توضیحات تکمیلی در خصوص ثبت شرکت سهامی خاص در استان البرز

ثبت شرکت سهامی خاص در استان البرز با حداقل 3 نفر به عنوان اعضای هیئت مدیره و 2 نفر بعنوان بازرس اصلی و بازرس علی البدل تشکیل و به ثبت می رسد . در زمان ثبت شرکتهای سهامی خاص در استان البرز باید حداقل 355 درصد سرمایه شرکت سهامی خاص در حسابی بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز گردد و 655 درصد مابقی در تعهد سهامداران میباشد ، که بعد از ثبت شرکت سهامی خاص در استان البرز می توان مبلغ را از حساب دریافت کرد یا به عنوان حساب جاری شرکت باشد و از آن حساب استفاده کرد. لازم به ذکر است که مدت تصدی اعضای هیئت مدیره 22 سال ومدت تصدی بازرسین یکسال می باشد که اعضای هیئت مدیره بعد از 2 سال و بازرسین با پایان مدت یکسال طی یک صورتجلسه مجمع عادی به طوذ فوق العاده تمدید میشوند.

مراحل و نحوه ثبت شرکت سهامی خاص در استان البرز

جهت هرگونه مراحل و نحوه ثبت شرکت سهامی خاص در استان البرز از کارشناسان مجرب موسسه حقوقی بین الملل مشاوره دریافت نمایید.

درموسسه حقوقی بین الملل کلیه خدمات ثبت شرکت و ثبت برند وثبت علامت تجاری و ثبت تغییرات شرکت در کرج با کمترین هزینه و زمان در اسرع وقت انجام و ثبت می گردد.

در صورت نیاز به مشاوره های تخصصی در حوزه ثبت شرکت ها از جمله ثبت شرکت سهامی خاص در استان البرز با مشاوران ما در ارتباط باشید و از مشاوره های رایگان کارشناسان موسسه حقوقی بین الملل بهرمند گردید.