صفحات اصلی


مراحل اصلاح جواز تاسیس

هدف از اصلاح جواز تاسیس می تواند شامل مواردی مانند حذف و اضافه با کم و زیاد کردن محصولات تولیدی یا قابلیت های موجود در جواز تاسیس
تیر-1-1399
بیشتر

نمونه اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود

نمونه اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود
خرداد-24-1399
بیشتر

اسامی خاص برای برند

انتخاب اسم برای نشان یا برند امری مشقت بار به حساب می آید.در این مقاله عوامل مهم در انتخاب اسم های خاص برای برند را بررسی میکنیم.
خرداد-3-1399
بیشتر

اساسنامه چیست و چه نکاتی در آن ذکر می شود

مهم ترین اصل و رکن یک شرکت اساسنامه است.کلیه شرکت های سهامی عام و شرکت های سهامی خاص بایستی دربردارنده اساسنامه باشند.
اردیبهشت-4-1398
بیشتر

مدارک لازم جهت ثبت برند رستوران در کرج

ثبت بین الملل در این مقاله بر آنست تا در خصوص مدارک لازم جهت ثبت برند رستوران در کرج مطالبی را به متقاضیان ثبت برند رستوران در کرج ارائه نماید.
فروردین-31-1398
بیشتر

مزایای ثبت شرکت در کرج چیست؟

در صورتی که شرکتی در کرج ثبت شود قراردادهایی که در میان شرکا منعقد می شود رسمی است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای ثبت شرکت در کرج چیست مقاله را بخوانید
فروردین-27-1398
بیشتر

فواید ثبت برند در کرج

حق استفاده انحصاری علامت تجاری تنها برای کسی که برند خود را در کرج ثبت نموده باشد شناخته خواهد شد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فواید ثبت برند در کرج مقاله را مطالعه نمایید.
فروردین-24-1398
بیشتر

مدارک لازم جهت ثبت برند در کرج

برند عبارتست از علامت هایی که به منظور معرفی کالا و محصول از نظر کیفیت و ضمانت مرغوبیت و کیفیت جنس آن ها مورد استعمال قرار می گیرند.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک لازم جهت ثبت برند در کرج مقاله را مطالعه نمایید.
فروردین-20-1398
بیشتر

مدارک لازم جهت ثبت برند لاتین در کرج

شیوه ثبت برند لاتین در کرج هم مانند ثبت برند فارسی می باشد تنها تفاوتی که در این میان وجود دارد این می باشد که به منظور به ثبت رسانیدن برند لاتین در کرج به کارت بازرگانی نیاز می باشد برند در کرج به دو نوع حقیقی و حقوقی به ثبت می رسد. بین علامت تجاری حقیقی و حقوقی در مدارک مورد نیاز آن تفاوت است.
فروردین-17-1398
بیشتر

ثبت برند فارسی در کرج

درموضوع و مبحث ثبت برند فارسی در کرج از مهم ترین موضوعات مورد توجه شرکت ها،وفاداری به برند می باشد و موسسه ها همواره به دنبال راه هایی به منظور کسب و جلب وفاداری مشتریان می باشند.جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
فروردین-7-1398
بیشتر

ثبت برند لاتین در کرج

شما با ثبت برند لاتین در کرج مالک آن علامت می شوید و هیچ شخص یا شرکت دیگری حق ندارد بدون اجازه از برند شما استفاده کند.جهت کسب اطلاعت بیشتر درباره ثبت برند لاتین در کرج کقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
فروردین-6-1398
بیشتر

شرایط اخذ کارت بازرگانی

مطابق مقررات و قوانین کشور ایران کارت بازرگانی مجوزی می باشد که دارنده آن اعم از شخص حقیقی و حقوقی می تواند با دربرداشتن آن مبادرت به تجارت در عرصه واردات و صادرات کالا نماید.جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-28-1397
بیشتر

کارت بازرگانی چیست

کارت بازرگانی نوعی مجوز می باشد که طبق مقررات و قوانین ایران به منظور تجارت و واردات و صادرات کالا ضروری می باشد.در کشور ایران تنها بازرگانانی می توانند در واردات و صادرات شرکت نمایند که دربردارنده کارت بازرگانی باشند.جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-27-1397
بیشتر

فواید ثبت شرکت در کرج

به ثبت رسانیدن یک شرکت در کرج می تواند فعالیت های تجاری یا عیر تجاری اشخاص حقیقی را ساماندهی نماید و به آن نظم ببخشد و مزایای قانونی که دولت برای آن ها در نظر گرفته را هم به همراه اعتبار بیشتری برای آن ها به ارمغان بیاورد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-26-1397
بیشتر

ثبت برند فارسی

در صورتی که نام برند شما به زبان فارسی باشد و علاوه بر نگارش آن دارای رسم الخط فارسی باشد شما بایستی برند خود را با توجه به مراحل و مقررات و قوانین برند فارسی به ثبت برسانید.
اسفند-25-1397
بیشتر
ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت بین الملل

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  راه اندازی سامانه استعلام اشخاص

  به تازگی اداره مالکیت صنعتی برای ثبت برند ( علائم تجاری ) و ثبت طرح صنعتی و غیره اقدام به احراز هویت مینماید.....

 • 21 فروردین

  ثبت آنلاین برند

  یکی از راههای ثبت برند، ثبت آنلاین برند می باشد ...

آخرین نظرات کاربران

 • احمد غلامی

  سپاس از زحمات شما در ثبت شرکت اینجانب.

 • ابراهیم احمدی

  با سلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی بین الملل بخاطر ثبت شرکت اینجانب و ...

برگزاری مسابقه اینستاگرمی مسابقه اینستاگرمی