جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
به این مقاله امتیاز دهید
به قول «امیلیا ارهارت» مشکل ترین کار، تصمیم گیری برای اقدام است، باقی صرفاً به سر سختی بر می گردد، همین که تصمیم گرفته اید مقاله ثبت شرکت در شهر کرد را مطالعه نمایید.
یعنی مصمم برای شروع هستید، اما بد نیست بدانید ثبت شرکت شبیه یک چشمه کوچک است، که اگر از ابتدا مسیر را اشتباه انتخاب کند قطعاً سرانجامش با مرداب است، پس قبل از اینکه اقدام به ثبت شرکت نمایید باید اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید، بنابراین بعد از مطالعه این مقاله اگر سوالی یا اشکالی داشتید حتماً با کارشناسان بین الملل تماس بگیرید.

انواع ثبت شرکت در شهرکرد

قانون مدنی در خصوص شرکت می گوید: شرکت عبارت است از اجتماع حقوق مالکین متعدد در شئی واحد به نحو اشاعه که ممکن است در نتیجه اراده افراد به وجود آید که آن را اختیاری نامند و یا ممکن است بدون اراده به وجود آید که آن را قهری  می نامند.

اما در قانون تجارت با اینکه تعریفی از شرکت ارائه نشده با تفاسیر مفاد قانون می توان دریافت شرکت از واژه شراکت گرفته شده و بر این اساس حداقل برای تأسیس یک شرکت وجود دو نفر الزامی است این قانون در ماده 20 اقسام شرکت را نام برده که هر شخصی برای ثبت شرکت باید یکی از این قالب ها را انتخاب نماید.

مانند شرکت سهامی، با مسئولیت محدود، تعاونی، نسبی، تضامنی، مختلط سهامی و غیر سهامی می باشند که هر کدام از این شرکت ها برای تأسیس قواعد خاص خود را دارند برای مطالعه بیشتر در این زمینه می توانید به لینک انواع شرکت مراجعه نمایید.

ادامه مطلب
اشخاص ممنوع از سمت بازرسی

ثبت شرکت سهامی خاص در شهرکرد

شرکت سهامی خاص مبنی بر فعالیت در زمینه های مختلف لازم است شرایط اولیه ثبت شرکت را داشته باشد. اولاً اعضاء این شرکت باید از سه هیئت مدیره و سهامدار و دو بازرس باشد. بازرسین شرکت سهامی خاص نباید با هیئت مدیره نسبت فامیلی داشته باشند. سرمایه اولیه شرکت باید حداقل یک میلیون ریال باشند که 35 درصد از سرمایه آن باید در حساب شرکت در شرف تاسیس بلوکه شود. برای کسب اطلاعات تکمیلی پیشنهاد می شود به مقاله ثبت شرکت سهامی خاص مراجعه شود.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهرکرد

تاسیس شرکت با مسئولیت محدود برای اشخاصی که شروع اولیه ای برای تاسیس شرکت دارند و شرکت ها و بنگاه های تجاری کوچک بسیار گزینه مناسبی می باشد.در کل شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود داشتن دو یا چند شریک، تعیین حداقل سرمایه تعیین شده، تکمیل مدارک و اسناد مربوط به اداره ثبت شرکت ها می باشد.

ثبت موسسه غیر تجاری در شهرکرد

در مواردی نیز موضوعاتی وجود دارند که امکان ثبت تحت عنوان شرکت را ندارند. اگر با این موضوعات مثل آموزش، حسابداری، حقوقی و غیره می خواهیید ششراکت کاری خود را تعیین نمایید لازم است اقدام به ثبت موسسه غیر تجاری نمایید.

موسسه غیر تجاری با دو یا چند عضو و سرمایه اولیه با تقسیم سهم الشرکه بین شرکاء و درخواست ثبت و روند تکمیلی ثبت شرکت ها می توانید شرکت خود را به ثبت برسانید.

ثبت شرکت شهر کرد

انواع شرکت بر اساس نوع فعالیت شرکت در شهرکرد

 • شرکت های تولیدی
 • بازرگانی
 • فنی و پیمانکاری
 • دانش بنیان
 • خدماتی

ثبت شرکت خدماتی در شهرکرد

ثبت شرکت خدماتیی منوط به تنظیم موضوعاتی است که فعالیت شرکت را ارائه خدماتی می داند. یعنی فعالیت شرکت به جای فروش محصول فروش خدمات خاصی باشد. لازم است بدانید خدمات بایید از خدمات مجاز در کشور باشد.

در صورتی که فعالیت شرکت خدماتی از دسته بندی شرکت هایی باید که نیازمند اخذ مجوز از مراجع ذی صلاح باشد. باید مجوز مورد نظر به اداره ثبت شرکت ها ارسال شود تا بتوانید در موضوعات مورد نظر شرکت ثبت کنید.

ثبت شرکت بازرگانی در شهرکرد

وقتی موضوع شرکت بازرگانی باشد باید عنوان بازرگانی را در شرکت ذکر کنید. کلمه بازرگانی تحت عنوان سیلاب محسوب نخواهد شد. امور بازرگانی مثل واردات و صادرارت، خرید و فروش، ترخیص کالا از گمرک و سایر موارد مرتبط با فعالیت بازرگانی می باشد.

ادامه مطلب
صفر تا صد ثبت شرکت در مشهد

ثبت شرکت پیمانکاری در شهرکرد

مواردی چون امور ساختمانی، تاسیسات، نظارت و اجرا و غیره از موضوعات شرکت های پیمانکاری است. فعالیت و تخصص اعضاء تعیین کننده نوع فعالیت پیمانکاری می باشد.

مدارک ثبت شرکت در شهر کرد

 • کپی مدارک سجلی اعضاء هیئت مدیره، بازرسین و سهامداران
 • دو رونوشت از اساسنامه
 • شرکت نامه
 • اظهارنامه
 • تقاضانامه
 • صورت جلسه مجمع عممی موسس در دو رونوشت
 • صورت جلسه هیئت مدیره در دو رونوشت
 • ( تمامی مدارک مربوطه باید به امضاء همه اعضاء شرکت برسد.

هزینه و زمان ثبت شرکت در شهرکرد

هزینه ثبت شرکت در هر شرکت و قواعد ثبتی آن متفاوت است برای اینکه بتوانیم هزینه دقیق ثبت شرکت تان را در شهرکرد اعلام نماییم لازم است که از نوع شرکتی که می خواهید به ثبت برسانید و هم چنین میزان سرمایه اولیه آن و موضوع فعالیت و تعداد اعضا و قالب ثبتی مطلع گردیم، پس هم اکنون با کارشناسان ثبت بین الملل تماس بگیرید و از هزینه ثبت شرکت خود در شهر کرد مطلع گردید علاوه براین می توانید از مشاوره رایگان موسسه ثبت بین الملل استفاده کنید. از زمانی که درخواست ثبت شرکت به اداره ثبت شرکت ها می دهید طی 14 روز شرکت ثبت خواهد شد.

کاربرد روزنامه رسمی ثبت شرکت در شهرکرد چیست؟

روزنامه رسمی مربوط به بعد از ثبت شرکت است که به منظور اطلاع عموم جهت معتبر بودن شرکت و اعلام ثبت شرکت منتشر می گردد. روزنامه رسمی یکی از اسناد رسمی شرکت می باشد که بعد از ثبت شرکت و بعد از اعمال هر گونه تغییرات در شرکت باید حتماً نسبت به چاپ و پرداخت آن اقدام نمایید، در غیر این صورت سیستم اداره ثبت شرکت ها اجازه ثبت تغییرات جدید را در شرکت به شما نمی دهد. همچنین آگهی روزنامه رسمی جهت انجام اقدامات پس از ثبت شرکت و مباحث مالیاتی ضروری است.

مراحل ثبت شرکت شهرکرد

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت:

شما می توانید به سایت اداره ثبت شرکت ها که زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد مراجعه نمایید و بعد از تکمیل فرم ثبت نام سیستمی جهت ثبت شرکت شهرکرد باید در انتظار تأیید نام شرکت تان باشد.

با دریافت ابلاغیه تأیید نام شرکت تان اوراق اسناد شرکت را تنظیم و به امضاء اعضاء آن می رسانید، در گام بعدی اسناد و مدارک را به اداره ثبت شرکت های شهرکرد ارسال نمایید بعد از بررسی کارشناس ثبت مربوطه آگهی تأسیس شرکت در شهر کرد صادر می شود.

ادامه مطلب
تعریف شرکت مختلط غیر سهامی

مراحل ثبت شرکت توسط ثبت بین الملل:

ما در مجموعه ثبت بین الملل ابتدا مشاوره های لازم را توسط تیم کارشناسان ثبت بین الملل به موکلین عزیز به صورت رایگان ارائه می دهیم سپس قرار داد قانونی فی ما بین موکل و مجموعه ثبت بین الملل تنظیم می شود، سپس پرونده شما به واحد اجرایی این مجموعه ارسال می گردد، طی مدت زمان کوتاهی اوراق ثبتی شرکت حاضر و به امضاء اعضاء شرکت می رسد سپس برای ثبت و تأسیس شرکت به اداره ثبت شرکت های شهرکرد ارسال می شود و در نهایت آگهی تأسیس  شرکت صادر و روزنامه رسمی و کثیرالانتشار شرکت منتشر می شود.

انواع شرکت های تجاری در شهرکرد

 • بازرگانی در شهرکرد
 • پیمانکاری در شهرکرد
 • خدماتی در شهرکرد
 • گردشگری در شهرکرد
 • ساختمانی در شهرکرد
 • عمرانی در شهرکرد
 • تولیدی در شهرکرد
 • صنعتی در شهرکرد
 • دانش بنیان در شهرکرد
 • معماری در شهرکرد

آدرس اداره ثبت شرکت های شهرکرد

اداره ثبت شرکت ها در شهركرد، به آدرس استان چهارمحال و بختیاری، شهركرد، میدان انقلاب، واحد ثبت شرکت های شهرکرد می باشد.

ثبت شرکت در استان چهار محال و بختیاری

 • بروجن
 • فرخ شهر
 • فارسان
 • لردگان
 • اردل
 • کوهرنگ

چرایی ثبت شرکت با بین الملل

آری ثبت شرکت در شهر کرد آنقدر ها هم آسان نیست، به ویژه در مورد قالب های ثبتی پیچیده تر. وقتی می گوییم ثبت شرکت سخت است این واژه مترادف جمله (من به اندازه کافی قدرت بدست آوردن آن را ندارم) نیست، بلکه با کمک متخصصانی که سالهاست در این حوزه فعالیت می کنند، ثبت شرکت شهرکرد عین خوردن یک لیوان آب است.

ثبت بین الملل با تیم مجرب و کار کشته و با به کار گیری وکلای پایه یک، وکیل شما در ثبت شرکت شهرکرد خواهد بود تنها چیزی که لازم داریم تماس شما با مجموعه ثبت بین الملل است.

اطلاعات مربوط به ثبت شرکت در شهر کرد بسیار زیاد است که اگر کوتاهی در خصوص ثبت شرکت شهر کرد رخ دهد قطعاً تنها کسی که متضرر این امر می شود شما می باشید، پس قبل از اینکه مشکلی در روند ثبت شرکت شهرکرد رخ دهد اقدام به ثبت شرکت توسط تیمی با تجربه و خبره نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x