جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
5/5 - (1 امتیاز)
موسسه ثبتی بین الملل  وکیل در انجام امور ثبت شرکت در خرم آباد برای شما می باشد. هر آنچه که نیاز دارید در یک مجموعه باشد را ما در تیم حقوقی ثبتی بین الملل فراهم نموده ایم بعد از اینکه یک بار تجربه امور ثبتی با مجتمع بین الملل را داشته باشید خود به این نکته پی می برید. در ادامه موارد مرتبط با ثبت شرکت را ارائه می کنیم.

ثبت شرکت در خرم آباد

هیچ کس از اول موفق به دنیا نیامده و هر کسی از یک جایی شروع کرده بیشتر افراد موفق هم از صفر شروع کردند، از کجا آغاز کردن مهم نیست چطور آغاز کردن مهم است.به همین منوال انجام امور ثبتی شرکت در خرم آباد به تنهایی پله موفقیت نمی تواند باشد اما چگونگی چیدمان یک شرکت قبل از تأسیس آن مهم ترین بخش حرکت به سوی موفقیت است. مجموعه ثبت بین الملل در تنظیم درست این چیدمان یاور شما است.برای ثبت شرکت در خرم آباد باید ابتدا اطلاعات تان را تکمیل نمایید که پس از مطالعه این مقاله به این امر دست می یابید، پس اگر آب دستتان است زمین بگذارید و این مطلب را مطالعه نمایید.

شرایط ثبت شرکت در خرم آباد

برای اینکه شخصیت حقوقی در چهارچوب قوانین مربوط به شرکت های تجاری ثبت شود لازم است شرایط تصویب شده در قانون نسبت به آن رعایت شود. تاسیس شرکت تجاری منوط به داشتن دو یا چند شریک و ارائه سرمایه و موضوع معین و مجازی می باشد.

اعضاء شرکت اگر بخواهند در هیئت مدیره باشند باید شرایطی اعم از اهلیت قانونی، نداشتن شرایط و ممانعت قانونی را رعایت کند. در ادامه چند نمونه شرکت قابل ثبت در ابران را به شما ارائه می دهیم.

ادامه مطلب
اقدامات ضروری پس از ثبت شرکت

شرکت های سهامی خاص در خرم آباد

شرکت هایی هستند که سرمایه آن ها به سهام تقسیم می شود و دارای چند عضو سهامدار و چند عضو هیئت مدیره و چند عضو بازرس می باشند. همه اعضاء هیئت مدیره حتماً سهامدار شرکت هستند. اما لزوماً همه سهامداران در شرکت های سهامی عضو هیئت مدیره نیستند.

مبلغ سرمایه این شرکت ها به توافق اعضاء آن بستگی دارد. مبلغ سرمایه به هر میزان که باشد 35% از آن باید در حساب شرکت تا بعد از پایان مراحل ثبت شرکت سپرده شود.

تعریف شرکت های با مسئولیت محدود در خرم آباد

این شرکت ها دارای دو یا چند عضو هیئت مدیره هستند، سرمایه این نوع شرکت ها به سهم الشرکه تقسیم می گردد، مبلغ سهم الشرکه هر عضو تعهد وی در خصوص سود و زیان شرکت می باشد.

تعریف شرکت های تضامنی در خرم آباد

شرکت های تضامنی نوع دیگری از شرکت ها هستند که تمام اعضاء آن در برابر تعهدات شرکت ضامن هستند، برای تأسیس این شرکت باید دو عضو حداقل وارد شوند.

تعریف شرکت های نسبی در خرم آباد

نسبت سرمایه این شرکت به تعهد اعضاء سبب شده که این شرکت ها نسبی محسوب شوند. برای تأسیس این شرکت دو یا چند نفر باید وارد شوند که سهام هر یک از آنها تعهد وی را نسبت به شرکت مشخص می کند.

تعریف شرکت های تعاونی در خرم آباد

این شرکت ها زیر نظر اداره تعاون می باشند که بخشی از سرمایه توسط اعضاء تأمین می شود مبلغ سرمایه نباید از 5000000 ريال کمتر باشد و 25% از آن قبل از اقدام ثبتی شرکت در حسابی به نام شرکت تا پایان ثبت بلوکه می گردد. برای تأسیس تعاونی حداقل 7 نفر باید وجود داشته باشد.

شرکت های مختلط سهامی و غیر سهامی در خرم آباد

همان طور که از اسم این شرکت ها پیداست این شرکت ها از ترکیب شرکت تضامنی و سهامی در شرکت های مختلط سهامی و شرکاء ضامن و غیر سهامی در شرکت های مختلط غیر سهامی به وجود می آیند.

نوع دیگری از شرکت هم وجود دارد که پرداختن به آن در این مجال نمی گنجد اما خودتان در مورد آن در اینجا بخوانید: شرکت دانش بنیان

ثبت شرکت در خرم آباد

هزینه و زمان ثبت شرکت در خرم آباد

هزینه های ثبتی برای شرکت شامل موارد متعددی می باشد که با توجه به تنوع و میزان سرمایه شرکت و هم چنیین تعداد اعضاء در شرکت متفاوت می باشد.

ادامه مطلب
ثبت شرکت قفسه بندی انبار و قفسه های فروشگاهی

تعرفه و هزینه هایی مانند حق ثبت، روزنامه رسمی، روزنامه کثیرالانتشار، هزینه پست، هزینه حق الدرج، بخشی از هزینه های  ثبتی شرکت می باشد برای اینکه دقیق قبل از انجام عملیات ثبتی خود بدانید هزینه تمام شده شما برای ثبت شرکت خرم آباد چقدر است با ما تماس بگیرید.

مدت زمان ثبت شرکت در خرم آباد 14 روز کاری می باشد که البته در صورت تاخیر ارائه مدارک این مدت کمی بیشتر نیز خواهد شد.

فواید و مزایای انجام امورثبتی شرکت در خرم آباد

اولین فایده ثبت شرکت تشکیل یک شخصیت حقوقی سازمان یافته در چهار چوب قوانین سازمانی می باشد. فایده دیگر ثبت شرکت می توان به حمایت های دولتی اشاره نمود، استفاده از تهسیلات بانکی یکی دیگر از فواید ثبت شرکت در خرم آباد است، شرکت در مناقصات و مزایدات یکی از  مزایای دیگری است که به شرکت ها داده می شود.

عقد قرارداد با شرکت های مهم و دولتی و امکان شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی، امکان کمک گرفتن از توانایی دیگران از طریق استخدام آن ها، امکان داشتن بیمه کارفرمایی، امکان اخذ نمایندگی و ثبت شعبه از مزایا و فواید دیگر ثبت شرکت در خرم آباد می باشد.

مراحل ثبت شرکت در خرم آباد

 1. ورود به سامانه ثبت شرکت ها و تکمیل مراحل ثبت سامانه ای شرکت
 2. دریافت ابلاغیه تأیید نام شرکت
 3. تکمیل اوراق و اسناد شرکت و اخذ امضاء از همه اعضاء شرکت
 4. پست مدارک به اداره ثبت شرکت های شهرستان خرم آباد
 5. دریافت آگهی تأسیس شرکت
 6. پرداخت و نشر روزنامه رسمی ثبت شرکت
 7. پرداخت و نشر روزنامه کثیرالانتشار ثبت شرکت

قوانین و شرایط ثبت شرکت در خرم آباد

شرایط اعضاء:

اعضاء شرکت باید فاقد سوء پیشینه کیفری باشند.

اعضاء هیئت مدیره نباید در استخدام رسمی دولت باشند.

شرایط سرمایه: سرمایه شرکت می تواند نقد یا غیر نقد باشد در صورتی که سرمایه شرکت غیر نقد بود باید کارشناس رسمی دادگستری این املاک و مستقلات یا اموال را مقوم به مبلغ نقدی نماید.

تعیین سمت: شرکت ها دارای چندین سمت هستند که مهم ترین آن ها در ثبت شرکت خرم آباد مدیر عامل ، رئیس هیئت مدیره ، نائب رئیس هیئت مدیره، عضو هیئت مدیره و در برخی شرکت ها بازرسین می باشند.

ادامه مطلب
دلایل ثبت شرکت در خراسان رضوی

دارندگان حق امضاء: دارنده حق امضاء در شرکت بسته به توافق اعضاء هیئت مدیره می باشد که اصولاً مدیر عامل با مهر شرکت ، مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره بامهر شرکت و غیره می باشد که هر سندی در شرکت به شرط امضائی که معتبر شناخته شده دارای اعتبار است.

ثبت شرکت خدماتی، پیمانکاری، بازرگانی در خرم آباد

تاسیس شرکت خدماتی یا شرکت پیمانکاری یا شرکت بازرگانی منوط به موضوعاتی است که برای شرکت تنظیم می کنید. قانون شرکت فعالیت شرکت ها را محدود به مواردی کرده است که در موضوع شرکت عنوان شده است.

از این رو اینکه در چه موضوعاتی قرار است فعالیت داشته باشید بسیار حائز اهمیت خواهد بود. موضوعات خدماتی در برخی موارد ممکن است نیازمند اخذ مجوز باشند.

شرکت های بازرگانی اگر در زمینه واردات و صادارت فعالیت کنند در صورت صادرات معاف مالیاتی هستند و شرکت های پیمانکاری باید به شاخه فعالیت شرکت پیمانکاری اهمیت دهند.

آدرس اداره ثبت شرکت های خرم آباد

اداره ثبت شرکت ها در خرم آباد، خ ۱۳ متری، بلوار شهید فرشاد شفیع پور، خ ۶۷ متری شهید چمران، خ شهید جهان آرا واقع می باشد.

ثبت شرکت در استان لرستان

 • پل دختر
 • کوهدشت
 • درود
 • الیگودرز
 • ازنا
 • بروجرد

نکات حقوقی ثبت شرکت در خرم آباد بین الملل

دیوید کرپ موسس شرکت تامبلر معتقد است کارآفرین کسی است که چشم اندازی برای چیزی داشته باشد و خواهان ایجاد آن باشد ، هر کسی که به دنبال ثبت شرکت در خرم آباد است قطعاً اهداف خودش را برای راه اندازی و شروع کار دارد اما بد نیست بدانید برخی از افراد به دلیل اینکه فکر می کنند فقط تأسیس یک شرکت می تواند برای پیش برد اهدافشان کافی باشد غافل از رعایت مسائل حقوقی و اسنادی می شوند ، ثبت بین الملل برای پیشگیری از مسائل قانونی در ثبت شرکت خرم آباد مشاوره رایگان را به شما عزیزان در این زمینه ارائه می نماید فقط کافی است هم اکنون با مشاوران و کارشناسان ثبت بین الملل تماس بگیرید.

از اینکه تا پایان مقاله با ثبت بین الملل همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. برای جستجوی راهکارهای سریع و کارای ثبت شرکت تجاری و موسسات در خرم آباد تنها نیاز به مشاوری مجرب دارید که آن بدون شک می تواند وکلای بین الملل باشد که با بیش از 12 سال خدمت ارزنده خود راهنمای شماست.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x