بهترین ثبت شرکت در بندرعباس

ثبت شرکت در بندر عباس 
اگر قصد ثبت شرکت در بندرعباس را دارید اما هنوز نمیدانید قواعد و مقررات ثبتی به چه صورت است، مایلم خبر خوبی به شما دهم، ما در مجتمع ثبت بین الملل مقاله ای تحت عنوان ثبت شرکت در بندرعباس ترتیب داده ایم که هم اکنون پیش روی شما است.
فقط باید چند دقیقه از وقتتان را به ما بدهید و این مقاله را تا پایان مطالعه کنید. در صورتی که در خصوص ثبت شرکت سوال یا ایرادی دارید و نمی دانید باید به کجا مراجعه نمایید، جهت راهنمایی و مشاوره با کارشناسان ثبت بین الملل تماس بگیرید.

ثبت شرکت در بندرعباس

شرکت های تجاری زمانی ایجاد می شوند که به ثبت رسیده باشند. در قانون تاسیس شرکت تجاری در زمان تشکیل مجمع می باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در بندر عباس

اگر به دنبال کسب و کار های عمرانی و پیمانکاری هستید و یا می خواهید در مناقصات و مزایدات دولتی شرکت داشته باشید اولین گزینه پیش رویتان ثبت شرکت سهامی خاص است ، برای ثبت این نوع شرکت سه عضو هیئت مدیره و سهامدار و دو عضو بازرس باید حتماً وجود داشته باشد ، هیئت مدیره و بازرسین نباید رابطه سببیت یا نسبیت داشته باشند. سرمایه شرکت نباید از حداقل قانونی یعنی 1000000ريال کمتر باشد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بندر عباس

شرکت های بامسئولیت محدود در هر حوضه کاری قابل ثبت هستند فقط باید به این نکته توجه نمایید که برای ثبت این نوع شرکت حداقل دو نفر باید باشید که فاقد سوء پیشینه کیفری و استخدام رسمی دولت باشند، علاوه بر این سرمایه این نوع شرکت تعهدی بوده و لازم نیست که قبل از ثبت حتماً تأددیه گردد. در صورت سوال در زمینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود می توانید به مقاله مرتبط با آن مراجعه کنید.

ثبت موسسه غیر تجاری در بندر عباس

موسسه غیر تجاری نوعی از شخصیت حقوقی است که تجاری محسوب نمی شود اما از قواعد شرکت ها تبعیت می کند ، این موسسات دو نوع هستند یک نوع آن انتفاعی بوده و نوع دیگر آن غیر انتفاعی می باشد.

در هر دو این موسسات برای ثبت باید حداقل دو نفر وجود داشته باشند و سرمایه از حداقل قانونی کمتر نباشد. تفاوت آنها فقط در ماهیت معنوی آنها است موسسات انتفاعی هدف شان کسب سود و در آمد برای خودشان است و موسسات غیر انتفاعی هدفشان کسب سود برای امور عام المنفعه می باشد.

ثبت شرکت در بندر عباس 

ثبت شرکت بازرگانی در بندر عباس

گاهی فعالیت شرکت در امور بازرگانی است که در این صورت باید موضوع فعالیت بازرگانی در خصوص آن تنظیم شود و گاهی نوع شرکت امور بازرگانی است مانند شرکت های سهامی، پیشنهاد می کنیم. شرکت بازرگانی را به عنوان شرکت سهامی خاص به ثبت برسانید.

تقاضا برای ثبت شرکت بازرگانی بالا است زیرا تنها شرکت هایی هستند که در صورت انجام صادرات معاف مالیاتیی محسوب می شوند.

ثبت شرکت خدماتی در بندر عباس

تاسیس شرکت خدماتی نیاز به اخذ مجوز ندارد مگر اینکه موضوعی که انتخاب کرده اید جزء مواردی باشد که نیازمند دریافت مجوز باشد. شرکت خدماتی را می توانید به عنوان شرکت با مسئولیت محدود به ثبت برسانید. فعالیت در شرکت خدماتی حتماً باید وجه تجاری داشته باشد.

ثبت شرکت پیمانکاری در بندر عباس

اشخاصی که در زمینه های پیمانکاری فعالیت دارند اصولاً به دلیل حقیقی بودن امکان اخذ قرارداد با شرکت ها و مجموعه های دولتی را نخواهند داشت. فعالیت های پیمانکاری اصولا در موضوعات فنی و مهندسی می باشد. بر اساس نوع فعالیت لازم است موضوع شرکت را تنظیم کنید.

مراحل ثبت شرکت در بندر عباس

 1. ورود به سامانه: برای ثبت شرکت در بندرعباس ابتدا باید وارد سامانه ثبت شرکت ها که زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور می باشد شوید.
 2. مشخصات ثبتی حوضه: شما باید اطلاعات مربوط به حوضه ثبتی را در این قسمت وارد نمایید.
 3. اسم شرکت: در این مرحله 5 نامی را که از قبل برای اسم شرکت تعیین کرده اید به ترتیب اولویت وارد نمایید.
 4. موضوع شرکت: موضوع شرکت در گام بعدی وارد می شود و اگر جزء اموری باشد که نیاز به اخذ مجوز دارد باید شماره و تاریخ مجوز در سامانه ثبت شرکت ها وارد شود.
 5. مشخصات اعضاء: مشخصات هویتی به همراه آدرس و کد پستی هر عضو باید در سامانه ثبت شرکت ها وارد شود.
 6. شعبه: در صورت وجود شعبه آدرس و کدپستی شعبه به همراه مشخصات مدیر شعبه باید وارد شود.
 7. روزنامه کثیرالانتشار: قبل از ثبت باید روزنامه کثیرالانتشاری که آگهی های شرکت در آن چاپ می شود باید مشخص گردد.
 8. اسناد و اوراق شرکت: مدارک و اوراق شرکت که تنظیم شده باید در سامانه وارد گردد.
 9. تعیین نام شرکت: بعد از اخذ کد پذیرش و ثبت نهایی طی چند روز ابلاغیه تایید یا رد شرکت صادر می شود و در صورت عدم تایید باید اسامی جدید ثبت گردد.
 10. پست مدارک: با تعیین اسم شرکت اوراق و اسناد ثبتی شرکت اخذ می شود و باید به امضاء همه اعضاء شرکت برسد و در نهایت پست گردد.
 11. دریافت آگهی تأسیس: بعد از بررسی های انجام شده و تأییدیه های لازم آگهی تأسیس شرکت صادر می شود.
 12. پرداخت روزنامه های رسمی و کثیرالانتشار: بعد از ثبت و صدور آگهی تأسیس شماره ای بر روی آگهی درج شده که به منظور پرداخت روزنامه های رسمی و کثیرالانتشار شرکت است.

تأسیس شعبه شرکت در بندر عباس به چه صورت است؟

تأسیس شعبه هم در زمان ثبت شرکت ممکن است هم بعد از ثبت شرکت در زمان ثبت شرکت شما باید اطلاعات مربوط به شعبه و مدیر شعبه را نیز در سامانه وارد کنید، اما بعد از ثبت شرکت نیاز به تغییر در مفاد اساسنامه دارید و باید صورت جلسه مربوط به تأسیس شعبه توسط اعضاء هیئت مدیره شرکت تنظیم شود.

برای تأسیس شعبه در بندر عباس می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ثبت بین الملل استفاده نمایید.

هزینه و زمان ثبت شرکت در بندرعباس

به دلیل تنوع ثبتی شرکت ها هزینه های ثبتی نیز متغیر است، زیرا پرداختی های ثبت شرکت بندر عباس ممکن است در یک شرکتی یک پنجم شرکت دیگر باشد، بنابراین لازم است که برای ثبت شرکت در بندر عباس، ابتدا مشخص شود نوع شرکتی که می خواهید به ثبت برسانید چیست؟

چند نفر عضو آن هستند، موضوع فعالیتش چیست؟ میزان سرمایه ای که برای تأسیس آن در نظر گرفته اید چقدر است تا مبلغ ثبت شرکت در بندر عباس مشخص شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر هم اکنون با کارشناسان ثبت بین الملل تماس بگیرید. زمان ثبت شرکت در بندر عباس از زمان ارسال مدارک 14 روز کاری زمان خواهد برد.

مدارک ثبت شرکت در بندرعباس

 •  مدارک هویتی اعضاء
 •  اظهارنامه
 •  تقاضانامه
 •  شرکت نامه
 •  اساسنامه
 •  صورت جلسه هیئت مدیره
 • صورت جلسه مجمع عمومی موسسین
 • اوراق ثبت نام الکترونیک و تایید نام شرکت
 • وکالت نامه

در مورد مدارک لازم برای ثبت شرکت پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطاله نمایید: ثبت شرکت

آیا ثبت شرکت در بندرعباس هم مالیات دارد؟

هر شرکتی که تأسیس می شود مبلغی را به عنوان سرمایه اولیه در نظر می گیرد، برای این سرمایه دو مرتبه تمبر مالیاتی باید ابطال شود که بار اول در اداره ثبت شرکت ها انجام می شود که بسته به میزان سرمایه شرکت دارد.

بار دوم در اداره مالیات در زمان تشکیل پرونده مالیاتی پرداخت می شود، که نیم در هزار سرمایه شرکت است و بعد از مراحل ثبت شرکت نیز نماینده شرکت با مراجعه به اداره داریی تشکیل پرونده داده و با اخذ کد اقتصادی شرکت باید سالانه مالیات بردرآمد پرداخت نماید.

آدرس اداره ثبت شرکت های بندر عباس

مدارک و اسناد ثبت شرکت باید به آدرس بندرعباس، بلوار امام خمینی، چهار راه پگاه پست شود.

ثبت شرکت در استان هرمزگان

 • بندرلنگه
 • میناب
 • قشم
 • بندر خمیر
 • جاسک
 • درگاهان
 • کیش

نتیجه ثبت شرکت در بندرعباس

برای محقق شدن هر هدفی باید به یاد داشته باشید که اهداف کوچکی در نظر بگیرید تا در نهایت به آن هدف بزرگ دست پیدا کنید. در توسعه هر کسب و کار هم این مسئله صادق است. اکثر افراد موفق در کسب و کار هایی مختلف پله ها را خودشان ساختند و سپس از آن بالا رفتند. یکی از این پله هایی که شما نیز باید بسازید ایجاد شرکت است که از قواعد خاصی پیروی می کند.

ما در گروه ثبت بین الملل در کنار شما هستیم تا پله اول را ما برای شما بسازیم ، فقط باید با کارشناسان و وکلای پایه یک مجموعه ثبت بین الملل تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها