در صورت نیاز به مشاوره های تخصصی نیز می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل تماس حاصل نمایید.

ثبت شرکت در تفت

هر تجربه تجارتی لازم به ثبت در کشور دارد زیرا با انجام این امر می توان با اتعقاد قرارداد های حقوقی از حرفه خود حمایت مالی کرد و قرادادهای شرکتهای بزرگ را به ثبت رسانیدموسسه بین الملل با ارائه اخرین روشهای تخصصی و حقوقی بهترین راه را برای ثبت شرکت در تفت ارائه خواهد داد تا راهنمای تخصصی و کاربردی شما عزیزان در مسیر ثبت شرکت باشد.

در ادامه به تشریح شرایط و مدارک و نیز مراحل مرتبط با ثبت شرکت می پردازیم. با ما همراه باشید و درصورت پیش آمدن هر نقص و سوالی در زمینه ثبت شرکت با شماره تماس های مجتمع حقوقی بین الملل در بخش روابط عمومی و اجرایی در ارتباط باشید.

  •  شرایط ثبت شرکت در تفت

زمانی که دو یا چندنفر به منظور انجام فعالیتهای هدفمند و برای بهره مندی از سود قصد همکاری دارند میتوانند شرکت های تجاری را به ثبت برسانند. اولین قدم برای ثبت شرکت طراحی موضوع فعالیت شما می باشد که در صورتی که این موضوع نیازمند مجوز باشد موظف می باشید مجوزهای لازم را از ارگانهای مربوطه دریافت نمایید شما میتوانید به منظور کسب اطلاع  با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل در تماس بوده و از تجربیات آنها بهره مند گردید. بعد از تعیین موضوع قالب ثبتی مناسب را انتخاب  نمایید .

در ایران معمولا شرکتها در دو قالب مسئولیت محدود و سهامی خاص به ثبت می رسند در بین قالبهای ثبتی شرکت سهامی خاص از اعتبار بیشتری برخوردار می باشد و با سه نفر عضو هیئت مدیره و دو نفر بازرس اصلی و علی البدل تاسیس میگردد اما در مقابل شرکت مسئولیت محدود با دو نفر عضو تشکیل میگردد سرمایه این نوع از شرکتها به صورت لفظی می باشد.

شرایط ثبت شرکت درتفت

از مهم ترین شرایط ثبت یک شرکت تجاری انتخاب سرمایه مناسب می باشد که این سرمایه از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد و مدت زمان ثبت یک شرکت تجاری تقریبا 25 الی 30 روز کاری می باشد.

مدارک ثبت شرکت در تفت

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در تفت با توجه به قالب ثبتی انتخابی متغیر می باشد اما برخی مدارک به طور یکسان میباشد که شامل : مدارک شناسایی اعضا هیئت مدیره ( کپی کارت ملی و شناسنامه) اخذ گواهی سوء پیشینه کیفری ، و در صورت نیاز اخذ مجوزهای لازم .

ثبت شرکت در تفت

مراحل ثبت شرکت در تفت توسط متقاضی ثبت و توسط ثبت بین الملل

ثبت شرکت ها در اداره ثبت شرکتها می تواند به دو صورت انجام شود که آن ها مشمول ثبت شرکت توسط متقاضی و توسط کارشناسان حقوقی است که در متن هر دو روش را به شما ارائه می کنیم ، اما باید بدون شک این موضوع را در نظر گرفت که داشتن تخصص چندین ساله و موفق کارشناسان حقوقی در مسیر ثبت شرکت در تفت راهنما و پشتیبان شما خواهد بود و سریعاً شما را به مقصورتان خواهد رساند.

  • ثبت شرکت توسط متقاضی :

با انتخاب موضع فعالیت خود قالب مناسبی را نیز برای ثبت شرکت خود انتخاب  نمایید . شما متقاضیان محترم می بایست اوراق اساسی شرکت خود را نیز تنظیم و تدوین نمایید که می بایست برای انجام این امر با اشخاص متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید. بعد از اتمام ثبت سامانه ای شرکت خود میتوانید کلیه اوراق و مدارک شرکت را به اداره ثبت شرکتها درتفت ارسال کرده و بعد از گذراندن مدت زمان مقرر آگهی تاسیس آن صادر می گردد.

  • ثبت شرکت توسط ثبت بین الملل :

متقاضیان ثبت شرکت در تفت میتوانند از مشاوره تخصصی کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل بهره مند شود و بعد از تکمیل مدارک مشاورین ما اقدام به تنظیم موضوع فعالیت شرکت به صورت کاملا تخصصی مینمایند. حال نوبت به ثبت اینترنتی شرکت از طریق سامانه ثبت شرکتها می نمایند کارشناسان ما اوراق شرکت شما را با توجه به اطلاعات اعلامی از جانب شما تنظیم مینمایند این اوراق شامل : اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه و متن صورتجلسه می باشد  در گام بعدی در انتخاب نام شرکت شما را یاری می کنند.

این نام می بایست در زمینه فعالیت شرکت باشد  و از سه سیلاب خاص تشکیل شده باشد. بعد از تایید نام شرکت، مدارک  و اوراق ثبت  به اداره ثبت شرکت در تفت ارسال میگردد و با گذشت 25 الی 30 روز کاری  آگهی تاسیس آن صادر  می گردد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در تفت

امروزه انجام فعالیتهای تجاری در تفت نیازمند برداشتن گامی محکم و موثر در این زمینه می باشد یکی از اساسی ترین این گام ها ثبت شرکت با مسئولیت محدود درتفت می باشد  این قالب ثبتی با حداقل 2 شریک بالای 188 سال که سهامدار و عضوء هیئت مدیره نیز می باشند تشکیل می گردد.

باید بدانید انتخاب مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره در این نوع از شرکتها الزامی می باشد و میزان سرمایه در این قالب ثبتی از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد. برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در تفت با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل در تماس باشید.

ثبت شرکت سهامی خاص درتفت

فعالان اقتصادی برای بهره مندی بیشتر از توانایی ، سرمایه و تجربه خود می بایست فعالیتهایی را در قالب یک مجموعه انجام دهند که از مهمترین این فعالیتها ثبت شرکت سهامی خاص در تفت می باشد توجه داشته باشید در این قالب ثبتی سهامداران می بایست 355% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند و مابقی سرمایه در تعهد سهامداران باقی می ماند. این به این معنا می باشد که میزان تعهد سهامداران به میزان سهاشان در شرکت است.

اعضاء تشکیل دهنده این شرکتها سه نفر سهامدار بالای 18 سال  و دو نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد. مدت تصدی اعضاء هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص درتفت دو سال و بازرسین آنها یک سال می باشد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت در تفت با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری و صنعتی در تفت

از رایج ترین موضوعاتی که برای شرکتها به ثبت می رسد شرکتهایی با عنوان پیمانکاری ، خدماتی و تولیدی می باشد کلیه این فعالیتها در قالبهای سهامی خاص و مسئولیت محدود به ثبت میرسند که با بررسی میزان فعالییتان انتخاب می گردند.

چنانچه قصد دارید فعالیتهایی  در سطح گسترده و اخذ وام و شرکت در مناقصاتداشته باشید، می بایست شرکت سهامی خاص به ثبت برسانید. کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی ثبتی بین الملل با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در تفت

موسسات غیرتجاری همانطور که از نام آنها مشخص است با اهداف غیرتجاری به ثبت می رسند که عمده ترین فعالیت آنها انجام اموری از قبیل : انجام امور ادبی ، علمی، خیریه ، خدماتی و… می باشد.

این نوع موسسات در دو قالب انتفاعی و غیرانتفاعی به ثبت می رسند:

  •  موسسات غیر  انتفاعی:  موسساتی که هدف تاسیس آنها، سود و منافع اعضایشان نیست  ، مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی
  •  موسسات انتفاعی : موسساتی که هدف تاسیس آنها،به دست آوردن  منافع و سود برای اعضای خود است. مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی