ثبت برند


مراحل ثبت برند لاتین در کرج

در این مقاله به مراحل ثبت برند لاتین در کرج پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.
اردیبهشت-17-1398
بیشتر

ثبت برند لبنیات در کرج

در این مقاله به ثبت برند لبنیات در کرج پرداخته شده است مقاله ذیل را مطالعه نمایید و اطلاعات خود را افزایش دهید.
اردیبهشت-11-1398
بیشتر

ثبت برند حقیقی در کرج

ثبت برند برای اشخاص حقیقی در کرج مزایای بسیاری دارد و سبب معروفیت و مشهوریت شخص می گردد.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-12-1397
بیشتر

ثبت آنلاین برند در کرج

برند یا علامت تجاری شما در کرج می بایست دربردارنده ویژگی ها، احساسات و مفاهیم محصول شما باشد و آن ها را به مشتری معرفی نماید. در جهت ثبت آن باید مراحل را به صورت آنلاین در سامانه اداره ثبت مالکیت صنعتی انجام دهید
اسفند-1-1397
بیشتر

تمدید علامت تجاری در کرج

بعد از به پایان رسیدن مدت10 ساله علامت تجاری ثبت شده در کرج در صورت نیاز به آن بایستی به منظور تمدید تجاری مبادرت نمایید.
بهمن-18-1397
بیشتر

استعلام برند قبل از ثبت

پیش از مبادرت به منظور ثبت برند الزامی می باشد که از برند مورد نظر استعلام ثبت برند گرفته شود که در این مقاله اطلاعات مفیدی در مورد استعلام برند قبل از ثبت مطالعه نمایید .
بهمن-16-1397
بیشتر

تفاوت لوگو و آرم تجاری در کرج

گاهی مشاهده می شود که بعضی از اشخاص میان آرم و لوگو تمایزی قائل نمی شوند و بسیاری از اشخاص گمان می کنند که لوگو معادل واژه آرم می باشد. در این مقاله به تعاریفی از هردو و تفاوت آنها پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .
بهمن-14-1397
بیشتر

انواع علائم تجاری و برند

هر علامت یا مجموعه ای از علائم که موجب متمایز شدن کالاها یا خدمات یک فعالیت از سایر محصولات یا خدمات فعالیت های دیگر می شود ، علامت تجاری محسوب می شود ". این علائم و برندها باتوجه به حیطه فعالیتی انواعی دارد که در این مقاله به آنها پرداخته می شود.
بهمن-3-1397
بیشتر

مراحل ثبت لوگو در کرج

زمانی که محصول و یا خدماتی در کرج به بازار عرضه می شود توسط لوگوی آن هویت شرکت و یا موسسه آن شناسایی میشود جهت مطالعه بیشتر مقاله ذیل را دنبال کنید
دی-23-1397
بیشتر

ثبت برند لوازم خانگی در کرج

افرادی که کالاهای ایرانی تولید می کنندمی توانند برندی را با نام دلخواه خود در اداره ی ثبت شرکت ها به صورت ملی به ثبت برسانند
آذر-26-1397
بیشتر

ثبت برند فرش در کرج

چنانچه علامت شما با علائم دیگر شباهت داشته باشد برای ثبت تایید نخواهد شد. طراحی علامت باید به گونه ای باشد که در نگاه افرادی که د ر این زمینه تبحری ندارند با علامت دیگر موجب تداعی نشود.
آذر-25-1397
بیشتر

هزینه ثبت برند در کرج

هزینه ثبت هر برند دو قسمت دارد که یک بخش برای سازمان ثبتی است که با مذاکره ی درخواست کننده و متخصصان آن سازمان تعیین میگردد
آذر-3-1397
بیشتر

نمونه اسم برند - انتخاب نام برند

هویت و شناسایی کار توسط یک برند قوی نمایان می شود . در نتیجه باید گفت که از جمله مراحل مهم انتخاب نام مناسب و قوی برای برند می باشد ثبت بین الملل آماده ارائه بهترین راهکارهای برای انتخاب برند مناسب
شهریور-22-1397
بیشتر

چرا برند یا علامت تجاری ثبت کنیم

چرا برند یا علامت تجاری ثبت کنیم به نوعی ثبت علامت به منزله سند مالکیت علامت می باشد. چرا که با ثبت یک علامت مالک آن علامت تجاری ( برند) شناخته می‌شوید و میتوانید از به هدر رفتن هزینه های تبلیغات خود جلوگیری نمایید.
اسفند-19-1396
بیشتر

ثبت علامت تجاری

در این مقاله توضیحات جامعی درباره ی ثبت علامت تجاری، نحوه ثبت و مراحل و مدارک ثبت علامت تجاری به شما ارائه خواهد شد. امیدواریم بتوانیم تمامی نیازهای شما درباره ثبت علامت تجاری را در این مقاله رفع نماییم.
اسفند-19-1396
بیشتر
ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت بین الملل

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  راه اندازی سامانه استعلام اشخاص

  به تازگی اداره مالکیت صنعتی برای ثبت برند ( علائم تجاری ) و ثبت طرح صنعتی و غیره اقدام به احراز هویت مینماید.....

 • 21 فروردین

  ثبت آنلاین برند

  یکی از راههای ثبت برند، ثبت آنلاین برند می باشد ...

آخرین نظرات کاربران

 • احمد غلامی

  سپاس از زحمات شما در ثبت شرکت اینجانب.

 • ابراهیم احمدی

  با سلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی بین الملل بخاطر ثبت شرکت اینجانب و ...