سایت بهین یاب و مشکلات آن

ورود به سایت بهین یاب

سایت بهین یاب دریچه ای به سوی اقدام به اخذ مجوزهای لازم به جهت رسیدگی به مواردی مانند جواز تاسیس، پروانه بهره برداری و کارت بازرگانی است لذا برای انجام امور و اخذ خدمات از این سامانه باید از سیرتا پیاز اطلاع رسانی ها مطلع باشید. این در حالی است که افراد متخصص بهترین راه را برای پیشبرد اهدافتان پیش رویتان خواهند گذاشت. با ما در ادامه متن همراه باشید.

ورود به سایت بهین یاب

سایت بهین یاب محیطی برای دستیابی کسب و کارهای ایرانی به هدفی واحد که آن ارائه خدمات و تولید با کیفیت است خواهد بود، از این رو اداره صنعت، معدن و تجارت با ارائه خدمات در مسیر تحقق این اهداف یاری رسان شما خواهد بود.

از سویی تمامی خدمات ارائه شده از سوی این سامانه با امکان شفاف سازی می تواند در حداقل زمان ممکن ارائه گردد. متقاضیان در صورت تمایل به ثبت بی نقص امور و خدمات این سامانه می توانند با کارشناسان و وکلای حقوقی بین الملل در ارتباط بوده و یا با ثبت نام سایت بهین یاب اقدام به پیشبرد اهداف کنند.

در این میان مواردی مانند اخذ جواز تاسیس، اخذ پروانه بهره برداری نیازمنذ ثبت نام ابتدایی و دقیق در این سامانه دارند که با پیگیری اشخاص حقیقی یا حقوقی انجام می پذیرد.

ورود به سایت بهین یاب
ورود به سایت بهین یاب

محصولات بهین یاب

بهین یاب همانطور که اشاره شد با ارائه خدمات تخصصی، لازمه انجام امور متقاضیان در مسیر تولید و تجارت امری الزامی است. آن دسته از افرادی که قصد بهره مندی از خدمات درگاه بهین یاب را دارند باید با روش های ثبت نام در این سامانه آشنایی داشته باشند، از این رو این سامانه با هدف تسریع در انجام امورات معوقه به اداره صنعت، معدن و تجارت خدمات تخصصی را در اختیار متقاضیان قرارداد.

این سامانه در بخش های مختلفی خدمات ارائه می کند که مقدمه ای بر ثبت در اداره صنعت و معدن است. در زمینه هایی مانند اخذ جواز تاسیس و پروانه بهره برداری این سامانه بیشترین مراجعین را به خود اختصاص داده است.

مشکلات سایت بهین یاب

هر آنچه که در سایت بهین یاب اتفاق می افتد باید با ثبت نام اولیه این سامانه انجام پذیرد. این را بدانید تمامی عملیاتی که در قالب خدمات سامانه انجام می شود با مشکلاتی نیز مواجه می شود که آن ها را با شفاف سازی و تخصص کارشناسان ما می توانید رفع کنید.

یک بخش در سامانه بهین یاب تعبیه شده که خود مشمول بنگاه ها است، که باید تمامی واحدهای صنعتی و معدنی با بهره مندی از خدمات ارائه شده در این سامانه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت فعالیت کنند.

در طراحی این بخش نهایت سهولت امر برای متقاضیان لحاظ شده است. در بخش بنگاه های سایت بهین یاب با اهداف مشخصی بیان شده امکان دسترسی هر چه بیشتر متقاضیان تسهیل شود تا بتوانند به راحتی به خدمات دسترسی داشته باشند.

تمامی واحدهای معدنی و صنفی از این راه می توانند شناسه کسب خود را به صورت آنلاین اخذ کنند، امکانات بروزرسانی تمامی اطلاعات در واحدهای صنعتی و معدنی را می توان از طریق بنگاه ها در سامانه بهین یاب انجام داد. ایراداتی که می توان بر سامانه بهین یاب وارد کرد در زمینه های تخصصی بودن و ارائه خدمات در بخش های مختلف است که خود باعث سردرگمی افراد در این سامانه می شود.

ثبت نام در سامانه بهین یاب
ثبت نام در سامانه بهین یاب

طریقه ثبت نام در سامانه بهین یاب

برای استفاده از خدمات سامانه بهین یاب لازم است در این سامانه عضو شوید، سپس با ایجاد نام کاربری و رمز عبور خاص به خود در جهت استفاده از خدمات سایت بهین یاب گام بردارید. برخی از خدمات به مانند دریافت پیشنهادات سرمایه گذاری در سایت بهین یاب تنها از طریق ثبت نام قابل دریافت است. در لیست مدارکی که برای ثبت نام بهین یاب لازم است ذکر شماره تماس الزامی است.

عضویت در سایت بهین یاب به صورت کاملاً اینترنتی بوده و به صورت غیر حضوری انجام می گیرد، با این وجود نیازی به حضور در وزارت خانه صنعت، معدن و تجارت نیست. مراحل زیر گام هایی است که باید با پیمودن آن خدمات را اخذ کرد.

برای عضویت در سامانه بهین یاب، ابتدای امر با مراجعه به سایت www.behinyab.ir و کلیک بر روی گزینه عضویت و درج گذر واژه و نام کاربری مخصوص به خود می توانید ثبت نام کنید و به بخش درج مدارک وارد شوید.

در این زمان یک فرم بصورت اینترنتی رو بروی شما قرار می گیرد که الزام به پرکردن تمامی فیلدهای ستاره دار از جمله نام و نام خانوادگی و شخصیت حقیقی یا حقوقی، درج شماره همراه ثابت به همراه نشانی متقاضی که شامل اطلاعات است که باید تکمیل شود.

حال زمان آن می رسد که در بخش اخذ جواز ، تسهیلات یا سرمایه گذاری کلیک کرده و خدمات مورد نظرتان را اخذ کنید. با تایید مدارک و بارگزاری آن ها می توانید ثبت نام را به اتمام رسانده و بدین صورت از خدمات سامانه بهره ببرید.

 

در صورت تمایل به انجام ثبت نام و بهره مندی از میز خدمات سایت بهین یاب می توانید با کارشناسان مجرب بین الملل تماس بگیرید تا راهنمای تخصصی و مشاور حقوقی شما باشیم.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها