واژه پیمانکاری یکی از کلمه هایی می باشد که در شاخه فعالیت های مهندسی کاربرد بسیارزیادی دارد به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ثبت بین الملل همراه باشید.

به صورت کلی پیمانکاری به این معنا می باشد که اشخاص قادر می باشد به صورت حقیقی و حقوقی فعالیت نمایند و قراردادی را با اشخاص حقیقی و حقوقی در عرصه ساخت،حمل و نقل،نصب و......منعقد نمایند.شرکت های پیمانکاری به 11 گروه تقسیم می گردند که اعم از ساختمان سازی،راه و ترابری،صنعت و معدن، تاسیس و تجهیزات، کشاورزی، آب، مرمت آثار باستانی، کاوش زمینی، ارتباطات، نفت و گاز و نیرو می باشد. این شرکت ها با عنایت به کارکرد و نوع توانایی که دارند رتبه بندی می شوند و در هنگام انجام کار تمام مسئولیت آن را به عهده خواهند گرفت. در مواردی خاص نیز از شرکت طرف قرارداد ناظرینی برای بهتر پیش رفتن کار ها انتخاب می شود.

انواع شرکت های پیمانکاری در کرج

شرکت های پیمانکاری شامل

 1. ساختمان.
 2. راه وترابری.
 3. صنعت و معدن.
 4. نفت ،گاز و نیرو.
 5. ارتباطات.
 6. کاوش زمینی.
 7. مرمت اثار باستانی.
 8. کشاورزی.
 9. آب.

مراحل ثبت شرکت پیمانکاری در کرج

ابتدا باید برای شرکت پیمانکاری نام انتخاب شود سپس بایستی مدارک مورد نیاز به اداره ی ثبت ارائه شود در صورتی که نامی که برای شرکت انتخاب کرده اید مورد تایید قرار نگیرد باید اصلاح شود پس از اینکه پرونده در اداره ی ثبت مورد قبول واقع شد به شخص داده شده و به نام شرکت حساب باز می شود سپس فیش بانکی و نامه ی ثبت را باید به دفتر ثبت ارائه دهید از زمانی که اقدام به ثبت شرکت نموده اید تا انجام کارهای اداری هفت روز زمان می برد پس از انجام کارهای اداری حدود 3تا 5 روز طول می کشد تا شماره ی ثبت و اگهی تاسیس را دریافت کنید پس از این که در روزنامه رسمی اگهی دادید 15 روز زمان می برد تا روزنامه ی رسمی را دریافت کنید.

در جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اساسنامه و موارد مندرج آن به مقاله اساسنامه چیست و چه نکاتی در آن ذکر می شود مراجعه نمایید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت بین الملل

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  راه اندازی سامانه استعلام اشخاص

  به تازگی اداره مالکیت صنعتی برای ثبت برند ( علائم تجاری ) و ثبت طرح صنعتی و غیره اقدام به احراز هویت مینماید.....

 • 21 فروردین

  ثبت آنلاین برند

  یکی از راههای ثبت برند، ثبت آنلاین برند می باشد ...

آخرین نظرات کاربران

 • احمد غلامی

  سپاس از زحمات شما در ثبت شرکت اینجانب.

 • ابراهیم احمدی

  با سلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی بین الملل بخاطر ثبت شرکت اینجانب و ...