جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

برای دانستن نکات مربوط به ثبت تغییرات شرکت و تنظیم صورتجلسه تغییرات متن زیر می تواند مناسب ترین راهنمای شما در این زمینه باشد. با ما در ادامه همراه باشید.

تغییرات در شرکت تجاری

شرکتی که به ثبت می رسد، دارای مشخصاتی از قبیل آدرس، نام شرکت ، نام شرکا ، میزان سهام ، هیئت مدیره ، حق امضاء می باشد که تمامی این مشخصات در اساسنامه شرکت ذکر شده است. گاهی به دلایلی اجباری یا اختیاری برخی از این مشخصات بعد از ثبت شرکت نیاز به تغییر دارند.

تغییرات شرکت ها با تنظیم و ثبت صورتجلسه تغییرات امکان پذیر است. گاهی برای برخی از تغییرات بیش از یک صورتجلسه لازم می باشد. برای تغییرات شرکت ها باید حتما در هیئت مدیره تصمیم گیری شود و پس از آن برای این تغییرات الزاما مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده با توجه به نوع تغییر تشکیل و با رای اکثریت این تغییرات مشخص و اعمال می گردد.

نکته مهمی که وجود دارد این است که تغییرات شرکت ها حتما و حتما باید سریعا به ثبت قانونی برسند و در اداره ثبت شرکتها ثبت و در روزنامه رسمی آگهی شوند. در غیر این صورت انجام تغییرات شرکت غیر قانونی بوده و هیچ گونه رسمیتی نداشته و مورد تایید اداره ثبت شرکتها نمی باشد.

تشکیل مجمع عمومی عادی یا فوق العاده فقط با حضور کلیه سهامداران و شرکا امکان پذیر و رسمیت دارد، مگر اینکه برای همه ی اعضای شرکا آگهی دعوت ارسال شود در این صورت با حضور اکثریت سهامداران نیز امکان تشکیل مجمع وجود دارد.

ثبت تغییرات بر اساس قانون 200 تجارت

 • تغییر اساسنامه
 • تمدید مدت شرکت،زاید بر مدت مقرر
 • انحلال شرکت،حتی در مواردی که انحلال به واسطه ی انقضای مدت شرکت صورت گیرد.
 • تعیین کیفیت تفریغ حساب یا تبدیل شرکا یا خروج بعضی از آن ها از شرکت.
 • تغییر اسم شرکت
 • و در هر تقسیم راجع به مورد معین ماده ی 58 قانون تجارت در ماده ی 58 قانون تجارت در ماده ی نهم نظامنامه ی قانون تجارت،علاوه بر موارد بالا،تغییر مدیر یا مدیران شرکت هم افزوده شده است.

ثبت تغییرات شرکت ها مستلزم تنظیم و ارائه صورتجلسه متناسب با موضوع تغییرات و ارائه آن به مرجع ثبتی است. اداره کل شرکتها در صورت صحت صورتجلسه و رعایت کردن کلیه اصول و قواعد قانونی آن و مطابقت موارد آن با پرونده ی اصلی، آگهی تغییرات ثبتی را صادر نموده که در روزنامه رسمی و محلی اطلاع رسانی شود.

در ذیل ضمن پرداختن به نحوه ی اعمال تغییرات در شرکت، به مراحل ثبت تغییرات شرکت می پردازیم.

نحوه ی اعمال تغییرات شرکت

تغییرات شرکت به سه حالت تنظیم می شود:

 1. مجمع عمومی عادی.
 2. مجمع عمومی فوق العاده.
 3. هیأت مدیره.

وظایف مجمع عمومی عادی در تغییرات شرکت

وظایف مجمع عمومی عادی به قرار ذیل است:

 • تعیین خط مشی شرکت و رسیدگی و اتخاذ تصمیم راجع به کلیه امور شرکت (غیر از آنچه که در صلاحیت مجمع عمومی موسس یا فوق العاده است).
 • رسیدگی به ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی قبل و صورت دارایی و مطالبات و دیون شرکت و صورتحساب دوره عملکرد و سالانه شرکت. رسیدگی مزبور پس از استماع گزارش مدیران و بازرس یا بازرسان خواهد بود.
 • انتخاب مدیران و بازرس یا بازرسان
 • تصویب ترازنامه و دستور تقسیم سود بین صاحبان سهام
 • تعیین روزنامه کثیرالانتشاری که آگهی ها و اطلاعیه های شرکت تا مجمع عمومی عادی سال بعد در آن انتشار خواهد یافت.

وظایف مجمع عمومی فوق العاده در تغییرات شرکت

 • تغییر در مواد اساسنامه (نظیر تغییر در نام شرکت؛ تغییر در موضوع شرکت ؛ تغییر محل شرکت)
 • افزایش یا کاهش سرمایه
 • تغییر در عده مدیران و مدت خدمت آن ها و تعیین بازرسان
 • اجازه صدور اوراق قرضه
 • ایجاد سهام ممتازه
 • انحلال شرکت

انواع تغییرات شرکت

 • تغییر آدرس شرکت
 • تغییرات در اساسنامه شرکت و یا در محتویات اساسنامه آن
 • تغییر در موضوع فعالیت شرکت
 • تغییر در اعضای هیئت مدیره
 • تغییر در نام انتخابی شرکت

تغییر در قالب ثبت شرکت: به عنوان مثال شرکت را در قالب مسئولیت محدود ثبت کرده اید و پس از مدتی به دلیل محدودیت هایی که این قالب ثبتی دارد می خواهید آن را به شرکت سهامی خاص و یا هر چیز دیگری تغییر دهید.

ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در ساری

تغییر در مدت زمان فعالیت شرکت و یا تمدید آن یعنی زمانی که اعتبار مجوز شرکت در حال اتمام است به تمدید آن باید بپردازید و یا اینکه می خواهید شرکت را منحل کنید و زمان اعتبار آن را کاهش دهید.

مهلت ثبت صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه

با بررسي هایی كه انجام داده ام در مورد شركتهاي سهامي خاص قانون تجارت فقط در يك ماده (ماده 279) برای ثبت صورتجلسات مهلت تعيين نموده است. ماده 279 – شركت سهامی خاص بايد ظرف يك ماه ازتاريخی كه مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام تبديل شركت راتصويب كرده است صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده رابه ضميمه مدارك زيربه مرجع ثبت شركتهاتسليم كند. بنابراين براي ثبت مابقی صورتجلسات در مورد شركتهاي سهامی خاص مهلتي تعيين نشده است.

موارد مهم ثبت تغییرات شرکت

پس از ثبت شرکت ممکن است بنا به دلایلی اعضا شرکت بخواهند تغییراتی در شرکت به وجود آورند، مثلا” تغییر آدرس شرکت برای تهیه فضای بیشتر کسب و کار و یا تغییری مانند الحاق به موضوع شرکت جهت گسترش دامنه کسب و کار و تغییرات اجباری مثل تغییرات اعضا بر اثر فوت یا بیماری.

برخی از تغییرات شرکتها در زمره فعالیت های مجمع عمومی فوق العاده می باشد و برخی از تغییرات در زمره فعالیت های مجمع عمومی عادی است.به صورت کلی تغییرات در همه مواردی که در اساسنامه وجود دارد در زمره فعالیت مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

به منظور به ثبت رساندن همه تغییرات شرکت ها به تنظیم صورتجلسه ای نیاز است که ذیل آن را هم باید اعضای شرکت به امضا برسانند. شرکتهایی که با اخذ مجوز ثبت شده اند جهت ثبت تغییرات شرکت خود باید از سازمان های گوناگون گروهی مجوز بگیرند و صورتجلسه تغییراتی را که به تایید مجوز درآمده است را به همراه اصل مدارک و مجوز به اداره ثبت شرکتها ارائه نمایند.

در صورتی که شرکتی بخواهد به صورت همزمان چندین تغییر در شرکت ایجاد کند باید برای هر کدام یک از آن ها به صورت جداگانه صورتجلسه ای را تنظیم نماید و برای هر کدام یک از آن ها صورتجلسه ای را به صورت جداگانه تهیه کند و در صورتی که صورتجلسه ای بدون پذیرش اینترنتی به همراه صورتجلسه هایی که در سامانه پذیرش شده اند ارجاع گردد صورتجلسه هم مردود می گردد.

در جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت صورتجلسه همراه با استعلام تغییرات شرکت و امور ثبتی همچون ثبت تغییرات شرکت می توانید با ثبت بین الملل تماس بگیرید. ثبت بین الملل آماده ارائه خدمات به متقاضیانی که می خواهند تغییراتی را در شرکت خود اعمال کنند می باشد.

برای برقراری ارتباط با مشاوران و کارشناسان می توانید با شماره تلفن های 32711327-026 و 26655156-026 تماس بگیرید.

ثبت تغییرات شرکت

ثبت تغییرات شرکت

بعضی از تغییرات شرکت در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده و بعضی از تغییرات در صلاحیت مجمع عمومی عادی می باشد. بطور کلی تغییر کلیه مواردی که در اساسنامه وجود دارد در صلاحیت مجمع فوق العاده است.

برای به ثبت رساندن تغییرات شرکت نیاز به تنظیم صورتجلسه است که ذیل آن می بایست به امضای اعضای شرکت رسیده باشد. شرکت هایی که با مجوز به ثبت رسیده اند برای تغییرات شرکت خود باید از نهادهای مختلف گروهی مجوز گرفته و صورتجلسه تغییرات را هم که به تایید مجوز درآمده همراه با اصل مدارک و مجوز به اداره ثبت شرکت ها تقدیم نمایند.
چنانچه شرکتی قصد داشته باشد بطور همزمان چند تغییر در شرکت ایجاد کند مثلاَ تغییر آدرس، تغییر در سهام باید برای هر یک به طور جداگانه صورتجلسه تنظیم کند و برای هر کدام از آنها بطور مجزا پذیرش بگیرد و اگر صورتجلسه ای بدون پذیرش اینترنتی همراه با صورتجلساتی که در سامانه پذیرش شده اند ارجاع شود صورتجلسه نیز رد میشود.

صورتجلسات باید متناسب با نوع شرکت انتخاب شود. متن صورتجلسه تایپ شده در سامانه عیناَ باید با متن صورتجلسه ای که به اداره ثبت شرکت ها داده شده مطابق باشد.

آگهی تغییرات شرکت ها

تصویب تراز سود و زیان سالانه شرکت در انتهای هر سال مالی (معمولا همان سال شمسی) و ثبت آن در قالب صورتجلسه مجمع عمومی در اداره ثبت شرکتها حد اکثر تا پایان تیر ماه. تمدید مدت ماموریت بازرسین شرکت سهامی در شروع هر سال مالی (معمولا در فروردین ماه هر سال) در قالب صورتجلسه مجمع عمومی.

تمدید مدت ماموریت هیات مدیره و مدیرعامل و یا انتخاب مدیران جدید در صورتیکه مدت ماموریت مدیران قبلی تمام شده باشد در قالب صورتجلسه مجمع عمومی.

ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در زاهدان

تایید پرداخت سرمایه تعهدی شرکت در قالب صورتجلسه هیات مدیره به منظور آمادگی برای افزایش یا تغییرات در سرمایه شرکت علاوه بر آن هر شرکت ثبت شده ای ممکن است نیاز به تغییر و تحولاتی داشته باشد که بایستی در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسد.

مانند : تغییر نام ، تغییر موضوع فعالیت ، تغییر نشانی ، نقل و انتقال سهام ، افزایش سرمایه ، کاهش سرمایه، ورود شریک ، خروج شریک ، تعیین سمت ها ، تغییر حق امضاء ، تعیین اعضای هیات مدیره و بسیاری دیگر.

تمامی تغییرات ذکر شده پس از تغییر آگهی می شوند و تغییراتشان در آگهی ذکر می گردد .

صورتجلسه تغییرات

بسمه تعالی

    نمونه صورتجلسه مجمع عمومي عادي بطورفوق العاده

در خصوص انتخاب مدیران
نام مؤسسه: ……………………………………………….
شماره ثبت مؤسسه :…………………………………..
سرمايه ثبت شده مؤسسه:…………………………..
شناسه ملی : ……………………………………….
مجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده مؤسسه……………………………ثبت شده به شماره ……………………… مورخ …………….
باحضور اکثریت / کلیه شرکاء درمحل قانوني مؤسسه تشكيل شد.
- خانم / آقای …………………………………..داراي مبلغ………………………………………..ريال سهم الشركه
2- خانم / آقای…………………………………….داراي مبلغ………………………………………..ريال سهم الشركه
3- خانم / آقای ……………………………………داراي مبلغ………………………………………..ريال سهم الشركه

دستورجلسه:انتخاب اعضاي هيات مديره
انتخاب اعضاي هيات مديره مورد شورواقع و در نتيجه :

………………………………………..به شماره ملی ……………………………….

2 – ……………………………………… به شماره ملی ……………………………….
3  – …………………………………….. به شماره ملی ……………………………….
به خانم /آقای ………………………………………….(احدي ازشركا يامديران يا وكيل رسمي مؤسسه)وكالت داده مي شود كه ضمن مراجعه به اداره ثبت شركتها نسبت به ثبت صورتجلسه وپرداخت حق الثبت وامضاءذيل دفاتر ثبت اقدام نمايد.

امضا شركاء واعضاي هيئت مديره:

مراحل ثبت تغییرات شرکت

افزایش سرمایه

افزایش سرمایه شرکت‌ها یکی از موارد مهمی است که قانونگذار در مورد آن دقت زیادی مبذول  داشته است چون در اثر افزایش سرمایه ممکن است درصد سهام یا سهم الشرکه اشخاص کاهش  پیدا کند یا بالا برود و خسارت جبران‌ناپذیری به کسانی که درصد سهام آنها کاهش پیدا می‌کند وارد بشود. سرمایه شرکت را از طریق بالابردن مبلغ اسمی آنها یا تعداد سهام می‌توان افزایش داد. افزایش سرمایه به یکی از روشهای  زیر امکان‌پذیر است:

 1. از طریق نقدی که در این صورت بایستی سهامداران تمام مبلغ افزایش‌یافته را به حسابی که شرکت تعیین می‌کند واریز و گواهی آن را به دفتر شرکت ارایه کنند.
 2. از محل مطالبات.
 3.  از محل سود تقسیم‌نشده یا اندوخته یا عواید حاصله از اضافه ارزش سهام جدید به سرمایه شرکت.
 4. تغییر اوراق قرضه به سهام در شرکت‌های سهامی عام.
 5.  سرمایه  غیرنقدی.

نکته : توجه کنید که بدون پرداخت سرمایه تعهدی شرکت، افزایش سرمایه امکان‌پذیر نبوده و باید صورت‌جلسه و مدارک فوق‌الذکر حداکثر ظرف یک ماه از تاریخ تشکیل جلسه تحویل مرجع ثبت شرکت‌ها شود. همچنین اظهارنامه افزایش سرمایه بایستی به امضای تمام اعضای هیات مدیره برسد.نکته دیگر هم اینکه در مورد افزایش سرمایه نقدی بایستی گواهی بانکی حاکی از واریز کل مبلغ افزایش سرمایه به حساب سپرده مخصوصی که بنام شرکت است از بانک مربوطه گرفته شود.

پس از تصویب افزایش سرمایه در مجمع عمومی فوق‌العاده باید صورت‌جلسه‌ای بدین منظور تهیه شده و به امضای حاضران در جلسه برسد. این صورت‌جلسه یک سند حقوقی مهم تلقی شده و از این رو باید نکات خاصی در آن لحاظ شود. برخی از این نکات به شرح زیر هستند:

 1.  آگهی دعوت مجمع به طور صحیح منتشر شده باشد.
 2. نوع جلسه باید مجمع عمومی فوق‌العاده باشد.
 3.  فهرست صاحبان سهام حاضر در جلسه که به امضای آنها رسیده به پیوست صورت‌جلسه باشد و ذیل تمام صفحات آن توسط هیات ‌رییسه مجمع امضا شده باشد.
 4. انتخاب هیات رئیسه مجمع شامل یک رئیس و دو ناظر و یک منشی انجام شده باشد.
 5. بایستی رسیدگی شود که سرمایه تعهدی قبلی و افزایش فعلی سرمایه شرکت 100 درصد پرداخت شده باشد.
 6.  قرائت گزارش هیات‌مدیره و بازرس شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه در مجمع الزامی است.
 7.  ذکر مبلغ سرمایه که افزایش یافته و مبلغ اسمی سهام جدید و تعداد سهام و نوع سهام و محل تامین افزایش سرمایه در صورت‌جلسه الزامی است.
 8. اصلاح ماده اساسنامه مربوط به سرمایه و سهام شرکت باید در صورت‌جلسه آورده شود.
 9.  وکالت به یکی از اعضای هیات مدیره جهت مراجعه به ثبت و امضای دفاتر داده شده باشد.
 10.  دو نسخه اظهارنامه که بر مبنای افزایش سرمایه تنظیم شده به امضای تمامی اعضای هیأت‌مدیره رسیده باشد.

مراحل ثبت تغییرات شرکت – انحلال

انحلال

سهامداران شرکت با توجه به مقررات قانونی تجارت می‌توانند شرکت را منحل کنند و برای این کار باید صورت‌جلسه‌ مجمع عمومی فوق‌العاده  را تنظیم کرده و به ثبت شرکت‌ها تحویل دهند. برای این کار لازم است که از تاریخ تنظیم صورت‌جلسه انحلال حداکثر ظرف مدت 5 روز صورتجلسه مزبور را به ثبت شرکت‌ها تحویل دهند.

ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در قم

جهت ثبت انحلال در مرجع ثبت شرکت‌ها برخی مدارک مورد نیاز است: اول، صورت‌جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده و دوم، لیست صاحبان سهام حاضر در جلسه که صورت‌جلسه به امضای آنها رسیده باشد.

در اینجا چند نکته قابل توجه است. 1، چنانچه مدیر تصفیه خارج از شرکت باشد بایستی مشخصات کامل وی که عبارت است از نام، نام خانوادگی، شماره ملی، شماره شناسنامه، محل صدور شناسنامه، تاریخ تولد، آدرس کامل و کد پستی در صورت‌جلسه قید شود و فتوکپی مصدق کارت ملی و شناسنامه ضمیمه باشد. البته چون مدیر تصفیه پس از انحلال شرکت جانشین هیئت مدیره می‌شود، لازم است که دفاتر و اسناد دارایی شرکت، تحویل مدیر تصفیه شود.

چون برای تصفیه حساب‌های شرکت وجود دفاتر و اسناد دارایی شرکت لازم و ضروری است.2، مدت تصدی مدیر تصفیه حداکثر دو سال است چه در صورت‌جلسه قید شده باشد و چه در صورت‌جلسه مدتی نیامده باشد.

چنانچه مدیر تصفیه بخواهد اموال شرکت را بفروشد و یا اقدامی کند پاسخ به استعلام دفترخانه و سایر مراجع در مدت این دو سال امکان‌پذیر است.

افزایش سرمایه و انحلال شرکت شاید مهم‌ترین تصمیمات و تغییراتی  باشد که در یک شرکت گرفته می‌شود اما یک شرکت در طول حیات خود ممکن است با تغییرات دیگری نیز روبه‌رو گردد.

از جمله می‌توان به تغییر نام شرکت، تغییر موضوع شرکت،تغییر محل شرکت، نقل و انتقال سهام، تشکیل مجمع عمومی عادی سالیانه، انتخابات داخلی هیات مدیره شرکت و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

مراحل ثبت تغییرات شرکت

تغییر موضوع شرکت

موضوع شرکت باید در اساسنامه شرکت منعکس شود. این موضوع حدود اختیارات شرکت را مشخص می‌کند و مدیران آن نمی‌توانند خارج از حدود موضوع شرکت تصمیمی بگیرند. بنابراین ممکن است به دلیل بی‌توجهی در ابتدای تنظیم اساسنامه موضوع شرکت به درستی فعالیت‌های شرکت را در برنگیرد. در این صورت چاره‌ای جز اصلاح اساسنامه برای تغییر موضوع شرکت باقی نمی‌ماند.

برای تغییر موضوع شرکت باید مراحلی را طی و مدارکی را ارائه کرد که آن مدارک عبارتند از :

 •  تشکیل مجمع عمومی فوق‌العاده و تنظیم صورت جلسه که به امضاء هیات رئیسه رسیده باشد.
 • اخذ مجوز در صورت نیاز بنا به اعلام کارشناس.
 • بعد از تنظیم صورت‌جلسه اصل صورت جلسه و لیست سهامداران حاضر در جلسه که به امضای آنان رسیده، و اصل روزنامه حاوی آگهی دعوت و مجوز اخذ شده تحویل اداره ثبت شرکت‌ها خواهد شد.

مراحل ثبت تغییرات شرکت – تغییر آدرس شرکت

تغییر آدرس شرکت

معمولا توصیه می‌شود در اساسنامه شرکت آدرس دقیق شرکت به عنوان اقامتگاه آن ذکر نشود به ذکر شهر محل اقامت اکتفا شود. چون در صورت ذکر آدرس دقیق شرکت با جابه‌جا شدن محل شرکت باید اساسنامه اصلاح شود. به هر حال اگر شرکت در طول حیات خود نیاز به تغییر محل پیدا کرد مراحل و مدارک مورد نیاز جهت تغییر شرکت به شرح زیر خواهد بود.

الف-تشکیل جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده و تنظیم صورت جلسه به امضای هیئت رئیسه رسیده باشد.

ب-رعایت تشریفات دعوت بر اساس قانون تجارت و اساسنامه شرکت. قابل ذکر است هر گاه اختیار تغییر محل شرکت در اساسنامه به هیئت‌مدیره شرکت تفویض شده باشد، هیات مدیره با تنظیم صورت جلسه نسبت به ثبت تغییر محل شرکت اقدام می‌کند.

هرگاه تغییر محل شرکت از یک شهرستان به شهرستان دیگر باشد، باید پرونده شرکت به شهرستان مربوطه با درخواست هیئت مدیره با تصویب و تنظیم صورت جلسه ارسال شود.

بنابراین تاسیس شرکت به تنهایی دارای تشریفات و مراتبی نیست بلکه شرکت در طول حیات خود با برخی تغییرات روبه‌رو می‌شود که باید برای انجام آن اقداماتی انجام شود. انحلال و افزایش سرمایه مهم‌ترین این تصمیمات است.

مدارک لازم جهت ثبت تغییرات شرکت

 • در صورتی که مجمع عمومی فوق العاده با اکثریت شرکا تشکیل شود باید از آنها دعوت به عمل بیاید که تشریفات خاص خود را دارد.
 • مدارک اعضا و در صورت داشتن شریک جدید مدارک شناسایی شخص جدید الزامی است(تصویر کارت ملی و شناسنامه)
 • دریافت مفاصاحساب مالیاتی ارائه آن الزامی است.
 •  تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده

فرم اظهارنامه افزایش سرمایه

بسمه تعالی

نام شرکت……………………………………….
2-مجمع عمومی فوق العاده مورخ………………..و هیات مدیره مورخ……………….
3-مبلغ سرمایه قبل از افزایش:…………………………………………………………
3-مبلغ سرمایه پس از افزایش و تعیین مقدار نقد و غیر نقد آن به تفکیک:
……………………………………………………………………………………….
4-تعداد سهام با نام – بی نام و مبلغ اسمی سهام و در صورتیکه ممتاز مورد نظر می باشد ذکر خصوصیات امتیازات:
………………………………………………………………………………………………………………………
5-نام و نام خانوادگی سهامداران                  تعداد سهام                   نوع سهام هر یک پس از افزایش سرمایه:
5.1………………………………………………………………………………………………………………..
5.2………………………………………………………………………………………………………………..
5.3………………………………………………………………………………………………………………..
5.4………………………………………………………………………………………………………………..
5.5……………………………………………………………………………………………………………….
5.6……………………………………………………………………………………………………………….
5.7……………………………………………………………………………………………………………….
5.8……………………………………………………………………………………………………………….
5.9……………………………………………………………………………………………………………….
5.10……………………………………………………………………………………………………………..
6-نام و نام خانوادگی کلیه اعضای هیات مدیره                                 امضاء:

 

2/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیما احمدی
سیما احمدی
7 ماه قبل

مرسی از راهنمایی خوبتون

arkan
ویرایشگر
arkan
7 ماه قبل
پاسخ به  سیما احمدی

درود بر شما ممنون از همراهیتون

سیما امیری
سیما امیری
5 ماه قبل

سلام ،برای تغییر مدیر عامل اگر بیشترین درصد سهام رو هیئت مدیره داشته باشه میتونه مدیر عامل رو عزل کنن؟

yavari
ویرایشگر
yavari
5 ماه قبل
پاسخ به  سیما امیری

درود بر شما با تشکیل مجمع عمومی در شرکت و با اخذ حداکثر آرا می توانند اقدام به عزل و تغییر مدیرعامل کنند.

4
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x