جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

علامت تجاری همان نام و نشانی می باشد که بر روی محصولات و کالاها درج شده است. در جهت تعریف بیشتر در مورد ثبت علامت تجاری در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید.

چگونگی تمدید علامت تجاری در کرج

بعد از به پایان رسیدن مدت10 ساله علامت تجاری ثبت شده در کرج در صورت نیاز به آن بایستی به منظور تمدید تجاری مبادرت نمایید.

عملیات تمدید علامت تجاری بسیار تخصصی می باشد و نیازمند داشتن تجربه و مهارت های لازم می باشد.به منظور تمدید علامت تجاری مدارکی به شرح ذیل مورد نیاز می باشد.

شایان ذکر است که تعداد بسیار زیادی از موسسه ها و شرکت ها با فریب مردم و با قیمت های باورکردنی مبادرت به منظور تمدید علامت تجاری می نمایند.

ثبت بین الملل با استعمال نمودن  از وکلای مجرب و با تجربه در کارهای ثبتی و حقوقی علامت و نام تجاری با ۲۰ سال تجربه با کمترین هزینه، در سریع ترین زمان ممکن مبادرت به تمدید علامت تجاری و نام تجاری شما می نمایند.

مدارک ثبت علامت تجاری در کرج

مدارک مورد نیازبه منظور تمدید علامت تجاری به شرح ذیل می باشد:

برای اشخاص حقیقی :

  1. رونوشت شناسنامه و کارت ملی صاحب علامت ارائه گردد.
  2. ارائه اصل یا رونوشت تایید ثبت شده ارائه گردد

برای اشخاص حقوقی :

  1. روزنامه آخرین تغییرات اعضای هیئت مدیره (دارندگان حق امضا ) ارائه گردد.
  2. رونوشت شناسنامه و کارت ملی دارندگان حق امضا ارائه گردد.
  3. اصل و یا رونوشت تصدیق ثبت شده بایستی ارائه گردد.
ادامه مطلب
وجوه ثبت برند در کرمان

مراحل تمدید علامت تجاری در کرج

علامت تجاری که در کرج به ثبت رسیده است طی مدت زمان 10 سال تمام خورشیدی از تاریخ صدور تایید ثبت دربردارنده اعتبار قانونی می باشد و مالک علامت در صورت علاقه و تمایل به ادامه استعمال از علامت ثبت شده حداکثر 6 ماه پس از به پایان رسیدن اعتبار قانونی قادر می باشد درخواست تجدید علامت تجاری را نمایند در صورتی که این چنین نباشد علامت مد نظر باطل می شود و از حمایت قانونی بهره مند نخواهد بود.

روش تجدید علامت تجارتی

روش تجدید علامت تجارتی به شرح ذیل می باشد:

١- درخواست کننده درخواست نامه ای به شرح نمونه پیوستی و اظهارنامه ثبت علامت تجارتی کامل شده مربوط به تجدید علامت به پیوست گواهی تجدید ثبت علامت خریداری شد از سازمان  فروش اوراق بهادار را به مسئول اداره مالکیت صنعتی ارائه نماید.

٢- مسئول اداره دستور ثبت درخواست در دفتر اندیکاتور را صادر می نماید و مدارک ابرازی را به منظورالحاق  شدن به پرونده به بایگانی ارسال و کارشناس را مشخص می کند.

٣- کارشناس بعد از دریافت  مدارک ابرازی پیش نویس آگهی تجدید ثبت علامت تجارتی را تهیه و درخواست کننده به منظور پرداخت هزینه ثبت به حسابداری هدایت و مطابق شیوه  توضیح داده شده در صفحه های قبل درخواست کننده بعد از پرداخت وجه به بانک ملی و ارائه فیش به حسابداری و ممهور شدن اظهارنامه به اداره رجوع می کند.

۴- اظهارنامه به اداره تسلیم گردد مسئول اداره پس از بررسی و ارزیابی پیش نویس آگهی را امضا می نماید و به ماشین نویسی ارجاع می نماید و پس از نوشتن  گواهی به وسیله  مسئول ذکر شده امضا ء و در دفاتر قانونی ثبت علامت تجارتی ثبت خواهد گردید.

ادامه مطلب
نمونه پر شده اساسنامه شرکت های سهامی خاص ✔️

۵- گواهی تجدید علامت صادر می شود و پس از کسب هویت و دریافت رسید تحویل صاحب علامت یا وکیل قانونی او خواهد گردید.

درخواست کنندگان محترم در صورت مواجه شدن با هر گونه سوال و یا مسئله ای می توانند با ثبت بین الملل تماس حاصل نمایند.

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها