مقررات ثبت شرکت در زنجان

برای ثبت شرکت در زنجان این استان هم تابع قوانین کلی کشور است و برای ثبت شرکت در این استان باید قواعد مربوطه قانون تجارت ، متمم های صادره از سوی مجلس شورای اسلامی و لایحه اصلاحی قانون تجارت و آئین نامه های اجرایی مربوط به ثبت شرکت باید لحاظ گردد. اشخاصی که به این قوانین اشراف ندارند اگر مبادرت به ثبت شرکت در زنجان نمایند قطعاً برای صاحبان شرکت در آینده تبعات قانونی جبران ناپذیری رخ خواهد داد. 

نکته: اعضاء شرکت باید فاقد سوء پیشینه باشند .

اقداماتی که پس از ثبت شرکت باید صورت گیرد؟ 

1. اخذ کد اقتصادی ظرف دو ماه پس از ثبت شرکت

2. تشکیل پرونده مالیاتی قبل از اقدام برای اخذ کد اقتصادی 

3. پلمپ دفاتر بلافاصله پس از ثبت شرکت و اخذ سالانه آن ها جهت ارائه به همراه اظهارنامه

ثبت شرکت زنجان با ثبت بین الملل

مدارک ثبت شرکت در زنجان 

 •  کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضاء وارد شده در شرکت 
 • دو رو نوشت از اساسنامه  و سایر مدارک شرکت 
 •  مجوز درصورت لزوم
 • وکالت نامه صورت لزوم
 •  ابلاغ تایید اسم
 •  رسید ثبت نام الکترونیک

چه شرکت هایی در زنجان قابلیت ثبت را دارند؟

به طور کلی تمام شرکت هایی که در قانون تجارت از آنها یاد شده در زنجان هم قابل ثبت هستند این شرکت ها شامل : شرکت سهامی ، شرکت تعاونی ،شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت نسبی و تضامنی می باشد . اما برخی از این شرکت ها سابقه چشم گیری در ثبت شرکت زنجان دارند که شامل این موارد می شود؛ 

شرکت های سهامی  این شرکت ها به دو دسته عام و خاص تقسیم می شوند .شرکت های  سهامی عام با 3 عضو هیئت مدیره و 2 عضو بازرس با میزان سرمایه که 20 درصد از سرمایه تعهدی آن توسط اعضاء تأمین می شود و باقی توسط پذیره نویسی سهام انجام می شود. 35% از 20 در صد سرمایه باید قبل از ثبت شرکت تأمین گردد و این شرکت ها بعد از ثبت سهامشان در بورس قابل نقل و انتقال می باشند.  اما در شرکت های سهامی خاص سرمایه توسط اعضاء تعهد می شود و 35 درصد از کل سرمایه باید در حسابی به نام شرکت در شرف تأسیس بلوکه شود. تعداد اعضاء این نوع شرکت ها با شرکت های سهامی عام یکی می باشد. اعضاء هیئت مدیره هر دوم سال و اعضاء بازرس هر ساله باید تمدید شوند یا تغییر کنند. 

شرکت با مسئولیت محدود: سرمایه در شرکت های مسئولیت محدود تعهدی بوده و لازم نیست در ابتدا تأدیه شود، تعداد اعضاء در این شرکت دو نفر می باشد و برای تمام موضوعات قابلیت ثبت را دارد، این شرکت با سرمایه صد هزارتومان هم قابل ثبت است و ساده ترین و پرتقاضاترین نوع ثبت شرکت در زنجان است. 

هزینه ثبت شرکت در زنجان

 تعرفه های ثبت شرکت به موارد گوناگونی مربوط می باشد مانند میزان سرمایه در شرکت ، نوع شرکت ، تعداد افراد شرکت و متن آگهی ... که پس از مشخص شدن آنها می توان میزان هزینه ثبتی را اعلام نمود .برای اطلاع دقیق از هزینه ثبت شرکت در زنجان با کارشناسان ما در مجتمع ثبتی بین الملل تماس بگیرید. 

ثبت شرکت اتباع خارجی در زنجان

برای ثبت شرکت اتباع خارجی باید کد فراگیر داشته باشند و علاوه بر آن گذرنامه ایشان در یکی از مراکز ترجمی رسمی ترجمه شده باشد و این گذرنامه ترجمه شده  به مهر قوه قضاییه ممهور شده باشد. در این صوررت اتباع خارجی هم همانند اتباع ایرانی می توانند مبادرت به ثبت شرکت نمایند. بد نیست بدانید اتباع خارجی بیشتر از  49در صد نمی توانند در شرکت سهام داشته باشند و قواعد و مقررات مربوطه در قانون تجارت شامل آنها نیز می باشد. 

کلام پایانی

همان طور که مطالعه نمودید محرز شد که ثبت یک شرکت تابع چه اصول و مقرراتی است و از چه موارد قانونی تبعیت می کند برای ثبت شرکت در زنجان حتماً لازم نیست با سرمایه بالا شروع کنید ما برای شما با حداقل مبلغ در تیم ثبت بین الملل شرکت ثبت می کنیم . فقط کافی است برای این منظور با کارشناسان ما در مجموعه ثبتی حقوقی بین الملل تماس بگیرید، آنچه که برای ثبت یک شرکت الزامی می باشد علاوه بر رعایت اصول و مقررات رعایت نکات قانونی در مرحله ثبت شرکت در زنجان است که اگر نادیده گرفته شوند برای متقاضی تبعات جبران ناپذیری را به دنبال دارد .ما در کنار شما هستم تا از بروز هر گونه مشکل بعد از ثبت شرکت جلوگیری به عمل آوریم. هم اکنون با مجتمع ثبت بین الملل تماس بگیرید. 

انواع شرکت های تجاری از لحاظ نوع فعالیت در زنجان

 • ثبت شرکت بازرگانی در زنجان
 • ثبت شرکت پیمانکاری در زنجان
 • ثبت شرکت خدماتی در زنجان
 • ثبت شرکت گردشگری در زنجان
 • ثبت شرکت ساختمانی در زنجان
 • ثبت شرکت عمرانی در زنجان
 • ثبت شرکت تولیدی در زنجان
 • ثبت شرکت صنعتی در زنجان
 • ثبت شرکت دانش بنیان در زنجان
 • ثبت شرکت معماری در زنجان

ثبت شرکت در استان زنجان

 • ثبت شرکت در ابهر
 • ثبت شرکت در خرمدره
 • ثبت شرکت در قیدر
 • ثبت شرکت در قروه
 • ثبت شرکت در ماه نشان
 • ثبت شرکت در زرین آباد

جهت هرگونه اطلاعات حقوقی در حوزه ثبت شرکت در زنجان با ما در ارتباط باشید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت بین الملل

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  راه اندازی سامانه استعلام اشخاص

  به تازگی اداره مالکیت صنعتی برای ثبت برند ( علائم تجاری ) و ثبت طرح صنعتی و غیره اقدام به احراز هویت مینماید.....

 • 21 فروردین

  ثبت آنلاین برند

  یکی از راههای ثبت برند، ثبت آنلاین برند می باشد ...

آخرین نظرات کاربران

 • احمد غلامی

  سپاس از زحمات شما در ثبت شرکت اینجانب.

 • ابراهیم احمدی

  با سلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی بین الملل بخاطر ثبت شرکت اینجانب و ...