شرکت های تجاری شامل 7 نوع بوده که هر کدام دارای ویژگی های خود می باشند . که متقاضیان ثبت شرکت در کشور بنا به موضوع فعالیت خود در آینده باید یکی از انواع این شرکت ها را انتخاب کرده و آن را در اداره ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسد . یکی از انواع شرکت های تجاری ، شرکت های با مسئولیت محدود می باشد که هرکدام از شرکا به میزان سرمایه وارده خود مشمول کسب سود در شرکت می باشند در مقابل شرکت هایی هستند که موضوعی با مسئولیت نامحدود می باشند .  ما در این مقاله برآنیم تا در مورد شرکت با مسئولیت نامحدود در کرج مطالبی را به متقاضیان محترم ارائه نماییم مقاله را بخوانید و در صورت مواجه شدن با هر سوال یا مسئله ای با مشاوران و کارشناسان ثبت بین الملل در ارتباط باشید.

شرکت با مسئولیت نامحدود

شرکت با مسئولیت نامحدود شرکتی است که سهامداران طبق میزان سهمشان نسبت به کسری شرکت مسئول نیستند بلکه این نوع شرکت مملو از مسئولیت های نامحدود برای صاحبان سهام است، صرف نظر از فعالیت های اقتصادی افراد اگر شرکت از پس تعهدات مالی خود بر نیاید و یا صاحبان سهام کاری از پیش نبرند، ممکن است اموال شخصی هر یک از مدیران برای رفع مشکلات مالی مصادره شود.

شرکت با مسئولیت نامحدود برعکس شرکت تضامنی در هم آمیخته است ،در این شرکت تعدادی از سهامداران به مقدار سهام و میزان شراکت خود، نسبت به کسری شرکت مسئول هستند.

به بیان دیگر شرکت نامحدود، (به انگلیسی: unlimited company) یا شرکت شخصی با مسئولیت نامحدود، معمولا توسط تاجرانی که دارایی و منزلت بالایی داشته باشند ثبت میشوند.

در این شرکت ها سهام دار به عنوان یک تاجر ماهر تلقی می شود.

در این شرکت ها مسئولیت افراد تنها دارایی شرکت نیست بلکه گاهی دارایی شخصی افراد سهام دار برای رفع بدهی دریافت می گردد. پس نمیتوان گفت شرکت کاملا وابسته به فرد است به همین دلیل است که برای ثبت شرکت کمترین اطلاعات از آنها گرفته می شود.

فواید شرکت های با مسئولیت نامحدود

یکی از فواید این نوع از شرکتها  سپردن امتیازات بالا توسط بانک ها و... به آنهاست. به عبارت دیگر میتوان گفت شرکت با مسئولیت نامحدود  به دست افراد صاحب نام و مطمئن تأسیس و بار مسئولیت زیادی را با خود به دوش می کشد.

شرکت با مسئولیت نامحدود در کرج

شرکت مسئولیت نامحدود در کرج بدست افرادی تأسیس میشود که خود به شخصه توانایی رویارویی و پاسخ دهی به کسری شرکت را دارد.

برای ثبت این شرکت ها باید بر روی داشته های شخصی فرد حساب و برنامه ریزی کرد  و به همین دلیل مؤسسان بیشتر به ثبت شرکت ها با مسئولیت محدود روی می آورند.

ثبت بین الملل مفتخر است مشاور امور ثبتی شما عزیزان باشد.

تماس با موسسه بین الملل

شعبه کرج : 02632711327

شعبه تهران : 02126655156

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت بین الملل

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  راه اندازی سامانه استعلام اشخاص

  به تازگی اداره مالکیت صنعتی برای ثبت برند ( علائم تجاری ) و ثبت طرح صنعتی و غیره اقدام به احراز هویت مینماید.....

 • 21 فروردین

  ثبت آنلاین برند

  یکی از راههای ثبت برند، ثبت آنلاین برند می باشد ...

آخرین نظرات کاربران

 • احمد غلامی

  سپاس از زحمات شما در ثبت شرکت اینجانب.

 • ابراهیم احمدی

  با سلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی بین الملل بخاطر ثبت شرکت اینجانب و ...