جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

مشاوران یا مهندسان مشاوره به دو گروه مشاوران حقیقی و حقوقی تقسیم می ­شوند شایان ذکر است که رتبه مشاوران هم برای شخصیت­ های حقیقی و هم حقوقی قابل دریافت می باشد.

انواع رتبه مشاور در کرج

شخصیت­ های حقیقی (افراد حقیقی با مدرک تحصیلی حداقل لیسانس) و حقوقی (شرکت­ها) به منظور  دریافت  رتبه و تایید نمودن اهلیت  مشاوره فنی بایستی یک سلسله  از شرایط عمومی را فراهم کنند.

شرایط عمومی برای رتبه بندی متقاضیان حقیقی در کرج

شخصیت­ های حقیقی که  مجاز به اخذ رتبه مشاور فنی می باشند  بایستی  تابعیت  جمهوری اسلامی ایران و عضوی از  نهاد  استان باشند. فعالیت و هرگونه اشتغال  در شرکت­ های پیمانکاری، دارا بودن سوء پیشینه کیفری یا دربر داشتن محکومیت و محرومیت از انجام مشاوره فنی سبب می شود تا شایستگی شخص حقیقی رد شود  لازم و ضروری می باشد تا درخواست کنندگانی که آقا هستند کارت پایان خدمت یا معافیت دائمی از خدمت  را ارائه نمایند.

شرایط عمومی برای رتبه بندی متقاضیان حقوقی در کرج

لازم و ضروری می باشد تا شخصیت­ های حقوقی  در اداره ثبت شرکت ها به صورت قانونی اقدام نمایند.

حرمان  یا ممنوعیت شرکت از پرداخت نمودن  به مشاوره فنی یا عضویت داشتن یک یا چند نفر از اعضای شرکت در اداره  استان و یا در شرکت­ های پیمانکاری  سبب رد سزاواری اشخاص حقوقی می شوند.

ادامه مطلب
رتبه بندی شرکت ها | اخذ گرید EPC

هیچ کدام یک از مدیران شرکت نبایستی به صورت مصادف  کارمند دولت هم باشند. هم چنین شرکت بایستی بر اساس  نظام نامه های دریافت رتبه مشاور دربردارنده ی  شرایط و امتیازات لازم باشد.

جهت مطالعه بیشتر در زمینه اخذ رتبه مشاور در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید.

فاکتورهای امتیاز آور متقاضیان جهت اخذ گرید مشاور

متقاضیان حقیقی و حقوقی در مجاور  دست یافتن به  شرایط عمومی لازم قادر می باشند تا با ارائه دادن  مجموعه ای از  مدرک به افزایش و گسترش  امتیاز خود کمک نمایند  تا سرانجام  به رتبه بهتری دست پیدا کنند.

فاکتورهایی مانند مقطع تحصیلی، تجربه کاری مفید، شرکت در آزمون نوبتی، معدل، دوره ­های آموزشی، رتبه در آزمون­ های ورودی کارشناسی ارشد و دکتری و المپیادهای علمی، دیگر  قراردادهایی که در زمینه مورد نظر منعقد شده اند، مقاله ها  و نوشته ها، شرکت در همایش ­های مرتبط و غیره سبب بهتر شدن و پیشرفت رتبه مشاوران حقیقی می­ شود.

مشاوران حقوقی هم می توانند به منظور گسترش رتبه مشاور علاوه بر فراهم آوردن  شرایط عمومی ذکر شده  به  نمایاندن مدارکی که مرتبط به مقطع های تحصیلی و سابقه  کاری مدیران و اشخاص  امتیازآور، قراردادهای بسته شده در زمینه موردنظر و دیگر مشخصات و تجهیزات شرکت از قبیل  مساحت دفتر شرکت، تعداد رایانه­ ها، چاپگرها، تجهیزات فنی و…می باشند  اقدام نمایند.

اعضای کارگروه فنی تشخیص صلاحیت مشاوران

همان گونه که در فوق  بیان گردید  معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری ماخذ تایید صلاحیت و سزاواری  مشاوران جهت  اخذ رتبه مشاور، می باشد. این ماخذ جهت تایید سزاواری  شخص درخواست کننده اخذ رتبه مشاوران، گروهی را به صورت فنی را تشکیل می­ دهند.

ادامه مطلب
مجوز حلال

اعضای این کار گروه فنی عبارتند از:

 1. مدیر واحد امور مشاوران و پیمانکاران نهاد معاونت برنامه ریزی و سرپرستی استراتژی  به عنوان رئیس کارگروه فنی تشخیص صلاحیت.
 2. کارشناسی متخصص و کاردان  در رشته موردنظر که به وسیلۀ معاونت فنی سازمان برگزیده  می­ شود.
 3. کارشناسی  کاردان و متخصصی  دیگر در دایره  موردنظر که به وسیلۀ رسته  مربوطه تعیین می­ شود.
 4. قائم مقام  اداره  اجرایی مربوطه.
 5. قائم مقام  دفتر بخشی اداره ی  معاونت.

مدارک لازم برای اخذ گرید مشاور در کرج

 1. گواهی رتبه قبلی متقاضی در صورتی که گواهی رتبه قبلی شخص درخواست کننده  وجود دارد ارائه گردد.
 2. رونوشتی از آخرین صورت جلسه سهامداران ارائه گردد. (برای متقاضیان حقوقی)
 3. رونوشت مدارک شناسایی و مدارک تحصیلی شخص درخواست کننده ارائه گردد.
 4. اصل و رونوشت  مدارک تحصیلی به منظور رویت کارشناس موسسه ارائه گردد.
 5. رونوشت کارت پایان خدمت درخواست کنندگانی  که در سه سال اخیر فارغ التحصیل شده­اند ارائه گردد.
 6. مدارک شرکت اعم از روزنامه رسمی کشور، اساس نامه، شرکت نامه و تقاضانامه ارائه گردد.
 7. تعهدنامه ای که حاکی از این باشد تا کارمندان دولت دخالتی نداشته باشند ارائه گردد.
 8. سابقه های  کاری شرکت ­هایی که نامشان  در گواهی تامین اجتماعی ذکر گردیده است  ارائه گردد. عنوان  و نوع فعالیت شخص درخواست کننده بایستی  در این شرکت­ ها  قید شود.
 9. اظهارنامه مالیاتی شرکت که دربردارندۀ عملکرد  و جدول ضرر و منفعت می باشد ارائه گردد.
 10. گواهی عملکردهایی  مانند  صورت حساب بیمه، سند دارنده ی حساب ، جدیدترین صورت وضعیتی که توسط کارفرمای اصلی به تایید رسیده  و گواهی تایید کامل نمودن  پروژه و طرح  که در سربرگ کارفرما تایپ شده است ارائه گردد.
 11. آدرس محل اقامت و شماره تماس اشخاصی که  امتیازآور می باشند  و سهامدارانی که پنج یا کمتر از پنج درصد سهم دارند. این فهرست  بایستی  در سربرگی که دربردارنده ی  تاریخ و آدرس می باشد تایپ شود و ارائه گردد.
 12.  گواهی تامین اجتماعی ارائه گردد.
ادامه مطلب
سیب سلامت

به منظور  دریافت مشاوره اخذ رتبه مشاور و رتبه بندی شرکت می توانید با کارشناسان و متخصصان خبره موسسه حقوقی ثبت بین الملل تماس بگیرید.

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها