شرکت تجهیزات پزشکی

شرایط ثبت شرکت تجهیزات پزشکی

با نیاز افراد بازرگان به مشاوره در خصوص ثبت شرکت با فعالیت بازرگانی تجهیز پزشکی میتوانید از کارگروه متخصص در حوزه ثبت شرکت تجهیزات موسسه حقوقی بین الملل  اطلاعات لازم را کسب نمایید.

موسسه حقوقی بین الملل کلیه فرآیند اجرایی و مراحل تدوین و تنظیم اساسنامه جهت ثبت شرکتتان در اداره ثبت شرکت ها به صورت کاملا تخصصی همراه با تدوین موضوع فعالیت شرکت انجام میگردد.

در صورت نیاز به ثبت شرکت باموضوع تجهیز پزشکی می توانید از کارشناسان مجرب موسسه بین الملل اطلاعات لازم را کسب نمایید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت تجهیزات پزشکی

شامل مدارک شناسایی کلیه افراد همراه با سوء پیشینه و در صورت نیاز موافقت اصولی و یا مجوز از مراجع ذیصلاح میباشد.

مراحل ثبت شرکت تجهیزات پزشکی

مراحل ثبت شرکت با توجه به سامانه شدن اداره ثبت شرکتها به صورت کاملا متفاوت نسبت به قبل انجام میگردد.شما میتوانید با انتخاب گزینه مشاوره و ثبت آنلاین در صفحه اصلی سایت اقدامات لازم را انجام دهید.

باتوجه به رکود بازار ایران کارگروه تخصصی ثبت شرکت و برند بین الملل با ارائه راهکارهای نوین در حوزه ثبت صنعت تجهیزیه های پزشکی،  آمادگی کامل دارد که کلیه رقبای شما در شرکتهای تجهیز پزشکی را آنالیز و با توجه به دغدغه های شما در صنعت تجهیزات پزشکی راهکارهای مناسب را ارائه نماید. شما در با آسودگی خاطر می توانید ثبت شرکت در خصوص فعالیت تجهیزات پزشکی را به دپارتمان و کارگروه موسسه حقوقی بین الملل در استان البرز شهر کرج واگزار نمایید.

جهت هرگونه اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت تجهیزات پزشکی در کرج و تهران میتوانید از طریق تماس با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی بین الملل به صورت رایگان اطلاعات لازم را کسب نمایید.