ثبت شرکت


نمونه درخواست اخذ نمایندگی از شرکتهای خارجی

توضیحات جامع وکامل در خصوص نمونه درخواست اخذ نمایندگی از شرکتهای خارجی.با ثبت بین الملل تماس بگیرید وکلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.
خرداد-11-1399
بیشتر

وام شرکت دانش بنیان

تنها شرکت دانش بنیان می تواند از این قبیل تسهیلات انتفاع ببرد.اگر شرکت شما دانش بنیان باشد می توانید جهت کسب تسهیلات هماهنگ با برنامه تان از صندوق نوآوری و شکوفایی، مراحل زیر را بگذرانید..
خرداد-11-1399
بیشتر

نمونه پر شده اساسنامه شرکت های سهامی خاص

نمونه اساسنامه پر شده شرکت های سهامی خاص - قبل از هر اقدام ثبت یا تاسیس شرکت سهامی خاص میبایست نکات حقوقی در خصوص ثبت شرکت و همچنین نوع فعالیت را باید بدانید.
خرداد-11-1399
بیشتر

ثبت موسسه حقوقی

توضیحات کامل درباره ثبت موسسه حقوقی به زبانی ساده و روان
خرداد-10-1399
بیشتر

انتخاب نام برای شرکت حقوقی

مراحل تعیین انتخاب نام برای شرکت حقوقی در اداره ثبت شرکتها - برای نام شرکت شما باید از 3 سیلاب کلمه استفاده نمایید یعنی اسمی که شما بعنوان اسم شرکت حقوقی
خرداد-3-1399
بیشتر

اسم شرکت های بازرگانی

یکی از مهمترین مسائل در ثبت شرکت انتخاب اسامی شرکت های بازرگانی می باشد. برای بررسی اسامی زیبا برای شرکت شما نمونه اسم هایی پیشنهاد داده ایم تا بتوانیم در انتخاب اسم شرکت بازرگانی شما راهنمایی لازم را انجام دهیم
خرداد-3-1399
بیشتر

اسم شرکت معماری

انتخاب اسم شرکت معماری یکی از مهمترین موارد در پیشرفت کسب و کار ما می باشد. در این مقاله سعی بر این داشته ایم تا مجموعه ای از اسامی شیک برای شرکت معماری شما انتخاب نماییم. باشد که راهگشای یکی از دغدغه های ذهنی شما باشیم.
اردیبهشت-31-1399
بیشتر

اسامی زیبا برای شرکت

اسامی زیبا برای شرکت - نام زیبا برای شرکت - انتخاب نام های زیبا برای شرکت ها - یک نام خوب برای اسم شرکت باید منحصربه‌فرد بوده و به‌آسانی به خاطر سپرده شود و باعث رونق کسب و کار ما گردد.
اردیبهشت-29-1399
بیشتر

نمونه اسم شرکت ، انتخاب نام شرکت و اسم های تجاری شیک

در این مقاله نحوه تعیین نام شرکت و شرایطی که اسم شرکت بایدداشته باشد بررسی می گردد و در انتها نمونه اسامی زیبا و اصیل ایرانی آورده شده است. همچنین ترکیبی از اسامی شرکتها | نمونه اسم شرکت | اسم بامعنی برای مغازه،انتخاب نام و اسم شرکت و اسم های تجاری شیک
اردیبهشت-29-1399
بیشتر

لیست اسامی شرکتهای ثبت شده در ایران

توضیحات کامل و جامع درباره لیست اسامی شرکتهای ثبت شده در ایران به همراه لیست اسامی شرکتهای ثبت شده در اداره ثبت شرکتها.با ثبت ثبت بین الملل تماس بگیرید و کلیه امور ثبتی خود را به ما بسپارید.
اردیبهشت-29-1399
بیشتر

مجمع عمومی عادی چیست

مجمع عمومی عادی تنها وسیله ای می باشد که دارندگان سهام قادر می باشند نظرهای خود را اعمال نمایند.در این مقاله می توانید از وظایف مجمع عمومی عادی مطالبی را مطالعه نمایید .
اردیبهشت-24-1398
بیشتر

ثبت آنلاین شرکت در کرج

با عنایت به الکترونیکی شدن روال تقاضای ثبت شرکت در مرجع ثبت شرکت ها در کرج می توان از شیوه مراجعه به پورتال اداره ثبت شرکت ها به نشانی http://irsherkat.ssaa.irو کامل نمودن فرم مربوطه به منظور به ثبت رسانیدن شرکت مبادرت نمود.
اردیبهشت-8-1398
بیشتر

ثبت موسسه آموزشی در کرج

موسسه های آموزشی در کرج قادر می باشند یک منظوره باشند به عنوان مثال یک موسسه آموزشی تنها هدف آموزش خود را متمرگز بر موضوع حسابداری و مالی می نماید و به دیگر بحث ها و موضوعات علمی دیگر توجهی ندارد
اسفند-5-1397
بیشتر

وظایف مجمع عمومی موسس

در شرکت های سهامی تشکیل مجمع عمومی موسس الزامی می باشد و بعد از انجام تکلیف های درج شده در ماده 16 لایحه برنامه ریزی دعوت، تهیه اسناد لازم و تشکیل مجمع عمومی موسس از جانب تاسیس کنندگان انجام می گردد.
بهمن-27-1397
بیشتر

تفاوت اساسنامه و شرکتنامه چیست؟

اساسنامه به عنوان مهم ترین و با اهمیت ترین سند هویت یک شرکت است شرکت نامه به عنوان قراردادی تشریح گردیده است که میان شرکا یک شرکت به شکل کتبی و قانونی بسته می شود.دراین مقاله به تفاوتهای اساسنامه و شرکتنامه پرداخته می شود
بهمن-21-1397
بیشتر
ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت بین الملل

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  راه اندازی سامانه استعلام اشخاص

  به تازگی اداره مالکیت صنعتی برای ثبت برند ( علائم تجاری ) و ثبت طرح صنعتی و غیره اقدام به احراز هویت مینماید.....

 • 21 فروردین

  ثبت آنلاین برند

  یکی از راههای ثبت برند، ثبت آنلاین برند می باشد ...

آخرین نظرات کاربران

 • احمد غلامی

  سپاس از زحمات شما در ثبت شرکت اینجانب.

 • ابراهیم احمدی

  با سلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی بین الملل بخاطر ثبت شرکت اینجانب و ...

برگزاری مسابقه اینستاگرمی مسابقه اینستاگرمی