نمونه اسم شرکت ، انتخاب نام شرکت و اسم های تجاری شیک

در این مقاله به توضیحاتی درباره اسم شرکت، اسم های اصیل ایرانی برای شرکت، انتخاب اسم شرکت، نام شرکت پرداخته شده است تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

اسم شرکت

اسم شرکت از مباحث حساس ثبت شرکت محسوب می شود. اسم شرکت مستلزم اطلاعات زیاد درباره آن و دقت و زمان لازم می باشد باید در اسم شرکت بسیار دقت کنید تا بعد از ثبت شرکت مجبور به تغییر اسم شرکت نشوید.

 

اسم شرکت

 

اسم های تجاری شیک

برای اینکه بتوانید اسم فوق العاده برای ثبت شرکت داشته باشید، پس از توضیح درباره انتخاب اسم و .... نمونه ای از اسم های فوق العاده برای ثبت شرکت در انتهای مقاله قید نموده ایم تا بتوانید با فرآیند انتخاب نام آشنایی کامل پیدا نمایید تا انتهای مقاله همراه ما باشید هم چنین در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با ثبت بین الملل تماس حاصل نمایید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ثبت بین الملل بهره مند شوید.

انتخاب اسم شرکت

هنگامی که صحبت از موفقیت یک کسب و کار کوچک در میان است در واقع انتخاب اسم اهمیت بسیاری پیدا می کند. یک نام صحیح شرکت، می تواند شرکت شما را به اوج ببرد و از طرفی یک نام اشتباه نیز می تواند شرکت را به قعر بکشاند. اسم باید انتقال دهنده تجربه، ارزش، وجه تمایز محصولات و خدمات باشد. برخی از کارشناسان معتقدند که اسامی انتزاعی بهترین اسامی هستند، برخی دیگر اعتقاد دارند که اسامی خبری که به مشتریان می گویند که کسب و کار شما دقیقاً چیست بهترین اسامی هستند حال آنکه برخی دیگر به این باورند که اسامی ابداعی بیشتر در اذهان می مانند در حالی که برخی معتقدند که این اسامی سریعتر به فراموشی سپرده می شوند.

اما واقعیت این است که تمامی اسامی می توانند کار آمد باشند چنانچه که با یک استراتژی بازاریابی مناسب پشتیبانی شوند. انتخاب یک نام تجاری خوب یک فرایند پیچیده است . انتخاب اسم شرکت جزء اولین مقرارت ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهم ترین مراحل تاسیس ثبت شرکت است. بسیاری از افراد قبل از ثبت شرکت خود برای رسیدن به نام شرکت مطلوب، انرژی و زمان زیادی صرف می کنند اما گروهی دیگر به هر دلیل اسم شرکت را بدون در نظر گرفتن همه جوانب و با عجله انتخاب می کنند و به همین دلیل هم معمولا بعد از مدتی تصمیم به تغییر اسم شرکت می گیرند.

مقررات و قوانین انتخاب اسم شرکت

 • باید ریشه فارسی داشته باشد.
 • باید غیرفارسی نباشد.
 • باید با شئونات انقلاب اسلامی ایران منافی نداشته باشد.
 • اسم انتخاب شده نباید تکراری باشد.
 • باید دارای اسم خاص باشد.
 • باید از اعداد به صورت ریاضی استفاده نشود و به صورت حروف نوشته شود.
 • باید از عنوان های شاهد،ایثارگران و مانند آن ها که تحت نظارت سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد، استفاده نشود.
 • باید  از عنوان های شعرا، دانشمندان و کاشفان در عصر حاضر استفاده نشود.
 • باید از حروف اول چند کلمه بعنوان اسم مخفف و یا ترکیبی از چند حرف استفاده نشود.
 • نباید از حرف اول بعضی از کلمات مثل: پی وی سی و ...... استفاده شود.

نام های زیر نباید جزء اسامی مضاف به عناوین شرکت اضافه شود :

  ملی - ایران- ملت- کشور- انتظام- نظام- نفت - پتروشیمی - دادگستر- بنیاد – سازمان – مرکز - بهزیست – بانک – بسیج- جهاد -  آسانسور - آژانس- ایثار-ایثارگران – شاهد - شهید- آزاده- جانبازان- تکنو - فامیلی -فیلتر  - نیک – باور- میکروبرد- تست - استار - تک - مدرن -  پیک - امنیت-  کارواش - فانتزی - شهروند - اقتصاد -میهن - جوانان - ایمان - دکوراسیون - هدف - سپاه - تکنیک - دیتا- تک نو- تکنولوژی - اورست - مونتاژ- ونوس - دفتر- ایتال - بیو- کنترل – متریک – مترلژی.

نام شرکت

نام شرکت، نامی می باشد که مختص خودش می باشد و هیچ شرکت دیگری را نمی توان به همان اسم پیدا کرد.هر شخص حقوقی همانند شخص حقیقی باید دارای اسم باشد تا هویتش مشخص و قابل تشخیص باشد.به همین منظور اسم شرکت الزامی است و اقدامات اولیه محسوب می شود. به طور معمول نام شرکت از موضوع فعالیت آن گرفته می شود بنابراین باید در نام شرکت نهایت دقت و انرزی را صرف نمود زیرا نام شرکت می تواند شرکت را به اوج برساند یا بر عکس به نابودی و قعر بکشاند.

نام تجاری

نام تجاری دارای هویت و ویژگی های منحصر به فردی می باشد که از نام کالا و شرکت جدا می باشد.هم چنین نام چیزی بالاتر از اسم ها،علامت ها و شعارها می باشد. هر نام تجاری اسم خاص است که این اسم این قابلیت را دارد که از اسم اجتماع، شهر، گروه و یا یک شخص  تشکیل شده باشد.حتی اسم شما هم می تواند یک نام تجاری باشد. در حقیقت یک نام تجاری بایستی به اندازه ای در اذهان نقش بندد که با شنیدن اسم آن کالا و یا سرویس سریع تر تداعی گردد همانند همان عملی که اپل نموده است.در دنیای امروز شرکت ها درک نموده اند که برند تجاری شرکت آن ها فقط یک معنا و مفهوم خالی نمی باشد بلکه یک سرمایه و دارایی ثروت اندیشمند جهت شرکت محسوب می شود. برند تجاری بین المللی به مصرف کنندگان و مشتریان هویت و جایگاه مشابهی را در سرتاسر جهان ارائه می نماید در صورتی که برند تجاری بین المللی موقعیت و یا هویت برندهای تجاری خود را به منظور اینکه با مخاطب متناسب گردد تغییر می دهد. همانند مک دونالد که یک برند تجاری جهانی می باشد.زیرا فهرست غذایی آن با عنایت به فرهنگ هر کشور تغییر می نماید ولی اپل یک برند تجاری بین المللی می باشد که در همه جای جهان محصول را با همان کیفیتی که دارد ارائه می نماید.

اسم با معنی برای مغازه

همان گونه که می دانید انتخاب اسم با معنی برای مغازه امری مهم محسوب می شود و می تواند وجهه و شهرت مغازه را بالا ببرد برای انتخاب نام مناسب برای مغازه و فروشگاه خود باید اسمی انتخاب کنید زیبا  و در عین حال ساده و با معنی باشد زیرا که انتخاب اسم با معنی برای مغازه همیشه در خاطر مشتریان باقی می ماند و سبب می شود که مشتریان و کاربران شما چندین بار از مغازه ی شما بازدید کنند. اسمی که برای مغازه خود انتخاب می کنید باید ساده باشد تلفظ آن آسان باشد به نحوی که در خاطر مشتریان شما باقی بماند هم چنین انتخاب اسم با معنی برای مغازه می تواند تاثیر به سزایی در برند سازی شما داشته باشد.

اسم های اصیل ایرانی برای شرکت 

بهتر است که از اسم های اصیل ایرانی برای شرکت استفاده کنید، اسم شرکت باید حداقل 3 بخش باید در نظر گرفته شود اسم شرکت بهتر است با موضوع فعالیت شرکت همخوانی داشته باشد اسم برای ثبت شرکت باید معنی و ریشه داشته باشد در تعیین اسم شرکت باید نهایت دقت شود تا مورد تایید کارشناس واقع شود.

برای تعیین نام شرکت باید در ابتدا نام شرکت را انتخاب نموده و پس از تنظیم کلیه اوراق ثبت شرکت، ثبت سامانه ای شرکت در اداره ثبت شرکتها را انجام دهیم. پس از ثبت نام شرکت در سامانه ثبت شرکتها، کارشناسان تعیین نام شرکت در اداره، نام های پیشنهادی شرکت را بررسی نموده و در صورت نداشتن تشابه نام شرکت را مشخص می نمایند. 

روش تعیین نام شركت ها و مؤسسات غیر تجاری

روش ثبت تعیین نام شركت و مؤسسات غیر تجاری كه در نظر است در تهران و یا در ادارات ثبت شهرستان ها به ثبت برسد كه فقط در اداره ثبت شركتها و مالكیت صنعتی انجام می شود اقدامهای این مرحله بشرح ذیل است: 

تعیین انتخاب نام شركت و مؤسسات غیر تجاری كه قبلاً سابقه ای نداشته مؤسسین قصد تاسیس آن را دارند. تعیین نام شركتها و مؤسسات غیر تجاری كه قبلاً سابقه ثبت داشته حال قصد تعویض نام آن را دارند. تعیین نام شركتها و مؤسسات غیر تجاری خارجی كه در كشورهای خارجی سابقه ثبت داشته و شعباتی از آنها در ایران تاسیس می شود.

در اقدام اول كسانی كه قصد تاسیس شركتها و مؤسسات غیر تجاری را در تهران دارند، پس از تكمیل شركتنامه و اظهار نامه كه از قسمت فروش اوراق بهادار تهیه می شود و اساسنامه كه بوسیله متقاضیان تكمیل می گردد و سایر مدارك لازم در شركتهای با مسئولیت محدود و سهامی خاص و در مورد مؤسسات فرم مخصوص مؤسسه و پروانه تاسیس مؤسسه كه قبلاً بوسیله شهربانی جمهوری اسلامی ایران بطور محرمانه به اداره ثبت شركتها ارسال شده و در قسمت تعیین نام نگهداری می شود.

پس از بررسی و اینكه دستور تعیین نام در بالای اوراق داده شده و اطمینان كامل از هویت متقاضی اقدام و كوشش در جهت انتخاب یك اسم از سری اسامی پیشنهادی كه بطور جداگانه و به ترتیب اولویت بوسیله متقاضی ارائه شده صورت می گیرد ، با مراجعه به دفاتر موجود بطوریكه اولاً با فرهنگ انقلاب اسلامی مطابقت نماید.

ثالثاً با مراجعه به دفاتر موجود و كثرت نام شركتهای ثبت شده موجود سعی می شود كه همواره نام انتخابی تشابه اسمی با نام شركتهای ثبت شده را پیدا نكند پس از حصول اطمینان از اینكه نام انتخابی یك اسم مطلوب می باشد در دفتر مربوطه با توجه به نوع شركت و تاریخ ماه و سال وارد می شود.

علاوه بر این در بالای اوراق ارائه شده نیز نام شركت را با توجه به نوع آن نوشته و امضاء می شود كه باید مورد تایید و موافقت مدیر كل و یا معاون و یا رئیس اداره مربوطه واقع شود كه در بالای اوراق نظر خود را اعلام می دارد. چون در قسمت تعیین نام كنترل اسامی كلیه شركتها و موسسات غیر تجاری كه در ایران به ثبت می رسند مورد بررسی است.

اشخاصی كه در شهرستان ها قصد تاسیس شركت را دارند، بایستی حتماً برای تعیین نام شركت خود از مركز كسب تكلیف نمایند. اینكار بوسیله نامه یا تلگرافی از ادارات ثبت استعلام می شود و یا متقاضی خود مستقیماً با درخواست كتبی مراجعه نموده و تقاضای نام می نماید. كلیه این نامه ها پس از اینكه وارد دفتر اندیكاتور اداره شود در قسمت نام مورد بررسی قرار می گیرد و از اسامی انتخابی نام مطلوب انتخاب و بوسیله نامه برای شهرستان مربوطه صادر می شود.برای هر نام مدت دو ماه اعتبار در نظر گرفته شده است سپس اسم شركت و نام شهرستان و شماره دفتر اداره و تاریخ روز در دفاتر وارد می شود.

ب- در اقدام نوع دوم نسبت به تغییر نام شركتها بایستی صورتجلسه تغییر نام را كه شركاء موافقت خود را بوسیله آن تغییر نام شركت را نموده اند را تسلیم نمایند. پس از بررسی نام جدید انتخاب و در صورتجلسه ارائه شده منعكس می شود و در دفاتر تعیین نام نیز وارد می شود و برای اقدام و صدور آگهی نزد مسئول مربوطه فرستاده می شود.

ج- در اقدام نوع سوم نسبت به شركتهای با تابعیت خارجی به نحو شركتهای با تابعیت ایرانی عمل می شود و در دفتر مخصوص شركتهای خارجی منعكس می شود.

د- پرونده كلیه شركتهای تازه تاسیس كه آنها صادر شده و در قسمت بایگانی وارد دفاتر كل شده اند در مرحله نهائی به قسمت تعیین نام آورده می شوند در این قسمت در مقابل هر نام شركت در دفاتر موجود كه شماره ثبت و تاریخ روز و ماه تاسیس شركت كه بصورت خالی مانده بود تكمیل می شود و در پرونده در قسمت و در ردیف خود ضبط می شود.

ه- در مورد اسامی شركتهایی كه برای شهرستانها بوسیله نامه صادر شده و مدت دو ماه اعتبار در نظر گرفته شده مسئولین ادارات ثبت بوسیله نامه یا تلگراف ثبت شركت جدید را با قید تاریخ و شماره ثبت به مركز اعلام و كلیه این نامه ها در قسمت تعیین نام جمع آوری شده و در مقابل نام هر شركت تاریخ ثبت و شماره ثبت كه به شهرستانها داده شده در دفاتر مربوطه وارد می شود و اسامی انتخاب شده هر سه ماه یكبار جهت ثبت در دفاتر سال آینده به ماشینهای كامپیوتری داده می شود. و- در مورد تاسیس شركتهای تعاونی در مرحله نهائی این گونه پرونده ها به قسمت تعیین نام فرستاده می شود كه در این قسمت نام شركت تعاونی و شماره ثبت و تاریخ ثبت آنها در دفاتر مربوطه وارد و به قسمت بایگانی شدن فرستاده می شود.

 • نامه هایی كه از دادگاه و سازمانها و دیگر نهادها و ارگانهای دولتی و شركتها كه فقط نام شركت در آن مشخص است به اداره ثبت شركتها فرستاده شده برای استخراج پرونده و دادن اطلاعات مورد نظر در قسمت تعیین نام با توجه به نام شركت و شماره ثبت آنها از دفاتر موجود استخراج و در روی نامه های ارسالی نوشته و كلیه نامه ها به بایگانی فرستاده می شوند.
 • اكثر مراجعین كه فقط نام شركت را می دانند به قسمت تعیین نام مراجعه نموده و با توجه به اسم شركت شماره ثبت آنها از دفاتر موجود استخراج و به آنها داده می شود. بطور كلی در قسمت تعیین نام های ارسالی از وزارتخانه ها و دادگاهها و سازمانها و ادارات و شركتها همگی بطور جداگانه تفكیك شده و مورد بررسی و اقدام قرار می گیرد. ص- در مورد اعتراض شركتها به اسامی متشابه كه بعلت عدم مشاهده در دفاتر و یا به نظر مدعی یا مدعیان به اسم اعلام شده در این قسمت اعتراض آنها مورد بررسی و اقدام قرار می گیرد و حتی در مواقع ضروری با مراجعه به دادگاه ها، ذینفع را در این مرحله یاری می دهد.

 

نمونه اسم شرکت

 

نمونه اسم شرکت

کلمهمعنا
فردادشکوه و زیبایی
باتابمشاور
باتستورنج
باتیسنام قلعه
بادیزپاییز
باربدپرده دار
باردانخورجین
باترپهلوان
باتیرنام کوه
بادامهپیله ی ابریشم
باروجبخشی از مرند
بارازدهی در بیرجند
بارکاوموزون و هماهنگ
پردیسبهشت
آرادفرشته
آداکجزیره
کارمانیانام قدیم کرمان
تتیسرب النوع دریا و دختر(یونانی)
توکانطوفان
پارسوماشذات پارسا(نام مسجد سلیمان)
رهاممسافر،رها شده
فاطرآفریننده
مبینآشکار
آپادانانام کاخی در پرسپولیس
دکاموندروستایی در لرستان
لیماکروستایی در رامسر
روژانروزها(کردی)
مهاممهم،بزرگ
ویراهوشمند
لوتوسگل نیلوفر آبی
آرتاراست و درست
آماتیسرنگین بنفش
آیریاهمان آریا،نژاد
ایتوکمژده
آروندباشکوه
ایرساآسمانگون
تاوتوانایی و قدرت
رواقدر و آستانه
وارناشمال کوه البرز(اوستای)
آویژهپاک
آکامسرزمین های بلند
فیدارصنعت
ساتیارنام دهی از توابع جوانمرد
اسپرلوسخانه شاهان
آرسسپادشاه ایرانی(پسراردشیر)
آرونصفت نیک
آشامنوشیدنی
آذرخشدرخشش
لیمانام دهی از رودسر
لیداننام دهی در نهاوند
اوکسیننام قدیم خوزستان
آریونام سردار ایرانی
ساتراپوالی(یونانی)
ساتراسنام سردار سکائی
آرمیتاآرامش یافته
آبتینانسان نیکوکار(اوستای)
آدلینامدار
سورینتوانا
رایکامحبوب(گیلگی)
اورنگتخت پادشاهی
کارینااز ممالک قوم پارت
آرتینعاقل،زیرک
ناروننام درخت
وستااوستا(کتاب مقدس)
آکوقله کوه(کردی)
راماننام وزیرساسانی
راشاراه عبور
ناروپرنده خوش آواز
وندادخواهش،امید،آرزو
ساتیانام باستانی
کارونوید دهنده(ارمنی)
کاراکونام یکی از سرداران ماد
کامکآرزو و خواهش کوچک
راساهموار و صاف(کردی)
رامشفراغت و آسودگی
روناکروشن(کردی)
ویداآموزنده و تعلیم دهنده
زینوزنده و پابرجا(کردی)
ساناسهل و آسان
سورننام خانواده زرتشتی
کیانشاهان
سایناخاندانی از موبدان زرتشتی
سوبافردا
بارمانمحترم و لایق
باروسدهی در نیشابور
بادیمهمحلی در خرم آباد
بارنگملون و رنگ دار
سیوانروستایی از توابع خوی
پارتاکنام پیشین اصفهان
اسپادانااز سپاه آمده
ویونادهی از توابع نطنز
آروینتجربه
رادینجوانمرد
سگالاندیشه
آراکنام اراک
افرندزینت و زیور
آساکنام قدیم قوچان
آژندسنگین،با ادب
ویستامانند ویس(معشوقه ی رامین)
فرتاکفردا،آینده
هیراددارای چهره ی شاد
تکینشاهزاده(ترکی)
آیسانگوشه عالم(هندی)
صدراارباب(ترکی)
ایساتیسنام قدیم یزد
رسامرسم کننده،نقاش
هیوادامید،آرزو
پرهامفرشته خوبی
آرازقهرمان(ترکی)
ویژنهدف
پرگاسقدرتمند
درنیکامروارید درخشان
رونیکاروی زیبا
آمیتیسنام گل های زرد
برساداولین باران بهاری
آراننام دهی در کاشان
آژیراکبانگ،فریاد
آدریننام یکی از بزرگان روم
آخیزقالب خشت
لیلامنام محلی در لرستان
تاواریژنام قدیم تبریز
آرتاویلنام قدیم اردبیل
ساترپوشش
ساراندهی در دماوند
فرنادنام گل
آبادیسنام پزشک هخامنش
آداسمفید،سودمند
کارننام سردار اشکانی
سپنتاقابل ستایش
مهرادبخشنده
ساریننام روستایی در رفسنجان
آرتاننام برادر داریوش
آرکامایه اطمینان(ترکی)
لاوینمنطقه ی مرزی در غربا ایران
آرمینشخص همیشه پیروز
سومانهر آب(مازندرانی)
سیروانعربی ساربان
نادینپویا
راشینتوشه(کردی)
ورنابرنا،جوان

 

انتخاب اسم شرکت

اهمیت اسم شرکت در چیست؟

انتخاب اسم جزء اولین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهم ترین مراحل تأسیس شرکت است. بسیاری از افرادی که مایل به ثبت شرکت هستند، برای رسیدن به اسم شرکت مطلوب خود انرژی و زمان زیادی را صرف می‌کنند. اما گروهی دیگر به هر دلیل اسم شرکت را بدون در نظر گرفتن همه جوانب و با عجله انتخاب می‌کنند و به همین دلیل هم معمولاً بعد از مدتی تصمیم به تغییر اسم شرکت می‌گیرند. اسم شرکت اولین نشانه هر شرکت است.
شاید بی راه نباشد که بگوییم اسم شرکت همانقدر مهم است که پرچم یا سرود ملی یک کشور اهمیت دارد. از طرف دیگر قوانین انتخاب اسم شرکت کمی سختگیرانه تعیین شده است؛ که البته این سختگیری در تعیین اسم شرکت به دلیل مسائل حقوقی و مالی تا حدودی هم لازم است.
همین امر فرایند انتخاب اسم شرکت را برای برخی پیچیده و سخت می‌کند. مهم این است که با شناختن صحیح قواعد انتخاب اسم شرکت بتوانیم نام شرکت را به گونه ای انتخاب کنیم که برازنده شرکت باشد. هدف گروه مشاوره اسم شرکت، طراحی اسمی مناسب برای متقاضیان ثبت شرکت است.

نکات مهم در انتخاب اسم شرکت چیست؟

اسم شرکت نباید قبلاَ توسط شخص دیگری به ثبت رسیده باشد. یعنی اگر قبلاً شرکتی به نام "ابتکار" ثبت شده باشد دیگر کسی نمی‌تواند شرکتی را با همین نام ثبت کند. و باید اسم شرکتخود را به شکلی پشنهاد دهد تمایز آشکار و مشخصی با اسم شرکت قبلی داشته باشد مثلاً اگرشرکتی با نام "ابتکار پویا" ثبت شده باشد نه تنها نمی‌توان شرکت جدیدی با همین نام ثبت کرد، بلکه ثبت شرکتی با نام "پویا ابتکار" هم مجاز نیست. همچنین تمایز اسم شرکتها باید در کلمات خاص باشند و افزودن کلماتی مثل نوین ، گستر ، تک و امثال اینها به اسم شرکت نمی‌تواند وجه تمایز اسم یک شرکت از سایر شرکتها باشد. مثلاً اگر شرکتی با نام "ابتکار پویا" ثبت شده باشد، ثبت شرکتی با نام"نوین ابتکار پویا" یا "ابتکارگستر پویا" مجاز نخواهد بود. برای به حداقل رساندن اینگونه مشابهت ها اسم شرکت باید حداقل شامل سه کلمه خاص ( غیر عام ) باشد که ترکیب مشابه آن در اسم سایر شرکتهای ثبت شده وجود نداشته باشد.

نمونه هایی از نامهای منتخب برای شرکتها

آ
 • آبادان : خرم و باصفا
 • آبتین : نام پدر فریدون پادشاه پیشدادی
 • آبدوس : نام یکی از درباریان اردوان سوم اشکانی
 • آبستا : اوستا
 • آتروپات : نام والی آتروپاتن(آذرآبادگان)
 • آترین : نام پسر اوپدرم در زمان داریوش بزرگ
 • آتش : فروغ و روشنایی
 • آخشیج : نماد، عنصر
 • آدُر : آذر، آتش
 • آدُرباد : نام موبد موبدان دوران شاپور
 • آذر بُرزین : نام موبدی بوده
 • نمونه اسم برای شرکت
 • آذر بُرزین : نام موبدی بوده
 • آذرآیین : نام پسر آذرساسان
 • آذرافروز : نام پسر مهرنوش پسر اسفندیار
 • آذرباد : نام موبد موبدان روزگار شاپور دوم
 • آذربُد : نام پسر هومت که نوشتن نامه دینکرد را به انجام رساند
 • آذربود : موبدی در زمان یزدگرد
 • آذرپَژوه : پسر آذرآیین پسر گستهم نویسنده کتاب گلستان دانش
 • آذرپناه : نام یکی از ساتراپ آذرآبادگان
 • آذرخش : صاعقه، برق
 • آذرفر : در اوستا به دارنده فرآذر
 • آذرکیوان : از موبدان بزرگ شیراز در روزگار حافظ
 • آذرمهر : نام موبدی است در زمان کواد
 • آذرنوش : در اوستا به دوست‌دار فرهنگ
 • آذین : زیور، نام فرمانده لشکر بابک خرمدین
 • آراستی : نام عموی زرتشت و پدر میدیوماه
 • آرتمیس : نام فرمانده نیروی دریایی خشایارشاه از دودمان هخامنشیان
 • آرتین : نام هفتمین پادشاه ماد
 • آرش : پهلوان و یکی از بهترین تیراندازان ایرانی
 • آرمان : آرزو، خواسته
 • آرمین : آرامش، آسودگی
 • آریا : اصیل و آزاد ، فرمانده ارتش ایران در روزگار کورش
 • آریامن : نام فرمانده ناوگان خشایار شاه
 • آریامنش : نام پسر داریوش
 • آریامهر : دارنده مهر ایران
 • آرتاباز: از نامهای برگزیده
 • آریوبَرزَن : دلاور و پهلوان. سردار داریوش سوم
 • آزاد : نام بهدینی که در فروردین یشت ستوده شده
 • آزاد منش : راد، جوانمرد، دارنده خوی آزادگی
 • آزادمهر : از نام های برگزیده
 • آژمان : بی زمان
 • آسا : نام پدر بهمن که در چکامه از او یاد شده
 • آستیاک : نام چهارمین و آخرین پادشاه ماد
 • آونگ : آویخته، نگهدارنده
 • آویز : آویختن، نگهداری
 • آیریک : نام نیای یازدهم اشوزرتشت
 • اَبدَه : بی آغاز
 • اَبیش : بی رنج
 • اپرنگ : نام پسر سام
 • اَپروَند : دارنده بلندی و شکوه یا فرهمند
 • اَپروَیژ : پیروزمند و شکست ناپذیر . نام خسرو دوم پادشاه ساسانی
 • اَپیوه : نام پسر کیقباد نخستین پادشاه کیانی
 • اَترس : دلیر، بی ترس
 • اَرتان : راستگو. نام پسر ویشتاسب
 • نمونه اسم برای شرکت
 • ارج : ارزنده. نام یکی از نیاکان زرتشت
 • ارجاسب : اوستایی آن یعنی دارای اسبان پرارزش
 • ارجمند : با ارزش
 • ارد : نام چند پادشاه اشکانی و بزرگترین فیلسوف جهان امروز حکیم ارد بزرگ
 • اردشیر : نام پادشاه هخامنشی و ساسانی
 • اردلان : از واژه ارد ایرانی است
 • اردوان : در اوستا ، پشتیبان راستی و درستی است
 • ارژنگ : نام سالار مازندران
 • ارشا : راست و درست
 • ارشاسب : دارنده اسبهای نر
 • اَرشام : پسر عموی داریوش بزرگ
 • اَرشان : نام نیای داریوش بزرگ
 • ارشک : نام نخستین پادشاه اشکانی
 • اَرشَن : نام برادر کاووس
 • اروتَدنر : نام پسر میانی اشوزرتشت. فرمان گذار
 • اروَند : شریف- نجیب. نام پدر لهراسب
 • اُزیرن : گاه پسین
 • اسپاد : دارنده سپاه نیرومند
 • اسپنتمان : نام خانوادگی و یکی از نیاکان اشوزرتشت
 • اسپهبُد : نام پدر بزرگ خسرو انوشیروان
 • اسفندیار : نام پسر کی گشتاسب کیانی و برادر پشوتن
 • اشا : راستی ، درستی ، راه خوشبختی
 • اشاداد : داده پاکی و پارسایی
 • اشتاد : راستی
 • اشکان : نام سومین نیای پاکر
 • اُشهن : گاه سپیده دم، آغاز روشنایی
 • اَشوداد : نام برادر هوشنگ پیشدادی
 • اشوفْرَوَهَر : پاکروان
 • اشومنش : پاک منش
 • افروغ : روشنایی و فروغ. از مفسران اوستا در زمان ساسانیان
 • افشین : نام سردار ایرانی
 • اقاقیا : درختی با گل های سپید
 • اَگومان : بی گمان
 • البرز : کوه بلند. نام پهلوانی است
 • الوند : توانا و تیزپا
 • امید : نام پدر آذرپات، از نویسندگان نامه دینکرد
 • امیدوار : نام پسر خواستان دیلمی از سرداران مازیار
 • اندریمان : کسی که اندیشه اش در پی شهرت و ستایش است
 • اَنوش : بی مرگ. جاویدان . هم برای دختران و هم پسران بکار می رود آنوش و انوشه
 • انوشیروان : پاکروان، پادشاه ساسانی
 • اَهنَود : رهبری و فرمانداری . نخستین بخش از سروده گات‌ها
 • اهورا : هستی بخش، خداوند
 • نمونه اسم برای شرکت
 • اوتانا : نام یکی از یاران داریوش
 • اَوَخشیا : بخشاینده
 • اَوَرداد : از سرداران کورش بزرگ
 • اَوَرکام : نام پسر داریوش هخامنشی
 • اورمزدیار : خدایار، یاور اهورا
 • اَُورنگ : تخت پادشاهی . نام فرستاده پادشاه کشمیر به یمن
 • اُوژن : زننده و شکست دهنده دشمن
 • اوس : در اوستا به چم دارنده چشمه ها
 • اوستا : دانش، کتاب دینی
 • اوستانَه : نام سردار سغد در زمان هخامنشی
 • اوشَه : بامداد و سپیده در اوشهین گاه
 • اوشیدر : پروراننده قانون مقدس
 • ایدون : اینچنین، اینگونه
 • ایران پناه : از نام های برگزیده
 • ایرانپور : از نام های برگزیده
 • ایرانشاه : نام یکی از بزرگان ایران
 • ایرانمهر : روشنایی ایران
 • ایرج : یاری دهنده آریایی ها
 • ایزد : ستایش و ستودن
 • ایزدیار : یاور ستودنی
 • ایسَدواستَر : خواستار کشتزار و آبادکننده. بزرگترین پسر اشوزرتشت

نمونه نام برای شرکت

ب
 • بابک : نام پسر ساسان در زمان اشکانیان
 • باتیس : نام دژبان غزه در هنگام داریوش سوم
 • بادرام : کشاورز
 • باربُد : نام نوازنده و رامشگر نامی زمان خسرو پرویز
 • بامداد : نام پدر مزدک
 • بامشاد : نام نوازنده. نامی در روزگار ساسانیان
 • بامگاه : هنگام بامداد
 • بایگان : نگهدارنده
 • بخت آفرین : نام پدر هیربد شهریار
 • بَختیار : از فرزندان رستم در روزگار خسرو پرویز
 • بَخشا : از نام های روزگار هخامنشیان
 • بَدخشان : لعل
 • بدره : بهره. نام یکی از سرداران خشایار شاه
 • بَرازمان : بلند اندیشه
 • بَردیا : نام پسر کوچک کورش
 • بُرزو : بلندبالا. نام پسر سهراب
 • بُرزویه : نام رییس پزشکان شاهی در روزگار خسرو
 • بَرسام : نام یکی از سرداران یزدگرد ساسانی
 • بَرَسم : شاخه های گیاهی
 • بَرِشنوم : پاک و تمیز
 • بَرمک : نام وزیر شیروی ساسانی
 • بُزرگمهر : نام مهین دستور انوشیروان دادگر
 • بَگاداد : نام یکی از سرداران ایرانی روزگار هخامنشی
 • بَگاش : نام یکی از سرداران هخامنشی
 • بلاش : نام نوزدهمین پادشاه ساسانی
 • بُندار : دارنده اصل و بنیاد
 • بُنشاد : شاد بنیاد
 • بَهاوند : در اوستا به چم وهوونت دارنده نیکی
 • بِهراد : نیکی بخش
 • بهرام : فتح و پیروزی است. نام پهلوانی در شاهنامه
 • بَهرامشاه : نام یکی از دانشمندان و عارفان زرتشتی
 • بِهروز : روزگار نیک و خوش
 • بِهزاد : نام یکی از پهلوانان ایران پسر پیل زور
 • بِهمرد : از نام های برگزیده
 • بهمن : نیک منش. نام پسر اسفندیار
 • بهنام : نیک نام
 • بوبار : دارنده زمین. نام کشاورزی در زمان خشایار
 • بوجه : رهایی یافته. نام یکی از بزرگان هخامنشی
 • بوخشا : رستگار
 • بیژن : نام پسر گیو

نمونه نام برای شرکت

پ
 • پارسا : پرهیزکار
 • پاساک : نام برادر زاده داریوش بزرگ
 • پاکدین : دین درست، دین پاک
 • پاکروان : پاک باطن، نیک نفس
 • پاکزاد : پاک نژاد، نجیب
 • پاکمهر : از نام های برگزیده
 • پالیز : کشتزار
 • پَتَه مانی : دادگستر
 • پدرام : نام نبیره سام. درود، شادباش
 • پرچم : درفش
 • پَرنگ : نام پسر سام
 • پرهام : از نام های برگزیده
 • پرویز : شکست ناپذیر و پیروزمند. کنیه خسرو دوم ساسانی
 • پَریبُرز : بلند بالا، نام پسر کیکاووس
 • پژدو : نام نیای اشوزرتشت، بهرام پژدو از چکامه سرایان نامی زرتشتی
 • پژمان : از نام های برگزیده
 • پَشَنگ : نام برادر زاده فریدون پیشدادی
 • پشوتَن : پیشکش کننده تن یا فداکار
 • پوروشسب : دارنده اسبان زیاد پدر اشوزرتشت
 • پوریا : نام یکی از پهلوانان ایران
 • پولاد : نام پسر آزادمرد پسر رستم
 • پویا : جوینده
 • پویان : پوییدن
 • پیروز : پادشاه ساسانی
 • پیروزگر : پیروز، کامیاب
 • پیشداد : نخستین قانون گذار، بنیانگذار عدل و دادگری
 • پیلتَن : پهلوانی بوده از فرزندان رستم زال
 • پیمان : مهر، عهد

نمونه نام برای شرکت

ت
 • تاژ : برادر هوشنگ پیشدادی
 • تخشا : کوشنده
 • تَسو : واحد زمان
 • تکاپو : جستجو
 • تَنسِر : نام موبد موبدان روزگار اردشیر بابکان
 • تَهماسب : از بزرگان ملک داراپادشاه ایران
 • تَهمتَن : بزرگ پیکر
 • تهمورس : دلیر و پهلوان. نام دومین پادشاه پیشدادی
 • توانا : نیرومند، زورمند
 • تور : نام پسر شاه فریدون
 • تورج : دلیر و پهلوان
 • توس : نام پسر نوذر یکی از پهلوانان نامی ایران
 • تیرداد : بخشنده تیر. نام دومین پادشاه اشکانیان
 • تیس : نام درختی است
 • تیگران : نام یکی از سرداران خشایار شاه

نمونه نام برای شرکت

ج
 • جان‌پرور : نشاط انگیز
 • جانان : دلیرو زیبا
 • جاوید : نام پدر اردشیر یکی از بهدینان خراسان
 • جم : مخفف جمشید
 • جمشید : از پادشاهان پیشدادی
 • جهانگیر : نام پسر رستم زال پهلوان نامی ایران

انتخاب نام برای شرکت

چ
 • چالش : با ناز و غرور
 • چالیک : از بازی‌های کودکان
 • چلیپا : گردونه مهر
 • چوگان : ابزار بازی قدیمی
 • چینوَد : چگونه زیستن

انتخاب نام شرکت

خ
 • خدابخش : از نام های برگزیده
 • خداداد : از نام های برگزیده
 • خدایار : از نام های برگزیده
 • خدیو : بلند جایگاه، سرور
 • خردمند : نام یکی از پیروان دستور آذرکیوان
 • خرم : شادمان، خوش
 • خسرو : نیک آواز. نام پادشاه ساسانی
 • خشاشه : از سرداران ایرانی در دورة پادشاهی شاه گشتاسب
 • خشاشه : از سرداران ایرانی در دوره پادشاهی شاه گشتاسب
 • خشایار : شاه دلیر و مردمنش
 • خشنود : شاد، شادمان، خوشحال
 • خورسند : راضی
 • خوش‌منش : نیک نهاد
 • خوشنام : درستکار، نیکنام
 • خُونیرِث : نام یکی از هفت کشور زمین

نمونه نام برای شرکت

د
 • داتَه : دادگری، قانون
 • دادار : دادگر، عادل
 • دادبان : نگهبان قانون
 • دادبه : قانون خوب
 • دادبه : قانون خوب.پسر دادگشنسب که نامه تنسر را به تازی برگردانده
 • دادپویه : از شاگردان موبد کیخسرو پور آذرکیوان
 • دادجو : جوینده عدل و داد
 • دادخواه : خواستار عدل و داد
 • دادرس : دادرسنده
 • دادفر : از نام های برگزیده
 • دادمهر : از نام های برگزیده
 • دادنام : از نام های برگزیده
 • دادوَر : دادگر، عادل
 • دارا : دارنده، نام نهمین پادشاه کیانی
 • داراب : نام پسر بهمن، هشتمین پادشاه کیانی
 • داریوش : نام سومین شاهنشاه هخامنشی
 • داژو : سوخته، داغ
 • دانا : هوشیار، آگاه
 • داور : نام موبدی است
 • دَریز : نام داماد داریوش بزرگ
 • دَسَم : فرمانده ده تن سرباز
 • دلاور : دلیر، قهرمان
 • دماوند : نام سرداری درزمان ساسانیان
 • دهناد : از نام های برگزیده
 • دینشاه : یاور و سرور دین
 • دینیار : یاری دهنده دین
 • دیهیم : کلاه پادشاهی

نمونه اسم برای شرکت

ر
 • راتین : بخشنده. یکی از سرداران اردشیر دوم
 • راد : بخشنده
 • رادمان : سخاوتمند . نام سپهدار خسرو پرویز
 • رادمهر : مهربخش. نام سردار داریوش سوم
 • رادین : بخشندگی
 • رازقی : گل سپید، گونه‌ای انگور
 • رامتین : نام چنگ نواز نامی خسروپرویز
 • رامیار : کسی که ایزدرام(شادمانی) یاور اوست
 • رامین : نام یکی از فرزندان کیخسرو
 • رپیتون : گاه نیمروزی
 • رَتوشتَر : نام برادر بزرگتر اشوزرتشت
 • رَتوناک : دارای بزرگی و سروری یکی از بزرگان هخامنشی
 • رَخشان : تابان، از سرداران داریوش
 • رَزین : واژه پهلوی به چم زورمند
 • رَسام : نام پیکار نگار بهرام گور
 • رستم : بالش و روینده. پسر زال پهلوان نامی ایران
 • رشن : نام یکی از مفسران اوستا
 • رَشنُو : ایزد دادگری و آزمایش
 • رشنواد : نام سپهدار همای بهمن
 • رَنگوشتَر : نام برادر بزرگ اشوزرتشت
 • رها : آزاد
 • رُهام : نام یکی از پهلوانان ایرانی. پسر گودرز
 • رهی : آزاد، رها
 • روزبِه : نام وزیر بهرام گور
 • روشاک : نام یکی از سرداران ایرانی در جنگ اسکندر
 • روشن : تابان ، درخشان
 • رویین تن : نام دیگر اسفندیار پسر گشتاسب کیانی
 • ریوند : میوه ریواس

نمونه اسم برای شرکت

ز
 • زادان : نام پدر شهریار از زرتشتیان کازرون
 • زال : نام پدر رستم
 • زامیاد : نگهبان زمین
 • زروان : نام خوانسالار انوشیروان ساسانی
 • زَریر : دارنده جوشن زرین
 • زَم : نام یکی از پسران غباد ساسانی
 • زنگه : از پهلوانان ایرانی در دوره کاووس شاه کیانی
 • زَهیر : نام یکی از سرداران شاه کیخسرو کیانی
 • زَواره : پهلوانی ایرانی. نام پسر زال و برادر رستم
 • زوپیر : یکی از همدستان داریوش بزرگ در جنگ بابل
 • زیار : نام پدر مردآویچ
 • زیگ : راه ستاره شناسی

نمونه اسم برای شرکت

س
 • ساسان : نام پدر بزرگ اردشیر بابکان
 • سالار : پدر زال، پسر نریمان
 • سام : بهدینی از خاندان گرشاسب
 • سامان : نام بزرگ زاده بلخ
 • سَپْرَنگ : نام پسر سام
 • سِپنتا : مقدس، ورجاوند
 • سپند : ورجاوند و مقدس. اسفند
 • سِپِهر : آسمان
 • سپهرداد : داده یا آفریده آسمان
 • سپیدار : درخت بلند و راست
 • ستایش : خوب گفتن
 • ستُرگ : قوی هیکل، نیرومند
 • سرافراز : سربلند، با افتخار
 • سُرایش : سرودن
 • سُرخاب : نام پنجمین پادشاه باوندی
 • سُروش : گوش دادن به صدای وجدان و فرمانبردار
 • سزاوار : شایسته
 • سَلم : نام یکی از سه پسران شاه فریدون پیشدادی
 • سهراب : تابش سرخ. نام پسر زال
 • سورن : دلیر و پهلوان ، توانا
 • سوشیانت : برگزیده دینی
 • سیامک : نام پسر کیومرس در شاهنامه
 • سیاوخش : سیاوش، پسر کیکاووس
 • سیاوش : نام پسر کیکاووس
 • سیروس : نام کورش به پیکره دیگر
 • سینا : یکی از نخستین پیروان اشوزرتشت

نمونه اسم برای شرکت

ش
 • شا بهرام : نام بهرام گور پادشاه ساسانی
 • شاپور : نام دومین شاهنشاه ساسانی
 • شاخه : بخشی از گیاه و درخت
 • شاد : نام یکی از بزرگان روزگار ساسانیان
 • شادان : شادمان و خشنود. نام پسر برزین. از کارمندان نگارش شاهنامه
 • شادبه : از نام های برگزیده
 • شادفر : از نام های دوران هخامنشی
 • شادکام : نام برادر فریدون
 • شادمان : خوشحال
 • شادنوش : از نام های برگزیده
 • شاهرخ : از نام های برگزیده
 • شاهروز : نام پسر شاه بهرام پادشاه کشمیر
 • شاهین : نام یکی از بزرگترین سرداران لشکر ایران در زمان خسرو پرویز
 • شایان : سزاوار، شایسته
 • شایگان : گرانمایه، لایق
 • شباروز : همه گاه، شبانه روز
 • شباهنگ : مرغ سحر، ستاره بامدادی
 • شباویز : پرنده شب پرواز
 • شتاب : چالاکی و سرعت
 • شتابان : پرسرعت
 • شروین : نام پسر سرخاب
 • شکیبا : بردبار
 • شهاب : ستاره باران
 • شهباز : باز سفید و بزرگ
 • شهداد : از نام های برگزیده
 • شهراد : از نام های برگزیده
 • شهرام : از نام های برگزیده
 • شهران : از نام های برگزیده
 • شهرَوان : از نام های برگزیده
 • شهروز : از نام های برگزیده
 • شهریار : فرمانروای شهر ، نام پسر خسروپرویز
 • شهزاد : از نام های برگزیده
 • شهسوار : دلاور، ماهر
 • شهیار : از نام های برگزیده
 • شیان : درختی بلند ، خون سیاووشان
 • شیدفر : از نام های برگزیده
 • شیده : نام پسر افراسیاب
 • شیدوَر : از نام های برگزیده
 • شیدوش : نام پسر گودرز. پهلوان نامی زمان
 • شیردل : شجاع، دلیر
 • شیرزاد : زاده شیر،بچه شیر ، نامی از روزگار انوشیروا
 • شیرمرد : از نام های برگزید
 • شیروان : از نام های برگزیده
 • شیروَش : همانند شیر
 • شیشَم : از ابزار خنیاگری

نمونه اسم برای شرکت

ف
 • فاتک : نام پدر مانی نقاش دوران ساسانی
 • فراز : بالا، بلندی
 • فرازمان : از نام های برگزیده
 • فرازمند : از نام های برگزیده
 • فرامرز : نام پسر رستم زال
 • فربُد : نگهبان و نگهدار فر
 • فربود : راست و درست
 • فرخ : بزرگی و شوکت. از مفسران اوستا در زمان ساسانی
 • فرداد : از نام های برگزیده
 • فردین : پیشرو در دین
 • فرزاد : از نام های برگزیده
 • فرزام : از نام های برگزیده
 • فرزین : از نام های برگزیده
 • فرشاد : شادبخت و شادمان
 • فرشوشتر : یکی از وزیران کی گشتاسب
 • فرشید : نورانی تر
 • فرمنش : از نام های برگزیده
 • فرنام : نام یکی از سرداران شاپور
 • فرنوش : از نام های برگزیده
 • فرهاد : پیشرو قانون .نام پهلوانی در شاهنامه . نام چند پادشاه اشکانی
 • فَرََهمند : از نام های برگزیده
 • فَرهود : از نام های برگزیده
 • فرهومند : باشکوه و بزرگ
 • فُرود : نام پسر سیاوش
 • فْرَََوَرِتیش : نام دومین پادشاه ماد
 • فَرَوَشی : فَرَوَهَر، نیروی اهورایی
 • فَرَوَهَر : نیروی اهورایی درون انسان
 • فریان : خاندانی از دوستان اشو زرتشت
 • فریبرز : نام پسر کیکاووس
 • فریدون : از پادشاهان پیشدادی، نجات دهنده قوم آریا
 • فوکا : نوعی درخت بید
 • فوگان : نوشیدنی از دانه جو
 • فولاد : از نام های برگزیده
 • فیروز : نام هجدهمین پادشاه ساسانی

نمونه اسم برای شرکت

ک
 • کاچار : سر و سامان
 • کاردار : پسر مهر نرسی از ارتشتاران دوره ساسانی
 • کارن : از نام های برگزیده
 • کاری : تلاشگر
 • کامبوزیا : کمبوجیه
 • کامبیز : از نام های برگزیده
 • کامجو : از نام های برگزیده
 • کامدین : از نام های برگزیده
 • کامران : نام دانشمندی زرتشتی اهل شیراز
 • کامکار : کامروا، کامران
 • کاموس : نام یکی از سرداران افراسیاب
 • کامیاب : کامروا، خوشبخت
 • کامیار : کامیاب ، کامروا
 • کاوش : جستجو کردن، کاویدن
 • کاوه : نام آهنگر نامی که پادشاهی ضحاک را با کمک فریدون برانداخت
 • کاووس : از نام های برگزیده
 • کاویان : از نام های برگزیده
 • کرتیر : نام موبد موبدان روزگار شاپور یکم
 • کرکوی : از نوادگان سلم، پسر فریدون
 • کمبوجیه : از نام های برگزیده
 • کورنگ : نام پادشاه زابلستان و پدر زن جمشید پیشدادی
 • کوروش : بنیانگذار دودمان هخامنشیان
 • کوسان : نام رامشگری است
 • کوشا : کوشیدن
 • کوشان : کوشا بودن
 • کوشیار : نام یکی از سرداران تبری
 • کیا : بزرگ، صاحب، پادشاه
 • کیافر : از نام های برگزیده
 • کیامرد : از نام های برگزیده
 • کیامنش : از نام های برگزیده
 • کیان : جمع کی، پادشاه
 • کیان پور : از نام های برگزیده
 • کیانزاد : از نام های برگزیده
 • کیانفر : از نام های برگزیده
 • کیانمهر : از نام های برگزیده
 • کیانوش : نام برادر شاه فریدون پیشدادی
 • کیقباد : نام سردودمان و نخستین پادشاه کیانیان
 • کیکاووس : پدر سیاوش و پدر بزرگ شاه کیخسرو کیانی
 • کیهان : جهان، گیتی
 • کیوان : نام پدر موبد سروش، از شاگردان دستور آذرکیوان
 • کیومرس : نام نخستین انسان روی زمین

گ

 • گالوس : نام پسر فارناک پادشاه کپاد و کیه و هوتیس
 • گرامی : ارجمند، مقدم
 • گرانمایه : پرارزش، پر ارج
 • گرایش : گرویدن، پیروی
 • گَرشاسب : در اوستا به چم پهلوان نامی ، همانند رستم شاهنامه
 • گرگین : نام پهلوان نامی ایران
 • گژدهم : از جنگجویان و سرداران کیانی و پدر گردآفرید
 • گژگین : از نام های برگزیده
 • گشتاسب : نام پنجمین پادشاه کیانی
 • گشواد : نام پهلوانی در شاهنامه
 • گوارا : خوش‌آیند، با مزه
 • گودرز : نام پسر گیو، از پهلوانان نامی لشکر کیکاووس
 • گیل : گرد و پهلوان
 • گیو : پهلوان ایرانی

م

 • مازار : یکی از سرداران مادی کورش
 • مازنه : مازندران در اوستا
 • مازیار : نام پسر غارن. از اسپهبدان تبرستان
 • ماکان : نام پسر کاکی یکی از فرمانروایان ایرانی
 • ماندگار : پایدار، ماندنی
 • مانوش : نام پسر کی پشین و پدربزرگ لهراسب
 • مانی : نام پیکر نگار نامی در دوران شاپور
 • ماهان : نام پسر کیخسرو پسر اردشیر پسر غباد
 • ماهر : زبر دس
 • ماهوار : از گوشه‌های موسیقی
 • ماونداد : نام یکی از مفسران اوستا در زمان ساسانیان
 • مزدا : دانای بزرگ، پروردگار
 • مزدک : نام پسر بامداد در دوران ساسانی
 • مشیا : نام نخستین مرد در اوستا
 • منوچهر : پهلوان نژاد. نام نیای سیزدهم اشوزرتشت. نام ششمین پادشاه پیشدادی
 • منوشفر : نام پدر منوچهر شاه پیشدادی
 • مه زاد : از نام های برگزیده
 • مِهراب : نام پادشاه کابل و پدر رودابه
 • مهران : یکی از هفت خاندان نامی دوران ساسانی
 • مهربان : نگهبان روشنایی و مهر
 • مهربُرزین : دارنده برترین مهر. نام پسر فرهاد در دوره بهرام پنجم
 • مهرپرور : از نام های برگزیده
 • مهرپوی : از نام های برگزیده
 • مهرپیکر : از نام های برگزیده
 • مهرجو : از نام های برگزیده
 • مهرداد : نام چوپانی که کوروش را پرورش داد
 • مهرزاد : زاده مهر
 • مهرگان : جشن ملی ایران
 • مهرمَس : مهر بزرگ یا بزرگ مهر. نام نیای ششم اردشیر بابکان
 • مهرنوش : نام یکی از چهار پسران اسفندیار
 • مهریار : از نام های برگزیده
 • مِهرین : از نام های برگزیده
 • مهیار : از نام های برگزیده
 • مویز : دانه خشک انگور

ن

 • نارون : نام درختی تنومند
 • ناشا : دادگر
 • نامجو : جوینده نام
 • نامدار : دارنده نام
 • نامور : از نام های برگزیده
 • ناوَرز : سرباز دریایی. از نام های دوران هخامنشی
 • نریمان : دلیر و پهلوان. دارای اندیشه بلند و مردانه
 • نَستور : نام پسر زریر، برادر شاه گشتاسب
 • نکیسا : نام نوازنده نامی دوران خسرو پرویز
 • نمایان : آشکار، هویدا
 • نوبخت : از نام های برگزیده دوران ساسانی
 • نوبهار : نام نویسنده دساتیر
 • نوتریکا : نام سومین برادر اشوزرتشت
 • نوذر : یکی از سه پسران منوچهر
 • نوش : شهد، عسل ، انگبین
 • نوش آذر : نام پسر آذرافروز
 • نوشی : نوشیروان
 • نوشیروان : انوشیروان. از نام های برگزیده
 • نوید : مژده شادمانی
 • نیسان : نی‌زار، محل روییدن نی
 • نیک پی : خجسته ، خوش قدم
 • نیکدل : از نام های برگزیده
 • نیکروز : سعادتمند، خوشبخت
 • نیکزاد : از نام های برگزیده
 • نیکنام : نیکونام، خوشنام
 • نیکو : خوب، زیبا، نیکو کار
 • نیما : نام یکی از شاعران ایرانی
 • نیو : پهلوان و دلیر
 • نیوتیش : نام کوچکترین برادر اشوزرتشت

و

 • واته : ایزد آب در اوستا
 • وخش : روشنایی یا رویش. نام چهاردهمین نیای آدرباد مهر اسپند
 • وخش داد : آفریده روشنایی، نام یکی از سرداران هخامنشی
 • وخشور : پیام آور
 • ورجاوند : مقدس و نورانی . از نیاکان شاه بهرام
 • ورزم : شعله آتش، گرمی آتش
 • ورساز : جوان آراسته و زیبا
 • وَرَهرام : نماد پیروزی
 • وَسپار : بخشنده
 • وَسنه : نام کوهی در اوستا
 • وفادار : از نام های برگزیده
 • وَلخش : بلاش، پادشاه اشکانی
 • وهامان : نام پدر سلمان فارسی
 • وَهمنش : خوش منش، نیک منش
 • وُهومن : ریشه اصلی بهمن امروزی
 • ویسپرد : از بخش‌های اوستا
 • ویشتاسب : نخستین پادشاه همزمان با اشوزرتشت

ه

 • هارپارک : نام وزیر استیاک آخرین پادشاه ماد
 • هامان : یکی از درباریان خشایار شاه
 • هامرز : نام سپهسالار خسروپرویز ساسانی
 • هامون : از نام های ایرانی
 • هامین : تابستان در اوستا
 • هاون : گاه بامدادی
 • هاونی : ایزد نگهبان بامداد
 • هَخامنش : دوست منش. نام سردودمان هخامنشیان
 • هَردار : نام هشتمین نیای اشوزرتشت
 • هُرمز : نام سومین پادشاه ساسانی
 • هرمزدیار : یار خدا
 • هُزوارش : شرح و تفسیر
 • هُژبر : دلیر و نامجو
 • هَژیر : خوو پسندیده، از پهلوانان دوره کیانی پسر گودرز
 • همتا : مانند، شریک
 • همگون : همرنگ، همانند
 • هنگام : زمان، گاه
 • هوبَر : دربردارنده نیکی
 • هوتَخش : سازنده خو. پیشه ور
 • هوتن : فرماندار ساحلی در روزگار داریوش
 • هوداد : نیک آفرید
 • هودین : نام سومین نیای آدرباد مهر اسپنتمان
 • هور : خورشید
 • هورا : می صاف و مقدس
 • هوشنگ : پسر سیامک پسر کیومرس، دومین پادشاه پیشدادی
 • هوشیدر : از نام های برگزیده
 • هوکَرپ : واژه ای پهلوی خوش اندام
 • هوم : گیاه مقدس
 • هومان : از نام های برگزیده
 • هومَت : اندیشه نیک
 • هومن : خوب‌منش
 • هیمه : نام داماد داریوش و از سرداران بزرگ پارسی
ی
 • یادگار : اثر و نشان که کسی از خود باقی بگذارد
 • یزدان داد : موبدی در سده نهم که در کرمان می‌زیست
 • یزدان مهر : از نام های برگزیده
 • یزدان یار : از نام های برگزیده
 • یزدانشاه : نام پسر انوشیروان دادگر
 • یزدگرد : نام پادشاه ساسانی
 • یَسنا : از بخش‌های اوستا

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

نظرات کاربران

ساراا

سلام دوستان من میخوام تولیدی صندل و کفش زنانه بزنم بنظرتون چه اسم برندی مناسبه ؟؟

پاسخ

مبین

باسلام، میخواستم یه نیروگاه خورشیدی بزرگ بزنم میخواستم یک اسم برای نیروگاه انتخاب کنم که هم اسم زیبا و خاص باشه و هم معنی اسم نیز مرتبط با حرفه فوق باشه. با تشکر

پاسخ

سعید

سلام من میخوام یک اسم برای مغازه فولاد فروشی انتخاب کنم کمک میکنید ممنون سعید

پاسخ

محمد

اسم شرکت طراحی وعمرانی میخام ک داخلش هور باشه لطفا کمک کنید ممنونتون میشم سپاس

پاسخ

r.noormohamadiyan

سلام.و خدا قوت برای شروع کار جدید در زمینه لاغری و تناسب اندام و سلامتی (محصولات نیوشا)دنبال اسم در خور و زیبام.راهنمایی کنین ممنون میشم

پاسخ

بهروز

با سلام و احترام ایا ممکن است که در نام شرکت واژه "صنعت" نیز استفاده شود؟ با تشکر

پاسخ

چنگیز میهمی

سلام ودرود.من میخواهم یک کارگاه کوچک جوشکاری بزنم دنبال یک اسم زیبا ومدرن میگردم.ممنون

پاسخ

یک اسم برای دفتر پیشخوان میخوام

یک اسم برای دفتر پيشخوان میخوام

پاسخ

حسین کاظمی

من یه اسم برای کارگاه معرق یا چوب کوچک میخوام

پاسخ

افشار

یک نام زیبا برای ثبت شرکت سرویس خدمات لوازم خانگی میخواستم لطفا نظر خود را اعلام نمایید

پاسخ

اسم یار

با سلام دوستان برای انتخاب اسم می تونند از سرویس آنلاین "اسم یار" هم استفاده کنند که سرویس پیشنهاد دهنده نام برای کسب و کارهای ایرانی هست. https://www.esmyar.ir

پاسخ

جلالی

یک نام برای شرکت صنعتی می خواستم

پاسخ

ابراهیم کیوانلو

یک نام برند خوب برای شرکت خشکبار(میوه خشک)

پاسخ

Alirezakhadem

سلام وعرض ادب برای شرکت تولیدی انواع بلوکه های ساختمانی و بلوکه های دیوارباغی اسمی میخوام که به کارمون بیاد ممنون از راهنماییهاتون

پاسخ

آنه دوردی بابایی

اسم برای دفترقنات یا آب قنوات چون پیمانکارشخص حقیقی به ثبت برسانم

پاسخ

سجاد

سلام ۵ اسم برای ثبت شرکت میخوام ممنون میشم راهنمایی کنی

پاسخ

فری

مگه نمیگید باید سه سیلاوی باشه اینا که همشون تک بودن کسی هست به من بگه ؟؟

پاسخ

بیخیال

سلام دنبال اسم برند جهت دفتر پیشخوان خدمات دولت در خرمشهر هستم

پاسخ

اختر

اسم سه سیلابی شرکت تجاری

پاسخ

Ssssss

فیدار کلمه ای فارسی است؟؟؟؟

پاسخ

0 9 1 1 2 1 1 0 4 6 1

سلام.دنبال یه اسم برای فروشگاه کودوسم میگردم .کسی میتونه کمک کنه.ممنون از راهنمایی شما

پاسخ

هادی

سلام دنبال یه اسم برای شرکت مهندسی برق میگردم ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ

sajad

سلام یک اسم در باره شرکت طراحی سایت پیشنهاد بدید

پاسخ

محمد مهدی

با سلام.برای شرکت تولیدی ترشیجات شوریجات دنبال یه اسم خوب هستم لطفا اگه کسی میتونی راهنمایی کنه ممنونم۰۹۱۰۸۶۹۶۰۲۵شماره تماس بنده

پاسخ

مسعود

سلام اسم زیبا برای دفتر خدمات لوازم خانگی چی مناسب هست دوستان به نظر شما

پاسخ

Elissa

تمیز نظیف منزل 😂😂😂

پاسخ

یه انسان

سلام__برای فروشگاه اینترنتی که همه نوع کالا و اموزشی داره چه اسمی بزارم که تک باشه و مناسب باشه؟؟

پاسخ

مقصودی

سلام .دنبال ی اسم برا بسته بندی خشکبار هستم ممنون میشم راهنمایی کنید .

پاسخ

علیرضا بنیادی فرد

سلام خوبین من یک اسم خوب برای شرکت تاسیساتی می خوام لطف می کنید راهنماییم کنید.

پاسخ

نیکویی

سلام ممنون از سایت خوبتون در خصوص انتخاب یک نام و برند برای بسته بندی سفره یک بار مصرف هستم لطفا یک نام خوب معرفی کنید ممنون

پاسخ

حسین

سلام/ همه ماشالا صاحب شرکتن/ بنده بیکارم و دنبال کار هستم اهل تبریز/ اینم شمارم 09390135720

پاسخ

مظفرزاده

سلام خسته نباشید من مغازه اتصالات جوشی باز می کنم ممنون میشم چند تا اسم برای من لطف کنید

پاسخ

محمد

سلام ببخشید برای تولیدی خشکبار چه اسمی انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید

پاسخ

آتوسا

اسامی عالی بودن آیا شرکت تضامنی بود آتوسا هم می‌تواند نام شرکت باشد

پاسخ

محمد افشار

سلام یه نام واسه ثبت شرکت در زمینه بسته بندی ادویه و ژله و پودر کیک مرتبت به صنایع غذایی میخواستم لطفا راهنماییم کنید سپاس

پاسخ

نگین

سلام نام برای شرکت فراوری گیاهان دارویی

پاسخ

مسعود

سلام منم تو خط گیاهان دارویی هستم میتونیم با هم همکاری داشته باشیم اینم شمارمه۰۹۱۵۴۰۰۲۱۰۸

پاسخ

داود واعظی

سلام قصد تاسیس شرکت تعاونی چند منظوره دارم و دنبال نام خوب جهت تاسیس میباشم نوع فعالیت هلدینگ در زمینه های کشت انار ؛ برداشت و توزیع و فروش آن ؛ کشاورزی ؛ اشتعال زایی و ....

پاسخ

جابز

سام متن پیشنهای من به شما: ناردون نار به معنی همان انار در گویش خراسانی دون هم که از دانه های آن الهام میگیرد

پاسخ

سعید

با سلام و عرض ادب تولید کننده پوشاک هستم میخواستم اسم برندی مناسب برای محصول تولیدیم انتخاب کنم که بتونم ثبت کنم اسمی نباشه که انتخاب کنیم ولی بعد نتونیم ثبت کنیم

پاسخ

فرشته راشدی

سلام وقت بخیر. یک شرکت فنی مهندسی میخوام ثبت کنم ک اصل کارمون بازسازی و زیباسازی داخلی ساختمان... درمورد انتخاب اسم شرکت یک کمک میخواستم ازتون تونطر خودم آراد است و دوکلمه دگه رو نمیدونم چی بزنم؟؟!!!!

پاسخ

سیدمجید

چگونگی عضویت دربین الملل

پاسخ

علی پ

با سلام نمونه اسم هایی که برای شرکت ها ثبت کردید چی نام هایی است ؟ چند مورد رو نام ببرید

پاسخ

امیر

سلام.اسم برای گالری کارهای چوبی،لوستر،ظرف انتیک میخواستم

پاسخ

بهروز رستمی

سلام . وقت بخیر . اسم برای فعالیت بازرگانی میخوام که از اسم سارا استفاده شده باشه

پاسخ

نگار

یه اسم‌میخوان واس یه شرکت معماری که نگار داشته باشه

پاسخ

MMD

پرگار قشنگه لزومی نداره حتما نگار باشه؛ چندحرف از اسمتون روش باشه کفایت میکنه کلمه‌ی پرگار هم به کار طراحی میاد

پاسخ

علی

سلام وقت بخیر، سوال داشتم از حضورتون در قسمت قوانین-نام های زیر نباید جزء اسامی مضاف به عناوین شرکت اضافه شود : استفاده از کلماتی که مشابه فارسی ندارن و مثلن اسم قعات هستند مشکل داره؟ و اضافه کردن کلمات ممنوعه مشکل داره؟ مثله فروشگاه آی سی نیک به معنای آی سی خوب رب تک به معنای رب گوجه فرنگی منحصر به فرد این نیک که ممنوعه نیک خارجیه؟ مثل الکترونیک و تک و افارسیش مشکلی نداره؟ از اینکه پاسخ میدید سپاسگزارم

پاسخ

ایمان

سلام اسمی برا شرکت سیستم امنیتی میخوام که اسم ارش داخلش باشه

پاسخ

بهروز رستمی

سلام . اسمی برای شرکت بازرگانی و برند خاص میخوام که از اسم سارا استفاده شده باشه

پاسخ

وحیده

سلام وقت بخیر اسم برای ثبت شرکت کارهای اداری میخوام

پاسخ

آقائی

سلام تصمیم دارم برندی را دارم. درصورت امکان با چند اسم مرا راهنمایی فرمایبد. سپاس

پاسخ

mostafa adli

سلام خسته نباشید اسم برایه ثبت شرکت تاسیسات ساختمانی زیبا باشه میخوام لطف میکنید بگید

پاسخ

حسین ایرانشاهی

سلام وقتون بخیر،نام برای شرکت ساختمانی

پاسخ

غفرانی

سلام خدا قوت ممنون میشم نظرتون رو در مورد یه اسم مناسب برای عرضه عسل بفرمایید.

پاسخ

عبدالله احمدی

با سلام و احترام برای شرکت پخش و بسته بندی مواد غذایی چه اسم یا نامی مناسب است لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم

پاسخ

bahram71

سلام خسته نباشی یه شرکت پیمانکاری مربوط به برق صنعتی راه اندازی کردم پنج تا اسم میخوام براش انتخاب کنم اگه میشه راهنمایی کنین ممنون میشم

پاسخ

سارا

سلام.وقتتون بخیر. برای کار دیزاین سفره عقد وتولد یه اسم خاص لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ

بهنام

با سلام برای انتخاب اسم شرکت بازرگانی برای صادرات و واردات نیاز به کمک و راهنمایی دارم با تشکر و سپاس فراوان

پاسخ

بهنام

با سلام برای انتخاب اسم شرکت نیاز به کمک دارم با تشکر

پاسخ

عباس حمیدی زاده

سلام یک اسم برای شرکت تولیدی فرآورده گوشتی می خوام ممنون

پاسخ

حمید مهران

سلام وقت بخیر من می خواستم نام تجاری بگیرم برای لبنیات سنتی چه اسمی رو انتخاب کنم با تشکر

پاسخ

عبدالطیف

با عرض حرمت خدمت شما من یک اسم برای شرکت لوژیستیکی میخواستم اگه امکان داره چندتا اسم پیشنهاد کنن دنیای سپاس Logistic company = شرکت تهیه مواد ضرورت یک سازمان

پاسخ

محمدحسین دهقانی

سلام میخواستم بدونم اگه بخوام یه اسم زیبا و با معنی واسه یه شرکت عمرانی پیدا کنم چیکار باید بکنم؟

پاسخ

مهرداد

با عرض سلام و خسته نباشید تشکر ویژه میکنم از زحمات و وقتی که میزارید من قصد دارم یه شرکت فنی مهندسی در زمینه ساخت و ساز تاسیس کنم ممنون میشم چنتا اسم مرتبط با ابنیه معرفی کنید باتشکر فراوان

پاسخ

همایون

سلام ی مغازه میخام بزنم برای دوخت و فروش کوسن و رومیزی ی اسم قشنگ و با معنی میخام

پاسخ

0 9 3 8 9 1 3 1 3 6 8

یک نام برای شرکت تبلیغاتی میخواستم که به یادماندنی باشد

پاسخ

باقر

سلام لطفا ۵اسم پیشنهادی برا شرکت گردشگری میخواستم لطفا راهنمایی کنید ممنون

پاسخ

محسن ملانوری

اسم برای شرکت عایق کاری پشت بام

پاسخ

باقری

سلام خسته نباشید لطفا ۵اسم پیشنهادی برا شرکت گردشگری میخواستم لطفا راهنمایی کنید ممنون

پاسخ

صالحی

میخواهم نام شرکت حسابداری انتخاب کنم

پاسخ

مصطفی

سلام من میخوام شرکت بازرگانی لوازم آرایشی بهداشتی ثبت کنم ،اگه ممکنه نام شرکت ۳سیلابی واسم معرفی کنید،سپاسگزارم

پاسخ

Lilium

سلام وقتتون بخیر.. من در آینده میخوام موسسه آموزش زبان انگلیسی بزنم . بنظرتون اسم پیشنهادی ومناسب چیه؟ وحتما باید اسم موسسه ۳ بخش باشه؟

پاسخ

حمیدرضا

این سوالتون دغدغه منم هست با این پیج در اینستاگرام در ارتباط باشید @Gsr_hr_edu

پاسخ

حمیدرضا رستمی

سلام وادب ما تولیدکننده محصولات آردی مثل نان وکلوچه وکلمپه درکرمان هستیم یک نام تجاری برای محصولات نان ویک نام هم برند تجاری محصولات کیک وکلوچه باتشکر

پاسخ

علی خسروانی

برای یک شرکت مشاوره فروش انلاین چه اسمی زیباست.

پاسخ

علی خسروانی

سلام یک اسم مناسب و به یاد ماندنی برای شرکت سرویس دهنده خدمات تبلیغاتی انلاین میخواستم.

پاسخ

کوهدار

سلام وقت بخیر .من بسته بندی سبزیجات دارم .عنایت می فرماببد اسم مناسب پیشنهاد دهید.باسپاس

پاسخ

و

باشه

پاسخ

آرمان زنگنه

سلام وقت به خیر من تعمیرات لپتاپ و کامپیوتر انجام میدم و به زودی میخوام کارم رو توسعه بدم ممنون میشم اگه در زمینه انتخاب اسم کمکم کنید. متشکرم.

پاسخ

علی معینی فرد

اسم رو باید با استفاده از خلاقیت خودتون انتخاب کنین. باید از نمونه های بالا برای انتخاب اسم خوب کمک بگیرید. در هر صورت اسم هایی که بنده به شما برای این کار پیشنهاد می کنم: سروش، آبتین، آراد، بهمن، ماکان، کیا و دهناد هستند.

پاسخ

صادق

سلام یه اسم برا روغن گیر از دانه های روغنی میخواستم تولید ارده و حلوا هم دارم سپاس از لطفتون

پاسخ

ملکیان

سلام نام شرکت بازرگانی و خدماتی مخوام با تشکر 09124249883

پاسخ

علي رضايي

سلام نام شركت مهندسي مكانيك كه به نام شركت ترمواسكان بياد چي ميتونه باشه لطفا راهنماييم كنين. ممنون

پاسخ

علی زرگران

سلام نام شرکت دارویی می خواستم ممنون

پاسخ

مظفر بقایی

سلام اتاق ایده و طراحی چاپ بقایی جهت امور گرافیکی ، طراحی و هویت بصری ( مشخص کردن نام و طراحی لوگو و بسته بندی و ... ) با رزومه موفق و همکاری با برندهای قدرتمند در خدمتتان است.

پاسخ

مهدی غلامی

سلام من یه اسم برای کارخونه یخ میخوام 3سیلاب

پاسخ

هانی

سلام یه نام تجاری برای استارت اپ شخصی (فروشگاه اینترنتی )که شامل خدماتی مثل شارژ و بیمه و.. و پوشاک و لباس ولوازم خونه میشه ...پیشنهادتون چیه ؟

پاسخ

مجتبی

سلام و خسته نباشیدکمک جهت انتخاب یک اسم برای یک شرکت که در حوزه راه و ساختمان در جنوب کشور فعالیتش رو میخواد آغاز کنه میخواستم

پاسخ

فرهادی

سلام نیازمند یک اسم قشنگ واسه برند خیارشور هستم ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ

خلیل شامحمدی

با سلام و خسته نباشید بنده در حال ثبت یک شرکت لیزینگ در امر فروش اقساطی لوازم ضروری موجود در بازار میباشم اما هر اسمی که انتخاب میکنم متاسفانه تکراریه الان بلا تکلیف مانده ام اگه بنده را یاری نمایید ممنون میشم

پاسخ

سمیرا محمدی

سلام یه نام فروشگاهی برای کسب وکار آنلاین پوشاک وکیف وکفش وچیزهای وابسته به پوشاک میخاستم ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ

بهنام

اسپارلوس

پاسخ

امین مظفری

با عرض سلام و درود ممنون بخاطر مطالب بالا بنده یک نام برای شرکت تولید دستمال کاغذی و یک نام یا برند برای خود دستمال کاغذی خواستم ممنون میشم مشاوره بدین.

پاسخ

سعید

با سلام یک اسم برای شرکت در حوزه ی مشاوره ای و فنی و مهندسی می خواستم ممنون میشم کمکم کنید. با تشکر

پاسخ

محمد

سلام اسم برای تولیدی کفش

پاسخ

حمید قربانی

با عرض ادب و احترام . ممنون از سایت پر بارتون‌. اسم شرکت ما آریا پاوان پردیس هست و در حوزه ساخت و تامین کالای نفت ، گاز و پتروشیمی فعالیت میکنیم اگر ممکنه ما را در انتخاب یک نام « برند » کمک کنید. با تشکر فراوان

پاسخ

محمد

سلام.برای شرکت چرم میخواستم بدونم اسمی مد نظر دارید

پاسخ

zohrehamzei1362@yahoo.com

سلام. اسم خاص برای سالن زیبایی میخواستم. ما سه تا شریک هستیم زهره سمیرا ازاده.

پاسخ

فياض

درود بر شما اسم براي شركت ساختمان فعاليت عمراني ميخوام ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

پاسخ

افشین

سلام خسته نباشید اسم برای فروشگاه مبلمان میخوام راهنمایی کنید ممنون

پاسخ

عادل

سلام وقت تون بخير لطف بفرمايين اسم شركت براي دفتر خدمات ارتباطي

پاسخ

اصغری

سلام اسم شرکتی تولیدی که میخام سلیم یا سلیم البرز توش باشهس سپاس

پاسخ

مازیارقوامی

سلام وقتتون بخیر امیدوارم تو سال جدید سالی پر از شادی و سلامتی و دور از هرگونه درد و مریضی نا شناخته ای همچون کرونا باشید در سلامت کامل یک اسم سه سیلابی برای شرکت میخاستم زمینه فعلالیت بنده تو مواد نفتی هست یعنی تولد تینر بنزین و...ممنون عزیز

پاسخ

عادل

بسیار ممنونم بابت زحمتی که برای ارائه مطالب این سایت متحمل شدید. موفق باشید

پاسخ

حميد

سلام يه اسم براى ثبت شركت توليد گياهان دارويي و زعفران مى خوام در شمال هم پرورش داده ميشود

پاسخ

عبدالله مجد

سلام وقت شما بخیر اسم خوب برای شرکت شوینده خواستم لطفا راهنماییم کنید ممنون از لطفتون

پاسخ

وحيد حامد

سلام خسته نباشيد،دنبال يه اسم واسه دفتر تاسيسات هستم،ممنون ميشم راهنمايي كنيد

پاسخ

وحیده

سلام وقت بخیر اسم برای ثبت شرکت کارهای اداری میخوام

پاسخ

محمد غلامی

جهت ثبت شرکت واسم وکلیه گارهای حقوقی ومراحل الباقی کارها نیاز به مشاوره دارم.چند تن از دوستان هم باشرکت شما همکاری داشتند و موفق شدند ممنون از شما.

پاسخ

ابوالفضل دشتی

سلام و خسته نباشید بنده برای ثبت شرکت برای دامداری دارم برسی میکنم .اگر واستون مقدور هست بهم مشاوره بدین .ممنون از شما

پاسخ

مرتضی دلیر

عرض ادب واحترام به دنبال نامی برای شرکت حق العمل کاری هستم که درعین زیبایی وخاص بودن گویای حس اطمینان واعتماد برای مشتریانمان باشد.لازم بذکر است این شرکت صورت سهامی خاص ثبت خواهدشد.ازهمکاری شما سپاسگزارم.

پاسخ

محمدرضا سلطانی

با سلام بنده یک سایت فروشگاهی فروش پوشاک سفارش دادم ولی برای انتخاب اسم به کمک نیاز دارم و در حال حاضر یک فروشگاه پوشاک راه اندازی کردم میخاستم اگر امکان داره برای انخاب اسم به من مشاوره بدین با تشکر

پاسخ

احمد

سلام بنده ی شرکت صنعتی زدم . واسع انتخاب اسم کمک میخوام !!

پاسخ

سلمان

سلام بيزحمت يك اسم برا شركت گردشگري معرفي كنيد

پاسخ

محمدي

شرکت گردشگری چهار فصل ایران

پاسخ

محمدي

يک اسم برای شرکت بازرگانی و پخش مواد غذایی و نوشیدنی اگه لطف کنید برای ما انتخاب کنید . ( از نام های قدیم فارسی پرهیز شود ) .

پاسخ

حسن

باسلام ودرود فراوان ممنون از شما عزیزان بابت راهنمایی ها و آموزشها و مطالب مفیدی که در سایت برای کمک به هموطنان و علاقه مندان قرار دادین. من برای انتخاب نام شرکت و همچنین نام برند مناسب در زمینه درپوش ها و سیفون راه فاضلاب خانگی و صنعتی که در کف آشپزخانه یا دستشویی و حمام و کلا آبراه های فاضلاب وجود داره برای جلوگیری از ورود بوی بد یا حیواناتی مثل سوسک و.... نیاز به راهنمایی و مشورت دارم البته این نوع محصول که ما تولید میکنیم جدیدا اختراع و ثبت هم شده و نمونه دیگری نداره ممنون از شما عزیزان تلاشگر و دوست داشتنی

پاسخ

فاطمه مرادی

سلام پیشنهاد اسم برای محصولات ظروف آلومینیومی غذا

پاسخ

سجاد

سلام خسته نباشید من به دنبال یک برند یا اسمی که مربوط به تولید رونق اقتصاد باشه یامربوط به تولید ملی یامستقیم به کارمون ربط داشته باشه ماکارمون تولید تیشرت مردانه هستش بنظرتون ازچه کلمه هایی استفاده کنم؟

پاسخ

Sdaghat

سلام عرض ادب یک اسم خوب در بخش بازرگانی فولاد میخواستم راهنمایی کنید ممنونم

پاسخ

علی

سلام وخسته نباشید.. اگر میشه یک اسم قشنگ وزیبا وبامعنی برای مغازه املاک می خواستم... من خودم اسم ...کاه گلی...انتخاب کردم اسمش میشه مشاورین املاک کاه گلی...یااملاک کاه گلی...یا مسکن کاه گلی ... نظرشمارومیخواستم... لزفا کمکم کنید ممنون میشم ازلطفتون

پاسخ

محسن

سلام می خواهم یک نام تجاری خوب برای شرکت پخش مواد غذایی انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید باتشکر

پاسخ

طیاری افشار

با سلام واحترام میخواهم یک شرکت وصول مطالبات ثبت بدهم لطفا در انتخاب نام مرا یاری کنیدمتشکرم

پاسخ

موج67

شرخران بی ادعا ساکن بیشه ایرانیان

پاسخ

روشن

سلام و خسته نباشید لطفا ی پیشنهاد اسم واسه دفتر دکوراسیون بدید تشکر

پاسخ

بیژن

سلام خواستم در مورد اسم تولید شوینده بهداشتی کمک بگیرم .

پاسخ

mohammad

سلام مشاوره میخواستم برای اسم سایت لوازم خانگی.

پاسخ

محبوبه

سلام برای شرکتم در زمینه صادرات عسل ارگانیک دنبال نامی هستم که روی ارگانیک بودن تاکید کند.ممنون از راهنمایی شما

پاسخ

Nikmehr

با عرض سلام و خسته نباشید تشکر ویژه میکنم از زحمات و وقتی که میزارید من قصد دارم یه شرکت فنی مهندسی در زمینه ساخت و ساز تاسیس کنم ممنون میشم چنتا اسم مرتبط با ابنیه معرفی کنید باتشکر فراوان

پاسخ

علی اکبر

سلام. برند برای عرقیات چه خصوصیاتی باید داشته باشه. اگه امکانش هست مثال بزنید.

پاسخ

حلماحسینی

با سلام لطفا اسم شرکت سه سیلابی برای شرکت مواد غذایی بفرمایید

پاسخ

عادل

سلام خسته نباشید.برا کافی شاپ یه اسم میخواستم.به نوعی خاص باشه.ممنون

پاسخ

بھادران

اسم برا شرکت تعاونی خیاطی ممنون میشم راھنمایی کنید

پاسخ

www.mohammadataei1382.com

سلام برای گلخانه فلفل دلمه ای چه برندی مناسب است؟

پاسخ

حسن

سلام یه اسم برای دکوراسیون داخلی میخام ا میشه راهنمایی کنین

پاسخ

نسیم

توگوهخوردی آران دهه تو کاشان غلط کردی بیسواد

پاسخ

0

سلام یه اسم در رابطه با شرکت در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر میخواستم

پاسخ

عباس

سلام . میخوام یه اسم خوب واسه ثبت شرکت علوفه دام واسم انتخاب کنید تشکر

پاسخ

بزغاله

علوفه رسانان غرب

پاسخ

امید

یه اسم خوب برای شرکت بازرگانی میخام راهنمایی کنید

پاسخ

یسنا

سلام وقتتون بخیر و تشکر از مطالبی خوبتون میخواستم موسسه ثبت کنم دررابطه با کاهش اسیب های اجتماعی (کودک کار ؛زنان بد سرپرست و بی سرپرست و ....) لطفا برای انتخاب اسم کمکم کنید باتشکر

پاسخ

صادقی

با سلام اسم برای موسسه آموزش حسابداری که از کلمه سام استفاده شده باشه ممنونم راهنمایی کنید

پاسخ

kazem

سلام هزینه ثبت برند واسم شرکت تعاونی و مشاوره تعیین نام تقریبا جقدره؟؟؟؟

پاسخ

مرتضی چزگی

با سلام و عرض ادب خدمت تیم محترم و ذبده ثبت بین الملل .این جانب دارای شرکت بازرگانی حقیقی با نام بازرگانی چزگی و فعال در ضمینه واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز به اسیای میانه می باشم و در حال حاضر در صدد ثبت شرکت حقوقی می باشم لطفا در خصوص نام شرکت اینجانب را کمک بفرمایید

پاسخ

سامان

با عرض ادب معنی 80 درصد اسامی رو اشتباه نوشتید . با تشکر

پاسخ

dzb444

سلام لطفا نام برند زیبا وبین المللی جهت شوینده میخواستم

پاسخ

حبیبی

روزبخیر دنبال یه نام مناسب برای حرفه فروش ویپ یا همون سیگارالکترونیک و دخانیات هستم

پاسخ

پريسا

سلام وقت بخير من براي كارخانه مواد شوينده اسم انتخاب كنم لطفا راهنماييم كنيد.

پاسخ

عاطفه

با سلام،ی اسم مناسب با کار تولید پوشاک میخوام ک کلمه ی ترانه در اون بکار رفته باشه،میگن ۳ یا ۴ سیلابی باشه،ممنون میشم بهم کمک کنید

پاسخ

امیر امیری

سلام یک نام برای درب چوبی میخوام انتخاب کنم مدنظرتون چه اسمی هستش پیشنهاد بدید؟

پاسخ

صفرو یک

با سلام و تشکر از عزیزان می خواستم در مورد انتخاب نام برای یک شرکت کامپیوتری طراحی سایت راهنمایی بفرمائید.

پاسخ

محمپ

با سلام،اسم یه شرکت در زمینه سیستم های حفاظتی امنیتی خواستم،ممنون میشم راهنماییم کنین. مثلا ویرا سیستم

پاسخ

فریبا

اسم برای ثبت میخوام که کلمه پخت توش باشه مثل تک پخت

پاسخ

امیر

با سلام و عرض وقت بخیر، از کجا میشه فهمید نام انتخابی برای شرکت قبلا" ثبت شده یا نه؟

پاسخ

دانیال بهروزیان

سلام خسته نباشید لطفا چند تا اسم سه کلمه ای بهم معرفی می‌کنید برای شرکت خدماتی کشتیرانی از بوشهر هستم ممنون

پاسخ

محمود

شرکت ساختمانی میخوام ثبت کنم که ۳ سیلابی باشه که میلان هم تو اسم باشه...

پاسخ

متین صدیقی

به نظرتون اسم تاو (منظورتون همون تائو هستش ؟) و فرتاک آدر مناسب کانون تبلیغاتی میباشد؟ لطفا راهنماییم کنید یه اسم کوتاه خاص و مرتبط میخوام

پاسخ

مسعود

سلام خسته نباشید اگه ممکنه یک نام برای کار طراحی وبسایت بهم معرفی کنید. ممنون

پاسخ

حسن فلاح

اسم زیبا وخوب برای قالیشویی

پاسخ

صفا زارعی

برای ساختمان ویلایی در شمال و منظره جنگل و دریا اسم لاتین با مفهم و قابل درک ایرانی چی پیشنهاد میکنید

پاسخ

رضا برجی

با عرض سلام من ی کارگاه تولید الو و میوه خشک تاسیس کردم بهداشت گفته نام و اسم باید یکی باشه راهنمایی کنید برا انتخاب اسم با تشکر

پاسخ

سعيد

لطفايه نام خوب براي سنگبري ميخواستم ممنون ميشم برام ارسال كنيد@sangsakhtemannتلگرام باتشكر

پاسخ

طهرانی

سلام من برای ثبت کلینیک روانشناسی یک اسم خوب میخوام با صفحه ی شما اشنا شدم و ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ

DEHGHAN

با عرض سلام و سپاس بابت راهنایی های ارزشمند شما آیا بکار بردن نام کاسپین در نام شرکت مجاز است؟

پاسخ

مهدی انصاری پور

با سلام احتراماً اینجانب مهدی انصاری پور هستم و مدتی است در حوزه خوانندگی فعالیت می کنم و قصد دارم اسم هنری برای ادامه کار خود انتخاب کنم . ممنون میشم از راهنمایی شما عزیزان بهره بند بشم. سپاس فراوان

پاسخ

mohammad82776

سلام خسته نباشید یک اسم خوب واسه شرکت درخصوص ساخت وساز و کشاورزی میخواستم ممنون میشم کمکم کنید.باتشکر

پاسخ

محمود

سلام ممنون میشم در زمینه نام شرکت نفتی-شیمیایی به من کمک بکنید. همچنین در مورد هزینه ثبت شرکت در کیش میخواستم بدونم.

پاسخ

جوادسودمند

سلام انتخاب نام برای شرکت مسافربری نیازدارم ممنون

پاسخ

بابک دواتگر

درود بر شما 1-استفاده از کلمه" تجارت "در یکی از سیلابهای نام شرکت در حوضه تجارت مجاز است؟ 2-در صورتیکه یکی از 3 سیلاب نام یک شرکت قبلا توسط شرکت دیگری به ثبت رسیده باشد،امکان ثبت نام با 2سیلاب متفاوت برای شرکت دوم میسر نیست؟

پاسخ

Rohani

نام شركت براي خودرو

پاسخ

دشتی

سلام خسته نباشید ببخشید هزینه انتخاب اسم چقد میشه؟

پاسخ

Doman

با سلام یک اسم تجاری خفن میخوام

پاسخ

مصطفی

سلام من یه اسم سه سیلابی برلی یه شرکت فنی مهندسی در زمینه برق و تاسیسات میخوام ممنون میشم چندتا اسم بهم معرفی کنین ممنون

پاسخ

بهمن

با سلام و احترام با تشکر از مطالب خوبتون مخواستم برای انتخاب نام شرکت فروش و تولید مواد شیمیایی کمک و پیشنهاد بدهین. با تشکر

پاسخ

عاطفه روستایی

سلام وعرض ادب.من درحال تاسیس شرکت تعاونی خدمان آموزشی وکارآفرینی هستم جهت انتخاب نام شرکت مرا راهنمایی کنید.باتشکر

پاسخ

کاویانی

سلام برای موسسه ورزشی چه نامی مناسب است؟سه سیلابی باشه

پاسخ

خانم شادانی

سلام وقت بخیر میتونین اسم با مصما و خاصی در زمینه صنایع غذایی و رسنوران معرفی کنین؟ سپاس از کمک شما

پاسخ

سهراب

سلام مي خواهم يك شركت ثبت نمايم براي اينكه دفتر پيشخوان دارم واين دفتر بايد زير مجموعه يك شركت باشد براي ثبت شركت واسم آن احتياج به مشاوره دارم از شهرستان مزاهم مي شوم . با تشكر

پاسخ

طیاری

سلام خدا قوت راهنمایی می خواستم برای انتخاب اسم برای شرکت صادرات و واردات ممنون

پاسخ

همایون بیگیان

با عرض ادب و احترام برای شرکت خدماتی-ساختمانی-بازرگانی نیاز به یک نام شیک و خاص دارم لذا خواهشمندم در این ضمینه همکاری های لازم را مبذول فرمایید. سپاس

پاسخ

امیر

درود بر شما اسمی برای شرکت تبلیغاتی "اینترنتی" میخواستم که پسوند "ترین ها" توش باشه، چون برترین ها و ترین ها و چیزایی که به نظر خودم رسید ثبت شده بود!! لطفا برام پیامک بفرمایید پیشاپیش از کمکتون ممنونم، از اطلاعاتتون خیلی خیلی ممنونم امیر جودی

پاسخ

امیر

درود بر شما اسمی برای شرکت تبلیغاتی "اینترنتی" میخواستم که پسوند "ترین ها" توش باشه، چون برترین ها و ترین ها و چیزایی که به نظر خودم رسید ثبت شده بود!! لطفا برام پیامک بفرمایید پیشاپیش از کمکتون ممنونم، امیر جودی

پاسخ

مهدي

سلام و ادب لطفا يه نام واسه شركت يا گروه مهندسي معرفي كنيد. موضوع كار: سازه، معماري داخلي، برق و هوشمند سازي، مكانيك

پاسخ

سبحان

سلام ی اسم مناسب برا شرکت تولید مواد شوینده

پاسخ

حسن سبحانی

سلام لطفا چند اسم زیبا و منحصر به فرد برای شرکت گردشگری متشکرم

پاسخ

مهدی

باسلام اسمی در رابطه با دفتر حسابداری با مضامین دقت امانت دار و آگاهی ارزش و حمایت کننده

پاسخ

پویا

با سلام اسم برای برند( قلم مو )ممنون از لطفتون

پاسخ

علی

سلام و عرض ادب درمورد ثبت اسم شرکت فنی مهندسی در زمینه برق و سیستم های امنیتی. نظارتی .حفاظتی اسمی میخاسم انتخاب کنم اگه لطف کنید راهنمایم کنید ممنون میشم ^_^

پاسخ

حسین بالازاده

سلام ما کارگاه تولید و بسته بندی مواد غذایی به نام گیلانا داریم ممنون میشم اسمی جهت ثبت شرکت معرفی کنید که گیلانا درش استفاده بشه با تشکر

پاسخ

رضاعیدی

سلام نامه شرکت برای پخش مواد غذای میخوام موندم چی بزارم میخوام اسمه بافرهنگی باشه همکاری گنیدتشکر

پاسخ

محمد

سلام راهنمایی برای انتخاب شرکت استارت آپ و یه شرکت شتاب دهنده استارت آپ می خواستم

پاسخ

عبدالهی هستم

باسلام احتراما در صورت امکان یک اسم خاص مربوط به تاسیس شرکت در حوزه خدمات بهداشت و درمان نیاز داشتم. باتشکر

پاسخ

یوسف یوسفی

سلام ما در حال حاظر داریم لوازم و ادوات کشاورزی کمباین تولید میکنیم که زیر مجموعه شرکت هپکو و هسکو هست چون لوازم این شرکتها است و برند نیز هستند میخام کمکم کنید یک اسم نزدیک به انها و یا اسمی که زود جلب توجه کند در حقیقت برند سازی کنیم لطفا کمک کنید

پاسخ

محمد فراهانی

سلام خدمت شم دوست عزیز برای نام گزاری یک گروه رسانه ای(ساخت تیزر و مستند و عکاسی و تدوین حرفه ای وغیره) یک نام جدید برای برند سازی حرفه ای که در ذهن ها باقی بماند برا این گروه نیاز داریم لازم به ذکر است به روز بودن و جدید بودن این نام دارای اهمیت زیادی می باشد لطفا راهنمایی کنید

پاسخ

مصطفی

سلام و خسته نباشید من میخام ی شغل خانگی بسته بندی حبوبات راه اندازی کنم مجوزهای مربوطه هم گرفتم ولی برای برند هنوز نتونستم اسم و لوگوی مناسب و معنی داری انتخاب کنم تو سایت شما از اسم برساد خوشم اومد ولی بازم مرددم اگه لطف کنید و کمکم کنید ممنون میشم. با تشکر فراوان

پاسخ

میر حسین ذکریایی

با عرض سلام و خسته نباشید ممنون میشم یه اسم شرکت برای تولید در ضمینه مواد شیمیایی و تولیدات چسب 3 سیلابی برام معرفی کنین و ممنون از مطالب خوبتون

پاسخ

بهروز آرمند

با سلام اسم مناسب برای ثبت برند در تولید قطعات خودرو ( سیبک ) میخواستم چندتا نمونه اسم هم دادیم اما رد شده میتونید کمکم کنید با تشکر!

پاسخ

محمد رضا حجازی

بسیار مفید بود. ممنونم از لطف و دقتتون در کارتون

پاسخ

فرامرزی

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان به خاطر مطالب بسیار مفید شما یه اسم برای شرکت خدمات فنی و مهندسی ساختمان نیاز دارم اگه پیشنهادی دارید ممنون میشم

پاسخ

حسین طهماسبی

لطفا سه تا اسم درمورد شرکت تجهیزات پزشکی بهم معرفی بفرمایین ممنون

پاسخ

محمدصمصام

باسلام و درود خدمت شما عزیزان و تشکر ویژه از همکاری و پاسخگویی به مخاطبان خودتون.واقعا این لذتبخش هستش که وقت میگذارید و پاسخگوی سوالات هموطنایه عزیز هستید.ممنون میشم اینجاب رو راهنمایی کنید..فعالیته من در بخش صادرات و واردات(همه چی) و تامین موادهای اولیه(مواد شیمیایی غیره شیمیایی و پتروشیمی وووووووو) کالاهای سفارش داده شده توسط کارخانجات و فروشگاهای زنجیره ای(مواد غذایی و تا تمام محصولات و اقلام مصرفی و غیره مصرفی) هستش که حداقل نزدیک به صد نفر بازاریاب و کارمند و بولوکرهای حرفه ای و کاربلد باهم در کنارهم همکاری میکنیم در این چندسال بنده با چندشرکت همکاری میکردم به خاطر داشتن مجوز های مربوطه...الان میخوام یه شرکت تجاری یا بازرگانی ثبت کنم و یه اسم زیبا و خاص که کلمه صمصام هم ازش استفاده بشه که اگه در خارج ازکشور هم نیاز شد از این نام برای شرکت معنی داشته باشه یا بشه استفاده کرد ممنون میشم که با اینجانب همکاری کرده و راهنمایی بفرمایید..

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

با سلام . ممنون از لطف شما نسبت به شرکت ما. باید خدمتتون عرض کنم، یکی از مهمترین موارد در انتخاب اسم شرکت ، توجه به ریشه ی آن می باشد، چرا که طبق قوانین اداره ثبت شرکتها، تمامی شرکتها باید از اسامی فارسی استفاده نمایند.

پاسخ

زینلی

سلام من میخام در زمینه طبخ وتوزیع غذا خدمات اشپزی شرکتی به ثبت برسانم لطفا یه اسم خوب زیبا برا شرکت من ارسال کنید ممنون از همکاری شما

پاسخ

Mahdi

سلام به دنبال یک نام تجاری خوب برای پرورش گل بنفشه افریقایی هستم،لطفا راهنمایی کنید و اگر نامی مد نظر دارید بیان کنید.

پاسخ

رضا

سلام باتشکر از مقاله زیباتون دنبال یک اسم مناسب برای برند لنت ترمز هستم لطفا راهنمایی کنید

پاسخ

کیا نوری

سلام برای ثبت موسسه ی حقوقی از اسامی ذکر شده می توان سه سیلابی خاص و با مفهوم در آورد؟

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

با سلام ، بله میتوان اسامی با مفهوم رو استفاده نمود.

پاسخ

محمد

سلام وقت شما بخیراسم مناسب برای شرکت فنی مهندسی در حیطه مواد معدنی (اکتشاف.استخراج.فراوری) به نحوی که اسم برای تاسیس شرکت خارج از کشور هم متناسب باشدمعرفی کنید .ممنون

پاسخ

معصومع ممبنے

چنـــــــــــــــدتــــــــــــــا نام شرکـــــــــــــت مےخواستــــــــــــــــم ڪـــــــــــہ ابریــــــــــــــــــشم در آن ڪاربـــــــــــــــــــرد داشتــــــــــــــــہ باشہ..!!

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

سلام . شما میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا از راهنمایی های آنها بهره ببرید.

پاسخ

بابایی

سلام ببخشیداسم مناسب برای برندترشیجات میخواستم می تونیدکمکم کنید؟

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

سلام وقت بخیر . در صورتیکه مقاله ی ما نتوانست در انتخاب اسم برندتان به شما کمک کند. میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

پاسخ

حمید

سلام یه اسمی که برای ارایشگاه مردانه خوب باشه ممنون

پاسخ

احمدیان

به دنبال یک اسم خوب برای ثبت شرکت در زمینه تاسیسات موتورخانه استخر و غیر هستم لطفا اگر میشود کمک کنید مرسی

پاسخ

فرزاد

سلام نام شركت براي شيريني وشكلات راهنمايي كنيدممنون ميشم

پاسخ

نادرخانی

نام شرکت بیمه ای

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

با سلام، بهترین راه انتخاب این است که اسامی انتخاب نمایید که مشخص کننده نوع فعالیت شرکت شما باشد. اما در صورتیکه نتوانستید اسم مناسبی انتخاب نمایید، کارشناسان ما به شما کمک خواهند رساند.

پاسخ

کریم رستمی

ضمن تشکر از برنامه های این کانال یک شرکت چند منظوره که کلمه کاچار در ان لحاظ شود رو رانمایی بفرمایید

پاسخ

فرهاد محمد حسینی

رهام ارتین اوکسین رو میخواهم انتخاب کنم.

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

درود بر شما، برای انتخاب اسم باید کلماتی را انتخاب نمایید که دارای ریشه ی فارسی باشند. اوکسین کلمه ای غیر فارسی هست.

پاسخ

مهدیار

اگر اوکسین رو نمیشه انتخاب کرد پس چرا داخل لیست نوشتین؟

پاسخ

ابوالفضل

tiger اسان فیلتر استعلام نام برند لطفا؟؟؟

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

درود بر شما، پیش از هر چیز باید بدانید که برای ثبت tiger نیازمند کارت بازرگانی خواهید بود.

پاسخ

نازلی

مقاله ی خوبی بود.

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

درود بر شما و ممنون از حسن نظرتان

پاسخ

زهره

نام شرکتی میخوام که اسم آذین داخلش کاربرد داشته باشه

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

سلام وقت بخیر. در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخ

بازیاری

از مازندران آمل هستم ممنون میشم برای شرکت تولیدی مواد شوینده یک اسم سه سیلابی قشنگ معرفی کنید ،اگر با مفهوم خارجی هم داشتید بفرستیدخیلی ممنون از شمام

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

با سلام. بله حتما کارشناسان ما راهنمایی لازم را به شما خواهند رساند.

پاسخ

نگار ابراهیمی

من شرکت بیمه پاسارگادم میخوام یه اسم اختصاصی برای برندینگم میخوام

پاسخ

فائزه

باسلام و احترام؛ممنونم از تمام راهنمایی های خیلی خوبتون،واقعا موثر بود. همچنین اسامی پیشنهادی،عالی و کامل هستن. موفق و پیروز باشید

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

سلام. ممنون از حسن نظرتون. خرسندیم که توانستیم نظر شما را جلب نماییم.

پاسخ

حسن زین الدینی

با سلام میخواهم یک شرکت فنی مهندسی در رابطه با برق و مکانیک ثبت بدهم لطفا در انتخاب نام مرا یاری کنیدمتشکرم

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

با سلام. در صورتیکه نتوانستید از اطلاعات موجود در این مقاله بهره ی لازم را ببرید، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهنمای شما باشند.

پاسخ

حافظ قشلاقی

باسلام جهت نام شرکت خود از نامهای شما بهره بردم بسیار سپاسگزارم .

پاسخ

علی

سلام شرکت حفاظتی مراقبتی میخواهم ثبت کنم کمک کنید اسمی برایش پیدا کنم ممنون میشم

پاسخ
ثبت بین الملل

ثبت بین الملل

سلام. خرسندیم که توانستیم رضایت شما را جلب نماییم.

پاسخ

حمید

ببخشید در هر بار تعیین نام شرکت، چه تعداد اسم میشه فرستاد؟

پاسخ

یه بنده خدا

سلام فکر کنم پنج تا

پاسخ

بانو

سلام لطفا یک نام مناسب برای خیاطی زنانه معرفی کنید

پاسخ

ندا

سلام یه اسم برای شرکت ورزشی میخام انتخاب کنم خیلی سریع فقط باید انتخاب بشم ممنون میشم بفرمایید

پاسخ

افشار

با تشکر از مطلب بسیار خوبتون

پاسخ
ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت بین الملل

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  راه اندازی سامانه استعلام اشخاص

  به تازگی اداره مالکیت صنعتی برای ثبت برند ( علائم تجاری ) و ثبت طرح صنعتی و غیره اقدام به احراز هویت مینماید.....

 • 21 فروردین

  ثبت آنلاین برند

  یکی از راههای ثبت برند، ثبت آنلاین برند می باشد ...

آخرین نظرات کاربران

 • احمد غلامی

  سپاس از زحمات شما در ثبت شرکت اینجانب.

 • ابراهیم احمدی

  با سلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی بین الملل بخاطر ثبت شرکت اینجانب و ...