جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
برای دریافت نکات حقوقی مربوط به شرکت سهامی خاص در استان البرز با ما در متن زیر همراه باشید یا با شماره تماس های موسسه بین الملل تماس بگیرید.

ثبت شرکت سهامی خاص در استان البرز

ثبت شرکت از نوع سهامی خاص در استان البرز با حداقل 3 نفر به عنوان اعضای هیئت مدیره  و 2 نفر بعنوان بازرس اصلی و بازرس علی البدل تشکیل و به ثبت می رسد . در زمان ثبت شرکتهای سهامی خاص در استان البرز باید حداقل 355 درصد سرمایه شرکت سهامی خاص در حسابی  بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز گردد و 655 درصد مابقی در تعهد سهامداران میباشد ، که بعد از ثبت شرکت سهامی خاص در این استان می توان مبلغ را از حساب دریافت کرد یا به عنوان حساب جاری شرکت باشد و از آن حساب استفاده کرد.

لازم به ذکر است که مدت تصدی اعضای هیئت مدیره 22 سال ومدت تصدی بازرسین یکسال می باشد که اعضای هیئت مدیره بعد از 2 سال  و بازرسین با پایان مدت یکسال طی یک صورتجلسه  مجمع عادی به طوذ فوق العاده تمدید میشوند.

ثبت شرکت سهامی خاص در استان البرز

نحوه ثبت شرکت سهامی خاص در استان البرز

جهت هرگونه مراحل و نحوه ثبت شرکت سهامی خاص البرز از کارشناسان مجرب موسسه حقوقی بین الملل مشاوره دریافت نمایید.

در موسسه حقوقی بین الملل کلیه خدمات ثبت شرکت و ثبت برند وثبت علامت تجاری و ثبت تغییرات شرکت در کرج با کمترین هزینه و زمان در اسرع وقت انجام و ثبت می گردد.

ادامه مطلب
راهنمای ثبت شرکت

در صورت نیاز به مشاوره های تخصصی در حوزه ثبت شرکت ها از جمله ثبت شرکت سهامی خاص در استان البرز با مشاوران ما در ارتباط باشید و از مشاوره های رایگان کارشناسان موسسه حقوقی بین الملل بهرمند گردید.

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن