هر تاجری بنابه امور تجاری خود باید در حیطه قوانین فعالیت کند از این رو اگر شما به فکر ثبت شرکت در کم ترین زمان و گشایش مسیر برای انعقاد قراردادهای بزرگ دارید به مقاله مناسبی مراجعه کرده اید زیرا علاوه بر موارد مرتبط با ثبت شرکت ما در این مقاله به موارد و اقدامات پس از ثبت شرکت نیز پرداختیم تا نکات را در کم ترین زمان دریافت کنید و هر چه زودتر به معاملات کلان و سودده دستیابید.

در صورت نیاز به مشاوره های تخصصی نیز می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت شرکت در اردکان

زمانی که دو یا چندنفر به منظور انجام فعالیت های هدفمند و برای بهره مندی از سود قصد همکاری دارند میتوانند شرکت های تجاری را به ثبت برسانند. اولین قدم برای ثبت شرکت طراحی موضوع فعالیت شما می باشد که در صورتی که این موضوع نیازمند مجوز باشد موظف می باشید مجوزهای لازم را از ارگان های مربوطه دریافت نمایید شما می توانید به منظور کسب اطلاع با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل در تماس بوده و از تجربیات آنها بهره مند گردید. بعد از تعیین موضوع قالب ثبتی مناسب را انتخاب  نمایید.

در ایران معمولا شرکتها در دو قالب مسئولیت محدود و سهامی خاص به ثبت می رسند در بین قالبهای ثبتی شرکت سهامی خاص از اعتبار بیشتری برخوردار می باشد و با سه نفر عضو هیئت مدیره و دو نفر بازرس اصلی و علی البدل تاسیس میگردد اما در مقابل شرکت مسئولیت محدود با دو نفر عضو تشکیل میگردد سرمایه این نوع از شرکتها به صورت لفظی می باشد.

ثبت شرکت و برند در اردکان

سرمایه و مدت زمان ثبت شرکت اردکان

از مهم ترین شرایط ثبت یک شرکت تجاری انتخاب سرمایه مناسب می باشد که این سرمایه از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد و مدت زمان ثبت یک شرکت تجاری تقریبا 25 الی 30 روز کاری می باشد.

مدارک ثبت شرکت در اردکان

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اردکان با توجه به قالب ثبتی انتخابی متغیر می باشد اما برخی مدارک به طور یکسان می باشد که شامل : مدارک شناسایی اعضا هیئت مدیره ( کپی کارت ملی و شناسنامه) اخذ گواهی سوء پیشینه کیفری و در صورت نیاز اخذ مجوزهای لازم .

مراحل ثبت شرکت در اردکان

 • ثبت شرکت توسط متقاضی :

با انتخاب موضع فعالیت خود قالب مناسبی را نیز برای ثبت شرکت خود انتخاب نمایید. شما متقاضیان محترم می بایست اوراق اساسی شرکت خود را نیز تنظیم و تدوین نمایید که می بایست برای انجام این امر با اشخاص متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید.

بعد از اتمام ثبت سامانه ای شرکت خود میتوانید کلیه اوراق و مدارک شرکت را به اداره ثبت شرکتها دراردکان ارسال کرده و بعد از گذراندن مدت زمان مقرر آگهی تاسیس آن صادر می گردد.

 • ثبت شرکت توسط ثبت بین الملل :

متقاضیان ثبت شرکت در اردکان میتوانند از مشاوره تخصصی کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل بهره مند شود و بعد از تکمیل مدارک مشاورین ما اقدام به تنظیم موضوع فعالیت شرکت به صورت کاملا تخصصی مینمایند. حال نوبت به ثبت اینترنتی شرکت از طریق سامانه ثبت شرکتها می نمایند کارشناسان ما اوراق شرکت شما را با توجه به اطلاعات اعلامی از جانب شما تنظیم مینمایند این اوراق شامل: اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه و متن صورتجلسه می باشد در گام بعدی در انتخاب نام شرکت شما را یاری می کنند.

این نام باید در زمینه فعالیت شرکت باشد و از سه سیلاب خاص تشکیل شده باشد. بعد از تایید نام شرکت، مدارک و اوراق ثبت به اداره ثبت شرکت در اردکان ارسال میگردد و با گذشت 25 الی 30 روز کاری آگهی تاسیس آن صادر  می گردد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در اردکان

امروزه انجام فعالیتهای تجاری در اردکان نیازمند برداشتن گامی محکم و موثر در این زمینه می باشد یکی از اساسی ترین این گام ها ثبت شرکت با مسئولیت محدود دراردکان می باشد این قالب ثبتی با حداقل 2 شریک بالای 188 سال که سهامدار و عضوء هیئت مدیره نیز می باشند تشکیل می گردد.

باید بدانید انتخاب مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره در این نوع از شرکتها الزامی می باشد و میزان سرمایه در این قالب ثبتی از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد . برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در اردکان با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل در تماس باشید.

ثبت شرکت سهامی خاص دراردکان

فعالان اقتصادی برای بهره مندی بیشتر از توانایی ، سرمایه و تجربه خود می بایست فعالیتهایی را در قالب یک مجموعه انجام دهند که از مهمترین این فعالیتها ثبت شرکت سهامی خاص در اردکان می باشد توجه داشته باشید در این قالب ثبتی سهامداران می بایست 35% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند و مابقی سرمایه در تعهد سهامداران باقی می ماند.

این به این معنا می باشد که میزان تعهد سهامداران به میزان سهاشان در شرکت است. اعضای تشکیل دهنده این شرکتها سه نفر سهامدار بالای 18 سال  و دو نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد.

مدت تصدی اعضاء هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص دراردکان دو سال و بازرسین آنها یک سال می باشد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در اردکان با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل در تماس باشید.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری و صنعتی در اردکان

از رایج ترین موضوعاتی که برای شرکتها به ثبت می رسد شرکتهایی با عنوان پیمانکاری ، خدماتی و تولیدی می باشد کلیه این فعالیتها در قالبهای سهامی خاص و مسئولیت محدود به ثبت میرسند که با بررسی میزان فعالییتان انتخاب می گردند.

چنانچه قصد دارید فعالیت هایی در سطح گسترده و اخذ وام و شرکت در مناقصات داشته باشید، باید شرکت سهامی خاص به ثبت برسانید. کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی ثبتی بین الملل با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری در اردکان

موسسات غیرتجاری همانطور که از نام آنها مشخص است با اهداف غیرتجاری به ثبت می رسند که عمده ترین فعالیت آنها انجام اموری از قبیل : انجام امور ادبی ، علمی، خیریه ، خدماتی و غیره می باشد.

این نوع موسسات در دو قالب انتفاعی و غیرانتفاعی به ثبت می رسند:

 •  موسسات غیر  انتفاعی: موسساتی که هدف تاسیس آنها، سود و منافع اعضایشان نیست، مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و غیره
 •  موسسات انتفاعی: موسساتی که هدف تاسیس آنها،به دست آوردن  منافع و سود برای اعضای خود است. مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

ثبت برند و علامت تجاری در اردکان

ثبت برند و علامت تجاری در اردکان

پس از ثبت شرکت در اردکان نوبت به آن می رسد که برند خود را در ادارات مربوطه به ثبت رسانید از این رو دانستن نکات و مراحل ثبت برند در اردکان در کم ترین زمان راهنمای شما خواهند بود، اگر نیاز به مشاوره در خصوص ثبت برند اردکان دارید بهتر است بدانید ما تنها در یک جلسه حضوری یا غیرحضوری راهنمای شما خواهیم بود تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

شرایط ثبت برند در اردکان

برند تشکیل شده از اشکال ، رنگها و یا تصاویر منحصر به فردی که میتواند کالا و خدمات بنگاههای اقتصادی را از یکدیگر متمایز نماید. در قانون برند را این گونه تعریف کرده است: اسم یا عنوانی که نمایان کننده تمایز بین کالا و خدمات بنگاههای اقتصادی از دیگر بنگاههای اقتصادی می باشد. و مشخص کننده اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.

قانون ثبت علامت تجاری اعلام کرده است حق استفاده از برند متعلق به کسی می باشد که با توجه به مواد مندرج در قانون آن را به ثبت رسانده باشد.

مالک این حق را دارد که از هرگونه سوء استفاده و ثبت آن از طریق اشخاص ثالث و تشابه بین کالاهای تولیدی جلوگیری نماید. در صورتی که مالکی با این موضوع مواجه شود می تواند طرح دعوی کرده و این اشخاص ملزم به پرداخت جزای نقدی می باشند.

در قانون تصریح شده مالکین از برند خود میتوانند به مدت 10 سال استفاده نمایند و با پرداخت هزینه های معین شده بعد از 10 سال میتوانند آن را تمدید نمایند.

شما متقاضیان ثبت برند در اردکان اطلاع داشته باشید که کلیه واژگان آرم تجاری، علامت تجاری، نشان تجاری و علائم تجاری هم معنی با ثبت برند می باشد و چنانچه قصد به ثبت رساندن هریک از این موارد را دارید می بایست مراحل ذیل را انجام دهید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در اردکان

برندها میتوانند به نام اشخاص و یا به نام شرکتها به ثبت برسند که مدارک آنها متفاوت می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت برند حقیقی در اردکان عبارتند از: مدارک شناسایی شخص متقاضی، ارائه پروانه کسب موضوع فعالیت، طرحی از برند در ابعاد اردکان، در صورتی که برند درخواستی شما به لاتین می باشد داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد.

مداک لازم جهت ثبت برند حقوقی در اردکان عبارتند از: کلیه مدارک ثبتی شرکت (آگهی تاسیس، روزنامه تاسیس، تمامی تغییرات شرکت)، مجوزهای شرکت شامل جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری و مدارکی که مشخص کند مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مشغول به فعالیت می باشند. در صورتی که برند شما لاتین باشد ارائه کارت بازرگانی الزامی می باشد، مدارک شناسایی مدیرعامل شرکت، طرحی از برند در ابعاد 6اردکان6

مراحل ثبت برند و علامت تجاری در اردکان

کلیه مراحل ثبت برند به زبان ساده برای متقاضیان ثبت به دو صورت توضیح داده شده است.

 • ثبت برند و علامت تجاری توسط متقاضی

گام اول ورود به سامانه اداره مالکیت صنعتی و انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه الکترونیکی می باشد در صورتی که اطلاعی در خصوص تکمیل این اظهارنامه ندارید حتما از اشخاص متخصص در این زمینه راهنمایی بگیرید می بایست مشخص کنید برند خود را به صورت حقیقی با حقوقی قصد به ثبت رساندنش را دارید و با انتخاب هرکدام مراحل به صورت مجزا پیش می رود.

شما متقاضیان محترم باید کالاهای خود را با توجه به مجوز خود انتخاب نمایید. چنانچه از طبقات کالاهای خود اطلاعی ندارید از راهنمایی کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل بهره مند شوید بعد از تکمیل اظهارنامه مدارک مورد نیاز ثبت برند را از طریق همین سامانه بارگذاری کرده و ارسال نمایید و هزینه های مشخص شده در سامانه را به صورت اینترنتی واریز کرده و منتظر بررسی کارشناس اداره مالکیت صنعتی می مانید.

در صورتی که کلیه اطلاعات وارده صحیح باشد و نقصی در پرونده وجود نداشته باشد بعد از گذشت دو الی سه ماه آگهی تقاضای ثبت برند در اردکان صادر میگردد.

ثبت برند و علامت تجاری در اردکان توسط مجتمع موسسه ثبتی بین الملل

گام اول مشاوره ای تخصصی در این زمینه می باشد کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل کلیه اطلاعاتی که شما در زمینه ثبت برند وثبت شرکت در اردکان میخوهید را  در اختیار شما می گذارند و مدارک لازم را به شما اعلام می کنند.

شما  موظف هستید این مدارک را در مدت زمان مشخص شده در اختیار کارشناس ما بگذارید. مابقی مراحل از طریق کارشناس موسسه حقوقی ثبتی بین الملل پیگیری میشود که شامل تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند در اردکان، مشخص کردن طبقات کالاهای درخواستی با بررسی جواز شما و نیاز متقاضی ثبت نام سامانه ای و ارسال مدارک لازم به اداره مالکیت صنعتی می باشد.

چنانچه پرونده شما دچار نقص باشد رفع نقص میگردد و در انتها واریز مبالغ درخواستی به ادره مالکیت صنعتی با گذارندن مدت زمان مقرر و انتشار آگهی ثبت علامت تجاری وکیل پرونده ثبت علامت شما به اداره مراجعه کرده و تشکیل پرونده می دهد و آگهی تقاضای ثبت برند در اردکان را دریافت می نماید.

بعد از دریافت آگهی در روزنامه رسمی ثبت نام به عمل می آید و برای آگهی 100 ساله برند اقدام می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت نشان تجاری و ثبت شرکت با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ثبت اضافه کالا و طبقه در استان اردکان

این بار با ورود به سامانه اداره مالکیت گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه را انتخاب می نمایید و اظهارنامه را تکمیل و تدوین مینمایید. کلیه مراحل افزایش کالای برند در اردکان همانند ثبت برند می باشد تنها با این تفاوت که پرونده شما در اداره مالکیت صنعتی موجود است  و کارشناس اداره به بررسی سوابق شما می پردازد و چنانچه مورد تایید قرار گرفت آگهی اضافه طبقات را صادر می نماید.

ثبت علامت تجاری در اردکان

علامت تجاری در حقیقت نشان و علامتی است که بین کالا و خدمات تولیدکنندگان تمایز ایجاد می نماید این علامت تجاری به دو صورت جمعی و نام تجاری به ثبت می رسد که هرکدام از این ها مشخصه های خاص خود را دارد نام تجاری معین کننده شخص حقیقی و حقوقی صاحب علامت می باشد و علامت جمعی نشان فیزیکی می باشد که اعلام آن در اظهارنامه الزامی می باشد کارشناسان متخصص موسسه حقوقی ثبتی بین الملل  آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت برند و ثبت شرکتدر اردکان می باشند.

ثبت لوگو و آرم تجاری در اردکان

آرم و لوگو تجاری در واقع طرح های گرافیکی و اشکال و دست نوشته هایی است  که مشخص کننده تفاوت میان محصولات است. این اشکال می بایست به صورت خاصی کنار هم قرار بگیرند و با دیگر علائم متفاوت می باشند شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت لوگو، برند، علامت تجاری، ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در اردکان با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل در تماس باشید.

واژگان مرتبط با ثبت برند در اردکان

 • علامت تجاری در اردکان
 • برند در اردکان
 • لوگو و نام تجاری در اردکان
 • اسم تجاری دراردکان
 • نشان تجاری دراردکان
 • آرم تجاری دراردکان