ثبت بین الملل در این مقاله تلاش بر آن دارد تا درباره ی شرایط وام شرکتهای دانش بنیان مطالبی را به ارائه نماید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

وام شرکت دانش بنیان

شرکت متقاضی دریافت وام جهت انجام تحقیق و توسعه، سرمایه ثابت و سرمایه در گردش، می توانند درخواست خود را به صندوق نوآوری و شکوفایی تسلیم دارند. صندوق مذکور در راستای پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان و کمک به تولید محصولات دانش بنیان در بخش های زیر وام اعطا می کند.تنها شرکت دانش بنیان می تواند از این قبیل تسهیلات انتفاع ببرد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره وام شرکتهایدانش بنیان می توانید با شماره تلفن 32711327-026 تماس بگیرید.

 

وام شرکت دانش بنیان

 

مراحل وام شرکت دانش بنیان

اگر شرکت شما دانش بنیان باشد می توانید جهت کسب تسهیلات هماهنگ با برنامه تان از صندوق نوآوری و شکوفایی، مراحل ذیل را بگذرانید:

بعد از ارتباط با صندوق نوآوری و شکوفایی بخش پذیرش طرح های شرکت های دانش بنیان صحبت کرده و با رایزنی، برنامه مد نظرتان را که می خواهید از صندوق دریافت کنید را مشخص کرده و سپس فرم مناسب را تحویل می دهید.

فایل فرم اطلاعات شرکت های دانش بنیان را باید از وب سایت صندوق نوآوری و شکوفایی دریافت کرده و پس از تکمیل ، آن را به صندوق مذکور ارسال نمایید. سپس حداکثر میزان تسهیلاتی که صندوق با عنایت به کارکرد شرکت و نوع طرح مورد تقاضا می تواند ارائه دهد ، مشخص می شود و جهت سنجش و تخمین کارشناس ارزیابی طرح تسهیلات واگذار می شود و اطلاعات لازم با همکاری کارشناس و شرکت متقاضی دریافت می شود.

وظیفه کارشناس ارزیاب ، تهیه گزارش جامع درخصوص کارکرد همه جانبه شرکت ( مشخصات شرکت، فنی، بازار محصول، مالی و …) طبق تقاضای صندوق نوآوری و شکوفایی است.کارشناس باید با بررسی تقاضای شرکت دانش بنیان ، در گزارش جامع خود مقدار مبلغ تسهیلات تخمینی اش را ذکر نماید.کارشناس صندوق نوآوری و شکوفایی با شنیدن دفاعیات از طرح شرکت نوبنیان و انجام بررسی و مطالعات لازم ، درباره میزان تسهیلات، شرایط  تادیه تسهیلات و وثیقه ای که شرکت باید به صندوق تسلیم کند، تصمیم گیری کرده و آنها را معین می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  شرایط اعطای وام به شرکتهای دانش بنیان میتوانید با شماره تلفن 32711327-026 تماس حاصل کنید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه ثبتی بهره مند شوید.

شرایط اعطای وام به شرکتهای دانش بنیان

 • به پایان رساندن ساخت نمونه اولیه آزمایشگاهی.
 • گسترش تولید محصول در سطح تولید نیمه صنعتی.
 • اخذ سرمایه در گردش جهت کارهای روتینی از قبیل خرید مواد اولیه و یا بازاریابی محصول.
 • اخذ سرمایه ثابت جهت خرید خط تولید نیمه صنعتی، تجهیزات آزمایشگاه، ساخت تاسیسات بنا و یا حصارکشی واحد صنعتی.

جالب توجه است که بدانید تقاضای دریافت وام برای سرمایه ثابت براحتی مورد تایید صندوق نوآوری و شکوفایی قرار می گیرد و اولویت صندوق با چنین طرح هایی است.

مراحل دریافت تسهیلات لیزنگ 

 1. فروشنده (شرکت دانش بنیان) به سایت فن بازار ملی ایران به نشانی techmart.ir  مراجعه کند.
 2. یک “کارگزار تبادل فناوری” را از لیست مندرج در سایت فن بازار ملی ایران مشخص کند.
 3. با کارگزار تبادل فناوری مذاکره و بحث کرده و پس از کسب توافق، با وی قرارداد منعقد کند.
 4. دریافت و تکمیل فرم های مربوطه را کسب کرده و پس از پر کردن به همراه مدارک لازم به کارگزاری تبادل فناوری تحویل دهد.

ارزیابی خریدار توسط کارگزار

ارزیابی کارگزار همه ابعاد شرکت و علی الخصوص زمینه مالی آن را در بر می گیرد و وی باید قدرت خرید خریدار را با دقت بسیاری مورد رسیدگی قرار دهد. تایید صلاحیت شرکت خریدار جهت خرید کالای بخصوص نیز در کنار شرایط مالی باید مورد ارزیابی و بررسی کارگزار قرار گیرد تا اطمینان حاصل کند محصول خریداری شده در زنجیره ارزشی شرکت قرار داشته باشد.

ثبت بین الملل مجری تخصصی امور ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج

ارزیابی فروشنده توسط کارگزار

بخش فنی از بخش های حائز اهمیت این ارزیابی همه جانبه قلمداد می گردد. بدین صورت که شرکت کارگزار باید مطمئن شود شرکت فروشنده دارای صلاحیت کافی تولید محصول با کیفیت تضمین شده در قرارداد در مدت زمان مشخص شده ، می باشد.قابل توجه شرکت های دانش بنیان متقاضی دریافت تسهیلات لیزینگ، مرحله 5 و 6 به کارگزار بستگی داشته و زمان متغیری طول می کشند که غالبا بیشتر از 2 هفته است ولی گاهی بخاطر تاخیر یا اشکال تراشی کارگزار تا 2 ماه نیز بطول می انجامد. ارسال گزارش اعتباری کارگزار به کارشناس فن بازار ملی ایراندر صورت مشاهده عیوبی در گزارش ، متخصص فن بازار ملی ایران ، کارگزار را مکلف به کامل نمودن و اصلاح گزارش می کند که معمولا انجام این پروسه 2 هفته طول می کشد. 

جلسه پیش دفاع

این جلسه با حضور خود شرکت به منظور رفع کامل اشکالات وارده به گزارش برگزار می شود کارگزار نیز در محضر شرکت موارد را توضیح می دهد و چنانچه شرکت به گزارش اعتراض داشته باشد و یا دیدگاه متفاوتی درباره موضوعی داشته باشد، این امکان را دارد تا ضمن اعتراض، از طرح خود دفاع و پشتیبانی کند.

جلسه دفاع

در این جلسه شرکت حضور ندارد و گزارش نهایی کارگزار تسلیم شده و کمیته ارزیابی درباره موضوع تصمیم پایانی خود را اتخاذ کرده و آن را تایید می کند.

از اینکه تا انتهای مقاله همراه ما بودید صمیمانه سپاسگزاریم.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

نظرات کاربران

سید سادات

بنده یه طرحی دارم خودمم برنامه نویس وب سایت هستم و مدرس تکنیکال بورس ارز دیجیتال . سوالم اینه که ایا میتونم این طرح رو بصورت پورپزال ارایه دهم و وام بگیرم ؟ لطفا یه راهنمایی کنید . طرح من روی وب سایت پیاده سازی خواهد شد و جهت کسب و کار اینترنتی

پاسخ
ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت بین الملل

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  راه اندازی سامانه استعلام اشخاص

  به تازگی اداره مالکیت صنعتی برای ثبت برند ( علائم تجاری ) و ثبت طرح صنعتی و غیره اقدام به احراز هویت مینماید.....

 • 21 فروردین

  ثبت آنلاین برند

  یکی از راههای ثبت برند، ثبت آنلاین برند می باشد ...

آخرین نظرات کاربران

 • احمد غلامی

  سپاس از زحمات شما در ثبت شرکت اینجانب.

 • ابراهیم احمدی

  با سلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی بین الملل بخاطر ثبت شرکت اینجانب و ...