جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

اگر قصد ثبت شرکت در اصفهان را دارید با مراجعه به سایت رسمی اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری بخش اداره کل استان اصفهان واحد ثبتی شهر اصفهان شروع به پر کردن اطلاعات خود و اعضای شرکت کنید.اگر وقت این کارها رو ندارید می تونید امور مربوط به ثبت خود را به یک وکیل دادگستری یا موسسات حقوقی متخصص در امر ثبت شرکتها بسپارید.

 قواعد مرتبط با ثبت شرکت اصفهان

شرایط تاسیس شرکت

هنگامی که بین دو و یا چند نفر هدفی را مشخص می کنند که رونق کسب و کار خود را بالا ببرند. می توانند به فکر ثبت شرکت باشند. با به ثبت رساندن شرکت شهرت و وجه کسبی و اعتبار بالایی را کسب می کنند.

در شروع فعالیت باید هدف خود را هماهنگ با موضوع فعالیت در نظر بگیرند و برای شرکت یک نام برگزینند. برای اطلاع در این زمینه می توانید با موسسه حقوقی بین الملل در تماس باشید  و از راهنمایی کارشناسان باتجربه بهره مند گردید.

موضوع شرکت را انتخاب نمایید سپس قالبی که در نظر دارید شرکت را ثبت نمایید انتخاب کنید. از جمله متداول‌ترین و رایج‌ترین نوع قالب ثبتی شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص می باشد.

ضوابط و شرایط انتخاب قالب ثبتی سهامی خاص باید 5 نفر اعضا داشته باشد که 3 نفر عضوء هیئت مدیره و 1 نفر بازرس و 1 نفر علی البدل باشد . شرایط انتخاب شرکت با مسئولیت محدود بین دو و یا چند نفر می توان ثبت کرد.

شرایط ثبت شرکت اصفهان

مهم ترین بخشی که می توان شرکت را ثبت نمود سرمایه ای است که آن شرکت تجاری دارد الزامی است سرمایه اولیه شرکت 1 میلیون ریال کمتر نباشد . مدت زمانی که پروسه تاسیس شرکت در اصفهان به پایان می رسد 20 الی 30 روزکاری می باشد.

ادامه مطلب
تقسیم سود شرکت مختلط غیر سهامی

مدارک ثبت شرکت اصفهان

اسناد و مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اصفهان با توجه به قالب ثبتی انتخابی متغیر می باشد اما برخی مدارک به طور یکسان می باشد که شامل:

 • مدارک شناسایی اعضا هیئت مدیره (کپی کارت ملی و شناسنامه)
 • اخذ گواهی سوء پیشینه کیفری
 • در صورت نیاز اخذ مجوزهای لازم

قواعد مرتبط با ثبت شرکت اصفهان

مراحل ثبت شرکت در اصفهان

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط موسسه حقوقی بین الملل

 • ثبت شرکت توسط متقاضی

با انتخاب موضع فعالیت خود قالب مناسبی را نیز برای ثبت شرکت خود انتخاب  نمایید .شما متقاضیان محترم می بایست اوراق اساسی شرکت خود را نیز تنظیم و تدوین نمایید که می بایست برای انجام این امر با اشخاص متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید.

بعد از اتمام ثبت سامانه ای شرکت خود می توانید کلیه اوراق و مدارک شرکت را به اداره ثبت شرکتها در اصفهان ارسال کرده و بعد از گذراندن مدت زمان مقرر آگهی تاسیس آن صادر می گردد.

 • ثبت شرکت توسط ثبت بین الملل:

متقاضیان تاسیس شخصیت حقوقی می توانند از مشاوره تخصصی کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل بهره مند شود و بعد از تکمیل مدارک مشاورین ما اقدام به تنظیم موضوع فعالیت شرکت به صورت کاملا تخصصی می نمایند.

حال نوبت به ثبت اینترنتی شرکت از طریق سامانه ثبت شرکتها می نمایند. کارشناسان ما اوراق شرکت شما را با توجه به اطلاعات اعلامی از جانب شما تنظیم می نمایند این اوراق شامل: اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه و متن صورتجلسه می باشد.

در گام بعدی در انتخاب نام شرکت شما را یاری می کنند. این نام می بایست در زمینه فعالیت شرکت باشد  و از سه سیلاب خاص تشکیل شده باشد. بعد از تایید نام شرکت، مدارک  و اوراق ثبت  به اداره ثبت شرکت در اصفهان ارسال می گردد و با گذشت 25 الی 30 روز کاری  آگهی تاسیس آن صادر  می گردد.

هزینه و زمان ثبت شرکت در اصفهان

تعرفه های اداره ثثبت شرکت ها برای پرداخت هزینه ثبت شرکت در این استان بر اساس نوع شرکتی که می خواهید به ثبت برسانید، تعداد اعضاء در شرکت، سرمایه اولیه و غیره می باشد. هزینه های تمام شده در این خصوص را باید با انتساب هزینه های روزنامه محاسبه کنید. اگر می خواهید قبل از هر اقدامی از هزینه های ثبتی شرکت مطلع شوید پیشنهاد می کنیم با متخصصان ثبت بین الملل گفتگو نمایید.

ادامه مطلب
ورقه سهم شرکت سهامی خاص

زمان ثبت شرکت در اصفهان با توجه به اقداماتی که شرکت های تجاری دارند قطعاً یکی نیست، اما در تمامی شرکت ها رسیدگی و صدور آگهی از زمان پست مدارک به اداره ثبت شرکت ها ظرف 14 روز کاری می باشد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود اصفهان

امروزه انجام فعالیتهای تجاری در اصفهان نیازمند برداشتن گامی محکم و موثر در این زمینه می باشد یکی از اساسی ترین این گام ها ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان می باشد. این قالب ثبتی با حداقل 2 شریک بالای 18 سال که سهامدار و عضوء هیئت مدیره نیز می باشند تشکیل می گردد.

باید بدانید انتخاب مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره در این نوع از شرکتها الزامی می باشد و میزان سرمایه در این قالب ثبتی از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد .برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل در تماس باشید.

ثبت شرکت سهامی خاص اصفهان

فعالان اقتصادی برای بهره مندی بیشتر از توانایی، سرمایه و تجربه خود می بایست فعالیتهایی را در قالب یک مجموعه انجام دهند که از مهمترین این فعالیتها ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان می باشد توجه داشته باشید در این قالب ثبتی سهامداران می بایست 35% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایند و مابقی سرمایه در تعهد سهامداران باقی می ماند.

این به این معنا می باشد که میزان تعهد سهامداران به میزان سهام شان در شرکت است. اعضاء تشکیل دهنده این شرکتها سه نفر سهامدار بالای 18 سال  و دو نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد.

مدت تصدی اعضاء هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص در اصفهان دو سال و بازرسین آنها یک سال می باشد. شما می توانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در اصفهان با کارشناسان موسسه حقوقی ثبتی بین الملل در تماس باشید.

ادامه مطلب
ثبت شرکت در مناطق آزاد

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری  اصفهان

از رایج ترین موضوعاتی که برای شرکتها به ثبت می رسد شرکتهایی با عنوان پیمانکاری ، خدماتی و تولیدی می باشد کلیه این فعالیتها در قالبهای سهامی خاص و مسئولیت محدود به ثبت می رسند که با بررسی میزان فعالیت تان انتخاب می گردند.

چنانچه قصد دارید فعالیت هایی  در سطح گسترده و اخذ وام و شرکت در مناقصات داشته باشید، می بایست شرکت سهامی خاص به ثبت برسانید. کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی ثبتی بین الملل با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند می توانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.

ثبت موسسات غیرتجاری اصفهان

موسسات غیرتجاری همانطور که از نام آنها مشخص است با اهداف غیرتجاری به ثبت می رسند که عمده ترین فعالیت آنها انجام اموری از قبیل : انجام امور ادبی ، علمی، خیریه ، خدماتی و… می باشد.

این نوع موسسات در دو قالب انتفاعی و غیرانتفاعی به ثبت می رسند:

1 . موسسات غیر  انتفاعی:  موسساتی که هدف تاسیس آنها، سود و منافع اعضایشان نیست  ، مثل: انجمن‌های اسلامی، علمی، ادبی و …

2 . موسسات انتفاعی: موسساتی که هدف تاسیس آنها،به دست آوردن  منافع و سود برای اعضای خود است. مثل: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

آدرس اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در اصفهان

آدرس اداره ثبت شرکت ها در استان اصفهان زیر مجموع اداره ثبت اسناد و املاک کشور می باشد. اصفهان، آزادان، بلوار رباط، خیابان جابر انصاری واحدت ثبت شرکت های اصفهان

واحد های ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها استان اصفهان

 • کاشان
 • خمینی شهر
 • نجف آباد
 • شاهین شهر
 • شهرضا
 • تیران
 • فولادشهر
 • مبارکه
 • آران و بیدگل
 • گلپایگان
 • فریدون شهر
 • چادگان
 • فلاورجان
 • برخوار
 • فلاورجان
 • نایین
 • سمیرم
 • داران

در صورت نیاز به ثبت شرکت در کل استان اصفهان مجموعه ثبتی و حقوقی پایش فزایند ثبتی شما را با کمترین هزینه و زمان در اسرع وقت انجام میدهد.

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x