جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
 

قزوین یکی از شهرستان هایی می باشد که به دلیل وجود موقعیت جغرافیایی مناسب و نزدیکی آن به استان تهران خواستگاه بسیاری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در زمینه تاسیس شرکت می باشد که تقاضای ثبت تغییرات شرکت را هم طبیعتاً به دنبال دارد  و ما  هم در این مقاله تلاش نمودیم به مباحث مربوط به ثبت تغییرات شرکت در قزوین بپردازیم.

اگر به دنبال تنظیم یک صورت جلسه قانونی برای شرکت تان در حوضه ثبتی قم هستید این مقاله بدین منظور تدوین شده است. مواردی نظیر چگونگی نوع صورت جلسات روش ثبت و مراحلی که باید طی نمایید هزینه ها و سایر جزئیات در این زمینه را می توانید در این مقاله مطالعه نمایید.

ما در موسسه ثبتی حقوقی بین الملل ارائه دهنده انواع خدمات ثبتی در حوضه ثبتی قزوین را ارائه می دهیم. در صورت بروز هر گونه سوال یا اشکالی با کمک کارشناسان و وکلای رسمی ما می توانید به پاسخ و حل مشکلتان بپردازید.

مراحل ثبت تغییرات  شرکت در قزوین

گام اول: در ابتدا لازمه اجرایی کردن  یک صورت جلسه تهیه مدارک آن می باشد که مدارک مورد نظر باید ارائه گردند که به شرح ذیل می باشند.

مدارک لازم جهت ثبت تغییرات شرکت در قزوین

  • کپی مدارک شناسایی اعضاء و سهامداران و بازرسین شرکت
  • آگهی تاسیس شرکت
  • آگهی تغییرات شرکت
  • شرکت نامه یا اظهارنامه یا تقاضا نامه
ادامه مطلب
مراحل افزایش سرمایه ✔️

گام دوم :  نوع تغییرات در جهت مشخص شدن چگونگی تنظیم صورت جلسات دارای اهمیت می باشد که برای ثبت تغییرات در قزوین علی الاصول سه نوع صورت جلسه وجود دارد که بسته به موضوع تغییرات تعیین می گردد.

الف) صورت جلسه مجمع عمومی عادی ؛ این نوع صورت جلسات در زمینه انتخاب اعضاء و تصویب تراز نامه سالیانه درخواست می شود که بسته به زمان آن به دو شکل درخواست می شود برای مثال اگر شما در 4 ماهه اول سال تغییرات انتخاب اعضاء را درخواست نمایید صورت جلسه شما  باید با نام مجمع عمومی عادی سالیانه تنظیم گردد و اگر در غیر این زمان این در خواست داده شود صورت جلسه شما باید با نام مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده تنظیم گردد.

ب) صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده ؛ این صورت جلسه در موارد ثبت تغییرات مواد اساسنامه تنظیم می گردد. موضوعاتی که در اساسنامه علی الاصول آوره می شوند مانند؛  تغییر آدرس ، تغییر نام شرکت ، ورود و خروج اعضاء در شرکت ، افزایش و یا کاهش سرمایه،تاسیس شعبه و غیره.

پ) صورت جلسه هیئت مدیره؛ این صورت جلسه در خصوص موضوعاتی مانند تعیین سمت و تعیین دارندگان حق امضاء تهیه می شود.

گام سوم: تنظیم این صورت جلسه باید مطابق موازین و یک سری نکات و اصول حقوقی در حوضه ثبت تغییرات در قزوین باشد مواردی نظیر قید ساعت و تاریخ در صورت جلسه، عنوان نوع شخصیت حقوقی شرکت به همراه نام و شناسه ملی و شماره ثبت شرکت، تعداد اعضاء حاضر در جلسه به همراه سمت آنها و در شرکت های سهامی باید سمت اعضاء هیئت مدیره هم در صورت جلسه قید گردد. در خصوص تغییراتی که در اساسنامه اعمال می شود باید تمامی نکات در جلسه در صورت جلسه قید گردد.

ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در زنجان

ثبت تغییرات شرکت قزوین با بین الملل

گام پنجم: بعد از تنظیم و تدوین، صورت جلسه باید به امضاء تمامی اعضا و سهامداران شرکت و حتی بازرسین شرکت به همراه مهر شرکت برسد.

گام ششم: در این مرحله با ورود به سامانه و ورود اطلاعات درخواست ثبت تغییرات شرکت را به کارتابل کارشناس ثبت تغییرات شرکت قزوین ارسال می نمایید.

گام هفتم: در این مرحله  اگر صورت جلسه سالم باشد،ابلاغیه تاییدیه ثبت تغییرات تان را دریافت می نمایید ، که پس از آن اوراق و اسناد مربوط به ثبت تغییرات را به اداره ثبت شرکت در قزوین پست می نمایید.

گام هشتم: در اینجا  در صورت صحت مدارک ارسالی، بعد از طی یک هفته می توانید برای دریافت آگهی تان به اداره مراجعه نموده و آگهی ثبت تغییرات شرکت در قزوین را دریافت نمایید.

گام نهم: پرداخت حق الچاپ روزنامه های رسمی و کثیرالانتشار ثبت تغییرات در قزوین آخرین مرحله پروسه ثبت تغییرات شرکت شما می باشد که طی یک هفته الی ده روز آگهی روزنامه ها را دریافت می نمایید.

هزینه ثبت تغییرات  شرکت در قزوین

پرداختی هایی که شما در پروسه ثبت تغییرات  شرکت دارید شامل؛ هزینه حق الثبت، هزینه روزنامه رسمی و کثیرالانتشار، هزینه های پست و ارسال مدارک، حق الوکاله وکیل، می باشد که با توجه به تعدد موضوعات درخواستی و نوع تغییرات این هزینه ها متفاوت می باشد برای دریافت لیست هزینه های ثبت تغییرات شرکت قزوین هم اکنون می توانید با کارشناسان مجتمع ثبت بین الملل تماس حاصل نمایید.

سخن آخر اینکه بعد از اتمام فرآیند ثبت شرکت اگر اعضاء تمایل به اجرای تغییرات در شرکت داشته باشند این تغییرات باید به اداره ثبت شرکت ها و موسسات تجاری اعلام شده و ضمیمه اساسنامه گردد.

ادامه مطلب
تبدیل شرکت تضامنی و نسبی

در غیر این صورت فاقد اثر قانونی می باشد، این تغییرات تحت عنوان مجامع عمومی یا  در برخی موارد صورت جلسه هیئت مدیره مورد تایید قرار می گیرند. برای اعمال کلیه تغییرات در شرکت باید صورت جلسه تنظیم گردد که این صورت جلسه باید به تایید اداره ثبت شرکت های قزوین برسد.

جهت ثبت و اعمال تغییرات برای شرکت حتماً از مشاوران و وکلای با تجربه در این حوزه کمک بگیرید، چرا که تنظیم صورت جلسه مستلزم رعایت اصول و نکات حقوقی می باشد که معدود افراد عادی بر آن اشراف دارند ، ما در گروه متخصصین ثبت بین الملل با ده سال دانش و تجربه همراه شما در این مسیر خواهیم بود تعلل نکرده و هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید.

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در استان قزوین

  • تاکستان
  • آبیک
  • زهرا
  • الوند
  • آوج

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن