جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

راهنمای ثبت انواع شرکت و ارائه راه کارها را در راهنمای ثبت شرکتها در ادامه این مقاله مطالعه خواهید کرد. در صورت بروز هر نوع سوال و ایرادی می توانید به کارشناسان ثبت بین الملل تماس بگیرید. 

راهنمای ثبت شرکتها

در قانون تجارت ایران، انواع گوناگون شرکت جهت ثبت پیش بینی شده است. ثبت هرکدام از شرکت ها با توجه به نوع مفاد قانون، شرایط و مراحل مخصوص به خود را دارد.

جهت اطلاع از آخرین قوانین و بخشنامه های ثبت شرکت ها و همچنین مدارک لازم مطالب ذیل را به دقت مطالعه و از شرایط و فرایند ثبت شرکت ها مطلع گردید

فرایندهای زیادی پیش روی افرادی می باشد که قصد کارآفرینی و ایجاد کسب و کار را دارند.به دلیل مسائل حقوقی و پیچیده بودن مراحل ثبت انواع شرکت ها، راهنمایی و اطلاعات دقیق از ثبت انواع شرکت،مدارک ، زمان و هزینه ها و همچنین قوانین حقوقی ثبت شرکت برای دوستانی که قصد راه اندازی ثبت شرکت را دارند بسیار مفید و کاربردی می باشد.

لازم به ذکر است اتمام ثبت شرکت پایان کلیه مراحل و فرایند ثبت نمی باشد بلکه همگی به این امر واقف هستیم که اقدامات ضروری پس از ثبت شرکت بسیار حائز اهمیت می باشد.

از این رو ما، تیم تحقیق و توسعه ثبت شرکت و برند بین الملل ، تلاش کرده ایم کلیه موکلین محترم را از فرآیند و مسائل حقوقی در حوزه ثبت شرکت ها بصورت خیلی ساده، از آخرین بخشنامه و قوانین و مقررات راجع به ثبت شرکت مطلع و آگاه نماییم.

ادامه مطلب
چرا ثبت شرکت در قم انجام دهیم؟

چند نکته قابل اهمیت و مهم حقوقی قبل از اقدام به ثبت شرکت:

 •  در موسسه حقوقی ثبت شرکت و برند بین الملل  کلیه فرایند و مراحل ثبت شرکت ها و امور حقوقی ثبتی توسط وکلا و کارشناسان متخصص در حوزه ثبتی و برند انجام می گردد.
 • با توجه به سامانه و پورتال آنلاین موسسه حقوقی بین الملل کلیه فرایند و مراحل، از قبل ثبت شرکت و برند و … قابل پیگیری آنلاین و اطلاع رسانی از سوی سامانه پیام کوتاه می باشد.
 • کلیه هزینه های مربوط به مفاد قرارداد ثبتی را در ابتدای عقد قرارداد با موسسه بین الملل بصورت قطعی مشخص کنید. (موارد زیادی در این خصوص پیش آمده که اواسط یا در انتهای کار به 2 الی 10 برابر هزینه اولیه اعلامی منجر شده است.
 • تذکر: هر خدمتی حداقل هزینه های مربوط به خود را دارد و اعلام هزینه های کم و پایین تر نشانه کیفیت آن مجموعه و رسیدن پرونده به نتیجه مطلوب شما نمی باشد.
 • ثبت شرکت خود را توسط کارشناسان و وکلای مجرب ثبت نمایید. وکیل و کارشناسان کلیه فرایند ثبت شرکت ها را کاملا بصورت قانونی انجام می دهند. درصورت ثبت شرکت شما توسط افراد غیر مجرب، احتمال اینکه بعدا در حوزه مناقصات، فعالیت موضوع شرکت و دارایی احتمال اینکه دچار مشکلات جدیدی گردید وجود دارد. لطفا در این حوزه بیشتر تحقیق فرمایید.
 • صحبت های زیاد و بی اساس و یا اعلام هزینه های کم و سابقه های دروغین یک موسسه نشانه کیفیت کار آن مجموعه نمی باشد.حتما در این خصوص گواهی ما حین انجام کار، اصالت موسسه و تعداد موکلین موفق موسسه را طلب نمایید.
ادامه مطلب
تعریف شرکت تضامنی و نسبی

دلایل انتخاب بین الملل

موکل و دوست گرامی؛ ما در ثبت شرکت و برند بین الملل  قصد داریم در ابتدا کلیه قوانین و دامنه های حقوقی خود در زمینه ثبت شرکت و برند و دیگر مسائل حقوقی خود را بدانید و پس از انتخاب، خودتان تصمیم و مبادرت به همکاری با ما را بگیرید.

در ثبت شرکت و برند بین الملل  نه جایزه و نه هرچیز دیگری از این قبیل برای جذب شما وجود دارد. تخصص ما انجام کلیه امور جامع حقوقی در حوزه ثبت شرکت و برند و دیگر خدمات موسسه می باشد. پس اگر ما می توانیم کار پرونده شما موکل و دوست گرامی را انجام دهیم، خوشحال و مسروریم از اینکه در خدمتتان هستیم.

در موسسه حقوقی بین الملل  ما دامنه فعالیت خود را به چندین خدمات منتهی کرده ایم تا توانسته باشیم بیشترین خدمات را ارائه نماییم.

 • شما با یک موسسه حقوقی و با اصالت و تجربه قرارداد منعقد می نمایید.
 • موسسه حقوقی بین الملل متعهد به انجام 0 تا 100 مراحل کار پرونده شما می باشد و شما نه با یک فرد بلکه با یک تیم حقوقی با تجربه ،متخصص و کاردان طرف هستید.
 • کلیه هزینه ها و مراحل و زمان در ابتدای منعقد شدن قرارداد، کامل و شفاف اعلام می گردد و هیچ گونه هزینه اضافی دیگری پرداخت نخواهید کرد.
 • کلیه مراحل پرونده در پورتال تخصصی موسسه حقوقی بین الملل در دپارتمان اجرائیات موسسه قابلیت پیگیری آنلاین و همچنین اطلاع رسانی از طریق سامانه پیام کوتاه را دارد.
 • پس از اتمام مراحل ثبت شرکت، شما می توانید با مراجعه به پورتال موسسه حقوقی بین الملل در قسمت مشتریان محترم، کلیه نیازها و پرسش های حقوقی خود را ارسال و در کوتاهترین زمان ممکن، اطلاعات و پاسخ صحیح خود را از کارشناسان و وکلای مجرب و موسسه حقوقی بین الملل دریافت نمایید.
ادامه مطلب
ثبت موسسه در کرج
رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها