جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
در مجموعه حقوقی بین الملل شرایطی فراهم گریده که کلیه مراحل ثبت شرکت در کرج شما با برنامه ریزی دقیق توسط کارگروه اجرایی ثبت شرکت های بین الملل تا جایی که امکان داشته باشد و سامانه ثبت شرکت های اجاره بدهد در حداکثر زمان و فوری ثبت می گردد.

ثبت شرکت فوری در کرج

ابتدا اﻧﺘﺨﺎب اﻋﻀﺎ شرکت و ﺗﺸﮑﯿﻞ ﮔﺮوه اهمیت زیادی دارد که ﺑﺎ ﺛﺒﺖ ﺷﺮﮐﺖ و ﺳﻬﺎﻣﺪار ﺷﺪن ﻫﺮ ﻋﻀﻮ و ارایه ﮐﭙﯽ ﺷﻨﺎﺳﻨﺎﻣﻪ و ﮐﺎرت ﻣﻠﯽ ﻣﻮﺳﺴﯿﻦ، در دﻓﺘﺮ اداره ﺛﺒﺖ ﺷﺮﮐﺘﻬﺎ صورت می‎گیرد.

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت بر اساس آماده کردن مدارک مورد نیاز، مراجعه به اداره ثبت و انتشار آگهی ثبت می باشد. آماده کردن مدارک بستگی به توانایی و سرعت عمل متقاضی دارد.

فرایند ثبت در اداره ثبت شرکتها نیز در کوتاه ترین زمان ممکن توسط وکلای مجرب موسسه بین الملل به انجام خواهد رسید و پس از دریافت مدارک مورد نیاز از سوی متقاضیان، پرسنل اداره برای ثبت اقدام می‎نمایند. بطور کلی مدت زمان لازم برای ثبت شرکتها 20 روز می باشد.

در صورت فرس مجموعه بین الملل این فرایند را برای شما انجام می دهد. در حال حاضر نیز ثبت به شکل الکترونیکی نیز انجام می‎شود که در این صورت کارها بصورت اینترنتی و آنلاین خواهد بود.

تنها استثنا آن، امکان برگشت مدارک می باشد. به این معنا که ممکن است مدارک در طی بررسی توسط کارشناس مربوطه، ناقص تشخیص داده شود که در این صورت برگشت داده می‎شود و متقاضی نیز موظف است تا در جهت رفع نقایص اقدامات لازم را انجام دهد.

در صورتی که مراحل و اقدامات لازم جهت ثبت شرکت فرس و فوری توسط کارگروه بین الملل انجام گردد احتمال برگشت مدارک به صفر می رسد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

1.    کپی شناسنامه برابر اصل شده – توسط دفاتر اسناد رسمی- همه اعضای هیأت مدیره، سهامداران و بازرسین

2.    کپی کارت ملی برابر اصل شده – توسط دفاتر اسناد رسمی- همه اعضای هیأت مدیره، سهامداران و بازرسین(در موسسه حقوقی بین الملل برابر اصل مدارک توسط وکیل بدون دریافت هزینه ای انجام می‌شود.)

ادامه مطلب
ویژگی های انتخاب نام شرکت

3.    در صورتیکه اعضا یا سهامداران شخص حقوقی باشند؛ کپی آگهی تأسیس، روزنامه رسمی، کپی روزنامه رسمی آخری تغییرات + کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده نماینده شخص حقوقی

4.    در صورت حضور سهامدار خارجی در صورتیکه شخص حقیقی باشد کپی برابر اصل پاسپورت و ترجمه رسمی آن، در صورتیکه شخص حقوقی باشد ارائه گواهی ثبت شرکت در مرجع ثبت شده آن کشور که مبین آخرین وضعیت شرکت و ترجمه رسمی آن، همینطور اصل و ترجمه وکالتنامه

5.    گواهی عدم سوء پیشینه کیفری همه اعضای هیأت مدیره و بازرسان شرکت

6.    ارائه اقرارنامه همه اعضای هیأت مدیره مبنی بر اینکه کارمند رسمی دولت نیستند، و مدیر عامل مبنی بر اینکه در شرکت دیگری سمت مدیریت عامل را دارا نیست.

7.    امضای وکالتنامه

8.    ارائه اصل قیم نامه در صورتی که یکی از اعضا دارای اهلیت نباشد.

9.    ارائه گواهی بانکی مبنی بر واریز حداقل 35 درصد سرمایه شرکت به حسابی به نام شرکت

10.    ارائه مجوز مربوط به فعالیت از مرجع ذیربط در صورت نیاز

ثبت شرکت در کرج

مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

برای ثبت شرکت چه مدارک و اطلاعاتی لازم است؟

 • الف- تکمیل مدارک مورد نیاز ثبت شرکت با مسئولیت محدودکپی شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضای هیأت مدیره و مدیران (در صورتی که خارج از سهامداران انتخاب شوند.) گواهی عدم سوء پیشینه دریافت شده از دفاتر پلیس+10 امضای اقرارنامه عدم اشتغال به مشاغل دولتی توسط اعضای هیأت مدیره
 • ب: انتخاب و اعلام اسامی مورد نظر برای شرکت به ترتیب اولویت
 • پ: تعیین و اعلام موضوع شرکت
 • ج : اعلام آدرس شرکت (در محدوده تهران)
 • چ: اعلام میزان سرمایه شرکت (از یک میلیون ریال به بالا)
 • و: تعیین سهامداران و میزان سهام آنها
 • ه: تعیین مدیران شرکت و سمت آنها (مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره، نایب رئیس هیئت مدیره  و عضو هیات مدیره)
 •  ر: تعیین عضو و یا اعضایی که حق امضاء دارند.تکمیل فرم های اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه و صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و هیات مدیره

سوالات متداول در خصوص اقدامات لازم جهت ثبت شرکت

چه کسانی می توانند در ایران شرکت ثبت نمایند؟کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از ایرانی و خارجی می توانند در ایران شرکت ثبت نمایند.-دارا بودن سوء پیشینه اشخاص مانعی جهت ثبت شرکت نیست فقط نمی توانند جزو هیئت مدیره، مدیرعامل و یا بازرسین شرکت باشند.

– اشخاص خارجی می توانند بدون شریک ایرانی به صورت مالکیت 100% در ایران شرکت ثبت نمایند (مدارک لازم فقط پاسپورت شرکاء)- چند شرکت باهم می توانند بدون وجود اشخاص حقیقی شرکت مستقلی ثبت نمایند (Joint Venture) (مدارک لازم گواهی ثبت شرکت + کپی مدارک هویتی نمایندگان آنها) آیا یک نفر می تواند به تنهایی شرکت ثبت نماید؟

ادامه مطلب
ثبت شرکت در کرمانشاه فوری

در ایران شرکتهای مسئولیت محدود می بایست حداقل از 2 نفر، سهامی خاص از 3 نفر، سهامی عام از 5 نفر، و شرکتهای تعاونی از 7 نفر تشکیل شوند.

نکته 1 : در شرکتهای تعاونی سهام به صورت مساوی بین سهامداران تقسیم می گردد.

نکته 2 : شرکتهای مسئولیت محدود می تواند فقط توسط یک مدیرعامل اداره گردد و هیئت مدیره نداشته باشد و شرکت سهامی خاص می تواند توسط دو نفر عضو هیئت مدیره اداره شود و می بایست دو نفر بازرس داشته باشد که با هیئت مدیره هم فامیل نباشند.

مراحل ثبت شرکت در کرج

 1. ابتدا باید تعیین کنید چه شرکتی می خواهید به ثبت برسانید یا بررسی نمایید شرایط اولیه ثبت شرکتی که می خواهید به ثبت برسانید.
 2. سپس اطلاعات باید در سایت اداره ثبت شرکت ها درج شود.
 3. مدارک و مستندات ثبتی باید تنظیم و به امضاء اعضاء شرکت برسد.
 4. پست مدارک به اداره ثثبت شرکت ها
 5. صدور آگهی ثبت شرکت در کرج
 6. انتشار آگهی در روزنامه رسمی کشور

هزینه و زمان ثبت شرکت در کرج

وقتی بحث در خصوص هزینه و زمان ثبت شرکت می دانند بیشتر افراد دنبال یک پاسخ قطعی هستند. در خصوص هزینه پاسخ قطعی زمانی به شما داده می شود که مشخص شود اولاً چه شرکتی می خواهید ثبت کنید. ثانیاً تعداد اعضاء، میزان سرمایه باید مشخص باشد تا بتوان بر اساس این موارد هزینه حق ثبت، هزینه درج و آگهی روزنامه مشخص کنید.

اما مدت زمان ثبت شرکت بسته به نوع شرکتی دارد که می خواهید به ثبت برسانید یا موضوع شرکت شما در کدام یکی از دسته بندی ها قرار می گیرد. اما در تمام شرکت های تجاری زمان مشخص از زمان پست مدارک می باشد از زمان پست مدارک طی 14 روز شرکت به ثبت خواهید رسید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود شرکت باید از حداقل دو عضو (شرکاء)، سرمایه تعیین شده، مدیر یا مدیران شرکت، موضوع مشخص، اسامیی پیشنهادی به اداره ثبت ابلاغ می شود. اداره ثبت بعد از بررسی درخواستی که متقاضی ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سایت ثبت کرده است به بررسی می پردازد.

نتیجه بررسی در صورتی که ایراد و مانع قانونیی وجود نداشته باشد منوط به ثبت شرکت خواهد شد. آگهی ثبت شرکت با مسئولیت محدود در صورتی که تمام اطلاعات درست وارد شده باشد صادر می شود. در این شرکت هر عضو به میزان سهم الشرکه ای که دارد در شرکت مسئولیت دارد.

ادامه مطلب
نام شرکت مختلط غیر سهامی

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

شرکت های سهامی خاص یکی از انواع شرکت های تجاری هستند که ویژگی های منحصر به فردی را دارند. همین ویژگی ها این شرکت را تبدیل به یکی از پر ثبت ترین شرکت های تجاری کرده است.

در شرکت سهامی خاص اعضاء به میزان سهامی که در شرکت دارند مسئولیت دارند. از سوی دیگر به دلیل وجود بازرس در این شرکت احتمال تخلف مدیران به شدت کاسسته می شود و مسئولیت هر کس در قانون پیش بینی شده است. سرمایه شرکت سهامی خاص قبل از ثبت به جهت از بین نرفتن حقوق اشخاص ثالث 35 درصد از آن در حساب شرکت بلوکه خواهد شد.

نحوه ثبت شرکت خدماتی، بازرگانی، تولیدی و پییمانکاری در کرج

قانون تجارت، ثبت شرکت را منوط به فعالیت در موضوعی که برابر قوانین ایران مجاز محسوب می شود قابل ثبت دانسته است. از این رو دسته بندی که در خصوص شرکت های تجاری انجام می شود شامل: شرکت خدماتی، شرکت پیمانکاری و شرکت بازرگانی و تولیدی است.

قانون تجارت به شرکت ها ماهیت حقوقی بخشیده است و شرکت ها را همچون اشخاص حقیقی دارای حقوق مالی و معنوی می داند. از طرف دیگر در همین قانون شرکت را مجاز به فعالیت در موضوعی می داند که در بند دو اساسنامه آمده باشد عموماً اشخاص باید در یکی از دسته بندی هایی که عنوان شد شرکت را ثبت کنند. تنظیم موضوع بسته به نوع فعالیت باید جزئی تر باشد.

آدرس اداره ثبت شرکت های کرج

اداره ثبت شرکت های کرج قبلاً در میدان آزادگان، ابتدای بلواز امام رضا، اما آدرس جدید اداره ثبت شرکت ها در استان البرز به نشانی: کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، ساختمان جدید اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری (اداره ثبت شرکت ها در استان البرز واحد ثبتی مربوط به شرکت ها و موسسات غیر تجاری)

واحد های ثبت شرکت در استان البرز

تمامی واحد های ثبت شرکت های زیر به آدرسی که عنوان شد باید پست شود.

 • کرج
 • فردیس
 • ساوجبلاغ
 • نظرآباد
 • چهارباغ
 • اشتهارد
 • طالقان

موسسه بین الملل در راستای ثبت شرکت فوری در کرج توانمند است . ثبت شرکت فوری در کرج با وجود تعدد پرونده های ثبت شرکت انجام پذیر است و مستلزم شرایط ویژه در کرج می باشد که با همکاری فرد و موسسه درتکمیل مدارک امکان پذیر است برای استفاده از تسهیلات ویژه در حوزه ثبت شرکت فوری با موسسه ثبت شرکت بین الملل در ارتباط باشید.

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن