جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت تغییرات شرکت در ساری

ثبت تغییرات شرکت در ساری
تغییرات شرکت بعد از ثبت شرکت در صورت تمایل اعضاء در ماهیت شخصیت حقوقی اعمال می گردد. که تمامی موارد در ثبت شرکت به جزء نوع شخصیت حقوقی قابل تغییر می باشد بنابراین ما به روش تنظیم و ثبت صورت جلسات تغییرات ساری در این مقاله می پردازیم. در صورت نیاز به ثبت تغییرات در شرکت با موسسه حقوقی و ثبتی بین الملل تماس بگیرید.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در ساری

اگر قصد ثبت تغییرات شرکت در ساری را دارید ولی نمی دانید چگونه یک صورت جلسه تنظیم کنید و یا چگونه  تغییر را در ماهیت شرکت اعمال نمایید این مقاله کمک شایانی در این زمینه به شما ارائه می نماید ولیکن چنانچه سوالی یا اشکالی در پروسه ثبت تغییرات خود در ساریدارید هم اکنون می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت تغییرات شرکت در ساری

قدم اول: تکمیل مدارک ثبت تغییرات ساری :

در شرکت های با مسئولیت محدود و موسسات مدارکی که باید ارائه گردد شامل این موارد است: مدارک شناسایی اعضاء هیئت مدیره، تقاضا نامه و یا شرکت نامه شرکت یا موسسه، آگهی یا روزنامه رسمی تاسیس شرکت، آگهی یا روزنامه رسمی آخرین تغییرات شرکت در صورتی که شرکت تغییراتی قبل از این داشته باشد.

در شرکت های سهامی خاص و عام و غیره مدارک شناسایی اعضاء سهامداران و بازرسین شرکت، لیست سهام داران شرکت، اظهار نامه شخصیت حقوقی، آگهی تاسیس یا روزنامه رسمی شرکت، آگهی آخرین تغییرات یا روزنامه رسمی تغییرات شرکت.

نکته ؛ در صورتی که شرکت دارای سهام یا اعضائی با شخصیت حقوقی باشد آخرین تغییرات این شرکت ها باید در مدارک باشد.

قدم دوم: نوع تغییرات در ثبت صورت جلسات ساری:

موضوعاتی که در شرکت می توان تغییر داد بسیاری از موارد را شامل می شود مواردی مانند؛

 1. انتخاب اعضاء و بازرسین
 2. تصویب ترازنامه سالیانه
 3. تغییر آدرس
 4. تاسیس شعبه
 5. ورود و خروج اعضاء
 6. افزایش و کاهش سرمایه
 7. الحاق یا تغییر در موضوع
 8. نقل و انتقال سهام
 9. تعیین سمت اعضاء هیئت مدیره
 10. تغییر نام شرکت
 11. تعیین دارندگان حق امضاء
 12. انحلال شرکت
 13. و تمامی مواد مذکور در اساسنامه شرکت

نکته 1؛ تنها موردی که نمی توان در شرکت نسبت به آن تغییرات اعمال کرد قالب ثبتی شرکت می باشد.

نکته 2 ؛ در صورت جلسه ثبت تغییرات نقل و انتقال سهام در شرکت های سهامی این نوع تغییرات در حوضه ثبت شرکت های ساری ثبت می شود اما نسبت به آن آگهی صادر نمی شود.

تنظیم صورت جلسه ثبت تغییرات شرکت در ساری

برای تنظیم صورت جلسه ابتدا باید موضوع تغییرات مشخص باشد تا با توجه به آن صورت جلسه در یکی از سه قالب تنظیم صورت جلسه تغییرات تنظیم گردد که شامل؛

 •  صورت جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده
 • مجمع عمومی فوق العاده
 • هیئت مدیره

بعد از تعیین یکی از این سه صورت جلسه ، رعایت یک سری اصول در تدوین صورت جلسه الزامی است که عبارت اند از؛

1) درج ساعت و تاریخ در صورت جلسه الزامی است.

2) درج اسامی اعضاء هیئت مدیره با میزان سرمایه آنها علاوه بر این اگر شرکت سهامی باشد باید اعضاء هیئت مدیره با سمت آنها نوشته شود.

3) در صورت دعوت از طریق روزنامه اطلاعات مربوط به آن هم باید نوشته شود.

4) تمامی تصمیمات و نکات در جلسه باید در صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده نوشته شود.

5) حضور منشی جلسه در شرکت های سهامی الزامی می باشد.

ثبت تغییرات شرکت در ساری
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در ساری

انواع تغییرات شرکت در ساری

 • انتخاب اعضاء هیئت مدیره
 • حق امضاء مجاز در شرکت
 • ثبت تغییرات ورود و خروج شریک
 • نقل و انتقال سهام شرکت
 • افزایش و کاهش سرمایه
 • تغییر یا الحاق به موضوع شرکت
 • تاسیس شعبه جدید شرکت
 • انتخاب نام جدید برای شرکت
 • انحلال شرکت

ثبت صورتجلسه تغییرات در شرکت سهامی خاص در ساری

شرکت های سهامی خاص تغییرات مختلفی را در شرکت  انجام می دهند. اعم از تغییرات مربوط به سهام یا اعضاء و مدیران و سایر تغییراتی که در شرکت سهامی خاص لازم است.

زمانی که صورتجلسه تغییرات تنظیم می شود باید ابتدا درخواست ثبت آن را در سایت اداره ثبت شرکت ها انجام دهید. بعد از ثبت نهایی باید طی 3 روز مدارک به اداره ثبت شرکت ها پست شود تا کارشناسان جهت بررسی و ثبت تغییرات جدید در آگهی ثبتی آن را صادر کنند.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در ساری

شرکت های با مسئولیت محدود زمانی می توانند تغییراتی را داشته باشند که مجمع عمومی برگذار شود و دو سوم اعضاء حاضر در جلسه موافق اعمال تغییرات جدید در شرکت باشند. خروجی این مجامع صورتجلسه تغییرات است که برای ثبت باید ابتدا در سایت اداره ثبت شرکت ها در خواست دهید و با ثبت نهایی مدارک خود را به اداره ثبتت شرکت ها پست کنید.

ثبت صورتجلسه موسسات غیر تجاری در ساری

موسسات نیز برای ثبت صورتجلسه تغییرات از شرکت های تجاری مستثنی نیستند و باید درخواست خود را ابتدا در سایت اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در قالب موسسه ثبت کنند تا جهت بررسی و پیگیری درخواست به مورد بررسی کارشناسان اداره ثبت قرار  گیرد.

آن دسته از شرکت ها و موسساتی که دارنده مجوز هستند قبل از ارسال صورتجلسه به اداره ثبت باید مهر و امضاء ارگان صادر کننده مجوز را دریافت کنند.

مراحل ثبت تغییرات شرکت در ساری

ابتدا صورت جلسه توسط اعضاء و سهامداران و همچنین بازرسین شرکت باید امضاء شود علاوه بر آن درج مهر شرکت الزامی می باشد.

سامانه اینترنتی ثبت شرکت ها؛

در این مرحله باید اطلاعات و مندرجات ثبت تغییرات در ساری در سامانه تغییرات irsherkat.ssaa.ir  وارد شود.

در صورتی که با نحوه ورود اطلاعات در این سامانه آشنایی ندارید می توانید با کارشناسان ثبت بین الملل در این زمینه مشاوره تلفنی دریافت کنید و یا لینک ذیل را کلیک نمایید.

بعد از ثبت اطلاعات در سامانه یک شماره پذیرش دریافت می کنید که مطابق آن مدارک و صورت جلسه ثبت تغییرات در ساری را به اداره ثبت شرکت های ساری پست می نمایید.

دریافت آگهی ثبت تغییرات در ساری

در ابتدا ابلاغیه ثبت تغیییرات در سامانه ارسال می گردد که مطابق آن به اداره ثبت شرکت های ساری مراجعه می نمایید و آگهی ثبت تغییرات خود را در ساری دریافت می نمایید.

پرداخت روزنامه های ثبت تغییرات در ساری

بعد از ثبت هر صورتجلسه تغییرات در شرکت علی الاصول شرکت باید ثبت این تغییرات را در دو روزنامه رسمی قوه قضاییه و روزنامه کثیرالانتشار شرکت چاپ نماید که قبل از چاپ آگهی، هزینه روزنامه ها را باید پرداخت نماید.

هزینه و زمان ثبت تغییرات شرکت در ساری

به دلیل متغیر بودن هزینه ها با توجه به موضوعات ثبت تغییرات در ساری و هزینه های حق الدرج مربوطه از حوصله مخاطبان خارج است که ما تمامی نکات و موارد را در این مقاله بیاوریم بنابرین با مراجعه یا تماس با کارشناسان مجتمع ثبتی حقوقی بین الملل درخواست استعلام هزینه نمایید.

زمان برای ثبت تغییرات شرکت شامل دو مرحله است. در مرحله اول باید مدارک تکمیل، صورتجلسه تنظیم و در خواست در سایت اداره ثبت شرکت ها انجام شود که این موضوع بسته به سرعت عمل و آشنایی با سیستم اداره ثبت شرکت ها بستگی دارد.

مرحله دوم ثبت تغییرات شرکت در ساری در اداره ثبت شرکت ها و توسط کارشناسان این اداره انجام می شود که در بیشتر موارد ظرف 14 روز آگهی ثبت تغییرات را صادر می کنند.

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در استان مازنداران

 • بابل
 • قائم شهر
 • عباس آباد
 • آمل
 • چالوس
 •  رامسر
 • بهشر
 • رویان
 • بابلسر
 • نوشهر
 • تنکابن
 • جویبار
 • نور
 • محمودآباد
 • نکا
 • فریدون کنار

کارشناسان ثبت تغییرات شرکت در بین الملل

آنچه که در حوضه ثبت تغییرات در ساری اهمیت دارد نکات و مواردی است که در تدوین و تنظیم و حتی ارسال صورت جلسه تغییرات به اداره ثبت شرکت ها برای تایید کارشناس رسمی ثبت مورد برررسی قرار می گیرد و رعایت این نکات است که در تایید یا رد صورت جلسه مورد توجه است که تلاش نمودیم این موارد را برایتان در این مقاله شرح دهیم، در صورتی که هنوز پاسخ تان را دریافت نکرده اید، می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در مجموعه ثبت بین الملل سوالاتتان را مطرح نمایید ما در طی ده سال تجربه در حوضه ثبت شرکت ها در سراسر ایران در کنار شما خواهیم بود فقط کافی است با ما تماس حاصل نمایید تا ثبت تغییرات شرکت در ساری برای شما بی دغدغه انجام پذیرد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ريحانه فخاري
ريحانه فخاري
1 سال قبل

سلام مدارك تغييرات چيست

yavari
ویرایشگر
yavari
1 سال قبل

با سلام . مدارک ثبت تغییرات شرکت شامل: مدارک شناسایی اعضا و سهامداران شرکت ،اساسنامه شرکت وروزنامه رسمی تاسیس یا آخرین تغییرات شرکت است