جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

اخذ رتبه مشاور در کرج

رتبه مشاور در کرج

در صورت اخذ بالاترین رتبه بندی شرکت می توانید به اعتبار شرکت بیفزایید و به راحتی در مزایدات و مناقصات داخلی و خارجی شرکت کنید. اخذ رتبه مشاور در کرج، ملاکی به منظور خود نمایی توانایی و سزاواری مشاورین به منظور انجام مطالعات، ترسیم و سرپرستی بر انجام کارهای مختلف می باشد. در ادامه به روش ها و انواع رتبه مشاور می پردازیم.

اخذ رتبه مشاور در کرج

در حقیقت اخذ گرید با رتبه مشاوران در کرج بیانگر این می باشد که فردی که دربر دارنده گرید است شامل سزاواری های لازم به منظور نمایاندن خدمات مشاوره ای می باشد.

نظام اخذ رتبه مشاور با عنایت به توانایی فنی مهندسی و آلاینده های  فنی و نرم افزاری مشاوران درخواست کننده در کرج ، رتبه ای را  بین ۱ تا ۳ مختص به آن ها اقرار می ­دهد. گرید ۱ نشانگر بهترین رتبه و گرید ۳ نشانگر بدترین رتبه ممکن می باشد. معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهوری عهده دار انجام اموری است که به اخذ گرید مرتبط می باشد مانند تمدید و گسترش و پیشرفت آن این امر به وسیله پایگاه الکترونیکی ساجات صورت می پذیرد.

اخذ رتبه مشاور در رشته ­های معماری و شهرسازی، راه و ترابری، پست و مخابرات، مهندسی آب، مطالعات کشاورزی، نفت و گاز، انرژی، صنعت، معدن و گروه تخصص­­ های مشترک انجام می شود.

جهت مطالعه بیشتر در مورد رتبه بندی شرکت و یا شرایط اخذ رتبه می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید

انواع رتبه مشاور در کرج

به منظور کسب اطلاع از چگونگی اخذ رتبه 1تا3 که به معنای بهترین رتبه برای شرکت است ابتدای امر یک مشاور باید بداند که منظور از رتبه بندی یا گرید، در واقع تایید صلاحیت شخصیت ­های حقیقی یا حقوقی با توجه به یک پارامترهای استاندارد مشخص می شود که می­تواند ضامن شایستگی شخص دارنده رتبه باشد.

رتبه بندی شرکت­ ها در بخش­های اخذ رتبه مشاور، اخذ رتبه پیمانکار ، اخذ رتبه انفورماتیک، رتبه بندی شرکت­های EPC و رتبه بندی انبوه سازان انجام می­گیرد که در متن به دریافت رتبه 1 تا 3 مشاور می­پردازیم.

اخذ این نوع رتبه بندی ها به کمک وب سایت ساجات امکان پذیر است. پیش از هر گونه اقدامی برای اخذ رتبه 1 مشاور یا 2 و 3 بهتر است تا از تجربیات و راهنمایی افراد آگاه در این زمینه بهره‌مند شوید. به این طریق شما قادر خواهید بود تا از مدارک و سوابق خود به نحو احسنت در جهت اخذ رتبه در بلاترین سطح ممکن استفاده کنید.

شخصیت­ های حقیقی (افراد حقیقی با مدرک تحصیلی حداقل لیسانس) و حقوقی (شرکت­ها) به منظور دریافت رتبه و تایید نمودن اهلیت مشاوره فنی بایستی یک سلسله از شرایط عمومی را فراهم کنند. در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

رتبه مشاور در کرج

شرایط عمومی برای رتبه بندی متقاضیان حقیقی در کرج

شخصیت­ های حقیقی که مجاز به اخذ رتبه مشاور فنی می باشند بایستی تابعیت جمهوری اسلامی ایران و عضوی از نهاد  استان باشند. فعالیت و هرگونه اشتغال در شرکت­ های پیمانکاری، دارا بودن سوء پیشینه کیفری یا دربر داشتن محکومیت و محرومیت از انجام مشاوره فنی سبب می شود تا شایستگی شخص حقیقی رد شود لازم و ضروری می باشد تا درخواست کنندگانی که آقا هستند کارت پایان خدمت یا معافیت دائمی از خدمت را ارائه نمایند.

شرایط عمومی برای رتبه بندی متقاضیان حقوقی در کرج

لازم و ضروری می باشد تا شخصیت­ های حقوقی  در اداره ثبت شرکت ها به صورت قانونی اقدام نمایند.
ممنوعیت شرکت از پرداخت نمودن به مشاوره فنی یا عضویت داشتن یک یا چند نفر از اعضای شرکت در اداره استان و یا در شرکت­ های پیمانکاری سبب رد سزاواری اشخاص حقوقی می شوند.
هیچ کدام یک از مدیران شرکت نبایستی به صورت مصادف کارمند دولت هم باشند. هم چنین شرکت باید بر اساس نظام نامه های دریافت رتبه مشاور دربردارنده شرایط و امتیازات لازم باشد.

مدارک لازم برای اخذ گرید مشاور در کرج

 • گواهی رتبه قبلی متقاضی در صورتی که گواهی رتبه قبلی شخص درخواست کننده  وجود دارد ارائه گردد.
 • رونوشتی از آخرین صورت جلسه سهامداران ارائه گردد. (برای متقاضیان حقوقی)
 • رونوشت مدارک شناسایی و مدارک تحصیلی شخص درخواست کننده ارائه گردد.
 • اصل و رونوشت  مدارک تحصیلی به منظور رویت کارشناس موسسه ارائه گردد.
 • رونوشت کارت پایان خدمت درخواست کنندگانی که در سه سال اخیر فارغ التحصیل شده­اند ارائه گردد.
 • مدارک شرکت اعم از روزنامه رسمی کشور، اساس نامه، شرکت نامه و تقاضانامه ارائه گردد.
 • تعهدنامه ای که حاکی از این باشد تا کارمندان دولت دخالتی نداشته باشند ارائه گردد.
 • سابقه های کاری شرکت ­هایی که نامشان در گواهی تامین اجتماعی ذکر گردیده است  ارائه گردد. عنوان  و نوع فعالیت شخص درخواست کننده بایستی در این شرکت­ ها  قید شود.
 • اظهارنامه مالیاتی شرکت که دربردارنده عملکرد و جدول ضرر و منفعت می باشد ارائه گردد.
 • گواهی عملکردهایی مانند صورت حساب بیمه، سند دارنده حساب ، جدیدترین صورت وضعیتی که توسط کارفرمای اصلی به تایید رسیده و گواهی تایید کامل نمودن  پروژه و طرح که در سربرگ کارفرما تایپ شده است ارائه گردد.
 • آدرس محل اقامت و شماره تماس اشخاصی که امتیازآور می باشند و سهامدارانی که پنج یا کمتر از پنج درصد سهم دارند. این فهرست بایستی در سربرگی که دربردارنده تاریخ و آدرس می باشد تایپ شود و ارائه گردد.
 •  گواهی تامین اجتماعی ارائه گردد.

مدارک لازم برای اخذ گرید مشاور در کرج

رتبه بندی مشاوران در کرج

دریافت رتبه مشاور در شرکت دارای مزیت هایی است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد :

 • امکان عقد قراردادهای بزرگ و مهم دولتی
 • امکان شرکت در مناقصات و مزایدات داخلی و خارجی
 • بیشتر شدن شانس شرکت در پیروزی در مناقصات بزرگ
 • بالا رفتن توانایی در جذب اسپانسر برای شرکت
 • تسهیل در روند اخذ وام از بانک ها
 • بالا رفتن اعتبار شرکت
 • افزایش اعتبار شرکت برای تبلیغ

مزایای اخذ رتبه مشاور در کرج

اخذ رتبه مشاور مزیت های بسیار زیادی را در کرج  به همراه خواهد داشت و این توانایی را دارد که  معرفی کننده  اعتبار یک شرکت باشد. شرکت­ هایی که دربرابر شرکت های دیگر دارای رتبه بهتری می باشند در گرایش مشتری نسبت به خود   پیروز تر  خواهند بود به این دلیل که رتبه یا گرید خوب آن ها نشانگر توانایی آن ها می باشد. از میان  دیگر محاسن اخذ رتبه مشاور می­ توانیم موارد زیر را  نام ببریم:

اخذ رتبه یکی از شرایط لازم به منظور منعقد نمودن قرارداد با سازمان های  دولتی می باشد.

به همین دلیل شرکت­ هایی که دربر دارنده رتبه می باشند قادر می باشند تا با سازمان های دولتی قراردادی را منعقد کنند.

اخذ رتبه مشاور ، شاخصی جامع از وضع و اوضاع شرکت­ های مشابه عرضه می نماید.

برای آن که بتوان در مناقصه های دولتی شرکت نمود اخذ رتبه الزامی و ضروری می باشد.

برای سرمایه گذاران این امکان فراهم شده است تا بتوانند بهترین گزینه ممکن را به منظور انجام پروژه­ های خود با عنایت به رتبه شرکت ها  انتخاب نمایند.

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در این زمینه می باشید می توانید با تماس تلفنی با همکاران و مشاوران ثبت بین الملل راهنمایی لازم بهره مند شوید .

فاکتورهای امتیاز آور شرکت جهت اخذ گرید مشاور در کرج

متقاضیان حقیقی و حقوقی در مجاور  دست یافتن به  شرایط عمومی لازم قادر می باشند تا با ارائه دادن  مجموعه ای از  مدرک به افزایش و گسترش  امتیاز خود کمک نمایند تا سرانجام به رتبه بهتری دست پیدا کنند.

فاکتورهایی مانند مقطع تحصیلی، تجربه کاری مفید، شرکت در آزمون نوبتی، معدل، دوره ­های آموزشی، رتبه در آزمون­ های ورودی کارشناسی ارشد و دکتری و المپیادهای علمی، دیگر  قراردادهایی که در زمینه مورد نظر منعقد شده اند، مقاله ها  و نوشته ها، شرکت در همایش ­های مرتبط و غیره سبب بهتر شدن و پیشرفت رتبه مشاوران حقیقی می­ شود.

مشاوران حقوقی هم می توانند به منظور گسترش رتبه مشاور علاوه بر فراهم آوردن  شرایط عمومی ذکر شده  به  نمایاندن مدارکی که مرتبط به مقطع های تحصیلی و سابقه کاری مدیران و اشخاص  امتیازآور، قراردادهای بسته شده در زمینه موردنظر و دیگر مشخصات و تجهیزات شرکت از قبیل  مساحت دفتر شرکت، تعداد رایانه­ ها، چاپگرها، تجهیزات فنی می باشند  اقدام نمایند.

اعضای کارگروه فنی تشخیص صلاحیت مشاوران کرج

همان گونه که در فوق بیان گردید معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری ماخذ تایید صلاحیت و سزاواری مشاوران جهت اخذ رتبه مشاور، می باشد. این ماخذ جهت تایید سزاواری شخص درخواست کننده اخذ رتبه مشاوران، گروهی را به صورت فنی را تشکیل می­ دهند.

اعضای این کار گروه فنی عبارتند از:

 • مدیر واحد امور مشاوران و پیمانکاران نهاد معاونت برنامه ریزی و سرپرستی استراتژی  به عنوان رئیس کارگروه فنی تشخیص صلاحیت.
 • کارشناسی متخصص و کاردان در رشته موردنظر که توسط معاونت فنی سازمان برگزیده می­ شود.
 • کارشناسی کاردان و متخصصی دیگر در دایره موردنظر که به وسیله رشته مربوطه تعیین می­ شود.
 • قائم مقام اداره اجرایی مربوطه.
 • قائم مقام دفتر بخشی اداره معاونت.

در صورت پیش آمدن سوالات در زمینه ثبت شرکت در کرج می توانید به مقاله مرتبط با آن مراجعه کنید. همچنین برای دریافت مشاوره اخذ رتبه مشاور و رتبه بندی شرکت می توانید با کارشناسان و متخصصان خبره موسسه حقوقی ثبت بین الملل تماس بگیرید

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها