جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
کرمانشاه نهمین شهر پر جمعیت ایران است با مرکزیت استان کرمانشاه به عنوان یکی از قطب های اقتصادی ایران در زمینه ظهور شرکت های تولیدی و صنعتی می باشد، که این شرکت ها گاهاً به اجبار قانون و یا به اختیار موظف به ثبت تغییرات در کرمانشاه می باشند.
بدین سبب به دلیل متفاوت بودن منابع مختلف در این خصوص گروه حقوقی و ثبتی بین الملل با توجه به دانش و تجربه چندین ساله در این حوزه تصمیم بر این داشتند تا مقاله ای جامع و کامل را در خصوص ثبت تغییرات کرمانشاه تدوین نمایند تا پاسخ گوی نیاز شما در این زمینه باشند.هر تغییراتی که در شرکت ها اعمال می شود از تغییر سهام و سرمایه شرکت گرفته تا حتی تغییر صاحبان امضاء ،باید علاوه بر تنظیم صورت جلسه ای قانونی در خصوص ثبت تغییرات شرکت درکرمانشاه برای حقوقی شدن ماهیت این تغییرات و به رسمیت شناختنآن ها باید این صورت جلسات باید به ثبت در اداره ثبت شرکت های کرمانشاه برسند. گام به گام مراحل ثبت تغییرات در کرمانشاه را در اینجا بخوانید.

گام اول: تنظیم صورت جلسه قانونی تغییرات شرکت

گفته شد که برای ثبت تغییرات شرکت ها باید ابتدا صورت جلسه ای تنظیم شود، برای انتخاب نوع صورت جلسه ابتدا باید موضوع تغییرات مشخص گردد، به طور کلی طبق قوانین تجاری ایران سه نوع صورت جلسه برای ثبت تغییرات شرکت ها و موسسات غیر تجاری در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب
صورتجلسه تغییرات شرکت سهامی خاص

صورت جلسه مجمع عمومی عادی؛ این صورت جلسه اگر در چهار ماه اول سال مجمعی را تشکیل دهد با عنوان صورت جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه می باشد. در غیر این صورت، صورت جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده تنظیم می شود که در خصوص موضوعاتی مانند انتخاب اعضاء و بازرسین شرکت ، تصویب تراز نامه سالیانه شرکت تعیین شده است.

صورت جلسه هیئت مدیره؛ این صورت جلسه در ثبت تغییرات شرکت کرمانشاه برای تفویض اختیاراتی مانند دارندگان حق امضاء و سمت اعضاء هیئت مدیره در قانون پیش بینی شده است. اما استثنائاتی هم وجود دارد که در غیر این صورت جلسه تنظیم می شود.

صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده؛  برای تمامی مواد اساسنامه شرکت که قابلیت اعمال تغییرات دارند این صورت جلسه تنظیم می گردد موضوعاتی نظیر تغییر آدرس شرکت یا تغییر نام شرکت یا ورود و خروج اعضاء و…

نکته؛  لازم به ذکر است که در صورت جلسات ثبت تغییرات کرمانشاه خارج از تصمیماتی که در جلسه گرفته می شود باید مواردی همچون ساعت و تاریخ تشکیل جلسه و مشخصات شخصیت حقوقی شرکت مانند اسم شخصیت حقوقی، شناسه ملی شرکت  و شماره ثبت آن باید در صورت جلسه آورده شود.

گام دوم: مراحلی که ثبت تغییرات  شرکت در کرمانشاه

 1.  بعد از تنظیم صورت جلسه برگه آن باید به امضاء اعضاء و سهامداران و بازرسین شرکت و مهر شرکت برسد.
 2.  اطلاعات مربوطه در صورت جلسه باید به طور دقیق و جزئی در سامانه ثبت اسناد و املاک شرکت وارد شود.
 3.  بعد از اخذ پذیرش نهایی در سامانه ثبت شرکت ها طی سه روز فرصت دارید تا مدارک و اسناد را به اداره ثبت شرکت های کرمانشاه ارسال نمایید.
 4.  بعد از بررسی کارشناس اداره ثبت شرکت ها در صورتی که ایراد و اشکالی در پرونده ثبتی شما مشاهده نشود در خواست ثبت تغییرات شرکت ابتدا آگهی آن در سامانه ارسال می شود.
 5.  نماینده قانونی شرکت با مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت ها آگهی را دریافت می نماید.
 6.  ابتدا بایدآگهی ثبت تغییرات در روزنامه رسمی قوه قضاییه چاپ و نهایتاً در روزنامه کثیرالانتشار به چاپ می رسد که این رویه اجباری می باشد.
ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در بوشهر

ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه

گام سوم: مدارک ثبت تغییرات  شرکت در کرمانشاه

این مدارک  با توجه به شرکت ها  متفاوت می باشد:

 • در شرکت های غیر سهامی و موسسات غیر تجاری و شرکت های با مسئولیت محدود ؛
 1. رونوشت مدارک اثبات هویت شرکا مانند کارت ملی و شناسنامه .
 2. آگهی تاسیس یا روزنامه رسمی تاسیس شرکت
 3. آگهی آخرین تغییرات شرکت یا روزنامه رسمی مربوط به آن
 4. شرکت نامه یا تقاضانامه مربوط به شرکت
 5. مهر شرکت
 • در شرکت های سهامی و تعاونی ها و…
 1. لیست سهامداران شرکت
 2. رونوشت مدارک اثبات هویت اعضاء هیئت مدیره ، سهامداران و بازرسین شرکت.
 3. آگهی تاسیس شرکت و یا روزنامه رسمی مربوط به آن
 4. آخرین آگهی تغییرات یا روزنامه رسمی مربوط به آن
 5. اظهارنامه شرکت
 6. مهر شرکت

دانستن این نکته الزامی است که اگر روز نامه های تغییرات قبلی در شرکت چاپ نشده باشد، ورود به سامانه ممکن نخواهد بود.

مدت زمان ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه

مدت زمان ثبت تغییرات نسبت به هر پرونده ممکن است متفاوت باشد در صورتی که پرونده ثبت تغییرات در کرمانشاه به ایراد و اشکالی بر بخورد مدت زمان ثبت تغییرات افزایش پیدا می کند و در غیر این صورت بسته به پرونده های نوبت خورده در دست کارشناس اداره ثبت شرکت ها به آن رسیدگی می شود.

هزینه ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه

در خصوص ثبت تغییرات هزینه کلی مشخص نمی باشد و این امر بسته به نوع تغییرات و میزان حق الدرج آنها دارد. علاوه بر این نباید هزینه های مربوط به روز نامه رسمی و کثیرالانتشار که چاپ آنها الزامی می باشد نادیده گرفت و هم چنین هزینه پست مدارک . چنانچه تمایل به کسب اطلاع از هزینه های مربوطه را دارید می توانید از کارشناسان گروه ثبتی بین الملل درخواست استعلام هزینه ها را نمایید.

ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در يزد

تمام تلاش مان را نمودیم تا در خصوص ثبت تغییرات در کرمانشاه نکته ای ناگفته نماند یا مواردی را که در کتابها نمی توانید جستجو کنید ما با تجربه ده ساله خود در اختیارتان قرار دهیم .

در صورتی که سوالی بی جواب مانده در ذهنتان یا اشکالی در خصوص ثبت تغییرات شرکت کرمانشاه دارید هم اکنون می توانید با شماره های درج شده بر روی سایت تماس حاصل نمایید.

در صورتی که تمایل به ارجاع پرونده ثبتی خود به گروهی زبده و باتجربه را دارید مجموعه ثبت بین الملل می تواند پیشنهاد ویژه ای برای کسانی باشد که به دنبال اصالت وتخصص و تجربه هستند.

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در استان کرمانشاه

 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و  ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و  ثبت تغییرات شرکت  در جوان رود
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و  ثبت تغییرات شرکت  در کنگاور
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و  ثبت تغییرات شرکت در پاوه
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و  ثبت تغییرات شرکت  در قصرشیرین
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و  ثبت تغییرات شرکت  در سرپل ذهاب
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و  ثبت تغییرات شرکت  در روانسر
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و  ثبت تغییرات شرکت  در صحنه
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و  ثبت تغییرات شرکت  در هرسین
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و  ثبت تغییرات شرکت  در گیلان غرب
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و  ثبت تغییرات شرکت  در اسلام آباد غرب

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن