هر تاجری بنابه امور تجاری خود باید در حیطه قوانین فعالیت کند از این رو اگر شما به فکر ثبت شرکت در کم ترین زمان و گشایش مسیر برای انعقاد قراردادهای بزرگ دارید به مقاله مناسبی مراجعه کرده اید زیرا علاوه بر موارد مرتبط با ثبت شرکت ما در این مقاله به موارد و اقدامات پس از ثبت شرکت نیز پرداختیم تا نکات را در کم ترین زمان دریافت کنید و هر چه زودتر به معاملات کلان و سودده دستیابید.

در صورت نیاز به مشاوره های تخصصی نیز می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت شرکت در اردکان

زمانی که دو یا چندنفر به منظور انجام فعالیت های هدفمند و برای بهره مندی از سود قصد همکاری دارند میتوانند شرکت های تجاری را به ثبت برسانند. اولین قدم برای ثبت شرکت طراحی موضوع فعالیت شما می باشد که در صورتی که این موضوع نیازمند مجوز باشد موظف می باشید مجوزهای لازم را از ارگان های مربوطه دریافت نمایید.

شما می توانید به منظور کسب اطلاع با کارشناسان حقوقی ثبتی بین الملل در تماس بوده و از تجربیات آنها بهره مند گردید. بعد از تعیین موضوع قالب ثبتی مناسب را انتخاب نمایید.

در ایران معمولا شرکتها در دو قالب مسئولیت محدود و سهامی خاص به ثبت می رسند در بین قالب های ثبتی شرکت سهامی خاص از اعتبار بیشتری برخوردار می باشد و با سه نفر عضو هیئت مدیره و دو نفر بازرس اصلی و علی البدل تاسیس میگردد اما در مقابل شرکت مسئولیت محدود با دو نفر عضو تشکیل میگردد سرمایه این نوع از شرکتها به صورت لفظی می باشد.

ثبت شرکت و برند در اردکان

سرمایه و مدت زمان ثبت شرکت در اردکان

از مهم ترین شرایط ثبت یک شرکت تجاری انتخاب سرمایه مناسب می باشد که این سرمایه از یک میلیون ریال کمتر نمی باشد و مدت زمان ثبت یک شرکت تجاری تقریبا 10 روز است که این زمان در صورت داشتن تجربه ثبتی تا 3 روز  نیز کاهش می یابد. مجتمع ثبت بین الملل در مسیر ثبت شرکتتان در اردکان کم ترین زمان را از شما می گیرد و در تنها 3 روز این موضوع را انجام خواهد داد تا بتوانید در کم ترین زمان به نتیجه مطلوب خود برسید.

مدارک ثبت شرکت در اردکان

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اردکان با توجه به قالب ثبتی انتخابی متغیر می باشد اما برخی مدارک به طور یکسان می باشد که شامل: مدارک شناسایی اعضا هیئت مدیره ( کپی کارت ملی و شناسنامه) اخذ گواهی سوء پیشینه کیفری و در صورت نیاز اخذ مجوزهای لازم است که در صورت مشخص کردن نوع شرکت ثبتی باید تمامی مدارک را به اداره ثبت ارسال کرده تا بررسی های لازم به جهت ثبت آن انجام شود. برای اخذ لیست مدارک لازم برای ثبت شرکتتان می توانید با ثبت بین الملل در تماس باشید تا به صورت رایگان خدمات را به شما ارائه دهند.

مراحل ثبت شرکت در اردکان

ثبت شرکت می تواند توسط متقاضی یا افراد مجربتر مانند وکلای ثبتی انجام شود. برای اینکه بتوانید تفاوت این دو نوع را بدانید متن زیر می تواند راهنمای مناسب شما باشد.

 • ثبت شرکت توسط متقاضی در اردکان چگونه است؟

با انتخاب موضع فعالیت خود قالب مناسبی را نیز برای ثبت شرکت خود انتخاب نمایید. شما متقاضیان محترم می بایست اوراق اساسی شرکت خود را نیز تنظیم و تدوین نمایید که می بایست برای انجام این امر با اشخاص متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید.

بعد از اتمام ثبت سامانه ای شرکت خود میتوانید کلیه اوراق و مدارک شرکت را به اداره ثبت شرکتها در اردکان ارسال کرده و بعد از گذراندن مدت زمان مقرر آگهی تاسیس آن صادر می گردد.

 • ثبت شرکت توسط وکیل حقوقی ثبت بین الملل چگونه است؟

متقاضیان ثبت شرکت در اردکان میتوانند از مشاوره تخصصی کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل بهره مند شود و بعد از تکمیل مدارک مشاورین ما اقدام به تنظیم موضوع فعالیت شرکت به صورت کاملا تخصصی مینمایند. حال نوبت به ثبت اینترنتی شرکت از طریق سامانه ثبت شرکتها می نمایند کارشناسان ما اوراق شرکت شما را با توجه به اطلاعات اعلامی از جانب شما تنظیم مینمایند این اوراق شامل: اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه و متن صورتجلسه می باشد در گام بعدی در انتخاب نام شرکت شما را یاری می کنند.

این نام باید در زمینه فعالیت شرکت باشد و از سه سیلاب خاص تشکیل شده باشد. بعد از تایید نام شرکت، مدارک و اوراق ثبت به اداره ثبت شرکت در اردکان ارسال میگردد و با گذشت 25 الی 30 روز کاری آگهی تاسیس آن صادر  می گردد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در اردکان

در صورت انجام فعالیت های تجاری در اردکان نیاز به اقدام برای ثبت شرکت در این شهر دارید یکی از مهم ترین گام هایی که باید برای ثبت شرکت بردارید انتخاب نوع شرکت قابل ثبت است که نوع ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اردکان یکی از پر تقاضاترین نوع شرکت‌های ثبتی است البته تسهیل در ثبت این نوع شرکتها خودعاملی شده که تنها با 2 شریک بالای سن قانونی که جزو موسسین شرکت هستند می تواند به ثبت رسد.

بهتر است بدانید که بحث انتخاب مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره در این نوع شرکتهای تجاری جزو الزامات است و تنها با میزان سرمایه یک میلیون ریالی قابلیت ثبت در اداره مربوطه را دارند. برای اطلاع بیشتر و انجام امور مربوط به ثبت شرکت در اردکان آن هم از نوع مسئولیت محدود پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ثبت بین الملل در تماس باشید.

ثبت شرکت سهامی خاص در اردکان

بسیاری از فعالان اقتصادی برای بهره‌ مندی آسان‌ تر از توانایی‌ ها و سرمایه خود، اقدام به انجام فعالیت‌ های مشترک در قالب شراکت می‌ کنند. در این میان، انتخاب نوع شرکت مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. در این راستا، ثبت شرکت سهامی خاص در اردکان به دلیل مزایای متعدد، به یکی از پرطرفدارترین گزینه‌ ها تبدیل شده است.

شرایط و الزامات ثبت شرکت سهامی خاص در اردکان

سرمایه اولیه در ثبت شرکت اردکان شامل: حداقل 35% از سرمایه اولیه باید توسط سهامداران در حسابی نزد بانک به نام شرکت در شرف تاسیس واریز شود و 65% باقی‌ مانده سرمایه به صورت تعهد سهامداران در شرکت باقی می‌ ماند. البته میزان تعهد هر سهامدار به نسبت سهم او در شرکت تعیین می‌ شود.

مدت تصدی اعضاء هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص دراردکان دو سال و بازرسین آنها یک سال می باشد. شما می توانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در اردکان با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری و صنعتی در اردکان

از رایج ترین موضوعاتی که برای شرکتها به ثبت می رسد شرکتهایی با عنوان پیمانکاری ، خدماتی و تولیدی می باشد کلیه این فعالیتها در قالبهای سهامی خاص و مسئولیت محدود به ثبت میرسند که با بررسی میزان فعالییتان انتخاب می گردند.

چنانچه قصد دارید فعالیت هایی در سطح گسترده و اخذ وام و شرکت در مناقصات داشته باشید، باید شرکت سهامی خاص به ثبت برسانید. کارشناسان و مشاوران ثبت بین الملل با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت انواع شرکتها و همینطور ثبت برند میتواند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در اردکان

موسسات غیرتجاری، به همان ترتیب که از نامشان پیداست، با اهدافی غیرتجاری به ثبت می‌ رسند و فعالیت‌ های آنها عمدتاً حول محور انجام اموری مانند امور ادبی، علمی، خیریه، خدماتی و غیره می‌چرخد.

این دسته از موسسات در دو قالب کلی انتفاعی و غیرانتفاعی به ثبت می‌ رسند: موسسات غیرانتفاعی که در این نوع موسسات، هدف از تاسیس، کسب سود و منافع برای اعضای آن نیست. نمونه‌ هایی از این موسسات عبارتند از: انجمن‌ های اسلامی، انجمن‌ های علمی، انجمن‌ های ادبی و سایر موسسات مشابه.
 موسسات انتفاعی که در مقابل موسسات غیرانتفاعی، موسسات انتفاعی با هدف کسب منافع و سود برای اعضای خود تاسیس می‌ شوند. برخی از مصادیق این نوع موسسات شامل موارد زیر است: آموزشگاه‌ های علمی و فنی، کلاس‌ های زبان، مدارس غیرانتفاعی و سایر موسسات مشابه.

ثبت برند و علامت تجاری در اردکان

ثبت برند و علامت تجاری در اردکان

پس از ثبت شرکت در اردکان نوبت به آن می رسد که برند خود را در ادارات مربوطه به ثبت رسانید از این رو دانستن نکات و مراحل ثبت برند در اردکان در کم ترین زمان راهنمای شما خواهند بود، اگر نیاز به مشاوره در خصوص ثبت برند اردکان دارید بهتر است بدانید ما تنها در یک جلسه حضوری یا غیرحضوری راهنمای شما هستیم و برای تکمیل اطلاعات خود در زمینه ثبت برند و علامت تجاری در اردکان نیاز به تنها یک تماس دارید.

شرایط ثبت برند در اردکان

برند تشکیل شده از اشکال ، رنگها و یا تصاویر منحصر به فردی که میتواند کالا و خدمات بنگاه های اقتصادی را از یکدیگر متمایز نماید. در قانون برند را این گونه تعریف کرده است: اسم یا عنوانی که نمایان کننده تمایز بین کالا و خدمات بنگاههای اقتصادی از دیگر بنگاه های اقتصادی می باشد و مشخص کننده اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.

قانون ثبت علامت تجاری اعلام کرده است حق استفاده از برند متعلق به کسی می باشد که با توجه به مواد مندرج در قانون آن را به ثبت رسانده باشد.

مالک این حق را دارد که از هرگونه سوء استفاده و ثبت آن از طریق اشخاص ثالث و تشابه بین کالاهای تولیدی جلوگیری نماید. در صورتی که مالکی با این موضوع مواجه شود می تواند طرح دعوی کرده و این اشخاص ملزم به پرداخت جزای نقدی می باشند.

در قانون تصریح شده مالکین از برند خود میتوانند به مدت 10 سال استفاده نمایند و با پرداخت هزینه های معین شده بعد از 10 سال میتوانند آن را تمدید نمایند.

شما متقاضیان ثبت برند در اردکان اطلاع داشته باشید که کلیه واژگان آرم تجاری، علامت تجاری، نشان تجاری و علائم تجاری هم معنی با ثبت برند می باشد و چنانچه قصد به ثبت رساندن هریک از این موارد را دارید می بایست مراحل ذیل را انجام دهید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در اردکان

برندها میتوانند به نام اشخاص و یا به نام شرکتها به ثبت برسند که مدارک آنها متفاوت می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت برند حقیقی در اردکان عبارتند از: مدارک شناسایی شخص متقاضی، ارائه پروانه کسب موضوع فعالیت، طرحی از برند در ابعاد اردکان، در صورتی که برند درخواستی شما به لاتین می باشد داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد.

مداک لازم جهت ثبت برند حقوقی در اردکان عبارتند از: کلیه مدارک ثبتی شرکت (آگهی تاسیس، روزنامه تاسیس، تمامی تغییرات شرکت)، مجوزهای شرکت شامل جواز تاسیس، پروانه بهره برداری و مدارکی که مشخص کند مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مشغول به فعالیت می باشند.

در صورتی که برند شما لاتین باشد ارائه کارت بازرگانی الزامی می باشد، تسلیم مدارک شناسایی مدیرعامل شرکت، ارائه طرح گرافیکی از برند در ابعاد 6در6 نیز جزو الزامات ثبت برند در اردکان است که باید آن ها را تدوین و تحویل اداره مالکیت صنعتی کنید.

مراحل ثبت برند و علامت تجاری در اردکان

همه مراحل ثبت برند به زبان ساده برای متقاضیان ثبت به دو صورت توضیح داده شده است که می توانید از میان آن ها یکی را انتخاب کنید و برای رسیدن به ثبت برند اقدامات مرتبط را اجرایی کنید.

ثبت برند و علامت تجاری توسط متقاضی راهی پیچیده است اما می تواند شما را به شخصه با پروسه ثبت علامت تجاری مواجه کند. 

گام اول ورود به سامانه اداره مالکیت صنعتی و انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه الکترونیکی می باشد در صورتی که اطلاعی در خصوص تکمیل این اظهارنامه ندارید حتما از اشخاص متخصص در این زمینه راهنمایی بگیرید می بایست مشخص کنید برند خود را به صورت حقیقی با حقوقی قصد به ثبت رساندنش را دارید و با انتخاب هرکدام مراحل به صورت مجزا پیش می رود.

شما متقاضیان محترم باید کالاهای خود را با توجه به مجوز خود انتخاب نمایید. چنانچه از طبقات کالاهای خود اطلاعی ندارید از راهنمایی کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل بهره مند شوید بعد از تکمیل اظهارنامه همه مدارک لازم برای ثبت برند را از راه سامانه اداره ثبت علائم تجاری بارگذاری کرده و ارسال نمایید و با واریز هزینه های مشخص شده در سامانه به صورت اینترنتی منتظر بررسی کارشناس اداره مالکیت صنعتی بمانید.

در صورتی که کلیه اطلاعات وارده صحیح باشد و نقصی در پرونده وجود نداشته باشد بعد از گذشت 1 الی2 ماه آگهی تقاضای ثبت برند در اردکان صادر می شود.

ثبت برند و علامت تجاری در اردکان توسط مجتمع موسسه ثبتی بین الملل

گام اول مشاوره ای تخصصی در این زمینه می باشد کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند وثبت شرکت در اردکان میخوهید را  در اختیار شما می گذارند و مدارک لازم را به شما اعلام می کنند.

شما  موظف هستید این مدارک را در مدت زمان مشخص شده در اختیار کارشناس ما بگذارید.

مابقی مراحل از طریق کارشناس موسسه حقوقی ثبتی بین الملل پیگیری میشود که شامل تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در اردکان، مشخص کردن طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد.

چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در انتها واریز مبالغ درخواستی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در اردکان را دریافت می نماید.

بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آید و برای آگهی 10 ساله برند اقدام می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید.

واحدهای ثبت شرکت و برند در یزد

 •  یزد
 • اردکان
 • میبد
 • بافق
 • تفت
 • مهریز
 • طبس
 • ابرکوه
 • اشکذر

در هر ساعت از روز که نیاز به مشاوره در خصوص ثبت برند و ثبت شرکت در اردکان داشتید می توانید با کارشناسان و وکلای ثبتی بین الملل در تماس باشید و هرآنچه که برای ثبت نیاز داشتید را تنها در چند دقیقه آموزش ببینید و یا با سپردن پرونده های ثبتی خود تنها در چند روز کوتاه به نتیجه مطلوب خود برای داشتن یک شرکت و برند اختصاصی برسید.

شماره مستقیم 02633193 برای مشاوره کارشناسان حقوقی و وکلای ثبتی ایجاد شده و آماده رسیدگی به پرونده های شماست.