جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

برای آن که شرکتی در کرج به ثبت برسد باید هزینه هایی پرداخت شود که این هزینه ثبت شرکت در کرج دربردارنده مواردی مهم بوده که با پرداختن جزبه جز در ادامه متن زیر راهنمای مناسب شما خواهیم بود تا در این راه استوار قدم بردارید.

تعرفه های ثبت شرکت در کرج

تعرفه های ثبت شرکت در کرج اعم از هزینه های ثبتی شرکت به وسیله ثبت شرکت ها، هزینه ی ابطال تمبر سرمایه،هزینه های پستی، حق الوکاله ی وکیل می باشد.

به عنوان مثال هزینه های ثبت شرکت سهامی خاص به دلیل اینکه سرمایه اولیه 35 درصد آن به بانک واریز می شود و تنها 75 درصد آن تعهدی است پس میزان ابطال تمبر ان متفاوت است با شرکت مسئولیت محدود در شرکت مسئولیت محدود سرمایه ها به صورت اعلامی می باشد و تنها ابطال تمر میخورد هرچه سرمایه شرکت بیشتر از 100 هزار تومان باشد در نتیجه هزینه ابطال تمبر باعث بالا رفتن هزینه اصلی ثبت شرکت می شود.

تعرفه های ثبت شرکت در کرج و موسسه های ثبتی حقوقی هم به دلیل متغیر بودن بر ثبت شرکت تاثیر گذار می باشد.هم چنین هزینه و تعرفه به ثبت رسانیدن شرکت در شهری که کوچک است با ثبت شرکت در مرکز استان ها و کلان شهر ها متفاوت است.

به عنوان مثال در صورتی که موضوع فعالیت شرکت طولاتی باشد و دربردارنده موارد مختلفی باشد و بیش از حد معمول باشد یعنی سه سطر روزنامه را دربربگیرد ثبت شرکت هم با افزایش روبرو می شود.

شایان ذکر است اشخاصی که با اهداف و برنامه های بلند مدت تجاری برای ثبت شرکت خود مبادرت می کنند و به صورت هدفمند و سرسختانه کا ر را شروع می کنند طی مدت کوتاهی نه تنها کلیه ی هزینه های ثبت شرکت که چند برابر آن هم به آن ها عودت داده می شود علاوه برآن با افزایش تعداد شرکا با سهامداران در صورتی که هزینه ثبت شرکت تقسیم گردد کمک بسیاری خواهد شد.

ادامه مطلب
وثیقه های اعضای هیئت مدیره

راهنمای تعرفه ثبت شرکت در کرج

هزینه ثبت شرکت بستگی به سرمایه اولیه شرکت دارد لازم به ذکر است که ثبت شرکت با سرمایه 100 هزار تومان نیاز به ابطال تمبر ندارد و هزینه ان همان هزینه اولیه است اما با بالا رفتن سرمایه شرکت بیشتر از 100 هزار تومان هزینه شرکت نیز بالا تر می رود .

در جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ی ثبت شرکت می توانید با شماره تلفن 32711327-026 تماس بگیرید.

راهنمای تعرفه ثبت شرکت در کرج

هزینه انواع ثبت شرکت در ایران

هزینه ثبت شرکت دربردارنده دو بخش است.بخش اولین بخش از قیمت ثبت شرکت هزینه های واریزی به اداره ثبت شرکت ها که به عنوان هزینه های دولتی شناخته می گردد و بخش دوم مزد کار و زحمت است که دستمزد وکیل ثبت شرکت است.

هزینه استعلام نام شرکت

قسمت تعیین اسم شرکت جزء نخستین و مهم ترین قسمت جهت به ثبت رسانیدن شرکت در کرج می باشد. در این بخش شما باید حداکثر 5 نام انتخاب نمایید. اسامی باید بیشتر از سه سیلاب باشد و هم چنین دربردارنده معنای فارسی است.

هزینه تنظیم اساسنامه شرکت + اوراق ثبتی

بعد از استعلام اسم شرکت و اخذ مدارک از جانب و بارگذاری آن در سامانه ثبت شرکت ها به طور حتمی به تنظیم صورتجلسه ها و اوراق مربوطه به شکل دقیق است که این پروسه به وسیله ی مشاوران و وکلای قسمت اداری ثبت بین الملل انجام می شود.

هزینه پستی ثبت شرکت

بعد از مشخص نمودن نام و زمان کامل نمودن مدارک بایستی از راه باجه های پستی مشخص در هر شهر نسبت به ارسال مدارک صرفا از راه این باجه ها مبادرت نمود.

هزینه حق الثبت شرکت ها

مقصود از هزینه های ثبتی همان باطل نمودن فیش سرمایه است که به منظور سرمایه و دارایی های گوناگون متغیر است.هزینه های ثبتی با عنایت به سرمایه ی شرکت متغیر است.

هزینه حق الدرج یا درج در روزنامه محلی

به صورت کلی ثبت شرکت در دو نوبت روزنامه می شود.نخست در روزنامه ی محلی که هزینه آن در اداره ثبت شرکت ها پرداخت می گردد و دومین نوبت در روزنامه ی رسمی کل کشور که پرداخت هزینه آن به صورت اینترنتی می باشد چاپ و منتشر می شود.

شیوه ی محاسبه ی هزینه های درج در اداره ثبت شرکت ها وابسته به تعداد خطوطی که در آگهی تاسیس دارد بستگی دارد و هرچه موضوع شرکت و تعداد اعضا بیشتر باشد هزینه های ثبتی هم با افزایش مواجه می شود.

ادامه مطلب
شرکت دانش بنیان
هزینه پاکت ، پوشه و دیگر متعلقات پرونده

هزینه ی پاکت،پوشه و دیگر متعلقات پرونده مربوط به پاکت اداره پست و هم چنین گیره می باشد.

هزینه روزنامه رسمی کل کشور

بعد از ثبت شرکت و پرداخت مرحله اول روزنامه و یا همان هزینه های درج باید به منظور پرداخت هزینه روزنامه رسمی شرکت در پایگاه اینترنتی روزنامه ی رسمی به نشانی  آدرس http://www.rrk.ir مبادرت نمود.

شیوه ی محاسبه در روزنامه رسمی هم وابسنه به میزان موضوع و تعداد اعضا شرکت دارد و به شکل آنلاین و علی الحساب محاسبه می شود که می توان در همان سامانه به منظور پرداخت اینترنتی آن مبادرت نمود.

هزینه حق الوکاله و موسسه

هزینه ی حق الوکاله و موسسه شامل هزینه ای می باشد که به وکیل مربوطه و هم چنین خدمات دیگر موسسه مربوط می باشد.

هزینه ثبت شرکت ها در استان البرز

هزینه و تعرفه ثبت شرکت در کرج موارد زیادی را تحت پوشش قرار می دهد که مواردی چون مبالغ اولیه ثبت شرکت ، حق الزحمه ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت های کرج ، هزینه بابت باطل کردن تمبر سرمایه ؛ حق الزحمه وکیل ثبت شرکت در کرج ،حق الزحمه چاپ آگهی روزنامه رسمی و مخارج آگهی روزنامه کثیر الانتشارمی باشد.

علاوه براین مبالغ بر اساس نوع شرکت و اعضای تشکیل دهنده آن و هم چنین طرح و موضوع فعالیت مخارج ثبت شرکت نیز تفاوت دارد. به طور مثال : هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج با هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در کرج که نحوه ثبت آن فرق می کند و به طور حتم بسیار اختلاف دارد.هزینه های دریافت مؤسسات ثبتی و حقوقی به جهت متغیر بودن بر ثبت شرکت تآثیر گذار است.

لازم است به این نکته توجه شود که ثبت شرکت در شهرهای کوچک در مقایسه با مراکز استانها و کلان شهرها تفاوت به سزایی دارد. همان گونه که در مطالب بالا اشاره شد طرح و موضوع فعالیت شرکت ها نیز بر هزینه های شرکت تآثیر دارد برای شفاف سازی این مطلب می توان گفت زمانی که موضوع فعالیت شرکت طولانی باشد و موضوعات زیادی را در بر داشته باشد و موارد گوناگونی را در بر می گیرد و به طور جامع بیشتر از حد باشد و معمول آن حداقل سه سطر در روزنامه باشد به طور حتم هزینه ثبت آن شرکت نیز افزایش پیدا می کند.

ادامه مطلب
ثبت شرکت تجهیزات پزشکی

نکات هزینه ثبت شرکت در کرج

از مواردی که می توان در ثبت شرکت در کرج عنوان کرد، افرادی که با هدف قابل دسترسی وبه صورت مصمم شروع به فعالیت می کنند طی گذشت زمان کوتاهی علاوه بر اینکه تمامی هزینه های پرداخت شده جهت ثبت شرکت به آنها باز گردانده می شود و در نهایت با بیشتر شدن تعداد شرکا و سهامداران هزینه ثبت اولیه شرکتشان تقسیم می شود و این امر به شما کمک می کند.

اگر می خواهید برای ثبت شرکت ارزان قیمت در کرج اقدام کنید باید به این ضرب المثل توجه کنید که« هر چقدر که پول بدهی به همان مقدار آش می خوری» .

پس به متقاضیان ثبت شرکت در کرج توصیه می کنیم که با انتخابی هوشمندانه در جهت پرداخت هزینه های شرکت اقدامات ملزومه را انجام دهند، به خاطر داشته باشید که دلیل هر ارازان بودنی به خاطر سود کم از طرف مؤسسات نمی باشد .

بلکه با لحظه ای درنگ و تفکر و تحقیق می توان پی به علت های مختلف ارزان بودن وفرار از خدمات پشتیبانی آنها پس از ثبت و عدم توجه و مورد اهمیت دادن به زمان مشتری می باشد.

معمولاچنانچه متقاضی ثبت شرکت در کرج باشید و بخواهید در مدت زمان موردنظرتان که برایتان مناسب می باشد مراحل ثبتی را به اتمام برسانید هزینه ثبت شرکت در کرج افزایش پیدا می کند.

پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید ثبت شرکت در کرج را به شکل تخصصی و درست و با صحت کامل به انجام برسانید هزینه مناسبی نیز برای ثبت شرکت خود در نظر بگیرید زیرا با پرداخت این هزینه به موسسات ثبتی حقوقی مثل ثبت بین الملل، هزینه ثبت شرکت در کرج را در جای درست سرمایه گذاری کرده اید و برخی از موسسات معتبر و همکاران ثبتی این هزینه ثبتی را صرف انجام تخصصی کار از ابتدا تا پایان می نمایند و دیگر در حین انجام کار هزینه اضافی از شما دریافت نخواهد شد.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ثبت بین الملل تماس حاصل نمایید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه ثبتی بهره مند شوید.شماره تلفن های ثبت بین الملل جهت برقراری ارتباط 32711327-026 و 26655156-021 می باشد.

رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها