جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
5/5 - (1 امتیاز)
زاهدان به دلیل مرز مشترک با همسایگان شرقی از استراتژی جغرافیایی و نظامی و تجاری خاصی برخوردار است که همین امر سبب شده تا تقاضای ثبت شرکت در زاهدان زیاد باشد.
ما در مجموعه ثبت بین الملل در کنار شما هستیم تا هر آنچه که برای ثبت شرکت در زاهدان لازم است را در این مقاله برایتان بازگو کنیم و از طرفی در صورتی که نیاز به مشاور و یا کارشناس ثبتی داشتید با کارشناسان ثبت بین الملل تماس بگیرید.
مهم ترین بخش تشکیل و راه اندازی تجارت، ثبت شرکت است زیرا اگر چیدمان شرکت دچار ایراد باشد ، بدون شک در راه اندازی و فعالیت شرکت هم دچار مشکل می شوید ، پس این مسئله را جدی بگیرید و چند دقیقه وقتتان را اختصاص به خواندن این مقاله دهید.

ثبت شرکت در زاهدان

وقتی چند نفر طی توافق شراکت کاری را شروع می کنند در واقع اقدام به تأسیس شرکت مدنی کرده اند حال همین افراد برای اینکه شرکتی سازمان یافته را تشکیل دهند نیاز به طی نمودن مراحلی دارند که بعد از طی کردن آن شرکت تجاری را تأسیس می کنند.

برای تأسیس شرکت های تجاری لازم است که یکی از قالب های ثبتی موضوع ماده 20 قانون تجارت را انتخاب نمایید که این شرکت ها شامل؛ شرکت های با مسئولیت محدود ، شرکت های تضامنی، شرکت های سهامی، شرکت های تعاونی تولید و مصرف، شرکت نسبی، شرکت های مختلط (سهامی و غیر سهامی ) هستند، که برخی از این شرکت ها بیشترین آمار ثبت را از لحاظ سازگاری اقتصادی دارند که در ادامه توضیح بیشتری نسبت به آن ها خواهیم داد.

شرکت سهامی خاص در زاهدان

شرکتی است که باید 5 عضو داشته باشد سه عضو در هیئت مدیره و سهامداران و دو عضو بازرس ، سرمایه شرکت به هر مبلغی که باشد 35% آن قبل از ثبت در حسابی به نام شرکت سپرده می شود، برای ثبت شرکت سهامی خاص اکثر موضوعات قابل انتخاب اند اما توجه نمایید اگر موضوع شرکت جز مواردی است که نیاز به اخذ جواز دارد باید جواز دریافت کنید.

ادامه مطلب
اسامی شرکت های ساختمانی

به منظور تسهیل در دریافت اطلاعات در زمینه ثبت شرکت سهامی خاص می توانید به مقاله مرتبط به ثبت شرکت سهامی خاص مراجعه کنید.

شرکت با مسئولیت محدود در زاهدان

این شرکت اعتباری می باشد یعنی مبلغ سرمایه آن لازم نیست که در ابتدای ثبت موجود باشد اما باید توجه نمایید این بدین منزله نیست که مسئولیتی برای اعضاء وجود ندارد، هر عضو نسبت به مبلغ سهم الشرکه ای که دارد متعهد است ، شما برای ثبت این نوع شرکت حداقل باید دو شریک باشید، این شرکت تنها شرکتی است که امکان ثبت تک مدیریتی آن هم وجود دارد.

نکته: توجه نمایید اعضاء شرکت باید فاقد سوء سابقه کیفری باشند، علاوه براین کارمندان رسمی دولت نمی توانند در هیچ نوع از شرکت ها دارای سمت باشند. ثبت شرکت با مسئولیت محدود راهی مناسب برای تجارت قانونی افراد است.

ثبت موسسه غیر تجاری در زاهدان

برای تاسیس شرکت زاهدان لازم است مجمع موسسین که متشکل از حداقل دو شریک است برای فعالیت در موضوع خاص تصمیم به تشکیل موسسه غیر تجاری می کند. موضوع فعالیت اگر وجه غیر تجاری داشته باشد لازم است در خصوص شخصیت حقوقی اقدام به ثبت موسسه غیر تجاری نمایید.

ثبت شرکت در زاهدان

ثبت شرکت خدماتی، پیمانکاری، بازرگانی در زاهدان

خدمات شامل دسته بندی های عمومی و اختصاصی می باشد که به نسبت تنوع خدمات لازم است موضوع فعالیت شرکت تنظیم شود. فعالیت پیمانکاری عموماً در خصوص ثبت شرکت ساختمانی، تاسیسات، صنعتی و غیره فعالیت دارد.

بنابر اصول خاص شاخه پیمانکاری لازم است موضوع فعالیت پیمانکاری تنظیم شود. شرکت های بازرگانی در موضوع فعالیت آنها باید عنوان خرید و فروش کالاهای مجاز و واردات و صادارت کالا های مجاز لازم است وجود داشته باشد.

مدارک ثبت شرکت در زاهدان

مدارک ثبت شرکت سهامی:

 •  دو رونوشت از اظهارنامه ثبت شرکت سهامی
 • اساسنامه ثبت شرکت سهامی
 • برگه از صورت جلسه مجمع عمومی موسس
 • کپی از صورت جلسه هیئت مدیره
 •  اصل گواهی بانک واریز سرمایه
 •  تکمیل فرم سهامداران و نسبت سهام اعضاء

مدارک ثبت شرکت غیر سهامی:

 •  تقاضانامه ثبت شرکت
 • صورت جلسه هیئت مدیره
 •  دو رو نوشت از صورت جلسه مجمع عمومی موسس
 • اساسنامه
 • شرکت نامه
ادامه مطلب
لیست اسامی شرکتهای ثبت شده در اداره ثبت شرکتها

در صورتی که موضوع مربوطه شرکت نیاز به اخذ جواز داشت ارائه جواز الزامی است.

هزینه و زمان ثبت شرکت در زاهدان چقدر است؟

هزینه ثبت شرکت در زاهدان عبارت است از هزینه ثبت، حق الدرج، روزنامه رسمی و کثیرالانتشار، هزینه پست و غیره که بسته به نوع و میزان سرمایه شرکت  و تعداد اعضا و موضوع فعالیت، باید محاسبه شود، بنابراین چنانچه قصد ثبت شرکت در زاهدان را دارید اما نمی دانید میزان هزینه هایتان چقدر خواهد بود هم اکنون با کارشناسان ثبت بین الملل تماس بگیرید و از هزینه ثبت شرکت در زاهدان اطلاع پیدا کنید.

قطعاً هر متقاضی ثبت شرکت میی خواهد در سریع ترین زمان شرکت تجاری خود را به ثبت برساند. از زمانی که مدارک خود را تنظیم می کنید و به ادارره ثبت شرکت ها پست مس کنید حداقل ظرف 14 روز آگهی ثبت شرکت صادر می شود.

نحوه سریع ثبت شرکت در زاهدان

 1.  ورود به سامانه ثبت اسناد و املاک کشور
 2.  ورود به سامانه ثبت شرکت های زاهدان
 3.  تکمیل اطلاعات شرکت و متقاضی
 4.  درج 5 نام انتخابی به ترتیب اولویت
 5.  سرمایه شرکت
 6. موضوع فعالیت شرکت به صورت کامل و جامع
 7.  تعیین تاریخ و ساعات تشکیل جلسات هیئت مدیره و موسسین
 8.  درج اطلاعات کامل اعضاء شرکت و آدرس و کد پستی شرکت وسهام آن ها و حق امضا داران
 9.  تعیین مدیر شعبه و آدرس و کد پستی شعبه ( اختیاری)
 10.  تعیین روزنامه کثیرالانتشار مربوطه شرکت
 11.  تنظیم اسناد و اوراق ثبتی شرکت
 12.  امضاء اسناد و اوراق ثبتی شرکت
 13. دریافت ابلاغیه تأیید اسم شرکت
 14. پست مدارک به اداره ثبت شرکت های زاهدان
 15.  صدور آگهی تأسیس شرکت و دریافت آن
 16.  انتشار روزنامه رسمی و کثیرالانتشار مربوط به ثبت شرکت

نحوه محاسبه مالیات در شرکت ها زاهدان

یکی از تابو های اشخاص برای ثبت شرکت زاهدان مالیات می باشد ، اما بد نیست بدانید سیر محاسباتی مالیات بسیار منطقی می باشد و ترس و واهمه ای در این خصوص وجود ندارد.

تنها اشخاصی که می خواهند فرار مالیاتی داشته باشند قطعاً در این زمینه دچار مشکل می شوند ، اما به طور کلی مالیات از سود خالص شرکت محاسبه می شود و ابتدا هزینه ها از در آمد کل شرکت کسر می شود و آنچه می ماند بخش ناچیزی از آن برای مالیات سال مالی شرکت تعیین می شود. در ضمن در صورت عدم ثبت شرکت هم مالیات بر مشاغل حقیقی و خانگی هم اعمال می گردد.

ادامه مطلب
ثبت شرکت سهامی خاص در استان البرز

دفاتر پلمپ یکی از راه های محاسبه مالیات شرکت ها است.  این دفاترکه شامل دو دفتر است که یکی دفتر کل و دیگری دفتر روزنامه می باشد، ثبت پلمپ دفاتر اینترنتی بوده و از طریق پست به آدرس شرکت ارسال می شود ، زمان درخواست پلمپ دفاتر به شکل تاریخ بر روی آن درج می شود.

این دفاتر برای صورت های مالی شرکت تعریف شده اند که در آمد ها، هزینه ها ، سود خالص و ناخالص شرکت به طور دقیق در آن آورده وارد می شوند بعد از اتمام سال مالی باید دفاتر جدید اخذ شود، در تیر ماه هر سال اظهارنامه مالیاتی به همراه دفاتر شرکت باید به اداره مالیات ارسال شود تا بعد از بررسی های مربوطه مامور مالیات برای تطبیق گزارش ارسال شده با هزینه ها و درآمد شرکت این دفاتر را مستند قرار دهد و از شرکت مالیات دریافت می شود.

انواع شرکتهای تجاری قابل ثبت در زاهدان

 • شرکت بازرگانی در زاهدان
 • پیمانکاری در زاهدان
 • خدماتی در زاهدان
 • گردشگری در زاهدان
 • ساختمانی در زاهدان
 • عمرانی در زاهدان
 • تولیدی در زاهدان
 • صنعتی در زاهدان
 • دانش بنیان در زاهدان
 • معماری در زاهدان

ثبت شرکت در استان سیستان و بلوچستان

 • ایرانشهر
 • چابهار
 • زابل
 • خاش
 • سراوان
 • کنارک
 • سرباز
 • نیک شهر
 • زابل

توصیه های حقوقی و ثبتی بین الملل برای ثبت شرکت در زاهدان

اگر می خواهید فضای کسب و کارتان را توسعه دهید و مهم ترین راه آن را ثبت شرکت در زاهدان می دانید، انتخاب درستی کرده اید ، فقط باید توجه نمایید که حساسیت های قانونی در این زمینه را نادیده نگیرید تا کام موفقیتتان طعم شکست نگیرد.

هم اکنون به کارشناسان ثبت بین الملل وصل شوید و از مشاوره رایگان این مجموعه جهت ارتقاع شیوه ثبت شرکت در زاهدان استفاده نمایید ، یک شرکت زمانی می تواند در شطرنج اقتصاد برنده باشد که مهره هایش را درست چیده باشد.

مهره اصلی این بازی اولین قدم شما برای ثبت شرکت زاهدان است ، پس لطفاً آگاهانه انتخاب کنید زیرا داشتن یک بنگاه اقتصادی صنفی کوچک خیلی بهتر از یک شرکت ورشکسته است. ما در ثبت بین الملل منتظر شما هستیم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x