جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

انتخاب نمونه اسم شرکت، 1000 پیشنهاد جذاب اسم شرکت

اسم شرکت
زمان زیادی می گذرد تا شرکت ها بتوانند جایگاهی را بین مشتریان خود بدست بیارند. این جایگاه زمانی تثبیت می شود که اسم شرکت را متناسب با فعالیت مشاغل انتخاب کنید. اگر به دنبال اسامی لوکس شرکت و اسم های تجاری شیک هستید به بهترین مقاله مراجعه کرده اید و ما این تضمین را به شما می دهیم که در پایان متن بهترین و متناسب ترین نام را برای تجارت خود بر می گزینید و تا سال ها از نام انتخابی خود سود ببرید. با ما باشید تا در این مقاله به توضیحاتی درباره اسم شرکت، اسامی زیبا برای شرکت، اسم شرکت بازرگانی، نام های تجاری زیبا بپردازیم ما با ایجاد سامانه تخصصی انتخاب نام شرکت در ثبت بین الملل تمامی مسیر را برای تحقق اهدافتان هموار کرده ایم با ما همراه باشید.

اسم شرکت

انتخاب نام مناسب برای شرکت، گامی حیاتی در مسیر موفقیت و ماندگاری آن در دنیای رقابتی امروز است. نامی که به یاد ماندنی، جذاب و مرتبط با حوزه فعالیت شرکت باشد، می‌ تواند نقش موثری در جذب مشتری، ارتقای برند و ایجاد تمایز در بازار داشته باشد.

اسم برای شرکت از مباحث حساس ثبت شرکت محسوب می شود. اسم شرکت مستلزم اطلاعات زیاد درباره آن و دقت و زمان لازم می باشد باید در اسم شرکت بسیار دقت کنید تا بعد از ثبت شرکت مجبور به تغییر اسم شرکت نشوید.

در ادامه به نمونه اسم کسب و کار می پردازین و با مطرح کردن چند نمونه اسم شرکت شما را در مسیر یافتن بهترین و مناسب ترین نام یاری خواهیم کرد. لازم به ذکر است که شما می توانید برای انتخاب اسم شرکت خود از اسم شرکت خارجی استفاده کنید و در صورتی که تمایل به ثبت آن هستید از اسم شرکت لاتین، اسم شرکت ترکی، اسم شرکت عربی و اسم شرکت بین المللی در نام نهادن کسب و کار خود استفاده کنید. البته قانون گذاران برای تعیین نام، قوانینی را در این زمینه مصوب کرده اند که باید قبل از هر اقدامی آن ها را بدانید و برای تحقق آن ها اقدام کنید.

اما چگونه می‌ توان نامی خلاقانه و منحصر به فرد برای شرکت خود انتخاب کرد؟

انتخاب اسم برای شرکت موضوعی حساس است و اگر نیاز دارید تا نام های تجاری زیبا را برای کسب و کار خود انتخاب کنید می توانید از اسم شرکت عربی، اسم شرکت ترکی بسته به نوع و محل تاسیس شرکتتان استفاده کنید. در اینجا چند نکته کلیدی را برای یافتن نامی ایده‌ آل ارائه می‌ دهیم که به حتم می تواند در زمینه انتخاب بهترین نام برای شرکت شما و از سرگیری تجارت پر سود شما نقش اساسی ایفا کند.

طوفان فکری در انتخاب اسم های تجاری شیک به معنی این است که قبل از گزینش نام شرکت، با اعضای تیم خود دور هم جمع شوید و به صورت آزادانه تمامی ایده‌ های خود را با یکدیگر در یک کاسه بگذارید و آنها را مطرح کنید. بهتر است سعی خود را کنید تا از کلمات کلیدی مرتبط با حوزه فعالیت شرکت متناسب با اهداف تجاری خود استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم به دنبال نام‌ هایی باشید که تلفظ و نوشتن آنها آسان باشد و از همه هم تر نام‌ هایی را انتخاب کنید که کوتاه، واضح و به یاد ماندنی باشند.

بررسی نام‌ های موجود یا همان استعلام نام های تجاری ثبت شده را باید قبل از نهایی کردن نام، از عدم وجود شرکت یا برند دیگری با نام مشابه اطمینان حاصل کنید. برای این موضوع و پیگیری در خصوص استعلام نام شرکت ها از طریق جستجوی اینترنتی و بررسی اسناد رسمی، از تداخل نام خود با نام‌ های ثبت شده دیگر جلوگیری کنید. در این زمینه ثبت بین الملل می تواند راهنمای شما باشد و در کسری از ثانیه استعلامات را انجام دهد.

نظر سنجی برای انتخاب اسم شرکت و گزینش اسم خاص برای شرکت خود را می توانید از طریق دوستان، خانواده، مشتریان بالقوه و حتی افراد متخصص در حوزه برندینگ و انتخاب اسم از روش نظر سنجی انجام دهید. در این روش تمامی بازخوردها و نظرات مختلف را جمع آوری کنید تا در انتخاب نهایی خود آن ها را لحاظ کنید.

خلاقیت و نوآوری در انتخاب نام های تجاری زیبا که برای آن باید  سعی کنید از کلیشه‌ها و نام‌های تکراری دوری کنید و به دنبال ایده‌های جدید و خلاقانه باشید. تجربه نشان داده که برای انتخاب نمونه اسم کسب و کار بهتر است از ترکیب کلمات مختلف، استفاده از استعاره‌ها و بازی‌ های زبانی برای خلق نامی منحصر به فرد بهره ببرید.

سعی کنید در انتخاب اسم شرکتتان از اسامی با جذابیت و زیبایی حرفه ای استفاده کنید در واقع نام شرکت باید از نظر ظاهری زیبا و چشم‌ نواز باشد. توجه کنید که از فونت‌ ها و رنگ‌ های مناسب برای لوگو و سایر المان‌ های بصری برند در انتخاب اسم شرکتتان استفاده کنید.

تطبیق با فرهنگ کشور نیز نوعی ملاک دیگر است که می توانید در انتخاب نمونه اسم کسب و کار تجاری از آن ها استفاده کنید این را بدانید که شما باید در انتخاب نام به فرهنگ و ارزش‌ های جامعه‌ ای که در آن فعالیت می‌ کنید توجه کنید و سپس براساس برآوردهایی که انجام می دهید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

دقت کنید که برای انتخاب اسامی زیبا برای شرکت ملزم هستید تا از نام‌ هایی که توهین‌ آمیز یا مغایر با عرف و فرهنگ جامعه باشند، خودداری کنید.

آینده‌نگری در انتخاب نام های زیبا و اسم های تجاری شیک نقش مهمی را در گزینش اسم مناسب برای کسب و کارتان ایفا می کند پیشنهاد می کنیم نامی را انتخاب کنید که با رشد و توسعه شرکت شما در آینده همخوانی داشته باشد.

از نام‌ هایی که محدود کننده یا مرتبط با محصولات یا خدمات خاص باشند، دوری کنید. برای انتخاب نمونه اسم شرکت بازرگانی می توانید از مشاوره با متخصصان بهره ببرید و در صورت نیاز، از متخصصان برندینگ و مشاوران نامگذاری برای یافتن نامی ایده‌ آل برای شرکت خود کمک بگیرید.

این موضوع را به خاطر داشته باشید که انتخاب نام شرکت، تصمیمی مهم و بلندمدت است. با صرف زمان کافی، خلاقیت و دقت، می‌ توانید نامی را برای شرکت خود انتخاب کنید که به موفقیت و ماندگاری آن در دنیای پر رقابت امروز کمک کند.

اسامی لوکس شرکت

انتخاب اسم لوکس و خاص برای شرکت تجاری باید بر اساس اصول و قواعد انجام شود. هر آنچه که نیاز دارید تا برای انتخاب اسامی لوکس شرکت و قابل نام گذاری به عنوان اسم های تجاری شیک نیاز دارید را می تواندی از طریق مشاوران و پیشنهادات کارشناسی در زمینه فعالیت خود دریافت کنید. در واقع انتخاب اسامی برای کسب و کار ها به تخصص نیازمند است و هر کدام از راه ها را که برای انتخاب و استعلام بهترین اسم برای شرکت نیاز دارید را می توانید تنها در ثبت بین الملل دریافت کنید.

برای انتخاب اسامی لوکس شرکت به موارد زیر توجه کنید:

سفری به دنیای کلمات کنید و هر نامی که در آنجا خوشایندتان بود را لیست کنید. میلیون ها نام را می توانید انتخاب کنید و از بین آن ها بهترین آنها را برگزینید. سعی کنید به دنبال کلماتی باشید که حس ظرافت، اصالت، کیفیت و موفقیت را القا می‌کنند.

از واژگان کلاسیک و جاودانه که هرگز از مد نخواهد افتاد، استفاده کنید. نام‌هایی را انتخاب کنید که معنادار باشند و داستانی را برای مخاطب روایت کنند. می توانید از اسامی شاهنامه و کتاب های اساطیری استفاده کنید.

معجزه ای تحت عنوان رمز و راز اساطیر و تاریخ را می توانید در گزینش اسامی لوکس شرکت به کار ببرید این موضوع را می توانید از نام شخصیت‌ ها، مکان‌ ها یا رویدادهای اساطیری و تاریخی که حس عظمت و اصالت را به کسب و کار شما القا می‌ کنند، استفاده کنید. در حالت کلی تلاش کنید نام‌ هایی را انتخاب کنید که با فرهنگ و هویت کسب و کار تجاری شما و نیز با همسو یی در جهت اهداف آینده شرکت شما همخوانی داشته باشند.

اسم های تجاری شیک

برای اینکه بتوانید اسم فوق العاده برای ثبت شرکت داشته باشید، پس از توضیح درباره انتخاب اسم نمونه ای از اسم های فوق العاده برای ثبت شرکت در انتهای مقاله قید نموده ایم تا بتوانید با فرآیند انتخاب نام آشنایی کامل پیدا نمایید تا انتهای مقاله همراه ما باشید هم چنین در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با ثبت بین الملل تماس حاصل نمایید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ثبت بین الملل بهره مند شوید.
انتخاب اسم شرکت

انتخاب اسم شرکت

هنگامی که صحبت از موفقیت یک کسب و کار کوچک در میان است در واقع انتخاب اسم اهمیت بسیاری پیدا می کند. یک نام صحیح شرکت، می تواند شرکت شما را به اوج ببرد و از طرفی یک نام اشتباه نیز می تواند شرکت را به قعر بکشاند. اسم باید انتقال دهنده تجربه، ارزش، وجه تمایز محصولات و خدمات باشد. برخی از کارشناسان معتقدند که اسامی انتزاعی بهترین اسامی هستند، برخی دیگر اعتقاد دارند که اسامی خبری که به مشتریان می گویند که کسب و کار شما دقیقاً چیست بهترین اسامی هستند حال آنکه برخی دیگر به این باورند که اسامی ابداعی بیشتر در اذهان می مانند در حالی که برخی معتقدند که این اسامی سریعتر به فراموشی سپرده می شوند.

اما واقعیت این است که تمامی اسامی می توانند کار آمد باشند چنانچه که با یک استراتژی بازاریابی مناسب پشتیبانی شوند. انتخاب یک نام تجاری خوب یک فرایند پیچیده است . انتخاب اسم شرکت جزء اولین مقرارت ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهم ترین مراحل تاسیس ثبت شرکت است. بسیاری از افراد قبل از ثبت شرکت خود برای رسیدن به نام شرکت مطلوب، انرژی و زمان زیادی صرف می کنند اما گروهی دیگر به هر دلیل اسم شرکت را بدون در نظر گرفتن همه جوانب و با عجله انتخاب می کنند و به همین دلیل هم معمولا بعد از مدتی تصمیم به تغییر اسم شرکت می گیرند.

مقررات و قوانین انتخاب اسم شرکت

 • باید ریشه فارسی داشته باشد.
 • باید غیرفارسی نباشد.
 • باید با شئونات انقلاب اسلامی ایران منافی نداشته باشد.
 • اسم انتخاب شده نباید تکراری باشد.
 • باید دارای اسم خاص باشد.
 • باید از اعداد به صورت ریاضی استفاده نشود و به صورت حروف نوشته شود.
 • باید از عنوان های شاهد،ایثارگران و مانند آن ها که تحت نظارت سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد، استفاده نشود.
 • باید  از عنوان های شعرا، دانشمندان و کاشفان در عصر حاضر استفاده نشود.
 • باید از حروف اول چند کلمه بعنوان اسم مخفف و یا ترکیبی از چند حرف استفاده نشود.
 • نباید از حرف اول بعضی از کلمات مثل: پی وی سی استفاده شود.

نام های زیر نباید جزء اسامی مضاف به عناوین شرکت اضافه شود :

ملی – ایران- ملت- کشور- انتظام- نظام- نفت – پتروشیمی – دادگستر- بنیاد – سازمان – مرکز – بهزیست – بانک – بسیج- جهاد –  آسانسور – آژانس- ایثار-ایثارگران – شاهد – شهید- آزاده- جانبازان- تکنو – فامیلی -فیلتر  – نیک – باور- میکروبرد- تست – استار – تک – مدرن –  پیک – امنیت-  کارواش – فانتزی – شهروند – اقتصاد -میهن – جوانان – ایمان – دکوراسیون – هدف – سپاه – تکنیک – دیتا- تک نو- تکنولوژی – اورست – مونتاژ- ونوس – دفتر- ایتال – بیو- کنترل – متریک – مترلژی.

نام شرکت

نام شرکت، نامی می باشد که مختص خودش می باشد و هیچ شرکت دیگری را نمی توان به همان اسم پیدا کرد.هر شخص حقوقی همانند شخص حقیقی باید دارای اسم باشد تا هویتش مشخص و قابل تشخیص باشد.به همین منظور اسم شرکت الزامی است و اقدامات اولیه محسوب می شود. به طور معمول نام شرکت از موضوع فعالیت آن گرفته می شود بنابراین باید در نام شرکت نهایت دقت و انرزی را صرف نمود زیرا نام شرکت می تواند شرکت را به اوج برساند یا بر عکس به نابودی و قعر بکشاند.

نام های تجاری زیبا

نام تجاری زیبا دارای هویت و ویژگی های منحصر به فردی می باشد که از نام کالا و شرکت جدا می باشد.هم چنین نام چیزی بالاتر از اسم ها،علامت ها و شعارها می باشد. هر نام تجاری اسم خاص است که این اسم این قابلیت را دارد که از اسم اجتماع، شهر، گروه و یا یک شخص تشکیل شده باشد.حتی اسم شما هم می تواند یک نام تجاری باشد.

در حقیقت یک نام تجاری بایستی به اندازه ای در اذهان نقش بندد که با شنیدن اسم آن کالا و یا سرویس سریع تر تداعی گردد همانند همان عملی که اپل نموده است. در دنیای امروز شرکت ها درک نموده اند که برند تجاری شرکت آن ها فقط یک معنا و مفهوم خالی نمی باشد بلکه یک سرمایه و دارایی ثروت اندیشمند جهت شرکت محسوب می شود.

برند تجاری بین المللی به مصرف کنندگان و مشتریان هویت و جایگاه مشابهی را در سرتاسر جهان ارائه می نماید در صورتی که برند تجاری بین المللی موقعیت و یا هویت برندهای تجاری خود را به منظور اینکه با مخاطب متناسب گردد تغییر می دهد. همانند مک دونالد که یک برند تجاری جهانی می باشد.زیرا فهرست غذایی آن با عنایت به فرهنگ هر کشور تغییر می نماید ولی اپل یک برند تجاری بین المللی می باشد که در همه جای جهان محصول را با همان کیفیتی که دارد ارائه می نماید.

اسم خاص با معنی برای مغازه و فروشگاه

اسم خاص با معنی برای مغازه و فروشگاه

اگر در شهر چرخی بزنید مشاهده می کنید که انواع و اقسام اسامی برای شرکتها با موضوع فعالیت های مختلفی ایجاد شده اند که برای نام نهادن آنها نیاز به تجربه دارید.

همان گونه که می دانید انتخاب اسم با معنی برای مغازه و فروشگاه امری مهم محسوب می شود و می تواند وجهه و شهرت مغازه را بالا ببرد برای انتخاب نام مناسب برای مغازه و فروشگاه خود باید اسمی انتخاب کنید زیبا  و در عین حال ساده و با معنی باشد زیرا که انتخاب اسم با معنی برای مغازه همیشه در خاطر مشتریان باقی می ماند و سبب می شود که مشتریان و کاربران شما چندین بار از مغازه ی شما بازدید کنند. اسمی که برای مغازه خود انتخاب می کنید باید ساده باشد تلفظ آن آسان باشد به نحوی که در خاطر مشتریان شما باقی بماند هم چنین انتخاب اسم با معنی برای مغازه می تواند تاثیر به سزایی در برند سازی شما داشته باشد.

اسم های اصیل ایرانی برای شرکت

بهتر است که از اسم های اصیل ایرانی برای شرکت استفاده کنید، اسم شرکت باید حداقل 3 بخش باید در نظر گرفته شود اسم شرکت بهتر است با موضوع فعالیت شرکت همخوانی داشته باشد اسم برای ثبت شرکت باید معنی و ریشه داشته باشد در تعیین اسم شرکت باید نهایت دقت شود تا مورد تایید کارشناس واقع شود.

برای تعیین نام شرکت باید در ابتدا نام شرکت را انتخاب نموده و پس از تنظیم کلیه اوراق ثبت شرکت، ثبت سامانه ای شرکت در اداره ثبت شرکتها را انجام دهیم. پس از ثبت نام شرکت در سامانه ثبت شرکتها، کارشناسان تعیین نام شرکت در اداره، نام های پیشنهادی شرکت را بررسی نموده و در صورت نداشتن تشابه نام شرکت را مشخص می نمایند.

اسم زیبا برای موسسه

روش ثبت تعیین نام شركت و موسسات غیر تجاری كه در نظر است در تهران و یا در ادارات ثبت شهرستان ها به ثبت برسد كه فقط در اداره ثبت شركتها و مالكیت صنعتی انجام می شود اقدامهای این مرحله بشرح ذیل است:

تعیین انتخاب نام شركت و مؤسسات غیر تجاری كه قبلاً سابقه ای نداشته مؤسسین قصد تاسیس آن را دارند. تعیین نام شركتها و مؤسسات غیر تجاری كه قبلاً سابقه ثبت داشته حال قصد تعویض نام آن را دارند. تعیین نام شركتها و موسسات غیر تجاری خارجی كه در كشورهای خارجی سابقه ثبت داشته و شعباتی از آنها در ایران تاسیس می شود.

در اقدام اول كسانی كه قصد تاسیس شركتها و مؤسسات غیر تجاری را در تهران دارند، پس از تكمیل شركتنامه و اظهار نامه كه از قسمت فروش اوراق بهادار تهیه می شود و اساسنامه كه بوسیله متقاضیان تكمیل می گردد و سایر مدارك لازم در شركتهای با مسئولیت محدود و سهامی خاص و در مورد موسسات فرم مخصوص مؤسسه و پروانه تاسیس موسسه كه قبلاً بوسیله شهربانی جمهوری اسلامی ایران بطور محرمانه به اداره ثبت شركتها ارسال شده و در قسمت تعیین نام نگهداری می شود.

پس از بررسی و اینكه دستور تعیین نام در بالای اوراق داده شده و اطمینان كامل از هویت متقاضی اقدام و كوشش در جهت انتخاب یك اسم از سری اسامی پیشنهادی كه بطور جداگانه و به ترتیب اولویت بوسیله متقاضی ارائه شده صورت می گیرد، با مراجعه به دفاتر موجود بطوریكه اولاً با فرهنگ انقلاب اسلامی مطابقت نماید.

ثالثاً با مراجعه به دفاتر موجود و كثرت نام شركتهای ثبت شده موجود سعی می شود كه همواره نام انتخابی تشابه اسمی با نام شركتهای ثبت شده را پیدا نكند پس از حصول اطمینان از اینكه نام انتخابی یك اسم مطلوب می باشد در دفتر مربوطه با توجه به نوع شركت و تاریخ ماه و سال وارد می شود.

این راهنما صرفا جهت اطلاع رسانی است و ممکن است جزئیات و قوانین مربوط به ثبت نام شرکت و موسسه غیرتجاری تغییر کند. برای کسب اطلاعات دقیق و به‌ روز، می توانید با شماره تماس مستقیم انتخاب اسم شرکت بازرگانی ثبت بین الملل با شماره 02633193 تماس بگیرید و یا به وب‌ سایت اداره کل ثبت شرکت‌ ها و مالکیت صنعتی مراجعه کنید یا با ارسال شماره تماس خود در همین سایت تمامی صفر تا صد استعلامات و موارد الزامی برای انتخاب نام شرکتتان را اجرایی کنید برای اهدافتان تلاش کنید و نگذارید موضوعات انحرافی شما را از اصل قضایای کسب و کارتان به دور کند.

نمونه اسم شرکت مواد غذایی

انتخاب اسم مناسب برای شرکت مواد غذایی شما می‌تواند به جذب مشتریان جدید، ارتقای برند و ایجاد تمایز در میان رقبا کمک کند. با توجه به این موضع باید شما از اسامی خاص برای شرکت مواد غذایی خود استفاده کنید و در صورت نداشتن اطلاعات در زمینه انتخاب بهترین نام برای کسب و کار خود به نمونه اسامی شرکت های مواد غذایی که در زیر به آن ها می پردازیم مراجعه کنید. ما راهنمای تخصصی شما در زمینه انتخاب نام شرکت خواهیم بود.

صنایع غذایی آرمیتا صنایع غذایی ثابت
صنایع غذایی انتخاب صنایع غذایی مزرعه ایرانیان
صنایع غذایی شانا صنایع غذایی غنچه پرور
صنایع غذایی آویژه صنایع غذایی برفود
صنایع غذایی مهرآسا صنایع غذایی اسطوره
صنایع غذایی زرین عصاره صنایع غذایی بالسی
صنایع غذاییی بیژن صنایع غذایی زرماکی
صنایع غذایی هوکامه مواد غذایی نیلسو

 

نمونه اسم شرکت تبلیغاتی

انتخاب اسم مناسب برای شرکت تبلیغاتی شما می‌ تواند به جذب مشتریان جدید، ارتقای برند و ایجاد تمایز در میان رقبا کمک کند. در انتخاب نام مناسب کسب و کار خود در زمینه تبلیغات باید چند نکته را اگر می خواهید از اسامی خلاقانه و جدید برای شرکت تبلیغاتی استفاده کنید به کار ببرید. یکی از این موارد را می توان مرتبط با صنعت بودن را در نظر گرفت در واقع اسم شرکت شما باید به وضوح نشان دهد که در چه زمینه‌ ای فعالیت می‌ کنید در کل سعی کنید از اسم‌ هایی که گیج‌ کننده هستند یا ارتباطی با خدمات تبلیغاتی ندارند خودداری کنید.

نمونه اسامی قابل ثبت شرکت تبلیغاتی را در زیر مشاهده می کنید:

تبلیغات محیطی آراد تبلیغات دیجیتال طلوع فیلم
تبلیغاتی بادکوبه تبلیغات آنلاین یکتانت
تبلیغاتی ماکان تبلیغاتی کانون ایران نوین
تبلیغاتی ساینا تبلیغات بازاریابی و برند مات
تبلیغاتی دیما تبلیغاتی آئینه ویژن
تبلیغاتی ایران نوین تبلیغاتی پرمون طرح
تبلیغاتی کروشه تبلیغاتی اشاره نگار
تبلیغاتی ماژ تبلیغاتی آنی بین دیجیتال
تبلیغاتی آوانگار تبلیغاتی دیجیتال پارسه پارادایس

نمونه اسم شرکت نظافتی

شرکت‌ های نظافتی خدماتی را برای تمیز و بهداشتی نگه داشتن طیف گسترده‌ای از اماکن، از جمله خانه‌ ها، ادارات، مدارس و مراکز درمانی ارائه می‌ دهند. خدمات آنها می‌ تواند شامل مواردی مانند جاروبرقی، تی کشیدن، گردگیری، تمیز کردن سطوح، ضدعفونی کردن، تمیزکاری کاملتر، که ممکن است شامل شستشوی فرش، تمیز کردن پنجره‌ ها، تمیز کردن اجاق گاز و یخچال باشد. تمیزکاری پس از ساخت و ساز، تمیزکاری پس از جرم و جنایت، بازسازی محل حادثه، نظافت صنعتی است.

برخی از شرکت‌ های نظافتی خدمات اضافی مانند، خدمات باغبانی: محوطه‌ سازی، هرس درختان، چمن‌ زنی ، خدمات نظافت: شستشو، خشکشویی و اتو کردن لباس، خدمات حذف زباله: جمع‌ آوری و دفع زباله و ضایعات.

اسم شرکت‌ های نظافتی می‌ توانند خاص یا عام باشد در واقع بر اساس خدمات خود یا قراردادی که می بندید می توانید نام مناسب کسب وکار خود را انتخاب کنید.

هنگام انتخاب اسم شرکت نظافتی خود مواردی را باید در نظر بگیرید که مهم ترین آن ها مواردی مثل اینکه مخاطب هدف شما چه کسانی هستند؟ چه نوع خدماتی ارائه می‌دهید؟ بودجه شما چقدر است؟ می توانید حتی نظر کارمندان و خانواده خود را بپرسید.

در اینجا چند نمونه از اسم‌ های دو سیلابی و سه سیلابی و چهار سیلابی خلاقانه برای شرکت‌ های نظافتی آورده شده است:

آفتاب تمیز برق پاک یاشیل  پاک گستر توان باران گستر روان
نسیم تمیزی نظافت نگین ظریف کاران الماس مهر شرق ایرانیان پاک
نظافت نوین مروارید پاک توسکان پاکان دایموند آریاتوس پاک مهر
تمیز شو ستاره ساطع نظیف تمیز گوهر رضوان اسطوره یکتا گشت
آرامان پاک تمیزکار ماهر همیار گستر پاک پلاس برهان سپاهان آریان
شکیبا صنعت نگین پاکان تمیز پدیده آفرینش آتیه آریا پناه ایرانیان
پاک رویال ساراتل پارمیس ستاره رخشان شب آیندگان رعد سپاهان نظیف
گلپاک پیام رخشان نشاط آوران دیبا تلاشگران سپنتا مهر سپید
پاک نوین امداد پاکان پاک مهر نیا پروپک ققنوس یکتا رو
پاک مهراب شمیم پاکیزگی پاک گرد هلیا آبان اهورا پاک سرشت

 

نمونه اسم شرکت

نمونه اسامی لوکس شرکت مهندسی و معماری

با صرف کمی وقت و خلاقیت، می‌ توانید اسمی را برای شرکت معماری خود انتخاب کنید که به شما کمک کند در این صنعت رقابتی بدرخشید.

در اینجا چند توصیه برای انتخاب اسم خلاقانه شرکت معماری شما داریم که رعایت آن ها می تواند در انتخاب نام برای شرکت مهندسی شما مفید واقع شود. از نام‌های مشهور معماران یا طراحان استفاده کنید. سعی کنید از نام یک مکان یا بنای تاریخی استفاده کنید. از یک کلمه یا عبارت لاتین استفاده کنید. از یک مسابقه نام‌ گذاری استفاده کنید.

با کمی تلاش و خلاقیت، می‌ توانید اسمی را برای شرکت معماری خود انتخاب کنید که به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند. نمونه اسامی شرکت معماری را در زیر را می توانید ملاکی برای انتخاب نام شرکت خود قرار دهید.

شرکت معماری آیبک
معماران وینتون
شرکت معماری شرکت سازه
شرکت معماری مهرازان
گروه معماری کارند
شرکت معماری پایت
استودیو معماری نکستا دیزاین
شرکت معماری کماندار
استودیو شن
شرکت معماری سه بعدی
شرکت معماری هیرادانا
شرکت معماری هورخش
شرکت معماری هورخش
شرکت معماری آییژ
شرکت معماری تچرا
شرکت معماری آمود
شرکت معماری آنامیس

نحوه انتخاب اسامی زیبا برای شرکت

از جمله شروط انتخاب اسامی زیبا برای شرکت باید در نظر بگیرید که نام انتخابی باید با فرهنگ انقلاب اسلامی مطابقت داشته باشد. اسامی لوکس انتخابی نباید تکراری با نام شرکت‌ های ثبت شده دیگر شرکت هایی باشد که در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده باشد. برای نامگذاری شرکت تجاری در تهران، بهتر است به اداره کل ثبت شرکت‌ ها و مالکیت صنعتی مراجعه کنید.

برای نامگذاری در شهرستان‌ ها، از طریق نامه یا تلگراف از اداره کل استعلام بگیرید.

بررسی نام قبل از هر اقدامی که برای ثبت در ارگان های مربوطه لازم دارد باید قبل از ارائه برای ثبت انجام شود. تمامی نامهای پیشنهادی شما در دفاتر اداره ثبت شرکت‌ ها بررسی می‌ شود و در صورت تایید، نام انتخابی شما در دفتر مربوطه ثبت می‌ شود سپس با تایید کارشناسان حکم صدور آگهی پس از ثبت نام، در زمان تاسیس شرکت یا موسسه شما صادر می‌ شود.

نکات مورد توجه برای انتخاب اسم شرکت بازرگانی

 • برای هر نام دو ماه اعتبار در نظر گرفته شده است.
 • در صورت تغییر نام شرکت، باید صورتجلسه تغییر نام را به اداره ثبت ارائه دهید.
 • برای شرکت‌ های با تابعیت خارجی، مراحل مشابه شرکت‌ های ایرانی با ثبت در دفتر مخصوص شرکت‌ های خارجی انجام می‌شود.
 • در مورد تاسیس شرکت‌ های تعاونی، نام و شماره ثبت آنها در دفاتر مربوطه وارد می‌شود.
 • اداره ثبت شرکت‌ ها به استعلامات مربوط به نام شرکت‌ ها پاسخ می‌ دهد.
 • در صورت اعتراض به نام‌ های متشابه، اداره ثبت شرکت‌ها به بررسی و اقدام می‌ پردازد.

اسم های تجاری شیک

انتخاب اسم تجاری شیک جزء اولین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهم ترین مراحل تأسیس شرکت است. بسیاری از افرادی که مایل به ثبت شرکت هستند، برای رسیدن به اسم شرکت مطلوب خود انرژی و زمان زیادی را صرف می‌کنند. اما گروهی دیگر به هر دلیل اسم شرکت را بدون در نظر گرفتن همه جوانب و با عجله انتخاب می‌کنند و به همین دلیل هم معمولاً بعد از مدتی تصمیم به تغییر اسم شرکت می‌گیرند. اسم شرکت اولین نشانه هر شرکت است.
شاید بی راه نباشد که بگوییم اسم شرکت همانقدر مهم است که پرچم یا سرود ملی یک کشور اهمیت دارد. از طرف دیگر قوانین انتخاب اسم شرکت لوکس کمی سختگیرانه تعیین شده است؛ که البته این سختگیری در تعیین اسم شرکت به دلیل مسائل حقوقی و مالی تا حدودی هم لازم است.
همین امر فرایند انتخاب اسم شرکت را برای برخی پیچیده و سخت می‌کند. مهم این است که با شناختن صحیح قواعد انتخاب اسم شرکت بتوانیم نام شرکت را به گونه ای انتخاب کنیم که برازنده شرکت باشد. هدف گروه مشاوره اسم برای شرکت ، طراحی اسمی مناسب برای متقاضیان ثبت شرکت است.

نمونه اسم تک سیلابی شرکت

کلمه معنا
فرداد شکوه و زیبایی
باتاب مشاور
باتس تورنج
باتیس نام قلعه
بادیز پاییز
باربد پرده دار
باردان خورجین
باتر پهلوان
باتیر نام کوه
بادامه پیله ی ابریشم
باروج بخشی از مرند
باراز دهی در بیرجند
بارکاو موزون و هماهنگ
پردیس بهشت
آراد فرشته
آداک جزیره
کارمانیا نام قدیم کرمان
تتیس رب النوع دریا و دختر(یونانی)
توکان طوفان
پارسوماش ذات پارسا(نام مسجد سلیمان)
رهام مسافر،رها شده
فاطر آفریننده
مبین آشکار
آپادانا نام کاخی در پرسپولیس
دکاموند روستایی در لرستان
لیماک روستایی در رامسر
روژان روزها(کردی)
مهام مهم،بزرگ
ویرا هوشمند
لوتوس گل نیلوفر آبی
آرتا راست و درست
آماتیس رنگین بنفش
آیریا همان آریا،نژاد
ایتوک مژده
آروند باشکوه
ایرسا آسمانگون
تاو توانایی و قدرت
رواق در و آستانه
وارنا شمال کوه البرز(اوستای)
آویژه پاک
آکام سرزمین های بلند
فیدار صنعت
ساتیار نام دهی از توابع جوانمرد
اسپرلوس خانه شاهان
آرسس پادشاه ایرانی(پسراردشیر)
آرون صفت نیک
آشام نوشیدنی
آذرخش درخشش
لیما نام دهی از رودسر
لیدان نام دهی در نهاوند
اوکسین نام قدیم خوزستان
آریو نام سردار ایرانی
ساتراپ والی(یونانی)
ساتراس نام سردار سکائی
آرمیتا آرامش یافته
آبتین انسان نیکوکار(اوستای)
آدلی نامدار
سورین توانا
رایکا محبوب(گیلگی)
اورنگ تخت پادشاهی
کارینا از ممالک قوم پارت
آرتین عاقل،زیرک
نارون نام درخت
وستا اوستا(کتاب مقدس)
آکو قله کوه(کردی)
رامان نام وزیرساسانی
راشا راه عبور
نارو پرنده خوش آواز
ونداد خواهش،امید،آرزو
ساتیا نام باستانی
کارو نوید دهنده(ارمنی)
کاراکو نام یکی از سرداران ماد
کامک آرزو و خواهش کوچک
راسا هموار و صاف(کردی)
رامش فراغت و آسودگی
روناک روشن(کردی)
ویدا آموزنده و تعلیم دهنده
زینو زنده و پابرجا(کردی)
سانا سهل و آسان
سورن نام خانواده زرتشتی
کیان شاهان
ساینا خاندانی از موبدان زرتشتی
سوبا فردا
بارمان محترم و لایق
باروس دهی در نیشابور
بادیمه محلی در خرم آباد
بارنگ ملون و رنگ دار
سیوان روستایی از توابع خوی
پارتاک نام پیشین اصفهان
اسپادانا از سپاه آمده
ویونا دهی از توابع نطنز
آروین تجربه
رادین جوانمرد
سگال اندیشه
آراک نام اراک
افرند زینت و زیور
آساک نام قدیم قوچان
آژند سنگین،با ادب
ویستا مانند ویس(معشوقه ی رامین)
فرتاک فردا،آینده
هیراد دارای چهره ی شاد
تکین شاهزاده(ترکی)
آیسان گوشه عالم(هندی)
صدرا ارباب(ترکی)
ایساتیس نام قدیم یزد
رسام رسم کننده،نقاش
هیواد امید،آرزو
پرهام فرشته خوبی
آراز قهرمان(ترکی)
ویژن هدف
پرگاس قدرتمند
درنیکا مروارید درخشان
رونیکا روی زیبا
آمیتیس نام گل های زرد
برساد اولین باران بهاری
آران نام دهی در کاشان
آژیراک بانگ،فریاد
آدرین نام یکی از بزرگان روم
آخیز قالب خشت
لیلام نام محلی در لرستان
تاواریژ نام قدیم تبریز
آرتاویل نام قدیم اردبیل
ساتر پوشش
ساران دهی در دماوند
فرناد نام گل
آبادیس نام پزشک هخامنش
آداس مفید،سودمند
کارن نام سردار اشکانی
سپنتا قابل ستایش
مهراد بخشنده
سارین نام روستایی در رفسنجان
آرتان نام برادر داریوش
آرکا مایه اطمینان(ترکی)
لاوین منطقه ی مرزی در غربا ایران
آرمین شخص همیشه پیروز
سوما نهر آب(مازندرانی)
سیروان عربی ساربان
نادین پویا
راشین توشه(کردی)
ورنا برنا،جوان

اسامی که در لیست بالا آورده شده مواردی است که در لغتنامه دهخدا درج شده و همچنین در شاهنامه نام اساطیر مختلف است. توجه کنید که در انتخاب نام مناسب شرکت باید دقت لازم را به کار گرفت تا با خطا از سوی اداره ثبت شرکتها مواجه نشوید. البته لیست های نام که در ادامه به شما ارائه می دهیم تمام آنچه که شما نیاز به گزینش اسامی خاص برای شرکتتان دارید را مهیا می کند و نیازتان را از بابت مراجعه به مراکز انتخاب نام تا حدودد زیادی برطرف می کند. حال فقط می ماند تاییدیه اسم شما که از سوی ادارات دولتی بر اساس ملاک ها و شروط مندرج در قانون انجام می شود.

اسامی زیبا برای شرکت

از جمله قوانین و شروط اصلی برای انتخاب اسم کسب و کارها می توان به موردی مانند اینکهاسم شرکت نباید قبلاَ توسط شخص دیگری به ثبت رسیده باشد. یعنی اگر قبلاً شرکتی به نام “ابتکار” ثبت شده باشد دیگر کسی نمی‌تواند شرکتی را با همین نام ثبت کند. و باید اسم شرکت خود را به شکلی پشنهاد دهد تمایز آشکار و مشخصی با اسم شرکت قبلی داشته باشد مثلاً اگرشرکتی با نام “ابتکار پویا” ثبت شده باشد نه تنها نمی‌توان شرکت جدیدی با همین نام ثبت کرد، بلکه ثبت شرکتی با نام “پویا ابتکار” هم مجاز نیست.

همچنین تمایز اسم شرکتها باید در کلمات خاص باشند و افزودن کلماتی مثل نوین، گستر، تک و امثال اینها به اسم شرکت نمی‌ تواند وجه تمایز اسم یک شرکت از سایر شرکتها باشد. مثلاً اگر شرکتی با نام “ابتکار پویا” ثبت شده باشد، ثبت شرکتی با نام”نوین ابتکار پویا” یا “ابتکارگستر پویا” مجاز نخواهد بود. برای به حداقل رساندن اینگونه مشابهت ها اسم شرکت باید حداقل شامل سه کلمه خاص ( غیر عام ) باشد که ترکیب مشابه آن در اسم سایر شرکتهای ثبت شده وجود نداشته باشد.

نمونه اسم شرکت بازرگانی

در لیست زیر تمامی نمونه اسامی ایرانی برگرفته شده از شاهنامه، قهرمانان اساطیری قدیمی و لغتنامه را گردهم آوردیم تا بتوانید با فراغ بال نام مناسب با کسب‌و‌کار خود را انتخاب کنید.

نمونه اسم شرکت با الف معنی اسم شرکت
آبادان خرم و باصفا
آبتین نام پدر فریدون پادشاه پیشدادی
آبدوس نام یکی از درباریان اردوان سوم اشکانی
آبستا اوستا
آتروپات نام والی آتروپاتن
آترین نام پسر اوپدرم در زمان داریوش بزرگ
آتش فروغ و روشنایی
آخشیج نماد، عنصر
آدُر آذر، آتش
آذر بُرزین نام موبدی بوده
آذرآیین نام پسر آذرساسان
آذرافروز نام پسر مهرنوش پسر اسفندیار
آذرباد نام موبد موبدان روزگار شاپور دوم
آذربُد نام پسر هومت
آذربود موبدی در زمان یزدگرد
آذرپَژوه پسر آذرآیین پسر گستهم
آذرپناه نام یکی از ساتراپ آذرآبادگان
آذرخش صاعقه، برق
آذرفر در اوستا به دارنده فرآذر
آذرکیوان ز موبدان بزرگ شیراز در روزگار حافظ
آذرمهر نام موبدی است در زمان کواد
آذرنوش در اوستا به دوست‌دار فرهنگ
آذین زیور، نام فرمانده لشکر بابک خرمدین
آراستی نام عموی زرتشت و پدر میدیوماه
آرتمیس نام فرمانده نیروی دریایی خشایارشاه
آرتین نام هفتمین پادشاه ماد
آرش پهلوان و یکی از بهترین تیراندازان ایرانی
آرمان آرزو، خواسته
آرمین آرامش، آسودگی
آریا اصیل و آزاد
آریامن نام فرمانده ناوگان خشایار شاه
آریامنش نام پسر داریوش
آریامهر دارنده مهر ایران
آرتاباز از نامهای برگزیده
آریوبرزن دلاور و پهلوان. سردار داریوش سوم
آزاد نام بهدینی که در فروردین یشت ستوده شده
آزاد منش راد، جوانمرد، دارنده خوی آزادگی
زادمهر از نام های برگزیده
ژمان بی زمان
آسا نام پدر بهمن که در چکامه از او یاد شده
آستیاک نام چهارمین و آخرین پادشاه ماد
آونگ آویخته، نگهدارنده
آویز آویختن، نگهداری
آیریک نام نیای یازدهم اشوزرتشت
ابده بی آغاز
ابیش بی رنج
اپرنگ نام پسر سام
اَپروَند دارنده بلندی و شکوه یا فرهمند
اَپروَیژ پیروزمند و شکست ناپذیر
اَپیوه نام پسر کیقباد نخستین پادشاه کیانی
اَترس دلیر، بی ترس
اَرتان راستگو. نام پسر ویشتاسب
ارج ارزنده. نام یکی از نیاکان زرتشت
ارجاسب اوستایی آن یعنی دارای اسبان پرارزش
ارجمند با ارزش
ارد نام چند پادشاه اشکانی
اردشیر نام پادشاه هخامنشی و ساسانی
اردلان از واژه ارد ایرانی است
اردوان در اوستا ، پشتیبان راستی و درستی است
ارژنگ نام سالار مازندران
ارشا راست و درست
ارشاسب دارنده اسبهای نر
ارشام پسر عموی داریوش بزرگ
ارشان نام نیای داریوش بزرگ
ارشک نام نخستین پادشاه اشکانی
اَرشن نام برادر کاووس
اروتدنر نام پسر میانی اشوزرتشت. فرمان گذار
اروند شریف- نجیب. نام پدر لهراسب
اُزیرن گاه پسین
اسپاد دارنده سپاه نیرومند
اسپنتمان نام خانوادگی و یکی از نیاکان اشوزرتشت
اسپهبد نام پدر بزرگ خسرو انوشیروان
اسفندیار نام پسر کی گشتاسب کیانی
اشا راستی ، درستی ، راه خوشبختی
اشاداد داده پاکی و پارسایی
اشتاد راستی
اشکان نام سومین نیای پاکر
اشهن گاه سپیده دم، آغاز روشنایی
اَشوداد نام برادر هوشنگ پیشدادی
اشوفْرَوَهَر پاکروان
اشومنش پاک منش
افروغ روشنایی و فروغ
افشین نام سردار ایرانی
اقاقیا درختی با گل های سپید
اَگومان بی گمان
اندریمان کسی که اندیشه اش در پی شهرت
اَنوش بی مرگ. جاویدان
اَهنَود رهبری و فرمانداری
اهورا هستی بخش، خداوند
اوتانا نام یکی از یاران داریوش
اوخشیا بخشاینده
اوَرداد از سرداران کورش بزرگ
اورکام نام پسر داریوش هخامنشی
اورمزدیار خدایار، یاور اهورا
اورنگ تخت پادشاهی
اوس در اوستا به چم دارنده چشمه ها
اوستا دانش، کتاب دینی
اوستانه نام سردار سغد در زمان هخامنشی
اوشَه بامداد و سپیده در اوشهین گاه
اوشیدر پروراننده قانون مقدس
ایدون اینچنین، اینگونه
ایران پناه از نام های برگزیده
ایرانپور از نام های برگزیده
ایرانشاه نام یکی از بزرگان ایران
ایرانمهر روشنایی ایران
ایرج یاری دهنده آریایی ها
ایزد ستایش و ستودن
ایزدیار یاور ستودنی
ایسدواستر بزرگترین پسر اشوزرتشت
نمونه اسم شرکت با ب معنی اسم شرکت
بابک نام پسر ساسان در زمان اشکانیان
باتیس نام دژبان غزه در هنگام داریوش سوم
بادرام کشاورز
باربُد نام نوازنده و رامشگر
بامداد نام پدر مزدک
بامشاد نام نوازنده. نامی در روزگار ساسانیان
بامگاه هنگام بامداد
بایگان نگهدارنده
بخت آفرین نام پدر هیربد شهریار
بَختیار از فرزندان رستم در روزگار خسرو پرویز
بَخشا از نام های روزگار هخامنشیان
بَدخشان لعل
بدره نام یکی از سرداران خشایار شاه
بَرازمان بلند اندیشه
بَردیا نام پسر کوچک کورش
برزو بلندبالا. نام پسر سهراب
برزویه نام رییس پزشکان شاهی در روزگار خسرو
بَرسام نام یکی از سرداران یزدگرد ساسانی
بَرِشنوم پاک و تمیز
بَرمک نام وزیر شیروی ساسانی
بَگاداد نام یکی از سرداران ایرانی روزگار هخامنشی
بَگاش نام یکی از سرداران هخامنشی
بلاش نام نوزدهمین پادشاه ساسانی
بُندار دارنده اصل و بنیاد
بُنشاد شاد بنیاد
بَهاوند در اوستا به چم وهوونت دارنده نیکی
بِهراد نیکی بخش
بِهمرد از نام های برگزیده
بوبار دارنده زمین. نام کشاورزی در زمان خشایار
بوجه رهایی یافته
بوخشا رستگار
بیژن نام پسر گیو
نمونه اسم شرکت با پ معنی اسم شرکت
پارسا پرهیزکار
پاساک نام برادر زاده داریوش بزرگ
پاکدین دین درست، دین پاک
پاکروان پاک باطن، نیک نفس
پاکزاد پاک نژاد، نجیب
پاکمهر از نام های برگزیده
پالیز کشتزار
پَتَه مانی دادگستر
پدرام نام نبیره سام. درود، شادباش
پرچم درفش
پَرنگ نام پسر سام
پرهام از نام های برگزیده
پرویز شکست ناپذیر و پیروزمند
پَریبُرز بلند بالا، نام پسر کیکاووس
پژدو نام نیای اشوزرتشت
پژمان از نام های برگزیده
پَشَنگ نام برادر زاده فریدون پیشدادی
پشوتَن پیشکش کننده تن یا فداکار
پوروشسب دارنده اسبان زیاد پدر اشوزرتشت
پوریا نام یکی از پهلوانان ایران
پولاد نام پسر آزادمرد پسر رستم
پویا جوینده
پویان پوییدن
پیروز پادشاه ساسانی
پیروزگر پیروز، کامیاب
پیشداد نخستین قانون گذار
پیلتَن پهلوانی بوده از فرزندان رستم زال
نمونه اسم شرکت با ت معنی اسم شرکت
تاژ برادر هوشنگ پیشدادی
تخشا کوشنده
تَسو واحد زمان
تکاپو جستجو
تَنسِر نام موبد موبدان روزگار اردشیر بابکان
تَهماسب از بزرگان ملک داراپادشاه ایران
تَهمتَن بزرگ پیکر
تهمورس دلیر و پهلوان. نام دومین پادشاه پیشدادی
توانا نیرومند، زورمند
تور نام پسر شاه فریدون
تورج دلیر و پهلوان
توس نام پسر نوذر یکی از پهلوانان نامی ایران
تیرداد بخشنده تیر. نام دومین پادشاه اشکانیان
تیس نام درختی است
تیگران نام یکی از سرداران خشایار شاه
نمونه اسم شرکت با ج معنی اسم شرکت
جان‌پرور نشاط انگیز
جانان دلیرو زیبا
جاوید نام پدر اردشیر یکی از بهدینان خراسان
جم مخفف جمشید
جمشید از پادشاهان پیشدادی
جهانگیر نام پسر رستم زال پهلوان نامی ایران
نمونه اسم شرکت با چ معنی اسم شرکت
چالش با ناز و غرور
چالیک از بازی‌های کودکان
چلیپا گردونه مهر
چوگان ابزار بازی قدیمی
چینوَد چگونه زیستن
نمونه اسم شرکت با خ معنی اسم شرکت
خدابخش از نام های برگزیده
خداداد از نام های برگزیده
خدایار از نام های برگزیده
خدیو بلند جایگاه، سرور
خردمند نام یکی از پیروان دستور آذرکیوان
خرم شادمان، خوش
خسرو نیک آواز. نام پادشاه ساسانی
خشاشه از سرداران ایرانی در دورة پادشاهی شاه گشتاسب
خشایار شاه دلیر و مردمنش
خشنود شاد، شادمان، خوشحال
خورسند راضی
خوش‌منش نیک نهاد
خوشنام درستکار، نیکنام
خُونیرِث نام یکی از هفت کشور زمین
نمونه اسم شرکت با د معنی اسم شرکت
داتَه دادگری، قانون
دادار دادگر، عادل
دادبان نگهبان قانون
دادبه قانون خوب
دادپویه از شاگردان موبد کیخسرو پور آذرکیوان
دادجو جوینده عدل و داد
دادخواه خواستار عدل و داد
دادرس دادرسنده
دادفر از نام های برگزیده
دادمهر از نام های برگزیده
دادنام از نام های برگزیده
دادوَر دادگر، عادل
دارا دارنده، نام نهمین پادشاه کیانی
داراب نام پسر بهمن، هشتمین پادشاه کیانی
داریوش نام سومین شاهنشاه هخامنشی
داژو سوخته، داغ
دانا هوشیار، آگاه
دَریز نام داماد داریوش بزرگ
دَسَم فرمانده ده تن سرباز
دینشاه یاور و سرور دین
دینیار یاری دهنده دین
دیهیم کلاه پادشاهی
نمونه اسم شرکت با ر معنی اسم شرکت
راتین بخشنده. یکی از سرداران اردشیر دوم
راد بخشنده
رادمان سخاوتمند . نام سپهدار خسرو پرویز
رادمهر مهربخش. نام سردار داریوش سوم
رادین بخشندگی
رازقی گل سپید، گونه‌ای انگور
رامتین نام چنگ نواز نامی خسروپرویز
رامیار کسی که ایزدرام(شادمانی) یاور اوست
رامین نام یکی از فرزندان کیخسرو
رپیتون گاه نیمروزی
رَتوشتَر نام برادر بزرگتر اشوزرتشت
رَتوناک دارای بزرگی و سروری یکی از بزرگان هخامنشی
رَخشان تابان، از سرداران داریوش
رَزین واژه پهلوی به چم زورمند
رَسام نام پیکار نگار بهرام گور
رستم بالش و روینده
رشن نام یکی از مفسران اوستا
رَشنُو ایزد دادگری و آزمایش
رشنواد نام سپهدار همای بهمن
رَنگوشتَر نام برادر بزرگ اشوزرتشت
رُهام نام یکی از پهلوانان ایرانی
رهی آزاد، رها
روشاک نام یکی از سرداران ایرانی در جنگ اسکندر
رویین تن نام دیگر اسفندیار پسر گشتاسب کیانی
ریوند میوه ریواس
نمونه اسم شرکت با ز معنی اسم شرکت
زادان نام پدر شهریار از زرتشتیان کازرون
زال نام پدر رستم
زامیاد نگهبان زمین
زروان نام خوانسالار انوشیروان ساسانی
زَریر دارنده جوشن زرین
زَم نام یکی از پسران غباد ساسانی
زنگه از پهلوانان ایرانی در دوره کاووس شاه کیانی
زَهیر نام یکی از سرداران شاه کیخسرو کیانی
زَواره هلوانی ایرانی. نام پسر زال و برادر رستم
زوپیر یکی از همدستان داریوش بزرگ در جنگ بابل
زیار نام پدر مردآویچ
زیگ راه ستاره شناسی
نمونه اسم شرکت با س معنی اسم شرکت
ساسان نام پدر بزرگ اردشیر بابکان
سالار پدر زال، پسر نریمان
سام بهدینی از خاندان گرشاسب
سامان نام بزرگ زاده بلخ
سَپْرَنگ نام پسر سام
سِپنتا مقدس، ورجاوند
سپند ورجاوند و مقدس. اسفند
سِپِهر آسمان
سپهرداد داده یا آفریده آسمان
سپیدار درخت بلند و راست
ستُرگ قوی هیکل، نیرومند
سرافراز سربلند، با افتخار
سُرایش سرودن
سُرخاب نام پنجمین پادشاه باوندی
سُروش گوش دادن به صدای وجدان و فرمانبردار
سزاوار شایسته
سَلم ام یکی از سه پسران شاه فریدون پیشدادی
سهراب تابش سرخ. نام پسر زال
سورن دلیر و پهلوان ، توانا
سوشیانت برگزیده دینی
سیاوخش سیاوش، پسر کیکاووس
سیاوش نام پسر کیکاووس
سینا یکی از نخستین پیروان اشوزرتشت
سیروس نام کورش به پیکره دیگر
نمونه اسم شرکت باش معنی اسم شرکت
شا بهرام نام بهرام گور پادشاه ساسانی
شاپور نام دومین شاهنشاه ساسانی
شاخه بخشی از گیاه و درخت
شاد نام یکی از بزرگان روزگار ساسانیان
شادان شادمان و خشنود
شادبه از نام های برگزیده
شادفر از نام های دوران هخامنشی
شادکام نام برادر فریدون
شادمان خوشحال
شادنوش از نام های برگزیده
شاهرخ از نام های برگزیده
شاهروز نام پسر شاه بهرام پادشاه کشمیر
شاهین نام یکی از بزرگترین سرداران لشکر ایران
شایان سزاوار، شایسته
شایگان گرانمایه، لایق
شباروز همه گاه، شبانه روز
شباهنگ مرغ سحر، ستاره بامدادی
شباویز پرنده شب پرواز
شتاب چالاکی و سرعت
شتابان پرسرعت
شروین نام پسر سرخاب
شکیبا بردبار
شهاب ستاره باران
شهباز باز سفید و بزرگ
شهداد از نام های برگزیده
شهراد از نام های برگزیده
شهرام از نام های برگزیده
شهران ز نام های برگزیده
شهرَوان از نام های برگزیده
شهروز از نام های برگزیده
شهریار رمانروای شهر ، نام پسر خسروپرویز
شهزاد از نام های برگزیده
شهسوار دلاور، ماهر
شهیار از نام های برگزیده
شیان درختی بلند ، خون سیاووشان
شیدفر از نام های برگزیده
شیده نام پسر افراسیاب
شیدوَر از نام های برگزیده
شیدوش نام پسر گودرز. پهلوان نامی زمان
شیردل شجاع، دلیر
شیرزاد زاده شیر،بچه شیر ، نامی از روزگار انوشیروان
شیرمرد از نام های برگزید
شیروان از نام های برگزیده
شیروَش همانند شیر
شیشَم از ابزار خنیاگری
نمونه اسم شرکت با ف معنی اسم شرکت
فاتک نام پدر مانی نقاش دوران ساسانی
فراز بالا، بلندی
فرازمان از نام های برگزیده
فرازمند از نام های برگزیده
فرامرز نام پسر رستم زال
فربُد نگهبان و نگهدار فر
فربود راست و درست
فرخ بزرگی و شوکت. از مفسران اوستا در زمان ساسانی
فرداد از نام های برگزیده
فردین پیشرو در دین
فرزاد از نام های برگزیده
فرزام از نام های برگزیده
فرزین از نام های برگزیده
فرشاد شادبخت و شادمان
فرشوشتر یکی از وزیران کی گشتاسب
فرشید نورانی تر
فرمنش از نام های برگزیده
فرنام نام یکی از سرداران شاپور
فرنوش از نام های برگزیده
فرهاد پیشرو قانون .نام پهلوانی در شاهنامه
فرهمند از نام های برگزیده
فرهود از نام های برگزیده
فرهومند باشکوه و بزرگ
فرود نام پسر سیاوش
فرورتیش نام دومین پادشاه ماد
فروشی فَرَوَهَر، نیروی اهورایی
فروَهَر نیروی اهورایی درون انسان
فریان خاندانی از دوستان اشو زرتشت
فریبرز نام پسر کیکاووس
فریدون از پادشاهان پیشدادی، نجات دهنده قوم آریا
فوکا نوعی درخت بید
فوگان نوشیدنی از دانه جو
فولاد از نام های برگزیده
فیروز نام هجدهمین پادشاه ساسانی
نمونه اسم شرکت با ک معنی اسم شرکت
کاچار سر و سامان
کاردار پسر مهر نرسی از ارتشتاران دوره ساسانی
کارن از نام های برگزیده
کاری تلاشگر
کامبوزیا کمبوجیه
کامبیز از نام های برگزیده
کامجو از نام های برگزیده
کامدین از نام های برگزیده
کامران نام دانشمندی زرتشتی اهل شیراز
کامکار کامروا، کامران
کاموس نام یکی از سرداران افراسیاب
کامیاب کامروا، خوشبخت
کامیار کامیاب ، کامروا
کاوش جستجو کردن، کاویدن
کاوه نام آهنگر نامی که پادشاهی ضحاک
کاووس از نام های برگزیده
کاویان از نام های برگزیده
کرتیر نام موبد موبدان روزگار شاپور یکم
کرکوی از نوادگان سلم، پسر فریدون
کمبوجیه از نام های برگزیده
کورنگ نام پادشاه زابلستان و پدر زن جمشید پیشدادی
کوروش بنیانگذار دودمان هخامنشیان
کوسان نام رامشگری است
کوشا کوشیدن
کوشان کوشا بودن
کوشیار نام یکی از سرداران تبری
کیا بزرگ، صاحب، پادشاه
کیافر از نام های برگزیده
کیامرد از نام های برگزیده
کیامنش از نام های برگزیده
کیان جمع کی، پادشاه
کیان پور از نام های برگزیده
کیانزاد از نام های برگزیده
کیانفر از نام های برگزیده
کیانمهر از نام های برگزیده
کیانوش نام برادر شاه فریدون پیشدادی
کیقباد نام سردودمان و نخستین پادشاه کیانیان
کیکاووس پدر سیاوش و پدر بزرگ شاه کیخسرو کیانی
کیهان جهان، گیتی
کیوان نام پدر موبد سروش
کیومرس نام نخستین انسان روی زمین
نمونه اسم شرکت با  گ معنی اسم شرکت
گالوس نام پسر فارناک پادشاه کپاد و کیه و هوتیس
گرامی ارجمند، مقدم
گرانمایه پرارزش، پر ارج
گرایش گرویدن، پیروی
گَرشاسب در اوستا به چم پهلوان نامی
گرگین نام پهلوان نامی ایران
گژدهم از جنگجویان و سرداران کیانی و پدر گردآفرید
گژگین از نام های برگزیده
گشتاسب نام پنجمین پادشاه کیانی
گشواد نام پهلوانی در شاهنامه
گوارا خوش‌آیند، با مزه
گودرز نام پسر گیو، از پهلوانان نامی لشکر کیکاووس
گیل گرد و پهلوان
گیو پهلوان ایرانی
نمونه اسم شرکت با  م معنی اسم شرکت
مازار یکی از سرداران مادی کورش
مازنه مازندران در اوستا
مازیار نام پسر غارن. از اسپهبدان تبرستان
ماکان نام پسر کاکی یکی از فرمانروایان ایرانی
ماندگار پایدار، ماندنی
مانوش نام پسر کی پشین و پدربزرگ لهراسب
مانی نام پیکر نگار نامی در دوران شاپور
ماهان نام پسر کیخسرو پسر اردشیر پسر غباد
ماهر زبر دس
ماهوار از گوشه‌های موسیقی
ماونداد نام یکی از مفسران اوستا در زمان ساسانیان
مزدا دانای بزرگ، پروردگار
مزدک نام پسر بامداد در دوران ساسانی
مشیا نام نخستین مرد در اوستا
منوچهر پهلوان نژاد. نام نیای سیزدهم اشوزرتشت
منوشفر نام پدر منوچهر شاه پیشدادی
مه زاد از نام های برگزیده
مِهراب نام پادشاه کابل و پدر رودابه
مهران یکی از هفت خاندان نامی دوران ساسانی
مهربان نگهبان روشنایی و مهر
مهربُرزین دارنده برترین مهر.
مهرپرور از نام های برگزیده
مهرپوی از نام های برگزیده
مهرپیکر از نام های برگزیده
مهرجو از نام های برگزیده
مهرداد نام چوپانی که کوروش را پرورش داد
مهرزاد زاده مهر
مهرگان جشن ملی ایران
مهرمَس مهر بزرگ یا بزرگ مهر. نام نیای ششم اردشیر
مهرنوش نام یکی از چهار پسران اسفندیار
مهریار از نام های برگزیده
مِهرین از نام های برگزیده
مهیار از نام های برگزیده
مویز دانه خشک انگور
نمونه اسم شرکت با  ن معنی اسم شرکت
نارون نام درختی تنومند
ناشا دادگر
نامجو جوینده نام
نامدار دارنده نام
نامور از نام های برگزیده
ناوَرز سرباز دریایی. از نام های دوران هخامنشی
نریمان دلیر و پهلوان. دارای اندیشه بلند و مردانه
نَستور نام پسر زریر، برادر شاه گشتاسب
نکیسا نام نوازنده نامی دوران خسرو پرویز
نمایان آشکار، هویدا
نوبخت از نام های برگزیده دوران ساسانی
نوبهار نام نویسنده دساتیر
نوتریکا نام سومین برادر اشوزرتشت
نوذر یکی از سه پسران منوچهر
نوش شهد، عسل ، انگبین
نوش آذر نام پسر آذرافروز
نوشی نوشیروان
نوشیروان انوشیروان. از نام های برگزیده
نوید مژده شادمانی
نیسان نی‌زار، محل روییدن نی
نیک پی خجسته ، خوش قدم
نیکدل از نام های برگزیده
نیکروز سعادتمند، خوشبخت
نیکزاد از نام های برگزیده
نیکنام نیکونام، خوشنام
نیکو خوب، زیبا، نیکو کار
نیما نام یکی از شاعران ایرانی
نیو پهلوان و دلیر
نیوتیش نام کوچکترین برادر اشوزرتشت
نمونه اسم شرکت با  و معنی اسم شرکت
واته ایزد آب در اوستا
وخش روشنایی یا رویش
وخش داد آفریده روشنایی
وخشور پیام آور
ورجاوند مقدس و نورانی
ورزم شعله آتش، گرمی آتش
ورساز جوان آراسته و زیبا
وَرَهرام نماد پیروزی
وَسپار بخشنده
وَسنه نام کوهی در اوستا
وفادار از نام های برگزیده
وَلخش بلاش، پادشاه اشکانی
وهامان نام پدر سلمان فارسی
وَهمنش خوش منش، نیک منش
وُهومن ریشه اصلی بهمن امروزی
ویسپرد از بخش‌های اوستا
ویشتاسب نخستین پادشاه همزمان با اشوزرتشت
نمونه اسم شرکت با  ه معنی اسم شرکت
هارپارک نام وزیر استیاک آخرین پادشاه ماد
هامان یکی از درباریان خشایار شاه
هامرز نام سپهسالار خسروپرویز ساسانی
هامون از نام های ایرانی
هامین تابستان در اوستا
هاون گاه بامدادی
هاونی ایزد نگهبان بامداد
هخامنش دوست منش. نام سردودمان هخامنشیان
هردار نام هشتمین نیای اشوزرتشت
هرمز نام سومین پادشاه ساسانی
هرمزدیار یار خدا
هُزوارش شرح و تفسیر
هُژبر دلیر و نامجو
هَژیر خوو پسندیده، از پهلوانان دوره کیانی پسر گودرز
همتا مانند، شریک
همگون همرنگ، همانند
هنگام زمان، گاه
هوبَر دربردارنده نیکی
هوتَخش سازنده خو. پیشه ور
هوتن فرماندار ساحلی در روزگار داریوش
هوداد نیک آفرید
هودین نام سومین نیای آدرباد مهر اسپنتمان
هور خورشید
هورا می صاف و مقدس
هوشنگ پسر سیامک پسر کیومرس
هوشیدر از نام های برگزیده
هوکَرپ واژه ای پهلوی خوش اندام
هوم گیاه مقدس
هومان از نام های برگزیده
هومَت اندیشه نیک
هومن خوب‌منش
هیمه نام داماد داریوش و از سرداران بزرگ پارسی
نمونه اسم شرکت با ی معنی اسم شرکت
یادگار اثر و نشان که کسی از خود باقی بگذارد
یزدان داد موبدی در سده نهم که در کرمان می‌زیست
یزدان مهر از نام های برگزیده
یزدان یار از نام های برگزیده
یزدانشاه نام پسر انوشیروان دادگر
یزدگرد نام پادشاه ساسانی
یَسنا از بخش‌های اوستا
4/5 - (41 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
58 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهرانگیز احمدی
مهرانگیز احمدی
2 سال قبل

اسم شرکت تک سیلابی میشه؟

arkan
ویرایشگر
arkan
2 سال قبل

درود بر شما نه این امکان وجود ندارد که بتوانید شرکت تک سیلابی ثبت کنید.

معصومه محمدی
معصومه محمدی
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر،در زمینه نام شرکت میشه بنده رو راهتنایی کنید و حداقل سیلاب برای ثبت نام شرکت چند سیلاب می باشد؟

arkan
ویرایشگر
arkan
2 سال قبل

درود بر شما برای راهخنمایی لازم است اطلاعاتی مانند موضوع فعالیت خودتون رو به ما ارائه بدید در حال حاضر هم سه سیلابی میشه اسم انتخاب کرد و هم چهار سیلابی می تونید انتخاب کنید.

سیاوش رحیم زاده
سیاوش رحیم زاده
1 سال قبل

درود بر شما
خسته نباشید
امکانش هست که نام شرکتی با حوزه فعالیت در صنعت نفت و گاز و بطور ویژه صنعت حفاری سه سیلابی که در آن کلمه پترو نیز استفاده شده باشه پیشنهاد بدین.
ممنون و سپاس

محمد الهی
محمد الهی
8 ماه قبل

آقا لطف میکنید اگر اسامی بهتون دادند ب ماهم پیشننهاد بدید

اعظم محمودی
اعظم محمودی
8 ماه قبل
پاسخ به  محمد الهی

سلام
میشه بنده رادر زمینه انتخاب برند شرکت
راهنمایی کنید
محصولات من هود سینک گاز
مبلمان اداری وانگیزه
ممنونم میشم راهنمايي کنید

yavari
مدیر
yavari
8 ماه قبل
پاسخ به  اعظم محمودی

درود بر شما دوست عزیز با شماره مستقیم انتخاب نام برند با شماره 02633193 تماس بگیرید و با توجه به طبقه برندتان بهترین و مناسب ترین را برگزینید

yavari
مدیر
yavari
8 ماه قبل
پاسخ به  محمد الهی

درود بر شما دوست عزیز ما به رایگان مشاوره انتخاب نام ارائه می دهیم شماره خود را وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

arkan
ویرایشگر
arkan
1 سال قبل

درود دوست عزیز عنوان پترو در اسم شرکت ممنوع هست مگر اینکه کلمه خاصی پیدا کنید که چنین عنوانی رو بتونید درش درج بدید. البته بتونید برای اسم مجوز بگیرید انتخابش بلامانع است. حتماً پیشنهاد می کنم مشاوره انتخاب نام ما رو دریافت کنید.

ريحانه حامدی
ريحانه حامدی
1 سال قبل

سلام از كلمه ايران ميشه تو اسم شركت استفاده كرد؟

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل

باسلام خیر نمی توان از اسامی کشورها استفاده کرد

سیما ملک زاده
سیما ملک زاده
1 سال قبل

سلام اسم شرکت چه قوانینی دارد؟؟

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل

اسم شرکتها باید دارای 3 سیلاب بوده و با استعلامات انجام گرفته قبل از ثبت از عدم تکراری بودن آن اطلاع کسب کنید.

خدیجه فیروزی
خدیجه فیروزی
10 ماه قبل
پاسخ به  yavari

دقیقاً همین را میخواهم
شما کدام نظری برای نام شرکت ندارید؟؟

yavari
مدیر
yavari
10 ماه قبل

درود بر شما می توانید با شماره تماس 02633193 تماس بگیرید و لیست اسامی را دریافنت کنید

سجاد محمدزاده
سجاد محمدزاده
1 سال قبل

با سلام در خصوص شرکتی که در ضمینه ترید مارکتینگ فعالیت داره چه نام شرکتی میشه براش گذاشت؟ ممنون میشم چند مورد بفرمایید تا دیدگاهم وسیع تر بشه

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل

درود بر شما براساس موضوع فعالیت خودتان و بر اساس استعلامات قبل از ثبت شرکت باید اسمس سه سیلابی انتخاب کنید. تمامی نکات را وکلای حقوقی بین الملل قادر خواهند بود با مشاوره تخصصی خود برای انتخاب بهترین نام ارائه دهند با ما تماس بگیرید.

سیما مرادی
سیما مرادی
1 سال قبل

سلام من اسم سه سیلاب میخوام منظور از اسم خاص چی هستش که باید همه اسامی خاص باشه؟

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل
پاسخ به  سیما مرادی

درود بر شما بر طبق قوانین مندرج در اداره ثبت شرکت ها و نیز افزایش ثبت شرکت ها باید اامس خاص برای کسب و کارتان انتخاب کرده که دارای 3 سیلاب باشد و با دیگر اسامی ثبت شده اشتراک نداشته باشد تا بتوان تاییدیه را از اداره دریافت کنند.

علیرضا مفتاح
علیرضا مفتاح
1 سال قبل

باسلام. برای شرکتی که در حوزه نقشه برداری کار می کنه، کلمه “ژئو” یا “ژئوماتیک” میتونه استفاده بشه؟

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل

با سلام بله امکان استفاده هست

ریحانه براتی
ریحانه براتی
1 سال قبل

ممنون از سایت خوبتون

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل

درود بر شما تشکر از اعتمادتان

سحر کوهوند
سحر کوهوند
1 سال قبل

سلام ممنونم از سایتتون لطفا بفرمایید دوسیلابه هم میشه ثبت اسم داشت؟

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل
پاسخ به  سحر کوهوند

درود بر شما . تنها در صورتی که آن نام برای شرکت دیگر به ثبت نرسیده باشد . اما در کل قوانین اداره ثبت ارائه اسامی 3سیلابه است.

نسرین منصوری
نسرین منصوری
1 سال قبل

سلام من 3 بار اسامی انتخاب کردم که هر بار جواب رد دادن واقعا نمی دانم جه نامی انتخاب کنم لطفا راهتمایی کنید

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل

درود بر شما با مشاوران بین الملل تماس بگیرید.

همایی
همایی
1 سال قبل

سلام.
من متوجه نشدم …
طبق قوانین، اسم شرکت باید سه سیلابی باشه؟ یا سه کلمه ای؟
آخه این دو خیلی باهم فرق دارند…
توی توضیحات گفتید سه کلمه ای، اما در پاسخ به سوالات گفتید سه سیلابی

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل
پاسخ به  همایی

درود بر شما منظور از سیلاب همان کلمه است که در انتخاب نام شرکت باید اسامی دارای سه سیلاب یا همان سه کلمه ای باشند. موفق باشید

آیناز حاتمی
آیناز حاتمی
1 سال قبل

سلام میخواستم ببینم اگه من شرایط شرکت رو بگم شما براش اسم طراحی میکنید؟

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل
پاسخ به  آیناز حاتمی

درود بر شما بله می توانیم راهنمای شما باشیم و بهترین نام را برای حرفه شما انتخاب کنیم

سعید بیک وردی
سعید بیک وردی
1 سال قبل

سلام خسته نباشید شرکت میشه با نام سیمان ثبت کرد

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل

درود بر شما به دلیل عام بودن کلمه سیمان باید دو سیلاب دیگر را از اسامی قابل ثبت اداره ثبت شرکت ها برگزینید . کارشناسان موسسه ما در این زمینه راهنمای شماست

amirgh
amirgh
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
امکانش هست اسم شرکت در حوزه کامپیوتر و برنامه نویسی راهنماییم کنید؟

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل
پاسخ به  amirgh

سلام روزتون بخیر. به دلیل تخصصی بودن امر انتخاب اسم شرکت بهتر است با مشاور متخصص در این امر در ارتباط باشید. با شماره 02633193 تماس بگیرید.

محمدرضا
محمدرضا
1 سال قبل

وبسایت شما را بررسی کردم از فعالیت شما خوشم آمد و قابل تحسین است بزودی برای انجام امورات شرکتی خودم با مجموعه شما ارتباط برقرار خواهم کرد

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل
پاسخ به  محمدرضا

درود بر شما باعث افتخار است همراهی شما، در خدمتتان هستیم

محمدرضا
محمدرضا
1 سال قبل

لطفا راهنمایی کنید امکان این وجود داره که من یک اسم را به جهت عدم تکراری نبودن استعلام آنلاین انجام داد

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل
پاسخ به  محمدرضا

درود بر شما بله می توانید به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه کنید

ساناز
ساناز
1 سال قبل

سلام و خسته نباشید آیا عنوان بیوتِک همراه سایر اسم ها در شرکت بیوتکنولوژی امکان دارد؟

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل
پاسخ به  ساناز

درود بر شما بله می توانید یکی از سیلاب هارا نام گذاری کنید اما باید کارت بازرگانی را برای کسب و کارتان دریافت کنید. ما مشاور حقوقی شما خواهیم بود تا مناسب ترین نام را انتخاب کنید با شماره 02633193 تماس بگیرید.

صمد ابن عبدالعلی
صمد ابن عبدالعلی
1 سال قبل

با سلام میخواستم شرکت بازرگانی ثبت کنم اصل زمینه فعالیت روغن موتور ماشین پخش و توزیع روغن هست یک اسم مناسبی میخواستم

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل

درود بر شما لیست نام قابل ثبت و مناسب برای شرکت را می توانید از ثبت بین الملل بگیرید پس بی تعلل با شماره 02633193 تماس گرفته و درامور تعیین نام شرکت تسهیل ایجاد کنید.

هادی خوش سلیقه
هادی خوش سلیقه
1 سال قبل

من کمی سخت انتخاب هستم و بعد از 2ماه هنوز نتونستم اسم مورد نظرم رو پیدا کنم و فکر میکنم شما اخرین هستید ک بخوام با مشاوره شما ی اسم انتخاب کنم و اگه نشه چشمامو میبندمو یکی انتخاب میکنم.
زمینه کاری من صنعت هستش

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل

درود دوست عزیز انتخاب اسم بسیار مهم است زیرا سال ها باید با آن فعالیت کنید مطمئن باشید مشاوره تیم وکلای انتخاب نام ما بهترین روش برای دستیابی شما به نام مناسبتان است. ما به اعتبارتان می اندیشیم با شماره 02633193 تماس بگیرید.

yavari
مدیر
yavari
1 سال قبل

درود دوست عزیز انتخاب اسم بسیار مهم است زیرا سال ها باید با آن فعالیت کنید مطمئن باشید مشاوره تیم وکلای انتخاب نام ما بهترین روش برای دستیابی شما به نام مناسبتان است. ما به اعتبارتان می اندیشیم با شماره 02633193 تماس بگیرید.

خدیجه فیروزی
خدیجه فیروزی
10 ماه قبل

من برای شرکت قالین بافی خود یک نام میخواهم

محمد نبی
محمد نبی
10 ماه قبل

سلام درود برشما میخواستم درقسمت انتخاب اسم تولید تابلو برق و خدمات اجرای برق راهنمای مان کنید

yavari
مدیر
yavari
10 ماه قبل
پاسخ به  محمد نبی

درود بر شما لیست اسامی قابل ثبت را می توانید با شماره گیری 02633193 دریافت کنید

اشکان هرگاهی
اشکان هرگاهی
7 ماه قبل

ثبت شرکت پخش ارایشی بهداشتی

yavari
مدیر
yavari
7 ماه قبل

درود بر شما با شماره مشاوره 02633193 تماس بگیرید

خدایار خدادادی
خدایار خدادادی
7 ماه قبل

درود بر شما
خسته نباشید
امکانش هست که نام شرکتی با حوزه فعالیت در صنعت برق رسانی سه سیلابی که در آخرآن کلمه زاگرس استفاده شده پیشنهاد بدین.
ممنون و سپاس

yavari
مدیر
yavari
7 ماه قبل

درود بر شما دوست عزیز لیست نام های قابل ثبت را بر اساس سلیقه و صلاحدید خود می توانید از طریق تماس با شماره 02633193 دریافت کنید.

محمد زمانی
محمد زمانی
4 ماه قبل

سلام لطفآ در انتخاب اسم برای باربری یاری ام کنيد

yavari
مدیر
yavari
4 ماه قبل
پاسخ به  محمد زمانی

درود بر شما شماره مستقیم تعیین نام 02633193 را شماره گیری کنید و لیست را دریافت کنید

عباس
عباس
3 ماه قبل

سلام میخوام مغازه یا شرکت خشکبار ثبت کنم ،آیا شرکت خشکبار ماندگار قبلا جایی ثبت شده ،البته بعدا میخوام شرکت داشته باشم فعلا در حد اینستا است ولی نمی‌خواهم الان اسمی انتخاب کنم ک بعدا دوباره عوضش کنم لطفا راهنمایی کنید

yavari
مدیر
yavari
3 ماه قبل
پاسخ به  عباس

درود بر شما می توانید از سامانه اداره مالکیت صنعتی استعلام نام برند را انجام دهدی . ثبت برند مغازه در طبقات ارائه‌ دهندگان کالا و خدمات باید در صورت تمایل انجام شود در غیر اینصورت امکان لطمه به نام برندان خواهد بود. می توانید برای انتخاب نام برند کسب وکارتان از طریق شماره 02633193 اقدام کنید