جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
5/5 - (1 امتیاز)

گاهاً پیش می آید که بر اثر دلایل ارادی یا غیر قابل پیش بینی تغییراتی در شرکتهای ثبت شد ایجاد شود که نیاز به رسیدگی داشته باشد، در این زمان باید در اندیشه رسیدن به راهکاری جامع باشید، ثبت تغییرات شرکت در قزوین را می توانید با مطالعه متن زیر پیگیری کنید و بدین صورت در راه ثبت تغییرات شرکت خود گام بردارید همراه ما باشید تا از مدارک و نحوه تغییرات اطلاع دریافت کنید.

ثبت تغییرات شرکت در قزوین

قزوین یکی از شهرستان هایی می باشد که به دلیل وجود موقعیت جغرافیایی مناسب و نزدیکی آن به استان تهران خواستگاه بسیاری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در زمینه تاسیس شرکت می باشد که تقاضای ثبت تغییرات شرکت را هم طبیعتاً به دنبال دارد و ما  هم در این مقاله تلاش نمودیم به مباحث مربوط به ثبت تغییرات شرکت در قزوین بپردازیم. اگر به دنبال تنظیم یک صورت جلسه قانونی برای شرکتتان در حوضه ثبتی قم هستید این مقاله بدین منظور تدوین شده است.
مواردی نظیر چگونگی نوع صورت جلسات روش ثبت و مراحلی که باید طی نمایید هزینه ها و سایر جزئیات در این زمینه را می توانید در این مقاله مطالعه نمایید.ما در موسسه ثبتی حقوقی بین الملل ارائه دهنده انواع خدمات ثبتی در حوضه ثبتی قزوین را ارائه می دهیم. در صورت بروز هر گونه سوال یا اشکالی با کمک کارشناسان و وکلای رسمی ما می توانید به پاسخ و حل مشکلتان بپردازید.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در قزوین

با صدور آگهی ثبت در شرکت به طور قانون با اطلاعات ثبت شده شرکت تجاری به رسمیت شناخته می شود و هر شخصی می تواند اطلاعات آن را از سایت رسمی اداره ثبت استعلام نماید. اما طی شرایط مختلف ممکن است تغییرات متعددی در شرکت انجام شود.

ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در کرمان

هر تغییری که در شرکت انجام می شود منوط به توافق اکثریت عددی و سهامی اعضاء است. تغییرات در مجامع عمومی انجام می شود و نسبت به آن لازم است صورتجلسه تغییرات تنظیم شود. تغییرات در شرکت ها یک روزه امکان پذیر نیست و باید روندی را طی کند. در ادامه به نکات بیشتری خواهیم پرداخت.

ثبت تغییرات شرکت در قزوین

مراحل ثبت تغییرات شرکت در قزوین

بعد از اتمام پروسه ثبت شرکت در صورتی که سهامداران و هیئت مدیره تصمیم بگیرند تغییراتی را در شرکت خود اعمال نمایند باید از طریق مجامع عمومی فوق العاده و عادی به طور فوق العاده این تغییرات را به اطلاع اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری در واحد ثبتی بیرجند برسانند. مراحل ثبت شرکت در قزوین به شکل زیر انجام می شود.

 1. دعوت از مجمع عمومی جهت تصمیم گیری در خصوص ثبت تغییرات شرکت
 2. تنظیم صورتجلسه تغییرات با توجه به موضوع تغییرات عنوان شده در جلسه مجمع
 3. ثبت درخواست تغییرات در سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری
 4. تکمیل اسناد و مدارک و پست آن به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری
 5. پیگیری درخواست و در صورت صدور پیشنویس آگهی دانلود پیشنویس و مراجعه به اداره ثبت شرکت های قزوین جهت دریافت مدارک
 6. انتشار آگهی تغییرات در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران

مدارک لازم جهت ثبت تغییرات شرکت در قزوین

 • کپی مدارک شناسایی اعضاء و سهامداران و بازرسین شرکت
 • آگهی تاسیس شرکت
 • آگهی تغییرات شرکت
 • شرکت نامه یا اظهارنامه یا تقاضا نامه

انواع صورتجلسه ثبت تغییرات شرکت در قزوین

نوع تغییرات در جهت مشخص شدن چگونگی تنظیم صورت جلسات دارای اهمیت می باشد که برای ثبت تغییرات در قزوین علی الاصول سه نوع صورت جلسه وجود دارد که بسته به موضوع تغییرات تعیین می گردد.

 • صورت جلسه مجمع عمومی عادی ؛ این نوع صورت جلسات در زمینه انتخاب اعضاء و تصویب تراز نامه سالیانه درخواست می شود که بسته به زمان آن به دو شکل درخواست می شود برای مثال اگر شما در 4 ماهه اول سال تغییرات انتخاب اعضاء را درخواست نمایید صورت جلسه شما  باید با نام مجمع عمومی عادی سالیانه تنظیم گردد و اگر در غیر این زمان این در خواست داده شود صورت جلسه شما باید با نام مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده تنظیم گردد.
 • صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده ؛ این صورت جلسه در موارد ثبت تغییرات مواد اساسنامه تنظیم می گردد. موضوعاتی که در اساسنامه علی الاصول آوره می شوند مانند؛  تغییر آدرس ، تغییر نام شرکت ، ورود و خروج اعضاء در شرکت ، افزایش و یا کاهش سرمایه،تاسیس شعبه و غیره.
 • صورت جلسه هیئت مدیره؛ این صورت جلسه در خصوص موضوعاتی مانند تعیین سمت و تعیین دارندگان حق امضاء تهیه می شود.
ادامه مطلب
موارد و ترتیب جانشینی علی البدل بازرسین

آیا ثبت تغییرات شرکت در قزوین اجباری است؟

ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در قزوین

قانون شرایط خاص تری را در خصوص ثبت و تغییرات شرکت سهامی خاص در نظر گرفته است. مثلاً در شرکت سهامی خاص بازرس هر سال باید تمدید یا تغییر یابد یا هیئت مدیره هر دو سال باید تمدید یا تغییر داده شوند. به زبان ساده مجمع عمومی عادی هر ساله در شرکت سهامی خاص برگذار می شود.

سایر تغییرات نیز با تشکیل مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده انجام می شود. شرکت سهامی خاص باید مجامع عمومی خود را با منشی جلسه برگذار کند و سپس درخواست ثبت تغییرات خود را داشته باشد.

ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در قزوین

تاسیس شرکت با مسئولیت محدود هم منوط به صدور آگهی ثبت از اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری است. تغییرات در شرکت با مسئولیت محدود با دعوت مجمع توسط رئیس هیئت مدیره یا نائب رئیس هیئت مدیره آغاز می شود.

پس از برگذاری جلسه بحث و بررسی میان دارندگان سهم الشرکه طی صورتجلسه ای تنظیم می شود. صورتجلسه بعد از ثبت در اداره ثبت شرکت ها باید در روزنامه رسمی نیز منتشر شود. در آخر اشخاص ثالث می توانند ثبت و تغییرات ایجاد شده در یک شرکت را بررسی نمایند.

ثبت تغییرات موسسه غیر تجاری در قزوین

موسسات غیر تجاری نیز ثبت تغییرات خود را باید همانند شرکت های تجاری با برگذاری مجامع عمومی انجام دهند. صورتجلسه ثبت تغییرات شرکت باید در سایت اداره ثبت ابتدا درخواست داده شود و بعد از بررسی های کارشناسان ثبتی در صورت تایید گواهی نامه ثبتی آن صادر شود.

ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در کردستان با آسانترین روش

هزینه و زمان ثبت تغییرات  شرکت در قزوین

پرداختی هایی که شما در پروسه ثبت تغییرات  شرکت دارید شامل؛ هزینه حق الثبت، هزینه روزنامه رسمی و کثیرالانتشار، هزینه های پست و ارسال مدارک، حق الوکاله وکیل، می باشد که با توجه به تعدد موضوعات درخواستی و نوع تغییرات این هزینه ها متفاوت می باشد برای دریافت لیست هزینه های ثبت تغییرات شرکت قزوین هم اکنون می توانید با کارشناسان مجتمع ثبت بین الملل تماس حاصل نمایید.

بعد از اینکه درخواست خود را در سایت اداره ثبت شرکت ها ثبت کردید حداکثر ظرف 3 روز باید مدارک را به اداره ثبت شرکت ها پست کنید. بررسی درخواست شما 14 روز زمان خواهد برد که در نتیجه به شماره پیگیری پرونده ابلاغ صدور پیش نویس یا ایرادات مربوطه ارسال می شود.

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در استان قزوین

 • تاکستان
 • آبیک
 • زهرا
 • الوند
 • آوج

آخرین نکات ثبت تغییرات در قزوین

سخن آخر اینکه بعد از اتمام فرآیند ثبت شرکت اگر اعضاء تمایل به اجرای تغییرات در شرکت داشته باشند این تغییرات باید به اداره ثبت شرکت ها و موسسات تجاری اعلام شده و ضمیمه اساسنامه گردد.

در غیر این صورت فاقد اثر قانونی می باشد، این تغییرات تحت عنوان مجامع عمومی یا  در برخی موارد صورت جلسه هیئت مدیره مورد تایید قرار می گیرند. برای اعمال کلیه تغییرات در شرکت باید صورت جلسه تنظیم گردد که این صورت جلسه باید به تایید اداره ثبت شرکت های قزوین برسد.

جهت ثبت و اعمال تغییرات برای شرکت حتماً از مشاوران و وکلای با تجربه در این حوزه کمک بگیرید، چرا که تنظیم صورت جلسه مستلزم رعایت اصول و نکات حقوقی می باشد که معدود افراد عادی بر آن اشراف دارند ، ما در گروه متخصصین ثبت بین الملل با ده سال دانش و تجربه همراه شما در این مسیر خواهیم بود تعلل نکرده و هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x