جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در زنجان با هزینه مقرون به صرفه

ثبت شرکت در زنجان 
آیا می دانید چرا باید ثبت شرکت در زنجان داشته باشید؟ برایتان می گویم هر گونه کسب و کاری برای رشد در بازار اقتصاد نیاز دارد که به ماهیت حقوقی تبدیل شود و ماهیت حقوقی از طریق ثبت شرکت در زنجان خلق می شود.
با تبدیل کسب و کارها و بنگاه های کوچک به شرکت و سازمان دهی شراکت های عمومی با ثبت شرکت می توانید با داشتن مدارک قانونی و رسمی احقاق حقوق قانونی خودتان را درخواست نماید بدین منظور ما در ثبت بین الملل در کنار شما هستیم تا هر آنچه که در طی سالیان متمادی آموخته ایم و تجربه نموده ایم را با شما به اشتراک بگذاریم. ابتدا این مقاله را از دست ندهید و در صورت بروز هر گونه اشکالی با ما درثبت بین الملل تماس بگیرید.

ثبت شرکت در زنجان

برای اینکه بتوانید قرار دادهای مهم با اشخاص حقوقی تنظیم کنید نیازمند ثبت شرکت در زنجان هستید. علاوه بر این اگر می خواهید از تسهیلات بانکی استفاده کنید حتماً باید مبادرت به ثبت شرکت نمایید.

در کسب و کارهایی که نیاز به جلب اعتماد مشتری دارید با ثبت شرکت خود به خود این فرصت به شما داده می شود چرا که بعد از ثبت وجود اعتبار شرکت قابل استعلام است و اطلاعات آن در دسترس عموم است.

با ثبت شرکت از اشتراک تجربه، توان، تخصص و سرمایه شرکا یا کارمندان خود بهره مند می شوید و می توانید از خدمات بیمه استفاده کنید. با ثبت شرکت تبلیغات و بازاریابی بیشتر، شرکت در نمایشگاه، قرارداد با سازمان های دولتی، اخذ گرید، شرکت در مناقصه و غیره برای شما میسر می شود.

روش های ثبت شرکت در زنجان

ثبت شرکت زنجان به دو روش از طریق ثبت شرکت توسط خود شخص یا اصیل و ثبت شرکت توسط وکیل موسسه ثبتی ممکن است. ما روش دوم را پیشنهاد می دهیم زیرا اگرچه شاید هزینه بیشتری داشته باشد، ولی سبب می شود که اولین قدم های قانونی کردن کسب و کار خود را محکم بردارید و در آینده با چالش و مشکل روبرو نشوید.

کارشناسان امور ثبتی درامر تکمیل و تجمیع مدارک، استعلام و انتخاب نام شرکت، تدوین اصولی موضوع شرکت و سایر موارد با حضورشان به شما آگاهی داده و جلوی مشکلات احتمالی قبل و بعد از ثبت شرکت را می گیرد.

روش دقیق ثبت شرکت را در این مقاله مطالعه نمایید:  نحوه ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت در زنجان

 1.  ورود به سایت اداره ثبت شرکت های زنجان
 2. تکمیل اطلاعات شخصی و اطلاعات مربوط به شرکت در این سامانه و ارجاع درخواست مربوطه به کارتابل کارشناسان ثبت شرکت در زنجان
 3.  دریافت تأییدیه اسم شرکت و در صورت نیاز ارائه گواهی سپرده بخش یا کل سرمایه در بانک
 4.  تنظیم اوراق ثبتی مربوطه و اخذ امضاء از اعضاء
 5.  پست مدارک به اداره ثبت شرکت های زنجان
 6.  دریافت ابلاغیه آگهی تأسیس شرکت
 7.  پرداخت روزنامه رسمی و کثیرالانتشار شرکت

اصول و مقررات ثبت شرکت در زنجان

برای ثبت شرکت در این استان هم تابع قوانین کلی کشور است و برای ثبتی شرکت در این استان باید قواعد مربوطه قانون تجارت، متمم های صادره از سوی مجلس شورای اسلامی و لایحه اصلاحی قانون تجارت و آئین نامه های اجرایی مربوط به ثبت شرکت باید لحاظ گردد.

اشخاصی که به این قوانین اشراف ندارند اگر مبادرت به انجام امورثبتی شرکتها در زنجان نمایند قطعاً برای صاحبان شرکت در آینده تبعات قانونی جبران ناپذیری رخ خواهد داد.

اقداماتی که پس از ثبت شرکت در زنجان باید صورت گیرد؟

 • اخذ کد اقتصادی ظرف دو ماه پس از ثبت شرکت
 • تشکیل پرونده مالیاتی قبل از اقدام برای اخذ کد اقتصادی
 • پلمپ دفاتر بلافاصله پس از ثبت شرکت و اخذ سالانه آن ها جهت ارائه به همراه اظهارنامه

ثبت شرکت در زنجان 

مدارک ثبت شرکت در زنجان

 • کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضاء وارد شده در شرکت
 • دو رو نوشت از اساسنامه  و سایر مدارک شرکت
 • مجوز درصورت لزوم
 • وکالت نامه صورت لزوم
 • ابلاغ تایید اسم
 • رسید ثبت نام الکترونیک

چه شرکت هایی در زنجان قابلیت ثبت را دارند؟

به طور کلی تمام شرکت هایی که در قانون تجارت از آنها یاد شده در زنجان هم قابل ثبت هستند این شرکت ها شامل: شرکت سهامی، شرکت تعاونی، شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی، شرکت با مسئولیت محدود، شرکت نسبی و تضامنی می باشد. اما برخی از این شرکت ها سابقه چشم گیری در تاسیس شرکت دارند.

ثبت شرکت سهامی خاص در رنجان

شرکت های سهامی به دو دسته عام و خاص تقسیم می شوند. شرکت های  سهامی عام با 3 عضو هیئت مدیره و 2 عضو بازرس با میزان سرمایه که 20 درصد از سرمایه تعهدی آن توسط اعضاء تأمین می شود و باقی توسط پذیره نویسی سهام انجام می شود. 35% از 20 در صد سرمایه باید قبل از ثبت شرکت تأمین گردد و این شرکت ها بعد از ثبت سهامشان در بورس قابل نقل و انتقال می باشند.

اما در شرکت های سهامی خاص سرمایه توسط اعضاء تعهد می شود و 35 درصد از کل سرمایه باید در حسابی به نام شرکت در شرف تأسیس بلوکه شود. تعداد اعضاء این نوع شرکت ها با شرکت های سهامی عام یکی می باشد. اعضاء هیئت مدیره هر دوم سال و اعضاء بازرس هر ساله باید تمدید شوند یا تغییر کنند.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در زنجان

سرمایه در شرکت های مسئولیت محدود تعهدی بوده و لازم نیست در ابتدا تأدیه شود، تعداد اعضاء در این شرکت دو نفر می باشد و برای تمام موضوعات قابلیت ثبت را دارد، این شرکت با سرمایه صد هزارتومان هم قابل ثبت است و ساده ترین و پرتقاضاترین نوع ثبت شرکت در زنجان است.

اعضاء شرکاء در این شرکت می توانند تصمیم بگیرند این شرکت تک مدیریتی ثبت شود یا چند مدیریتی، با مسئولیت محدود شرکت تجاری مناسبی برای اشخاصی است که می خواهند تازه فعالیت تجاری خود را آغاز کند.

برای اطلاع از مدارک و نحوه ثبت شرکت با مسئولیت محدود به مقاله لینک شده مراجعه کنید

ثبت موسسه عیر تجاری در زنجان

تاسیس موسسه در برخی از موضوعات الزامی است. برخی موضوعات مانند: آموزش، حقوقی، مجموعه های مردم نهاد، خیریه ها و غیره. در صورتی که اعضاء موسس از فعالیت شرکت سود ببرند این نوع از شخصیت حقوقی تحت عنوان موسسه غیر تجاری انتفاعی خواهد بود و در غیر از این صورت موسسه غیر تجاری غیر انتفاعی خواهد بود.

هزینه و زمان ثبت شرکت در زنجان

تعرفه های ثبت شرکت به موارد گوناگونی مربوط می باشد مانند میزان سرمایه در شرکت، نوع شرکت، تعداد افراد شرکت و متن آگهی که پس از مشخص شدن آنها می توان میزان هزینه ثبتی را اعلام نمود. برای اطلاع دقیق از هزینه ثبت شرکت در زنجان با کارشناسان ما در مجتمع ثبتی بین الملل تماس بگیرید.

زمان تاسیس منوط به پرونده ثبت شرکت است هر چقدر درخواست شما برای ثبت شرکت دارای ایراد باشد این درخواست قاعدتاً دیرتر به ثبت خواهد رسید. اما در صورت تکمیل مداری و روند صحیح درخواست ثبت شرکت طی 14 روز شما می توانید یک شرکت تجاری ثبت کنید.

ثبت شرکت اتباع خارجی در زنجان

برای ثبت شرکت اتباع خارجی باید کد فراگیر داشته باشند و علاوه بر آن گذرنامه ایشان در یکی از مراکز ترجمی رسمی ترجمه شده باشد و این گذرنامه ترجمه شده به مهر قوه قضاییه ممهور شده باشد. در این صوررت اتباع خارجی هم همانند اتباع ایرانی می توانند مبادرت به ثبت شرکت نمایند.

بد نیست بدانید اتباع خارجی بیشتر از  49در صد نمی توانند در شرکت سهام داشته باشند و قواعد و مقررات مربوطه در قانون تجارت شامل آنها نیز می باشد.

انواع شرکت های تجاری از لحاظ نوع فعالیت در زنجان

 • بازرگانی
 • پیمانکاری
 • خدماتی
 • گردشگری
 • ساختمانی
 • عمرانی
 • تولیدی
 • صنعتی
 • دانش بنیان
 • معماری

ثبت شرکت پیمانکاری، بازرگانی، خدماتی در زنجان

امور مربوط به ثبت شرکت در راستای ثبت شرکت های بازرگانی، خدماتی و پیمانکاری منوط به تنظیم موضوع اختصاصی در زمینه های مورد نظر است. از آنجایی که در شرکت هایی با موضوع بازرگانی و خدماتی و پیمانکاری بیشترین آمار ثبت وجود دارد برای ثبت این شرکت لازم است با توجه به فعالیت موضوع تنظیم نمایید.

موضوع بازرگانی شامل: صادرات و واردات، خرید و فروش و ترخیص کالا از گمرک است. در موضوع خدماتی موضوعات عمومی بر اساس نوع خدماتی که شرکت را ارائه می دهد ارائه می دهد.

آدرس اداره ثبت شرکت های زنجان

آدرس اداره ثبت شرکت های زنجان، به نشانی زنجان، خیابان استانداری، جنب اداره استاندارد، طبقه دوم می باشد.

ثبت شرکت در استان زنجان

 • ابهر
 • خرمدره
 • قیدر
 • قروه
 • ماه نشان
 • زرین آباد

چرا ثبت بین الملل برای ثبت شرکت در زنجان مناسب است؟

همان طور که مطالعه نمودید محرز شد که ثبت یک شرکت تابع چه اصول و مقرراتی است و از چه موارد قانونی تبعیت می کند برای تاسیس شرکت حتماً لازم نیست با سرمایه بالا شروع کنید ما برای شما با حداقل مبلغ در تیم ثبت بین الملل شرکت ثبت می کنیم.

فقط کافی است برای این منظور با کارشناسان ما در مجموعه ثبتی حقوقی بین الملل تماس بگیرید، آنچه که برای ثبت یک شرکت الزامی می باشد علاوه بر رعایت اصول و مقررات رعایت نکات قانونی در مرحله ثبت انواع شرکتها در زنجان است که اگر نادیده گرفته شوند برای متقاضی تبعات جبران ناپذیری را به دنبال دارد.

ما در کنار شما هستم تا از بروز هر گونه مشکل بعد از ثبت شرکت در زنجام جلوگیری به عمل آوریم. هم اکنون با مجتمع ثبت بین الملل تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها