جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
شرکت ها بعد از ثبت ممکن است نیازمند ایجاد ثبت تغییرات شرکت در سمنان  نظیر تغییر آدرس یا تغییر نام شرکت یا تغییراتی از این قبیل شوند که این امر مستلزم رعایت یک سری اصول و نکاتی می باشد.
سمنان را می توان یکی از شهر های پر جمعیت ایران دانست که در حوزه های معادن و منابع زیر زمینی مانند چاه نفت خوریان که موجب ایجاد شرکت های تولیدی و صنعتی بسیاری در این شهرستان شده است، سرآمد است.ما در تیم وکلای ثبت بین الملل اصالت، تجربه، انتخاب هوشمندانه… را شعار خود قرار داده ایم بین الملل انتخاب کسانی است که می خواهند با خیال آسوده تیم متخصص و با مسئولیتی را  جهت ثبت تغییرات شرکت در سمنان انتخاب کنند.

صورتجلسه ثبت تغییرات شرکت در سمنان

برای اینکه ثبت تغییرات  شرکت سمنان را اعمال نمایید احتیاج دارید که صورت جلسه ای را تنظیم کنید که این صورت جلسات مبتنی بر موضوعاتی که درخواست می نمایید متفاوت است.

برای موضوعاتی مثل انتخاب اعضاء و بازرس و تصویب ترازنامه سالیانه در صورتی که در 4 ماه اول سال در خواست شود صورت جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه و در غیر این صورت، صورت جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده تنظیم می گردد.

در مجمعی به نام مجمع عمومی فوق العاده موضوعاتی که در مفاد اساسنامه آورده شدند مورد درخواست برای ثبت تغییرات در سمنان قرار می گیرند. برای سایر تغییراتی که در صلاحیت مربوط به هیئت مدیره است صورت جلسه هیئت مدیره تنظیم می گردد.

ادامه مطلب
آگهی افزایش سرمایه در شرکتها

انواع تغییرات در شرکت های تجاری در سمنان

 • تاسیس شعبه
 • انتخاب اعضاء هیئت مدیره
 • دارندگان حق امضاء مجاز شرکت
 • انحلال
 • افزایش یا کاهش سرمایه
 • ورود و خروج اعضاء
 • نقل و انتقال سهام
 • تغییر نام شرکت
 • تغییر آدرس شرکت
 • تعداد اعضاء هیئت مدیره
 • هر گونه تغییری در سهام
 • الحاق به موضوع و یا تغییر موضوع شرکت

از آنجایی که تغییر نام شرکت تقاضای زیادی دارد شما را به مقاله تغییر نام شرکت ارجاع می دهیم.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در سمنان

برای ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت با مسئولیت محدود ابتدا باید خود صورت جلسه تنظیم شود. بر اساس نوع تغییرات یکی از صورت جلسات مجمع عمومی عادی، فوق العاده، هیئت مدیره تنطیم خواهد شد.

بر اساس نوع درخواست باید درخواست در سایت اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسد در نهایت بعد از ارسال مدارک آگهی ثبت تغییرات جدید صادر خواهد شد.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت سهامی خاص در سمنان

شرکت سهامی خاص نیز همانند سایر شرکت ها باید صورتجلسه تغییرات خود را تنظیم کند. اگر در زمان تشکیل مجمع برخی از اعضاء حضور نداشتند دعوت مجمع از طریق آگهی دعوت بوده باشد.

باید شماره آگهی و تاریخ و زمان آن در صورتجلسه قید شود. صورتجلسه در دو نسخه بعد از امضاء سهامداران ابتدا در سایت اداره ثبت شرکت ها ثبت می شود و بعد از ارسال مدارک درخواست مورد بررسی قرار می گیرد تا نسبت به آن آکهی تغییرات صادر شود.

ثبت صورتجلسه تغییرات موسسه غیر تجاری در سمنان

ثبت صورتجلسه تغییرات موسسات غیر تجاری کاملاً به شکل شرکت ها است و تمامی نکات کاملاً به یک صورت انجام می شود. موسسات دانده مجوز قبل از ثبت باید مهر نهاد یا سازمان صادر کننده مجوز را در پایین برگه صورت جلسه دریافت کنند.

ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در اصفهان
ثبت تغییرات شرکت در سمنان

مراحل ثبت تغییرات شرکت در سمنان

 1. تکمیل مدارک ثبت تغییرات سمنان
 2. نوع تغییرات به جهت تعیین نوع صورت جلسه باید مشخص شود.
 3. تنظیم صورت جلسه تغییرات باید مطابق با مقررات تنظیم ثبت تغییرات در سمنان باشد.
 4. در ذیل برگه صورت جلسه  باید مهر شرکت به همراه امضاء اعضاء و بازرسین و سهامداران باشد.
 5. ثبت نام در سامانه ثبت شرکت های سمنان و ورود اطلاعات در سایت @irsherkat.ssaa.irو ثبت در خواست تغیییرات
 6. بعد از ثبت در سامانه اخذ شماره پذیرش طی سه روز وقت دارید تا اوراق و اسناد رابه اداره ثبت شرکت های سمنان پست نمایید.
 7. در این مرحله طی ده روز آگهی ثبت تغییرات تان در سمنان از طریق سامانه ابلاغ می شود.
 8. پس از دریافت ابلاغ می توانید به اداره مراجعه نمایید و آگهی ثبت تغییرات در سمنان را دریافت نمایید.
 هر تغییراتی که در شرکت اعمال می شود باید در روزنامه رسمی قوه قضاییه برای عموم مردم و در روزنامه کثیرالانتشار شرکت برای شرکا چاپ گردد و این امر الزامی می باشد در صورتی که شرکت چاپ هزینه حتی یکی از این روزنامه ها را انجام ندهد ، در صورتی که بخواهد تغییرات جدیدی در شرکت اعمال نماید نمی تواند در سامانه ثبت شرکت ها وارد شود و درخواست جدید را ثبت نماید.

هزینه و زمان ثبت تغییرات شرکت در سمنان

برای اینکه تغییرات شما در شرکت اعتبار حقوقی داشته باشد باید در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسد و این سازمان برای اعطاء این امتیازات به شرکت ها مبالغی را اخذ می نماید و  به دلیل داشتن چندین مرحله در ثبت هزینه های متفاوت را دارد.

علاوه براین هزینه ثبت تغییرات یک نوع شرکت با هزینه ثبت شرکت دیگر متفاوت است به همین دلیل برای اطلاع از هزینه ثبت تغییرات شرکت  در سمنان با مشاوران زبده مجتمع ثبتی بین الملل تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در کرج

یکی از مهمترین مواردی که متقاضیان در خصوص ثبت تغییرات شرکت لازم است بدانند زمان آن است. بخشی از زمان که مربوط به تنظیم مدارک و ثبت سامانه اس است غیر قابل پیش بینی است زیرا به سرعت عمل متقاضی دارد.

اداره ثبت شرکت ها از زمانی که شما مدارک را به این سازمان پیت می کنید طی حداقل 14 روز کاری آگهی ثبت تغییرات شرکت را صاادر خواهد کرد.

تذکر: در صورت جلسه ای که تدوین می کنید زمان و تاریخ دقیق اخذ تصمیمات تغییرات و هم چنین مشخصات دقیق شرکت باید قید گردد.

مدارک ثبت تغییرات شرکت در سمنان

 •  آگهی تاسیس و یا روزنامه رسمی تاسیس
 •  کپی شناسنامه و کارت ملی اعضاء و بازرسین و سهامداران
 •  آگهی آخرین تغییرات و یا روزنامه رسمی آخرین تغییرات
 • شرکت نامه و تقاضا نامه در شرکت با مسئولیت محدود و موسسات غیر تجاری
 •  اظهار نامه در شرکت های سهامی باید ارائه گردد.

اعمال ثبت تغییرات در شرکت شاید از ساده ترین موارد در حوضه ثبت تغییرات در سمنان باشد اما همین امر ساده پیچیدگی و نکات بسیاری را در اعمال و درخواست ثبت دارد، جهت ثبت تغییرات شرکت در سمنان می توانید از مشاوره رایگان گروه ثبتی حقوقی بین الملل استفاده نمایید، ما در مجموعه ثبت بین الملل همراه شما خواهیم بود. جهت ثبت سامانه ای تغییرات سمنان هم اکنون با مشاوران و وکلای برجسته ثبت بین الملل تماس حاصل نمایید.

واحد ههای ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در استان سمنان

 • دامغان
 • شاهرود
 • گرمسار
 • سرخه
 • آرادان

مجتمع ثبت بین الملل همواره مفتخر به جلب رضایت موکلان خود در سراسر کشور بوده است . این مجموعه با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان ثبتی و حقوقی بهترین و سریع ترین خدمات ثبتی را در حوزه سمنان و سایر شهرها برای ثبت تغییرات شرکت و دیگر امور را به شما بزرگواران ارائه می نماید.

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x