زمانی که دو و یا چند نفر برای انجام فعالیتهای تجاری و کسب سود و درآمدی بالا و اشتراک گذاری تجربه و نیرو و حرفه خود ، در کنار هم می توانند شرکت را تشکیل دهند . الزامی است برای رسمیت یافتن کار خود شرکت را ثبت نمایند .در زمان تصمیم گیری برای تشکیل شرکت باید اساسنامه ای منوط بر قوانین مصوبه تجارت تنظیم کرده که در آن کلیه حق و حقوق و سهام و سرمایه و حتی سمت اعضا و نوع فعالیت درج گردد . ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها انجام می شود و بعد از طی مراحل ثبت می توان شماره ثبت و تاریخ ثبت شرکت را اخذ نمایید.

با راه اندازی کارگروه مجموعه بزگ ثبت شرکت و برند بین الملل در صورت نیاز به فرایند و خدمات ثبت شرکت در ساری می توانید کلیه مراحل اعم از امور اداری و حقوقی و ثبتی در اداره ثبت شرکت های ساری را به ثبت شرکت و برند بین الملل واگذار نمایید.

در صورت نیاز به ثبت شرکت در ساری با کارگروه متخصص ثبت شرکت در ساری تماس حاصل نمایید و از تجربیات و دانش همکاران ما با مشاوره های رایگان بهرمند گردید.

مقدمه ای بر ثبت شرکت در قانون تجارت ثبت شرکت به منظور اجماع یا جمع آمدن حقوق چند مالک در یک محل است که به آن محل شرکت می گویند . حقوق مالکین طی قرارداد و اسنادی به ثبت می رسد که به این فرآیند ثبت شرکت می گویند. ثبت شرکت در ساری نیز به همین صورت می باشد. جهت ثبت شرکت در ساری  انتخاب یک نام مناسب که قبلا" به ثبت نرسیده باشد در کنار انتخاب شریک معتمد بسیار اهمیت دارد.اداره ثبت شرکتها مرجع ثبت شرکت در ساری می باشد اما جهت انجام این امر مراجعه به این اداره لازم نیست .

شرایط ثبت شرکت در ساری

 ثبت شرکت در  ساری  دارای شرایطی است من جمله  اینکه موسسین دست کم باید بالای 18 سال سن داشته باشند. محل کار شرکت مشخص شده باشد. سرمایه اولیه حداقل یک میلیون ریال برای شرکت در نظر گرفته شده باشد.

اعضا شرکت و سمت آنها و صاحبان حق امضا و نیز موضوع فعالیت شرکت باید مشخص باشد. برای برخی فعالیتها باید مجوز اخذ شود.

مراحل ثبت شرکت در ساری 

مراحل ثبت شرکت درساری  به این صورت است که به پایگاه اینترنتی اداره ثبت شرکت‌ها مراجعه کنید. در این سامانه به قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکتها مراجعه کنید. فرمی پیش روی شما ظاهر می‌شود که باید مرحله به مرحله آن را تکمیل کنید.

اطلاعات مربوط به متقاضی نخستین موضوعی است که در این فرم‌ها باید بنویسید. مشخصات اولیه خودتان را در فرم تکمیل کنید. گزینه «گام‌بعدی» شما را به مرحله بعد می‌رساند .تمام مراحل را طی کنید و سپس ضمن تایید مدارک مورد نیاز دکمه پذیرش نهایی رابزنید .بعد از آن باید ابلاغیه تاییدیه اطلاعاتی که وارد نموده اید  را در سایت رویت کنید و پس از این مرحله به اداره ثبت شرکت های ساری مدارک مربوطه را ارجاع دهید و منتظر تاییدیه دوم بمانید و در نهایت با مراجعه به این اداره با امضا دفاتر مدارک ثبتی شرکت خود را تحویل گرفته برای چاپ آگهی روزنامه رسمی قوه قضاییه اقدام کنید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ساری

مدارک شناسایی موسسین به همراه گواهی عدم سو پیشینه کیفری ، مجوز فعالیت در صورت لزوم ، مدارک ثبتی شرکت پرینت گرفته شده از سامانه به همراه امضا اعضا  از مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ساری می باشد.

توضیحاتی کوتاه در خصوص وضعیت ساری (ثبت شرکت درساری)

ساری از جمله شهرهای بسیار قدیمی ایران است. بنای ساری مرکزاستان مازندران را بر اساس نوشته حمد الله مستوفی و دیگر مورخان به تهمورث دیوبند از پادشاهان اساطیری ایران، عده‌ای به فریدون شاه پیشدادی و برخی هم به توس پسر نوروز نسبت می‌دهند. ساری در قرن اول هجری به دست فرخان ابن دابویه بربری محله‌ای تجدید بناشده‌است.

جمعیت شهر ساری (ثبت شرکت درساری)

نمودار تغییر جمعیت ساری در سال‌های گذشته

جمعیت شهر ساری بر اساس نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۰، ۲۹۶٬۴۱۷ نفر بوده است که از سال ۸۵ تا به حال ۲٫۵۵ درصد رشد داشته است.

صنایع ساری (ثبت شرکت درساری)

از اواخر دهه۲۰ تا ۵۰ شمسی کارخانجات صنعتی شرکت ام ام با تولید روغن نباتی و چند محصول جانبی دیگر یکی از تولید کنندگان بزرگ روغن نباتی در ایران به شمار می‌رفت.

شکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بزرگترین تولید کننده کاغذ در خاورمیانه با ظرفیت مجموعاً ۱۷۵۰۰۰ تن شامل ۹۰۰۰۰ تن کاغذ روزنامه و چاپ و تحریر و ۸۵۰۰۰ تن کاغذ فلوتینگ. (ثبت شرکت درساری)

در صورت نیاز به ثبت شرکت در استان مازندران و شهرستانهای استان مازندران از جمله ساری با کارشناسان مجرب موسسه بین الملل در ارتباط باشید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ساری 

شرکت با مسئولیت محدود در ساری با تعداد اعضا 2 و یا چند نفر برای اهدافی مشخص و مشترک و سرمایه اولیه 1 میلیون ریال تشکیل می شو د در این شرکت سرمایه به سهام تقسیم نمی شود و شرکا و اعضا فقط تا میزان سرمایه خود مسئول قروض و تعهدات شرکت هستند . 

ثبت شرکت سهامی خاص در ساری 

شرکت سهامی خاص در ساری به گونه ای تشکیل می شود که اعضا و شرکا ی آن باید 5 نفر باشند و در آن عضو هیئت مدیره و بازرس و علی البدل وجود دارد . در هنگام تأسیس شرکت سهامی خاص باید 35 درصد از سرمایه اولیه در بانک بحساب شرکت سپرده باشد . 

انواع شرکتهای تجاری در ساری

 1. ثبت شرکت بازرگانی در ساری
 2. ثبت شرکت پیمانکاری در ساری
 3. ثبت شرکت خدماتی در ساری
 4. ثبت شرکت گردشگری در ساری
 5. ثبت شرکت ساختمانی در ساری
 6. ثبت شرکت عمرانی در ساری
 7. ثبت شرکت تولیدی در ساری
 8. ثبت شرکت صنعتی در ساری
 9. ثبت شرکت دانش بنیان در ساری
 10. ثبت شرکت معماری در ساری

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها استان مازنداران

 1. ثبت شرکت در بایل
 2. ثبت شرکت در آمل
 3. ثبت شرکت در قائم شهر
 4. ثبت شرکت در بهشهر
 5. ثبت شرکت در چالوس
 6. ثبت شرکت در نکا
 7. ثبت شرکت در بابلسر
 8. ثبت شرکت در تنکابن
 9. ثبت شرکت در نوشهر
 10. ثبت شرکت در فریدونکنار
 11. ثبت شرکت در رامسر
 12. ثبت شرکت در چوبیار
 13. ثبت شرکت در محمودآباد
 14. ثبت شرکت در نور
 15. ثبت شرکت در گلوگاه
 16. ثبت شرکت در سوادکوه
 17. ثبت شرکت در عباس آباد
 18. ثبت شرکت در کلاردشت