جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
5/5 - (1 امتیاز)
یک شرکت بین المللی با ایجاد تقاضا در مشتریان می تواند خارج از مرزهای کشور خود تجارت را انجام دهد برای این امر تنها کافی است به شکل قانونی ثبت شرکت بین المللی را انجام داده تا بتواند محصولات و خمات را به دیگر کشورها ارسال کند. در ادامه به بحث در زمینه ثبت شرکت می پردازیم با ما همراه باشید.

شرکت بین المللی چیست؟

در صورت کلی شرکتهای بین المللی به شرکتهایی گفته می شود که محصولات  و خدمات خود را به دیگر کشورها صادر می کنند، در این صورت شرکتهای بین المللی یا چند ملیتی جزو نوع خاصی از شرکتها به حساب نخواهند آمد. در این مواقع یک شرکت در ایران می تواند با ارسال محصول خود به دیگر کشورها خود را جزو شرکت بین المللی قرار دهد و سود خود را از طریق معرفی و فروش به دیگر کشورها افزایش دهد. برای مثال در زمینه شرکتهای بین المللی می توان به شرکت سامسونگ اشاره کرد که محصولات خود را علاوه بر کشور خود به دیگر کشورهای جهان ارسال می کند.

اقدامات لازم برای ثبت شرکت بین المللی

شرکت های بین المللی یا جهانی در بیش از دهها یا صدها کشور سرمایه گذاری خواهند کرد اما معمولا یک دفتر مرکزی در کشور مبدا دارند که با آن می توانند محصول یا خدمات خود را مدیریت و به کشورهای دیگر ارسال کنند. تمرکز شرکت های بین المللی بر روی اقتصادهای مقایسه شده و امکان افزایش سود بوده که با عرضه محصولات با یک قیمت یکسان و حداقل هزینه به نسبت رقبا فعالیت می کنند.

ادامه مطلب
ثبت شرکت تجهیزات پزشکی با مشاوره رایگان

در کمپین های تبلیغاتی شرکتهای بین المللی مواردی مانند یک پیام خاص که بسته به کشور مقصد دارد و زبانی متفاوت دارد خواهد بود.در این حالت تنها با یک تلاش و شعار در زمینه های اختلافات در سلیقه ها نفوذ کرده و باعث خواهد شد. شرکت های تجاری بین المللی و به نوعی فرا ملی اکثراً فعالیتی بسیار پیچیده دارند و دارای مدیریت و تدارکات دشوار و پیچیده می باشند.

این شرکتها به صورت مستقیم در ده ها کشور اقدام به سرمایه گذاری می کنند و فشار زیادی به جهت ایجاد کاهش در قیمت محصولات و هم برای پاسخگویی محلی تجربه می کنند. این شرکت ها می توانند دارای یک دفتر جهانی دباشند، اما این شرکتها قدرت تصمیم گیری را در دفاتر داخل کشور و ملی مختلف توزیع می کنند .

شرکت بین المللی

مدارک ثبت شرکت های بین المللی

 • ارائه درخواست به اداره ثبت علائم تجاری با درج اسامی کشورهای مورد نظر جهت ثبت شرکت بین المللی
 • تکمیل فرم مخصوص به زبان انگلیسی
 • ارائه رونوشت از اصل کارت ملی و شناسنامه مدیران و دارندگان حق امضای شرکت
 • تسلیم روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت برای اشخاص حقوقی
 • ارائه کپی برابر اصل گواهی ثبت برند
 • ارائه اظهارنامه یا اصل گواهی ثبت علامت تجاری در ایران جهت روئت و کپی آن به منظور ثبت در پرونده
 • تهیه معرفی نامه بر روی سربرگ شرکت که توسط مدیران و دارندگان حق امضا و با مهر شرکت امضا شده باشد.
 • رسید پرداخت هزینه های ثبت که توسط اداره ثبت شرکت های بین المللی در کشور میزبان صورت می گیرد.
 • ارائه وکالت نامه چنانچه کارها توسط وکیل صورت می گیرد.
ادامه مطلب
راهنمای جامع ثبت شرکت مختلط سهامی

راهنمای ثبت شرکت بین المللی

ثبت شرکت بین المللی شرکتی است که از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا نه تنها در کشور خودمان بلکه نمایان گری می کند در آنسوی مرزها و نمود برتری شما را برای سهیم شدن در این افتخارات لایق بدانید تا شاید ما را افتخاری باشد برای همکاری با شما و دیدن شما در آنسوی موفقیت ها با ثبت شرکت بین المللی میتوانید خدمات ویژه ای از مجتمع ثبت شرکت و برند بین الملل در حوزه ثبت شرکت بین المللی و برند دریافت نمایید.

مزایای ثبت شرکت های بین المللی

 • افتتاح حساب بانکی بصورت بین المللی
 • بودجه بندی دقیق و دارای انعطاف در زمینه تجارت فردی
 • اخذ اقامت در کشور مقصد از طریق ثبت شرکت
 • استفاده از معافیت های مالیاتی و مشوق های صادراتی
 • سهولت در انتقال و واگذاری شرکت تجاری
 • مدیریت بهتر منابع و نیروی انسانی

در صورت نیاز به ثبت شرکت بین المللی در کرج و تهران و دیگر نقاط ایران با همکاران و کارگروه ثبت شرکت بین الملل در ارتباط باشید و در خصوص ثبت شرکت های بین المللی اطلاعات لازم را کسب نمایید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x