برای آن که شرکتی در کرج به ثبت برسد باید هزینه هایی پرداخت شود که این هزینه ها دربردارنده مواردی اعم از هزینه های ثبتی شرکت به وسیله ی ثبت شرکت ها،هزینه ی ابطال تمبر سرمایه،هزینه های پستی،حق الوکاله ی وکیل می باشد.به عنوان مثال هزینه های ثبت شرکت سهامی خاص که دارای پیچیدگی های اداری و ثبتی زیادی دارد با شرکت با مسئولیت محدود که پیچیده نمی باشد به طور یقین بسیار تفاوت دارد.

قیمت و هزینه ثبت شرکت در کرج

هزینه های موسسه های ثبتی حقوقی هم به دلیل متغیر بودن بر ثبت شرکت تاثیر گذار می باشد.هم چنین هزینه و تعرفه به ثبت رسانیدن شرکت در شهری که کوچک است با ثبت شرکت در مرکز استان ها و کلان شهر ها متفاوت است.به عنوان مثال در صورتی که موضوع فعالیت شرکت طولاتی باشد و دربردارنده موارد مختلفی باشد و بیش از حد معمول باشد یعنی سه سطر روزنامه را دربربگیرد ثبت شرکت هم با افزایش روبرو می شود.

شایان ذکر است اشخاصی که با اهداف و برنامه های بلند مدت تجاری برای ثبت شرکت خود مبادرت می کنند و به صورت هدفمند و سرسختانه کا ر را شروع می کنند طی مدت کوتاهی نه تنها کلیه ی هزینه های ثبت شرکت که چند برابر آن هم به آن ها عودت داده می شود علاوه برآن با افزایش تعداد شرکا با سهامداران در صورتی که هزینه ثبت شرکت تقسیم گردد کمک بسیاری خواهد شد.

انواع ثبت شرکت در ایران

 1. ثبت شرکت با مسئولیت محدود.
 2. ثبت شرکت سهامی خاص.
 3. ثبت شرکت سهامی عام.
 4. ثبت شرکت تعاونی.
 5. ثبت شرکت تضامنی.
 6. ثبت شرکت نسبی.
 7. ثبت شرکت مختلط سهامی.
 8. ثبت شرکت مختلط غیر سهامی.

تعرفه ثبت شرکت در کرج

تعرفه ی ثبت شرکت دربردارنده دو بخش است.بخش اول هزینه های واریزی به اداره ثبت شرکت ها که به عنوان هزینه های دولتی شناخته می گردد و بخش دوم مزد کار و زحمت است که دستمزد وکیل ثبت شرکت است.

هزینه تعیین و استعلام نام شرکت

قسمت تعیین اسم شرکت جزء نخستین و مهم ترین قسمت جهت به ثبت رسانیدن شرکت در کرج می باشد.در این بخش شما باید حداکثر 5 نام انتخاب نمایید.اسامی باید بیشتر از سه سیلاب باشد و هم چنین دربردارنده معنای فارسی است.

هزینه تنظیم اساسنامه شرکت + اوراق ثبتی 

بعد از استعلام اسم شرکت و اخذ مدارک از جانب و بارگذاری آن در سامانه ثبت شرکت ها به طور حتمی به تنظیم صورتجلسه ها و اوراق مربوطه به شکل دقیق است که این پروسه به وسیله ی مشاوران و وکلای قسمت اداری ثبت بین الملل انجام می شود.

هزینه پستی ثبت شرکت

بعد از مشخص نمودن نام و زمان کامل نمودن مدارک بایستی از راه باجه های پستی مشخص در هر شهر نسبت به ارسال مدارک صرفا از راه این باجه ها مبادرت نمود.

هزینه حق الثبت

مقصوذ از هزینه های ثبتی همان باطل نمودن فیش سرمایه است که به منظور سرمایه و دارایی های گوناگون متغیر است.هزینه های ثبتی با عنایت به سرمایه ی شرکت متغیر است.

هزینه حق الدرج یا درج در روزنامه محلی

به صورت کلی ثبت شرکت در دو نوبت روزنامه می شود.نخست در روزنامه ی محلی که هزینه آن در اداره ثبت شرکت ها پرداخت می گردد و دومین نوبت در روزنامه ی رسمی کل کشور که پرداخت هزینه آن به صورت اینترنتی می باشد چاپ و منتشر می شود.

شیوه ی محاسبه ی هزینه های درج در اداره ثبت شرکت ها وابسته به تعداد خطوطی که در آگهی تاسیس دارد بستگی دارد و هرچه موضوع شرکت و تعداد اعضا بیشتر باشد هزینه های ثبتی هم با افزایش مواجه می شود.

هزینه پاکت ، پوشه و دیگر متعلقات پرونده

هزینه ی پاکت،پوشه و دیگر متعلقات پرونده مربوط به پاکت اداره پست و هم چنین گیره می باشد.

هزینه روزنامه رسمی کل کشور

بعد از ثبت شرکت و پرداخت مرحله اول روزنامه و یا همان هزینه های درج باید به منظور پرداخت هزینه روزنامه رسمی شرکت در پایگاه اینترنتی روزنامه ی رسمی به نشانی  آدرس http://www.rrk.ir مبادرت نمود.

شیوه ی محاسبه در روزنامه رسمی هم وابسنه به میزان موضوع و تعداد اعضا شرکت دارد و به شکل آنلاین و علی الحساب محاسبه می شود که می توان در همان سامانه به منظور پرداخت اینترنتی آن مبادرت نمود.

هزینه حق الوکاله و موسسه

هزینه ی حق الوکاله و موسسه شامل هزینه ای می باشد که به وکیل مربوطه و هم چنین خدمات دیگر موسسه مربوط می باشد.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت بین الملل

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  راه اندازی سامانه استعلام اشخاص

  به تازگی اداره مالکیت صنعتی برای ثبت برند ( علائم تجاری ) و ثبت طرح صنعتی و غیره اقدام به احراز هویت مینماید.....

 • 21 فروردین

  ثبت آنلاین برند

  یکی از راههای ثبت برند، ثبت آنلاین برند می باشد ...

آخرین نظرات کاربران

 • احمد غلامی

  سپاس از زحمات شما در ثبت شرکت اینجانب.

 • ابراهیم احمدی

  با سلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی بین الملل بخاطر ثبت شرکت اینجانب و ...