جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
در این مقاله ما قصد داریم به قواعد و چهار چوب های تنظیم و ثبت تغییرات شرکت در شهرکرد بپردازیم همان گونه که می دانید شرکت ها پس از ثبت گاهاً ممکن است نیازمند اعمال تغییراتی در شرکت شوند که اعمال این تغییرات از قواعد خاص قانون تجارت تبعیت می کنند، بنابراین درست است که جزئیات خاصی باید در این خصوص رعایت شود اما این امر بدین منزله نیست که از عهده آن بر نمی آیید، بنابراین برای اینکه بدانید ثبت تغییرات در شهرکرد  چگونه و طبق چه قواعدی صورت می گیرد این مقاله را از دست ندهید.

مراحل ثبت تغییرات شرکت در شهر کرد

 1. تکمیل مدارک:  برای هر امر ثبتی شما باید ابتدا تکمیل مدارک نمایید که تکمیل مدارک در ثبت تغییرات در شهر کرد به طور کلی شامل؛
 2. آگهی یا روزنامه رسمی تاسیس شرکت
 3. آگهی یا روزنامه آخرین تغییرات شرکت
 4. مدارک شناسایی کلیه اعضاء و بازرسین شرکت
 5. شرکت نامه یا تقاضانامه یا اساسنامه شرکت
 6. نوع تغییرات: نوع تغییراتی که در شرکت اعمال می شود در تعیین  صورت جلسه مربوطه تاثیر دارد موضوعاتی که علی الاصول درخواست ثبت تغییرات در مورد آنها اعمال می شود شامل :
 7. تغییرات مربوط به سهام و یا سرمایه مانند افزایش یا کاهش سرمایه
 8. تغییرات در نقل و انتقال سهام یا ورود و خروج اعضاء
 9. تغییراتی در خصوص تغییر موضوع یا الحاق به موضوع یا تغییر در نام شرکت و هر گونه تغییرات در هیئت مدیره شرکت و….
 10. تهیه و تدوین صورت جلسه:  صورت جلسه ثبت تغیرات شرکت در قانون به سه شکل پیش بینی شده است که برای ثبت تغییرات در شهر کرد خارج از این سه قالب نمی توان درخواست ثبت تغییرات شرکت در شهرکرد داشت. 1) صورت جلسه مجمع عمومی عادی، 2) صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده، 3) صورت جلسه هیئت مدیره.
 11. مهرو امضاء صورت جلسات: در ثبت تغییرات شهر کرد هر صورت جلسه تغییراتی که تنظیم می شود باید به امضاء کلیه اعضاء و بازرسین شرکت برسد، علاوه آن باید مهر شرکت هم در ذیل صورت جلسه درج گردد.
 12.  ثبت در سامانه اداره ثبت شرکت: برای اعمال تغییرات در شرکت ها در سراسر ایران ابتدا باید در این سامانه اطلاعات مربوطه ثبت گردد تا در کارتابل کارشناسان ثبت تغییرات شرکت در شهر کرد مورد بررسی قرار گیرد.
 13. پست مدارک: بعد از اخذ کد پذیرش نهایی در سامانه ثبت شرکت ها سه روز وقت برای پست مدارک به اداره ثبت شرکت های شهرکرد داریم. که پس از پست طی بررسی مدارک توسط کارشناس اداره، آگهی ثبت تغییرات برای شرکت صادر می شود. که با مراجعه به اداره می توانید دریافت نمایید.
 14. روزنامه ثبت تغییرات شرکت در شهرکرد: در خصوص ثبت تغییرات باید بدانید که هر صورت جلسه تغییرات باید در دو روزنامه رسمی و کثیرالانتشار به چاپ برسد، که در صورت عدم پرداخت و چاپ آگهی تغییرات مجاز به اعمال تغییرات جدید در شرکت نمی باشید.
ادامه مطلب
تغییرات شرکت【صورتجلسه تغییرات ✔️】

مراحل ثبت تغییرات شرکت در شهر کرد

مدت زمان ثبت تغییرات در شهرکرد

مدت زمان ثبت تغییرات در شهرکرد نسبت به پرونده ثبت تغییرات متغییر می باشد برای مثال اگر ثبت تغییرات شرکتی بانقص یا رد مواجه شود شرکت موظف است مجدد صورت جلسه تنظیم کند و امضاء اعضاء را بگیرد و مجدد ثبت در سامانه نماید که این امر هم اتلاف وقت و هم اتلاف هزینه را به دنبال دارد اما اگر شرکتی بدون ایراد و اشکال آگهی در ثبت اولیه برایش صادر شود، هم مدت زمان کمتری صرف می نماید هم در هزینه هایش صرفه جویی می شود.

نکاتی در خصوص ثبت تغییرات  شرکت در شهرکرد

 • تمامی مواد در اساسنامه در صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده قابل در خواست است به جز مواردی که نسبت به هم دارای تقدم و تاخر هستند.
 • صورت جلسه مجمع عمومی عادی اگر در 4 ماه اول سال باشد به صورت مجمع عمومی عادی سالیانه تشکیل می شود و اگر در غیر این 4 ماه باشد تحت عنوان صورت جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده تشکیل می شود.
 • قید تاریخ و ساعت در صورت جلسات تغییرات الزامی می باشد.
 • هر گاه آگهی دعوت اعضاء به مجمع از طریق روزنامه باشد باید اطلاعات مربوط به روزنامه را در صورت جلسه عنوان نمایید.
 • میزان سرمایه کل و اعضاءحاضر در جلسه را به همراه سمت و سرمایه باید در صورت جلسات تغییرات عنوان نمایید.
 • مشخصات کامل شرکت باید در صورت جلسه آورده شود.
 • در تغییرات سهام در شرکت های سهامی این تغیرات در اداره ثبت شرکت های شهر کرد به ثبت می رسد اما نسبت به آن آگهی تغییراتی صادر نمی شود.
 • به جز نوع شخصیت حقوقی مانند سهامی خاص یا مسئولیت محدود بقیه موارد مربوطه در شرکت قابل ثبت تغییرات در شهر کرد می باشد.
ادامه مطلب
آگهی افزایش سرمایه

برای مشاهده مقاله گام به گام ثبت تصویری در سامانه ثبت شرکت ها بر روی لینک کلیک نمایید: ثبت تغییرات شرکت

هزینه ثبت تغییرات شرکت در شهرکرد

ثبت تغییرات هم دارای هزینه هایی می باشد که این هزینه ها هزینه های متغیری می باشد که بسته به مواردی متعدد دارد. به طور کلی ثبت تغییرات در شهر کرد دارای هزینه های  حق الدرج، هزینه روزنامه رسمی و کثیر الانتشار وهزینه های مربوط به پست و در صورت وجود وکیل دارای هزینه حق الوکاله وکیل هم می باشد.

علاوه بر این برای مثال در تغییر یا الحاق به موضوع در شرکتی که کلیه موضوعات آن در چهار سطر خلاصه شده و شرکتی که ده سطر موضوع دارد .

قطعاً هم در هزینه حق الدرج و هم در هزینه روزنامه هایش تفاوت قیمت چشم گیری مشاهده می شود، برای مشاهده هزینه ثبت تغییرات شرکت در شهرکرد می توانید هزینه های مربوطه را از کارشناسان موسسه ثبتی حقوقی بین الملل استعلام نمایید.

چند مدتی است که کشور عزیزمان در کشمکش شیوع ویروس کرونا می باشد که این امر موجب خلل در فعالیت اقتصادی و اجتماعی هم میهنان عزیزمان در سر تا سر ایران زیبایمان شده که ما در مجموعه ثبت بین الملل به سهم خود قدمی برای پیشگیری از این بیماری برداشتیم شما در هر کجای کشور عزیزمان که باشید با تماس تلفنی و یا از طریق شبکه های اجتماعی می توانید امور ثبتی خود را اعمال و پیگیری نمایید فقط کافی است با ما تماس حاصل نمایید، به امید دیدارتان بعد از شکست ویروس کرونا.

ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در گرگان

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در استان چهار محال و بختیاری

 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در بروجن
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در فرخ شهر
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در فارسان
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در لردگان
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در اردل
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در کوهرنگ
رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها