جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
موسسه ثبتی بین الملل  وکیل در انجام امور ثبت شرکت در خرم آباد برای شما می باشد. هر آنچه که نیاز دارید در یک مجموعه باشد را ما در تیم حقوقی ثبتی بین الملل فراهم نموده ایم بعد از اینکه یک بار تجربه امور ثبتی با مجتمع بین الملل را داشته باشید خود به این نکته پی می برید.

هیچ کس از اول موفق به دنیا نیامده و هر کسی از یک جایی شروع کرده بیشتر افراد موفق هم از صفر شروع کردند ، از کجا آغاز کردن مهم نیست چطور آغاز کردن مهم است . به همین منوال ثبت شرکت در خرم آباد به تنهایی پله موفقیت نمی تواند باشد اما چگونگی چیدمان یک شرکت قبل از تأسیس آن مهم ترین بخش حرکت به سوی موفقیت است. مجموعه ثبت بین الملل در تنظیم درست این چیدمان یاور شماست.

برای ثبت شرکت در خرم آباد باید ابتدا اطلاعاتتان را تکمیل نمایید که پس از مطالعه این مقاله به این امر دست می یابید، پس اگر آب دستتان است زمین بگذارید و این مطلب را مطالعه نمایید.

شرکت های قابل ثبت در خرم آباد

شرکت های سهامی خاص  و عام ؛ شرکت هایی هستند که سرمایه آن ها به سهام تقسیم می شود و دارای چند عضو سهامدار و چند عضو هیئت مدیره و چند عضو بازرس می باشند . همه اعضاء هیئت مدیره حتماً سهامدار شرکت هستند اما لزوماً همه سهامداران در شرکت های سهامی عضو هیئت مدیره نیستند.

مبلغ سرمایه این شرکت ها به توافق اعضاء آن بستگی دارد ،.مبلغ سرمایه به هر میزان که باشد 35% از آن باید در حساب شرکت تا بعد از پایان مراحل ثبت شرکت سپرده شود.

تعریف شرکت های با مسئولیت محدود: این شرکت ها دارای دو یا چند عضو هیئت مدیره هستند ، سرمایه این نوع شرکت ها به سهم الشرکه تقسیم می گردد، مبلغ سهم الشرکه هر عضو تعهد وی در خصوص سود و زیان شرکت می باشد.

ادامه مطلب
انواع ثبت شرکتها

تعریف شرکت های تضامنی: شرکت های تضامنی نوع دیگری از شرکت ها هستند که تمام اعضاء آن در برابر تعهدات شرکت ضامن هستند ، برای تأسیس این شرکت باید دو عضو حداقل وارد شوند.

تعریف شرکت های نسبی: نسبت سرمایه این شرکت به تعهد اعضاء سبب شده که این شرکت ها نسبی محسوب شوند. برای تأسیس این شرکت دو یا چند نفر باید وارد شوند که سهام هر یک از آنها تعهد وی را نسبت به شرکت مشخص می کند.

تعریف شرکت های تعاونی: این شرکت ها زیر نظر اداره تعاون می باشند که بخشی ازسرمایه توسط اعضاء تأمین می شود مبلغ سرمایه نباید از 5000000ريال کمتر باشد و 25% از آن قبل از ثبت شرکت در حسابی به نام شرکت تا پایان ثبت بلوکه می گردد. و برای تأسیس تعاونی حداقل 7 نفر باید وجود داشته باشد.

شرکت های مختلط سهامی و غیر سهامی : همان طور که از اسم این شرکت ها پیداست این شرکت ها از ترکیب شرکت تضامنی و سهامی در شرکت های مختلط سهامی و شرکاء ضامن و غیر سهامی در شرکت های مختلط غیر سهامی به وجود می آیند.

نوع دیگری از شرکت هم وجود دارد که  پرداختن به آن در این مجال نمی گنجد اما خودتان در مورد آن در اینجا بخوانید : شرکت دانش بنیان

مدارک ثبت شرکت در خرم آباد

 • مدارک شناسایی: اعضاء ایرانی در شرکت ها باید کپی شناسناومه و کارت ملی ارائه نمایند و اشخاص غیر ایرانی باید کد فراگیر و پاسپورت ترجمه شده ارائه نمایند.
 • اساسنامه: برای تمام شرکت ها تنظیم می شود و مشمول بر مواردی است که چگونگی فعالیت شرکت در آینده را پیش بینی می کند.
 • شرکت نامه: در برخی از شرکت ها باید تنظیم شود و چگونگی شخصیت حقوقی شرکت را بیان می کند.
 • تقاضا نامه: سندی است که در آن تقاضای ثبت شرکت با تمام ضوابط و شرایط مندرج در آن تنظیم می شود.
 • اظهارنامه: سندی است که در شرکت های سهامی برای تقاضای ثبت شرکت تنظیم می شود و چگونگی هیئت مدیره و نوع شخصیت حقوقی در آن بیان می شود.
 • صورت جلسه هیئت مدیره: در این صورت جلسه هیئت مدیره شرکت که شامل مدیر عامل ، نائب رئیس هیئت مدیره و رئیس هیئت مدیره می باشد تنظیم می شود.
 • صورت جلسه مجمع عمومی موسس : این صورت جلسه فقط یک بار زمان ثبت شرکت تنظیم می شود و اعلام تأسیس شرکت در آن بیان می شود.
ادامه مطلب
اسم شرکت معماری

ثبت شرکت در خرم آباد

هزینه ثبت شرکت در خرم آباد

هزینه های ثبتی برای شرکت شامل موارد متعددی می باشد که با توجه به تنوع و میزان سرمایه شرکت و هم چنیین تعداد اعضاء در شرکت متفاوت می باشد. هزینه هایی مانند حق ثبت ، روززنامه رسمی ، روزنامه کثیرالانتشار، هزینه پست ، هزینه حق الدرج ، بخشی از هزینه های  ثبتی شرکت می باشد برای اینکه دقیق قبل از انجام عملیات ثبتی خود بدانید هزینه تمام شده شما برای ثبت شرکت خرم آباد چقدر است با ما تماس بگیرید.

فواید و مزایای ثبت شرکت در خرم آباد

اولین فایده ثبت شرکت تشکیل یک شخصیت حقوقی سازمان یافته در چهار چوب قوانین سازمانی می باشد. فایده دیگر ثبت شرکت می توان به حمایت های دولتی اشاره نمود ، استفاده از تهسیلات بانکی یکی دیگر از فواید ثبت شرکت در خرم آباد است ، شرکت در مناقصات و مزایدات یکی از  مزایای دیگری است که به شرکت ها داده می شود.عقد قرارداد با شرکت های مهم و دولتی و امکان شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی ، امکان کمک گرفتن از توانایی دیگران از طریق استخدام آن ها، امکان داشتن بیمه کارفرمایی، امکان اخذ نمایندگی و ثبت شعبه از مزایا و فواید دیگر ثبت شرکت در خرم آباد می باشد.

مراحل ثبت شرکت در خرم آباد

 1. ورود به سامانه ثبت شرکت ها و تکمیل مراحل ثبت سامانه ای شرکت
 2. دریافت ابلاغیه تأیید نام شرکت
 3. تکمیل اوراق و اسناد شرکت و اخذ امضاء از همه اعضاء شرکت
 4. پست مدارک به اداره ثبت شرکت های شهرستان خرم آباد
 5. دریافت آگهی تأسیس شرکت
 6. پرداخت و نشر روزنامه رسمی ثبت شرکت
 7. پرداخت و نشر روزنامه کثیرالانتشار ثبت شرکت
ادامه مطلب
شرکت مختلط سهامی

قوانین و شرایط ثبت شرکت در خرم آباد

شرایط اعضاء :

اعضاء شرکت باید فاقد سوء پیشینه کیفری باشند.

اعضاء هیئت مدیره نباید در استخدام رسمی دولت باشند.

شرایط سرمایه: سرمایه شرکت می تواند نقد یا غیر نقد باشد در صورتی که سرمایه شرکت غیر نقد بود باید کارشناس رسمی دادگستری این املاک و مستقلات یا اموال را مقوم به مبلغ نقدی نماید.

تعیین سمت: شرکت ها دارای چندین سمت هستند که مهم ترین آن ها در ثبت شرکت خرم آباد مدیر عامل ، رئیس هیئت مدیره ، نائب رئیس هیئت مدیره ، عضو هیئت مدیره و در برخی شرکت ها بازرسین می باشند.

دارندگان حق امضاء: دارنده حق امضاء در شرکت بسته به توافق اعضاء هیئت مدیره می باشد که اصولاً مدیر عامل با مهر شرکت ، مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره بامهر شرکت و… می باشد که هر سندی در شرکت به شرط امضائی که معتبر شناخته شده دارای اعتبار است.

و در انتها:

دیوید کرپ موسس شرکت تامبلر معتقد است کارآفرین کسی است که چشم اندازی برای چیزی داشته باشد و خواهان ایجاد آن باشد ، هر کسی که به دنبال ثبت شرکت در خرم آباد است قطعاً اهداف خودش را برای راه اندازی و شروع کار دارد اما بد نیست بدانید برخی از افراد به دلیل اینکه فکر می کنند فقط تأسیس یک شرکت می تواند برای پیش برد اهدافشان کافی باشد غافل از رعایت مسائل حقوقی و اسنادی می شوند ، ثبت بین الملل برای پیشگیری از مسائل قانونی در ثبت شرکت خرم آباد مشاوره رایگان را به شما عزیزان در این زمینه ارائه می نماید فقط کافی است هم اکنون با مشاوران و کارشناسان ثبت بین الملل تماس بگیرید.

ثبت شرکت در استان لرستان

 • ثبت شرکت در پل دختر
 • ثبت شرکت در کوهدشت
 • ثبت شرکت در درود
 • ثبت تغییرات شرکت در الیگودرز
 • ثبت تغییرات شرکت در ازنا
 • ثبت تغییرات شرکت در بروجرد

از اینکه تا پایان مقاله با ثبت بین الملل همراهی کردید از شما سپاسگزاریم.

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن