لوگو تایپ به نوعی لوگو و طرح طراحی شده اتلاق می شود که با نوشتار همراه است . این طرح با استفاده از سبک و طراحی نوشتار می تواند ساده و یا پیچیده باشد . در این طرح و برند طراحی شده می توان نلم و یا مشخصه شرکت و محصول را با استفاده از تایپوگرافی به مخاطبین القا کرد . برای طراحی یک لوگو تایپ باید علم تایپوگرافی را ذارا باشید و بدین ترتیب با پیرئی از قوانین آن اقدام به طراحی لوگو خود اقدام کنید .

گاهی رویت شده است که به منظور ترسیم و طراحی لوگو شرکت در کرج از لوگوتایپ یا به زبان ساده و راحت تر از طراحی و ترسیم کتبی نام شرکت استعمال شده است . 

برای کسب اطلاع در زمینه طراحی لوگو تایپ مورد نظر خود می توانید با در اختیار گذاشتن مدارک مورد نیاز جهت ثبت لوگو با مشاوران مجرب موسسه بین الملل در ارتباط باشید . 

طراحی لوگوتایپ

این قاعده  لوگو هم به منظور شرکت قادر می باشد با توجه به سلیقه درخواست کننده صورت بگیرد. در صورتی که لوگو تایپ به صورت رسمی باشد و از این مورد استفاده گردد بسیار مناسب تر خواهد بود. به عنوان مثال بار ها مشاهده شده به منظور ترسیم و طراحی لوگو شرکت بازرگانی از یک لوگوتایپ فانتزی استعمال گردیده و شکوه و چهره نا مناسبی را به شرکت داده است . در ذهن خود این نکته را به خاطر داشته باشید که هر راه و روشی از طراحی بایستی با آن فعالیت تناسب و مطابقت داشته باشد، شاید طراحی و ترسیم  لوگو فانتزی زیبا و جذاب  باشد اما جهت  یک شرکت بازرگانی مناسب نمی باشد  و بهتر است لوگوتایپ های فانتزی به منظور فست فود ها ، لوگو های محصول و…استعمال گردد. پس به منظور  طراحی و ترسیم  لوگو شرکت اگر به شکل لوگوتایپ یا نوشتار باشد بهتر است حروف آن در شیوه رسمی طراحی گردد.

جهت مطالعه بیشتر در زمینه ثبت لوگو تایپ در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید.

طراحی لوگو حرفه ای برای شرکت در کرج

وقتی لوگویی موفق  باشد به سرعت بر مخاطب اثر می گذارد و چشم هر بیننده ای را به سمت و سوی خود جذب می نماید . لوگو بایستی به سرعت قابل تشخیص باشد . تشخیص برخی از لوگوها بسیار سخت می باشد. در طراحی لوگو حرفه ای به منظور شرکت این تشخیص بایدستی به سرعت صورت بگیرد و طراحی و ترسیم  لوگو هم  بایستی  به راحتی و به اسانی  قابل درک باشد . اشتباه نکنید مقصود  از تشخیص و درک ، مفهوم و پیام لوگو نمی باشد بلکه  منظور عکس و طرح گرافیکی می باشد  . بسیاری از طرح ها و ایده ها تا حدی پیچیده می باشند که به سختی و دشواری قابل تشخیص و درک می باشند و این امر ترسیم و  طراحی لوگو شرکت را  به صورت بی تجربه آشکار می کند.

طراحی لوگو حرفه ای به منظور  شرکت بایستی دربردارنده هماهنگی باشد که آن را از نشانه های دیگر متفاوت نماید. در حقیقت بایستی گفت ترسیم و طراحی لوگو شرکت بایستی منحصربه فرد باشد .

یک لوگو حرفه ای بایستی در مرحله اول ساده و آسان  باشد هر مقدار ترسیم و طراحی لوگو شرکت شما ساده تر و آسان تر  باشد طراح لوگو تایپ فانتزی شما  هم به صورت حرفه ای تر خواهد بود .

در صورتی که لوگو شرکت به شکل خاص و منحصربه فرد طراحی و ترسیم گردد قادر می باشد ارتباطی مستقیم با موفقیت شرکت داشته باشد زیرا اشخاص بیشتری را به شرکت جذب می نماید  و تجربه نشان داده است که  طراحی و ترسیم  حرفه ای لوگو شرکت به مراحل تاثیرگذار تر از تبلیغات های بزرگ با هزینه های سنگین و هنگفت می باشد.

ضمن سپاس از مطالعه مطلب فوق می توانید جهت ثبت لوگو می توانید به مقاله مراحل ثبت برند در کرج مراجعه نمایید.

 

تماس با موسسه حقوقی بین الملل 

شعبه کرج : 02632711327

شعبه تهران : 02126655156

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت بین الملل

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  راه اندازی سامانه استعلام اشخاص

  به تازگی اداره مالکیت صنعتی برای ثبت برند ( علائم تجاری ) و ثبت طرح صنعتی و غیره اقدام به احراز هویت مینماید.....

 • 21 فروردین

  ثبت آنلاین برند

  یکی از راههای ثبت برند، ثبت آنلاین برند می باشد ...

آخرین نظرات کاربران

 • احمد غلامی

  سپاس از زحمات شما در ثبت شرکت اینجانب.

 • ابراهیم احمدی

  با سلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی بین الملل بخاطر ثبت شرکت اینجانب و ...