خدمات ثبت شرکت در کرج ثبت شرکت پایش مجری خدمات تخصصی ثبت شرکت و ثبت برند در اداره ی ثبت اسناد با بیش از 9 سال سابقه ی ثبتی در خدمت شماست. خدمات ثبت شرکت پایش  توانایی کلیه امور اداری مربوط به شرکت و یا موسسات را در اسرع وقت انجام دهد، دامنه فعالیت های ما به شرح زیر میباشد: 1 - ثبت شرکت ( ثبت انواع شرکت شامل 1.شرکت با مسئولیت محدود2. شرکتهای سهامی 3.شرکتهای تعاونی 4.موسسات تجاری و غیر تجاری 5.شرکتهای تضامنی 6.شرکت نسبی 7.شرکتهای مختلط سهامی و غیر سهامی) 2 – صورتجلسات شرکت ( تنظیم و ثبت تغییرات و صورتجلسات شرکت ها در مجامع مختلف شامل مجمع عمومی سالیانه و مجمع عمومی فوف العاده و مجمع عادی بطور فوق العلده و مجمع هیئت مدیره) 3 - ثبت علائم تجاری ( ثبت علامت  ، ثبت لوگو ،تبت اسم فارسی و لاتین ،ثبت شکل عدد و رقم و حروف ، ثبت برند مادرید ، ثبت برند بین المللی ) 4 – امور دارایی  ( تشکیل پرونده مالیاتی در حوزه ی مالیاتی ثبت شرکت و اخذ کد اقتصادی 12 و 16 رقمی- انجام تشکیل پرونده ی مالیات بر ارزش افزوده و اخذ گواهی ارزش افزوده) 5-دفاتر مالیاتی(اخذ دفاتر پلمپ شرکت برای سال تاسیس شرکت تا یک ماه بعد از ثبت و سالهای اینده در اسفند ماه هر سال برای سال جدید.) 6- تنظیم و ارسال اظهار نامه مالیات بر درآمد و فصلی 7 - رتبه بندی شرکتها ( گواهینامه ی تشخیص صلاحیت شرکتهای پیمانکاری ، مهندس جهت رتبه بندی ، شرکت رتبه دار فروشی و آماده ) 8 - ثبت اختراع ( مراحل ثبت اختراع ، راهنمای و مشاوره و انجام مراحل ثبت  اختراع در سازمان مالکیت صنعتی ) 9- کارت بازرگانی ( صدور و اخذ و تمدید  کارت بازرگانی و اخذ دفاتر پلمپ و اظهارنامه کارت بازرگانی از اداره ثبت شرکتها) 10- ثبت طرح صنعتی (طرح انواع بسته بندی و شکل جدید کالاهای مجاز بازرگانی) 11- جواز تاسیس صنایع ( اخذ جواز تاسیس بر مبنای تنظیم طرح توجیهی توسط کارشناسان مجموعه پایش و انجام امور اداری در سازمان صنعت و معدن ) 12- پیشنهاد نام شرکت و نام برند (برند سازی ، برندینگ ، ثبت لوگو ، ثبت نشان تجاری)  

خدمات ثبت شرکت در کرج توسط پایش در زمینه ی مشاوره

در بیشتر موسسات ثبتی که در سطح کرج فعالیت می نمایند متاسفانه خیلی به مشاوره قبل وبعد از ثبت شرکت  اهمیتی داده نمی شود. البته گاهی اوقات پیش آمده است که خود شخص هم اطلاعات دقیقی در دسترس ندارد که بتواند به شما کمک خاصی بکند. خدمات ثبت شرکتها در موسسه حقوقی پایش  کمی با تفاوت همراه است و شاید هم این تفاوت را بتوان تمایز نامید. در مجموعه ثبتی ما در کرج سعی نموده ایم که افراد و اشخاص با علم و آگاهی هرچه بیشتر به مقوله ثبت شرکت بپردازند به این منظور که متقاضیان ثبت باید از قوانین و مقررات ثبتی با خبر شوند تا بتوانند بیشتر بر مدیریت شرکت یا موسسه خود تخصص داشته باشند. گاهی اوقات پیش آمده است که همین عدم آگاهی اشخاص از قوانین ثبتی در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری باعث بروز خسارت برای سهامداران و اعضای هیات مدیره شده است. دقت بفرمایید که از مبحث مشاوره ثبت شرکتها دوری و اجتناب نکنید. حتی اگر خودتان مدتها است که شرکت یا موسسه ای را اداره می نمایید باز هم توصیه می گردد به راهکارها و مشاوره های حضوری کارشناسان ما توجه نمایید. خدمات ثبت شرکت در کرج

در ابتدا باید به این نکته بپردازیم که ثبت شرکت چیست؟

شرکت از اجتماع ۲ یا چند نفر شریک یا سهامدار و یا موسس با اهداف مشترک (معمولا تجاری) تشکیل می شود که بر اساس نوع آن اعضا یا شرکا سود حاصله را بین خود طبق اساسنامه تقسیم می کنند. برای ثبت شرکت   ابتدا باید هدف و موضوع فعالیت خود را مشخص کنید تا ببینید چه شرکتی مناسب کسب و کار شما می باشد. هر شرکتی برای ثبت نیاز به نام دارد ، نام شرکت باید شرایط زیر را داشته باشد:
 1. دارای ریشه فارسی باشد یعنی در فرهنگ لغات دهخدا یا معین موجود باشد.
 2. تکراری نباشد و قبلا به ثبت نرسیده باشد. به صورت حروف باشد. سه سیلابی باشد .
 3. از اسامی خاص نباشد .
 4. از اسامی شعرا و دانشمندان و کاشفان معاصر نباشد .
 5. مخالف شئونات اسلامی و نظم عمومی و اخلاق حسنه نباشد.
 6. باعث فریب افکار عمومی نشود .
مزایای ثبت شرکت در کرج
 1. رسمی شدن کسب و کار و حمایت قانون
 2. اخذ و اعطای نمایندگی رسمی
 3. جلب اعتماد بیشتر مشتریان و شرکتها جهت تعامل
 4. دریافت جوازها
 5. امتیازات اعتبارات وام تسهیلات
 6. امکان حضور در مناقصات و مزایدات
 7. بهره مندی از معافیتهای مالیاتی دارایی با توجه به نوع فعالیت
ثبت شرکت پایش مفتخر است با سال ها تجربه در زمینه ی ثبت شرکت، ثبت برند ، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکتها،  رتبه بندی شرکت، اخذ کارت بازرگانی، افزایش و کاهش سرمایه، نقل و انتقال سهام ،اخذ جواز تاسیس، اخذ پروانه بهره برداری و انجام کلیه امور مالی، مالیاتی و بیمه ای مربوط به شرکتها، در حداقل زمان ممکن و با کمترین میزان حضور مشتریان در طی فرآیند ثبت شرکت و دیگر خدمات به انجام رساند و اعتماد بسیاری از شرکت های بزرگ تجاری و غیر تجاری در کرج را جلب نماید و این اعتماد حاصل تجربه کادر مجرب ثبت پایش و مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه در خط مشی شرکت می باشد. ثبت شرکت پایش با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و مجرب تمام وقت پیگیر پرونده و پاسخگوی شما خواهد بود. هدف ثبت شرکت پایش ارائه خدمات ثبتی در سریعترین زمان ممکن و کسب رضایت مشتریان است و مشاوران برجسته ما آماده راهنمایی شما در زمینه ثبت شرکت در تهران و ثبت برند در کرج و تهران و سایر حوزه های ثبتی میباشد.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکت در کرج

سرعت و دقت بالا

ثبت بین الملل

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

ثبت برند در کرج

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  راه اندازی سامانه استعلام اشخاص

  به تازگی اداره مالکیت صنعتی برای ثبت برند ( علائم تجاری ) و ثبت طرح صنعتی و غیره اقدام به احراز هویت مینماید.....

 • 21 فروردین

  ثبت آنلاین برند

  یکی از راههای ثبت برند، ثبت آنلاین برند می باشد ...

آخرین نظرات کاربران

 • احمد غلامی

  سپاس از زحمات شما در ثبت شرکت اینجانب.

 • ابراهیم احمدی

  با سلام و احترام. ممنونم از مجموعه ثبتی بین الملل بخاطر ثبت شرکت اینجانب و ...