جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

خیلی از افراد به دنبال این هستند تا ثبت شرکت یک روزه داشته باشند. مدت زمان لازم برای ثبت شرکت یک روزه با توجه به مطلبی که در ادامه خواهید خواهند میسر است.

هنگامی که شرکتها ثبت می ‎شوند باید دارای مشخصاتی از قبیل سهام اولیه، اسامی سهامداران، نام شرکت، موضوع، آدرس، هیئت مدیره و حق  امضاء باشد.

 زمان لازم برای ثبت شرکت فورس

ابتدا اﻧﺘﺨﺎب اﻋﻀﺎ شرکت و ﺗﺸﮑﯿﻞ ﮔﺮوه اهمیت زیادی دارد که ﺑﺎ ﺛﺒﺖ ﺷﺮﮐﺖ و ﺳﻬﺎﻣﺪار ﺷﺪن ﻫﺮ ﻋﻀﻮ و ارایه ﮐﭙﯽ ﺷﻨﺎﺳﻨﺎﻣﻪ و ﮐﺎرت ﻣﻠﯽ ﻣﻮﺳﺴﯿﻦ، در دﻓﺘﺮ اداره ﺛﺒﺖ ﺷﺮﮐﺘﻬﺎ صورت می ‎گیرد.

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت بر اساس آماده کردن مدارک مورد نیاز، مراجعه به اداره ثبت و   انتشار آگهی ثبت می باشد. آماده کردن مدارک بستگی به توانایی و سرعت عمل متقاضی دارد. فرایند ثبت در اداره ثبت شرکتها نیز در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام خواهد رسید و پس از دریافت مدارک مورد نیاز از سوی متقاضیان، پرسنل اداره برای ثبت اقدام می نمایند.

به طور کلی مدت زمان لازم برای ثبت شرکتها 20 روز می باشد. در حال حاضر نیز ثبت به شکل الکترونیکی نیز انجام می شود که در این صورت کارها بصورت اینترنتی و آنلاین خواهد بود و در صورت تکمیل مدارک از سوی مجموعه بین الملل مراحل و اقدامات ثبت نام و ثبت شرکت یک روزه امکان پذیر می باشد.

زمان لازم برای ثبت تغییرات در شرکت یک روزه برای انجام هرگونه تغییرات در شرکت به 25 روز زمان نیاز می ‎باشد البته در صورت لزوم و تکمیل مدارک زمان ثبت نام و ثبت تغییرات شرکت از سوی موسسه بین الملل یک روزه امکان پذیر می باشد.

ادامه مطلب
اساسنامه چیست و چه نکاتی در آن ذکر می شود

هزینه لازم جهت ثبت تغییرات در شرکت نیز مطابق با آن، توسط قسمت  حسابداری مشخص می شود. در این شرایط، مدارک لازم برای ثبت نیز تغییرات عبارتند از: کپی مدارک ثبتی شرکت مشتمل بر اساسنامه، اظهارنامه،  آگهی آخرین تغییرات، آگهی تاسیس، آگهی روزنامه، کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی اعضاء هیئت مدیره سابق و جدید. برای تغییرات و تصمیماتی اعم از تاسیس شعبه قانونی، تبدیل نوع سهام به با نام یا بی نام، تعیین مدیران، تعیین بازرسین، تغییر آدرس، افزایش و  کاهش سرمایه، تصویب تراز و سود و زیان سالیانه، تغییر نام، تغییر موضوع یا الحاق به موضوع، تغییرات تعداد مدیران و تغییر در سایر مواد اساسنامه، تغییر و تعیین سمت مدیران و تعیین و تغییر حق امضاء پس از ثبت شرکت در هر زمانی قابل انجام می ‎باشد و مدت زمان انجام تغییرات کمتر از ثبت  اولیه صورت می گیرد.

ثبت شرکت یک روزه آسان

ثبت شرکت در اکثریت قریب به اتفاق موارد به  شکل سریع  صورت می گیرد ولی  به شرط کامل نمودن مدارک معمولا افراد موقعی، زمان ثبت شرکت برایشان حائز اهمیت می باشد که برای شرکت در مناقصات و مزایدات و از این قبیل پیمانکاری و غیره زمان کمتری دارند که با وجود حجم بالای پرونده ثبت بین الملل همه مراحل ثبت شرکت شما را تا جایی که امکان دارد در اسرع وقت انجام خواهد داد.

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x