جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
5/5 - (1 امتیاز)
پس از ثبت شرکت در همدان، شرکتها به اعمال تغییراتی اجباری و اختیاری ممکن است احتیاج پیدا کنند که هر گونه اعمال ثبت تغییرات در شرکت نیاز به ارائه مدارک و پیروی قوانین اداره ثبت در همدان دارد، این مقاله به جهت تنظیم و ثبت صورت جلسات تغییرات و موضوعاتی که در شرکت می توان درخواست ثبت تغییرات آن ها را داد می پردازد.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در همدان

صورتجلسات انواع مختلفی دارند و برای موارد متعددی در جلسات متفاوت صادر می شوند. شرکت ها و موسسات غیر تجاری برای اعمال تغییرات در اساسنامه یا مدیران شرکت یا تصویب ترازنامه های سالانه باید از شرکاء و سهامداران درخواست حضور در مجامع صالح را داشته باشند.

مجمع عمومی فوق العاده مربوط به تغییرات اساسنامه و مجمع عمومی عادی در سایر موارد تغییرات مربوطه را اعمال می کند. صورتجلسات بعد از ثبت و امضاء باید در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری ارسال شود. سپس بعد از بررسی های انجام شده آگهی تغییرات جدید برای شرکت صادر می شود.

مراحل ثبت تغییرات شرکت در همدان

 1.  جمع آوری مدارک ثبت تغییرات
 2. مشخص شدن نوع تغییرات
 3. تنظیم صورت جلسه تغییرات
 4. مهر شرکت و امضاء اعضاء و سهامداران و بازرسین
 5. ثبت اطلاعات و درخواست تغییرات در اداره ثبت شرکت های همدان
 6. پست مدارک
 7. دریافت ابلاغیه ثبت آگهی تغییرات
 8. مراجعه به اداره ثبت شرکت های همدان و دریافت ابلاغیه تغییرات
 9. چاپ و پرداخت روزنامه های رسمی و کثیرالانتشار

مدارک قابل ارائه به اداره ثبت جهت تغییرات شرکت در همدان

 • کپی اسناد هویتی اعضاء و بازرسین و سهامداران
 • آگهی تاسیس شرکت یا روزنامه تاسیس شرکت
 • آخرین تغییرات در شرکت و یا روزنامه رسمی آخرین تغییرات
 • در شرکت های با مسئولیت محدود و موسسات غیر تجاری ارائه شرکت نامه یا تقاضا نامه
 • شرکت های سهامی خاص و عام و تعاونی ها و غیره ارائه اظهارنامه الزامی است.
ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در خوزستان فوری و به صرفه

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در همدان

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص در همدان

تغییرات شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند. تغییرات شامل موارد متعددی می باشد که همه تغییرات بر اساس رای گیری در مجامع عمومی شرکت انجام می شود.

شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود اگر تغییراتی را بخواهند در مواد اساسنامه ایجاد کنند باید صورتجلسه تغییرات مجمع عمومی فوق العاده تنظیم کنند و در صورتی که تغییرات مربوط به انتخاب اعضاء هیئت مدیره یا بازرسان شرکت باشد مجمع عمومی عادی تشکیل می شود.

ثبت صورتجلسه تغییرات موسسات غیر تجاری در همدان

موسسات غیر تجاری گاهاً دارای مجوز هستند که برای ثبت تغییرات باید صورتجلسه تنظیم شده را به اداره صادر کننده مجوز جهت تایید درخواست ثبت تغییرات انجام دهد. در صورت اعمال چند تغییر بسته به نوع تغییرات باید صورتجلسات متعددی تنظیم شود. درخواست ثبت تغییرات ابتدا باید در سایت اداره ثبت شرکت ها انجام شود.

بعد از صدور پیش نویس آگهی باید روزنامه رسمی مربوط به آگهی انتشار یابد. تغییرات موسسات تا زمانی که ثبت نشده باشد در برابر اشخاص ثالث قابل استناد نمی باشد.

نکاتی در مورد تنظیم صورت جلسه ثبت تغییرات شرکت در همدان

برای تنظیم هر صورت جلسه رعایت یک سری اصول و نکات الزامی است که در صورتی که در رعایت این اصول کوتاهی گردد قطعاً پرونده ثبت تغییرات تان نقص یا رد می شود.

در ابتدا باید بدانید ما سه نوع  صورت جلسه مطابق قواعد ثبت شرکت های همدان داریم، که این صورتجلسات با توجه به موضوع مربوط به ثبت تغییرات شرکت همدان انتخاب می شوند که در ابتدای صورت جلسه مطروحه آورده می شود که شامل سه نوع صورت جلسه می باشد.

الف) صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده که این نوع صورت جلسه در خصوص موراد مربوط در اساسنامه تنظیم می گردد در این نوع صورت جلسات امکان درخواست چند نوع تغییرات در اساسنامه را می توان تنظیم نمود به شرطی که نسبت به هم اولویت نداشته باشند.

ب) در صورت جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده تغییراتی نظیر تصویب تراز نامه سالیانه و انتخاب اعضاء و بازرسین شرکت تنظیم می گردد و در صورتی که این صورت جلسه در  4 ماهه اول سال تنظیم گردد به جای واژه به طور فوق العاده واژه سالیانه قرار می گیرد.

ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در شیراز آسان

ج) صورت جلسه هیئت مدیره صورت جلسه ای است که در آن تصمیمات انتخاب سمت اعضاء هیئت مدیره و حق امضاء آنها تنظیم می گردد.

علاوه بر مواردی که در فوق ترتیب آنها را آوردیم مواردی نظیر مشخصات شرکت نظیر نام شرکت و شماره ثبت و شناسه ملی آن به همراه تاریخ روز و ماه و سال به علاوه ساعت تشکیل جلسه باید در صورت جلسه ها نوشته شوند. سرمایه شرکت به همراه تعداد اعضاء حاضر در جلسه و میزان سهام آنها نیز باید ذکر شود.

نکته قابل توجه در شرکت های سهامی اعضاء هیئت رئیسه با سمت در صورت جلسات قید می شوند. اگر دعوت از طریق روزنامه انجام شده باشد مفاد و اطلاعات آگهی روزنامه و تاربخ دعوت آن در صورت جلسه باید درج شود.

هزینه و زمان ثبت تغییرات شرکت در همدان

هزینه ثبت تغییرات شرکت در  همدان مرحله ای می باشد در ابتدا هزینه حق الثبت و حق الدرج روزنامه ها را باید در نظر داشته باشید علاوه بر این هزینه حق الوکاله وکیل و هزینه های پست و ارسال مدارک را نیز شامل می شود. جهت دریافت مبلغ هزینه ها با کارشناسان مجتمع ثبت بین الملل تماس حاصل نمایید.

اگر می خواهید در زمان کمتری روند ثبت تغییرات را انجام دهید باید صورتجلسه تغییرات را فوری تنظیم و ثبت سامانه ای آن را در کمترین زمان انجام دهید. سپس مدارک فوری باید به اداره ثبت شرکت ها پست شود. بعد از ارسال مدارک طی دو هفته درخواست بررسی می شود و آگهی ثبت تغییرات در خصوص آن صادر می شود.

انواع تغییرات مربوط به شرکت های تجاری در حوزه ثبتی همدان

انواع تغییرات مربوط به شرکت های تجاری در حوزه ثبتی همدان

اگر شرکت برای مدت محدودی به ثبت رسیده باشد، درخواست تمدید شرکت باید به ثبت برسد.

 • تمدید مدیران شرکت و تعیین سمت آنها حتماً باید در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسد.
 • تغییر اسم شرکت هم بعد از ثبت شرکت قابل انجام است و باید به ثبت برسد.
 • تصویب ترازنامه سالیانه شرکت ها باید حتماً به ثبت برسد.
 • انحلال شرکت چه به صورت درخواست چه به دلیل اتمام مدت ثبت شرکت باید حتماً به ثبت برسد.
 • تعیین سمت اعضاء و تمدید یا خروج شرکاء از شرکت
ادامه مطلب
مشاوره رایگان ثبت تغییرات شرکت در ارومیه

تغییرات اساسنامه که شامل؛

 • تغییر آدرس شرکت
 • تاسیس شعبه برای شرکت
 • تغییر نام شرکت
 • نقل و انتقال شرکت
 • ورود و خروج اعضاء
 • تعداد اعضاء هیئت مدیره
 • افزایش و کاهش سرمایه شرکت
 • افزودن سهامداران
 • الحاق به موضوع

نکته قابل توجه در تغییرات شرکت در همدان تنها در خصوص قالب ثبتی شرکت است که نمی توان درخواست تغییر آن را داد.

در تغییرات سهام شرکت های سهامی این تغییرات در کارتابل اداره ثبت شرکت های همدان به ثبت می رسد اما نسبت به آن هیچ گونه آگهی صادر نمی شود. بنابراین این نوع شرکت ها برای تغییرات سهام هزینه روزنامه پرداخت نمی کنند. به همین دلیل قانون در این شرکت ها دفتر سهام تعریف نموده تا هر گونه تغییرات سهام را در این دفتر وارد نمایند.

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در استان همدان

 • ثبت تغییرات شرکت در ملایر
 • ثبت تغییرات شرکت در تویسرکان
 • ثبت تغییرات شرکت در اسدآباد
 • ثبت تغییرات شرکت در نهاوند
 • ثبت تغییرات شرکت در بهار
 • ثبت تغییرات شرکت در کبودرآهنگ
 • ثبت تغییرات شرکت در رزن
 • ثبت تغییرات شرکت در قروه

صورتجلسه تغییرات هم نیاز به دانش و تجربه در این حوزه دارد زیرا دارای پیچیدگی هایی می باشد که رعایت آنها الزامی است بنابراین جهت جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه خود ثبت تغییرات شرکت در همدان را با مشاوران با تجربه و وکلای با تجربه مثل تیم ثبت بین الملل به انجام برسانید، منتظر تماستان هستیم.

از آنجایی که تغییر آدرس شرکت تقاضای زیادی در بین سایر موارد دارد شما را به این مقاله ارجاع می دهیم : تغییر آدرس دفتر مرکزی شرکت

گروه ثبت بین الملل با دانش و تجربه در زمینه ثبتی با شعار اصالت، تجربه، انتخاب هوشمندانه و غیره در طی ده سال در  کنار شما عزیزان بوده است رزومه قوی مجموعه ثبتی حقوقی بین الملل به دلیل اعتماد شما بزرگواران به وکلا و کارشناسان زبده ما بوده است. در صورت بروز هر گونه سوال یا ایرادی در خصوص ثبت تغییرات شرکت با ما تماس حاصل نمایید. ثبت تغییرات شرکت در همدان را با تیم متخصص و حرفه ای ثبت بین الملل تجربه کنید تا بهترین ها را برایتان رقم بزنیم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x