جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
5/5 - (1 امتیاز)

این روزها شهر کرمانشاه پر شده از شرکت های بازرگانی که به دادو ستد محصولات می پردازند، اما قانونی انجام شدن امور ثبت شرکت در کرمانشاه مشخص می کند و با این امر می توان بر اعتماد مشتریان افزود، برای ثبت شرکت تا کنون چه اقدامی انجام دادید؟ ما برای رسیدن به اهدافتان در ادامه متن زیر راهنما خواهیم بود.

ثبت شرکت در کرمانشاه

بزرگترین شهر کرد نشین ایران که مرکز استان هم هست شهرکرمانشاه است و مهم ترین شهر مرکزی غرب ایران است. در این شهرتقاضای زیادی برای ثبت شرکت در کرمانشاه دارد و از طرفی به علت عدم وجود منابع جامع و کامل متقاضیان زیادی می خواهند در مورد ثبت شرکت در کرمانشاه اطلاعات کسب کنند.
بدین رو ما در مجتمع ثبت بین الملل تصمیم بر این داشتیم تا مقاله ای جامع و کامل برای تاسیس شرکت تدوین نماییم و نتیجه تلاش و تجربه سالیان متمادی فعالیت ثبتی این مجتمع را در اختیارتان قرار دهیم فقط باید چند دقیقه ای تأمل نمایید و این مقاله را مطالعه نمایید. در صورتی که به طور کلی به قوانین ثبت شرکت کرمانشاه آگاهی دارید هم اکنون با کارشناسان ثبت بین الملل تماس بگیرید.

شرایط ثبت شرکت در کرمانشاه

برای اینکه بتوانیید یکی از شرکت های تجاری را به ثبت برسانید باید بر اساس قوانین و مقررات قانون تجارت و آیین نامه ها و تصویب نامه های ثبتی در این باره بپردازید. اولین نکته برای ثبت شرکت داشتن شریک تعداد شریک بستگی به نوع شرکت تجاری دارد.

حتماً لازم است سرمایه ای تحت عنوان سهام یا سهم الشرکه در شرکت داشته باشید. در ادامه انواه شرکت های تجاری و حداقل های قانونی تعریف شده را طی جدولی ارائه کرده ایم. تنها برخی از این شرکت ها برای ثبت برای اعضاء مسئولیت قابل قبولی دارند که شرح بیشتری از این شرکت ها ارائه خواهیم کرد.

ادامه مطلب
ثبت شرکت در بیرجند سریع

انواع قالب ثبتی شرکت در حوضه ثبتی کرمانشاه

قانون تجارت در ماده 20 در خصوص انواع قالب های ثبتی 8 نوع شرکت را نام برده که حتماً شرکت ها باید در قالب یکی از این 8 نوع به ثبت برسند و اگر شرکتی نوع قالب ثبتی خود را تعیین نکند تحت عنوان شرکت تضامنی تلقی می شود که بالاترین مسئولیت را برای موسسین آن دارد این 8 نوع و شرایط ثبت آن ها  را به اختصار در جدول زیر آورده ایم.

نوع شرکت

میزان حداقل سرمایه

سرمایه تأدیه شده

حداقل نفرات

سهامی عام

5000000ريال

35% از20%

5

سهامی خاص

1000000ريال

35%

5

تضامنی

1000000ريال

2

با مسئولیت محدود

1000000ريال

2

نسبی

1000000ريال

2

مختلط سهامی

1000000ريال

2

مختلط غیر سهامی

1000000ريال

2

تعاونی

5000000ريال

25%

7

نحوه تعیین نام و استعلام شرکت در ثبت شرکت کرمانشاه

یکی از مراحل مهم در ثبت شرکت تعیین اسم شرکت است که هم در انتخاب آن باید رعایت شود و هم در مرحله ثبت زیرا عدم رعایت این قواعد ماه ها شما را در گیر انتخاب نام شرکت می کند چه بسا بودند موکلینی که به چنین روزی دچار شدند.

اسم شرکت باید از حداقل 3 الی 4 سیلاب تشکیل شود، که هر سیلاب به تنهایی دارای معنی فارسی باشد و هم شبیه اسامی ثبت شده نباشند که بدین منظور می توانید از کارشناسان ثبت بین الملل استعلام اسامی انتخابی شرکت تان را بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه این مقاله را مطالعه نمایید : استعلام اسم شرکت

 

ثبت شرکت در کرمانشاه 

ثبت شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود در کرمانشاه

قانون تجارت شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود در کرمانشاه را از شرکت هایی معرفی کرده است که مسئولیت اعضاء محدود به سهام یا سهم الشرکه می کند.

شرکت با مسئولیت محدود برای ثبت کسب و کار های کوچک پیشنهاد می شود زیرا این شرکت ها با دو شرکت و هیئت مدیره ثابت به ثبت می رسند، اما در شرکت سهامی خاص هیئت مدیره دو سال اعتبار دارند و بازرسین یک سال اعتبار قانونی دارند.

ثبت موسسه غیر تجاری در کرمانشاه

اگر فعالیت شما در دسته بندی امور تجاری قرار نگیرد مانند امور آموزشی یا موضوعات فرهنگی هنری لازم است برای شخصیت حقوقی تحت عنوان موسسه غیر تجاری به ثبت برسند. موسسه غیر تجاری یا انتفاعی است یعنی به دنبال کسب سود است و یا غیر انتفاعی است یعنی در امور عام المنفعه فعالیت دارد.

ثبت شرکت پیمانکاری در کرمانشاه

تاسیس شرکت پیمانکاری برای اشخاصی که می خواهند با شرکت های دولتی یا خصوصی قرارداد های پیمانکاری دریافت کنند ثبت می شوند. این نوع شرکت ها در امور ساختمانی، عمران، تاسیسات و غیره کاربرد دارد.

ادامه مطلب
ثبت شرکت دانش بنیان در کرج

ثبت شرکت خدماتی در کرمانشاه

برای تاسیس شرکت خدماتی لازم نیست مجوز خاصی دریافت شود. شما می توانید با تعیین موضوعی جامع و کامل و تنظیم اسناد و مدارک مورد نیاز اقدام به ثبت درخواست ثبت شرکت خدماتی نمایید.

ثبت شرکت بازرگانی در کرمانشاه

فعالیت های بازرگانی اموری مانند صادرات و واردات و خرید و فروش و ترخیص کالا از گمرک می باشد. به دلیل اینکه شرکت های بازرگانی در زمینه های صادرات معاف مالیاتی هستند متقاضی برای ثبت این شرکت ها بسیار زیاد است. برخی شرکت ها مانند شرکت سهای سهامی خاص و عام به حکم قانون بازرگانی هستند.

مدارک ثبت شرکت در کرمانشاه

مدارک اولیه:

 • کپی مدارک احراز هویت اعضاء
 • میزان سرمایه شرکت و نسبت سهم هر عضو
 • تعیین سمت اعضاء
 • آدرس و کد پستی اعضاء شرکت
 • تعیین دارندگان حق امضاء

مدارک ثبتی:

 • صورت جلسه مجمع عمومی موسس که در دو نسخه باید تنظیم شود.
 • صورت جلسه هیئت مدیره که در دو نسخه باید به امضاء اعضاء برسد.
 • اساسنامه
 • تقاضا نامه
 • اظهارنامه
 • شرکت نامه

تمام اسناد فوق باید به امضاء اعضاء برسد و نسبت به نوع شرکت تنظیم شود.

هزینه مدت زمان ثبت شرکت در کرمانشاه

اگر یکی از دغدغه های ثبت شرکت در کرمانشاه قیمت های نا مشخص ثبت شرکت کرمانشاه است نگران نباشید ما در مجتمع ثبت بین الملل تیم کارشناسان با تجربه ای را قرار داده ایم تا به صورت رایگان مشاوره های مربوط به ثبت شرکت را خدمتتان ارائه نمایند.

در صورتی که نیاز به اخذ وکیل برای ثبت شرکت کرمانشاه دارید ما در این زمینه با اعلام هزینه های تمام شده از ابتدای ثبت شرکت در کنارتان خواهیم بود.

اشخاصی که برای ثبت شرکت عجله دارند لازم است در کمترین زمان مدارک خود را تکمیل نمایند، زیرا بعد از پست مدارک ظرف 14 روز آگهی ثبت شرکت صادر خواهد شد.

نکات ثبت شرکت کرمانشاه

 • برای تاسیس شرکت یک سری قوانین وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
 •  اعضاء هیئت مدیره شرکت باید حداقل دارای سن قانونی 18 سال باشند.
 •  سرمایه شرکت اگر غیر نقد است باید کارشناس دادگستری معادل نقد آن را تعیین کند.
 •  اعضاء نباید سابقه کیفری داشته باشند.
 •  مستخدمین دولت نمی توانند عضو شرکت شوند. اگر در زمان ثبت شرکت تبعه غیر ایرانی نیز وجود داشته باشد باید کد فراگیر و پاسپورت ترجمه شده ارائه نمایند.
 •  اعضاء هیئت مدیره می توانند عضو خارج از شرکاء باشند.
 • در خصوص شرکت هایی که بخشی از سرمایه شان باید تأدیه شود ارائه اصل گواهی بانک الزامی است.

مراحل ثبت شرکت در کرمانشاه

 1. ثبت درخواست ثبت شرکت در سامانه ثبت اسناد و املاک کشور
 2. دریافت ابلاغیه تعیین نام شرکت
 3. تنظیم اسناد و اوراق ثبتی شرکت
 4. پست مدارک ثبت شرکت به اداره ثبت شرکت های کرمانشاه
 5. دریافت ابلاغیه آگهی تأسیس شرکت
 6. پرداخت روزنامه رسمی مربوط به تأسیس
 7. پرداخت روزنامه کثیرالانتشار مربوط به تأسیس
ادامه مطلب
فرایند ثبت شرکت در اردبیل

چرا باید در کرمانشاه شرکت به ثبت برسد؟

دلایل مختلفی می تواند انگیزه ثبت شرکت باشد، اما دلایل منطقی شاید شما را مصمم تر کند تا اقدام به ثبت شرکت در کرمانشاه داشته باشید. یکی از مهم ترین دلایل می تواند امتیاز هایی باشد که پس از ثبت شرکت به دست می آوریم.

موقعیت ثبتی و ماهیت حقوقی که قانون برای شرکت ها در نظر گرفته است خود اعتباری بر این امر است بنابراین چه اشخاص حقیقی چه اشخاص حقوقی به درستی می دانند.

شرکتی که به ثبت رسیده از یک سری فیلتر های قانونی رد شده و معتبر است. علاوه بر این دولت برای حمایت این بنگاه ها و ایجاد فضای شغلی برای عموم یک سری حمایت ها برای آن ها در نظر گرفته از جمله اخذ وام، ورود در مناقصات و مزایدات، بخشودگی های مالیاتی در برخی موارد که به کسب و کار های صنفی اصولاً داده نمی شود.

بنابراین ثبت شرکت بدون شک می تواند موفقیتی برای توسعه کسب و کارتان باشد، به شرطی که در ثبت شرکت که مهم ترین اقدام برای تأسیس آن است از افراد با تجربه و کاردان استفاده کنید.

آدرس اداره ثبت شرکت های کرمانشاه

مدارک ثبتی شرکت باید به آدرس؛ کرمانشاه، بلوار بنت الهدی، مقابل فرمانداری پست شود.

حوزه های ثبت شرکت در استان کرمانشاه

 • جوان رود
 • کنگاور
 • پاوه
 • قصرشیرین
 • سرپل ذهاب
 • روانسر
 • صحنه
 • هرسین
 • گیلان غرب
 • اسلام آباد غرب

ثبت شرکت برای تمام اشخاص ممکن است، فقط باید اندکی به این نکته فکر کنید که چرا شما نتوانید شرکت خودتان را داشته باشید و کسب و کار خودتان را توسعه دهید، اما اکثر افراد از قوانین و قواعد مربوط به تجارت شرکت ها واهمه دارند و شاید همین امر سبب می شود تا رویای تأسیس شرکت شان را تنها در خواب ببینند.

به قول یکی از بزرگان کسب و کار برای موفقیت باید از نقطه امن خود خارج شود ، ما در مجتمع ثبت بین الملل کنارتان خواهیم بود تا این ترس را کنار بگذارید و ثبت شرکتهای تجاری در کرمانشاه را به نوع دیگری تجربه کنید تنها چیزی که لازم دارید تماس با کارشناسان مجتمع ثبتی حقوقی بین الملل است.

ثبت بین الملل مشاور و راهنمای شما برای ثبت شرکت در کرمانشاه است هم اکنون با ما تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x