شرایط ثبت شرکت در کرج

جهت ثبت شرکت در کرج با ید کلیه فرایند ذیل را توجه نمود لازم به ذکر است در صورت صلاحدید میتوانید کلیه فرایند و مراحل ثبت شرکتها در کرج را به موسسه حقوقی بین الملل واگذار نمایید

قبل از هر اقدام در جهت ثبت شرکت باید نام شرکت را انتخاب نمایید

1-انتخاب نام شرکت: شرکت های تجاری جزء آن دسته از اشخاص حقوقی حقوق خصوصی یا عمومی هستند که به فعالیت های بازرگانی و اقتصادی می پردازند. در حقوق ایران شرکت تجاری اقسامی دارد که در قانون تجارت پیش بینی شده است و کلیه شرکت های تجاری طبق ماده 583 قانون دارای شخصیت حقوقی و نام شرکت هستند. هر شخص حقوقی باید انتخاب نام شرکت را انجام دهد تا از سایر اشخاص حقوقی متمایز گردد.

2-کلیه فرایند مرتبط با ثبت شرکت ها و ثبت صورتجلسات و تغییرات شرکت ها در سازمان ثبت شرکت ها یا اداره ثبت شرکت ها صورت می پذیرد.در موسسه حقوقی بین الملل کلیه فرایند ثبت شرکت و همچنین ثبت تغییرات شرکتها و رفع ایرادات صورتجلسات و تغییرات شرکت در موسسه بین الملل انجام می گردد جهت هرگونه مشاوره و اطلاعات لازم با ما تماس بگیرید.

3-جهت هرگونه اقدام در خصوص ثبت شرکت در استان البرزو درخواست در خصوص هرگونه اقدام ثبت شرکت در استان البرز و شهر کرج می توانید از کارشناسان و وکلای پایه یک موسسه حقوقی بین الملل کمک دریافت نمایید در صورت نیاز به صفحه اول قسمت اطلاعات ثبتی رجوع فرمایید. در این موسسه درخواست کلیه عزیزان جهت ثبت شرکت و صورتجلسات شرکت و تدوین و ثبت تغییرات در استان البرز و شهرکرج در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام می شود.

با توجه به ایجاد استان البرز و رونق کسب و کار در شهر کرج ایجاد و فرآیند راه اندازی دپارتمان تخصصی در حوزه ثبت برند در کرج راه اندازی گردیده است کلیه همشهریان و هموطنان عزیز می توانند از نحوه ثبت برند تا مراحل طراحی لوگو و آرم و همچنین اصول تبلیغات و برندسازی را از کارگروه تخصصی ثبت برند در کرج مستقر در موسسه حقوقی بین الملل به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایند