جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
آیا قصد ثبت تغییرات  شرکت در تبریز را دارید؟ولی از چگونگی ثبت تغییرات در این استان بی اطلاع هستید؟ ما در این مقاله  به باید ها و نباید های ثبت تغییرات در تبریز پرداخته ایم پس اگر قصد تنظیم صورت جلسه تغییراتی بدون ایراد و اشکال را دارید این مقاله را دنبال نمایید. تغییرات شرکت توسط تنظیم صورت جلسه انجام می پذیرد که در موارد و موضوعات مختلف تفاوت هایی در تنظیم این صورت جلسات وجود دارد که مطابق قانون تجارت می باشد.

مجمع عمومی شرکت ها

مجمع هایی که برای تصویب صورت جلسه تغییرات تشکیل می شوند و تصمیماتی که در صلاحیت آنها می باشد به شکل زیر می باشد.

مجمع عمومی عادی؛  این مجمع یا به صورت سالیانه یا به صورت مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده تشکیل می شود که در این مجمع تصویب ترازنامه سالیانه و تعیین سمت و انتخاب اعضاء در آن انجام می شود.

مجمع عمومی فوق العاده؛ در این مجمع علی الاصول تصمیمات مربوط به مواد اساسنامه اعمال می گردد مواردی مانند تغییر آدرس، تغییر نام،  تصمیمات مربوط به سهام شرکت، تعداد اعضاء هیئت مدیره،  موضوع شرکت در موارد تغییر یا الحاق ، افزایش و کاهش سرمایه و …

صورت جلسه هیئت مدیره؛ در صورت جلسه هیئت مدیره تصمیماتی چون تعیین سمت و تعیین دارندگان حق امضاء اعمال می گردد.

در صورتی که تمایل به ارجاع پرونده ثبتی خود به وکلای مجرب و کارشناسان رسمی دارید با مجتمع ثبتی بین الملل تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب
اعلام ورقه قرضه به مرجع ثبت شرکت

در خصوص تدوین صورتجلسه تغییرات شرکت این مقاله مطالب مفیدی را ارائه می کند : تدوین صورتجلسات و ثبت صورتجلسات تغییرات

مراحل ثبت تغییرات شرکت در تبریز

تکمیل مدارک : در ابتدا باید مدارک مورد نیاز تکمیل گردد که در ادامه این مقاله به آن می پردازیم.

نوع تغییرات: این که چه تغییراتی برای ثبت مد نظر است دارای اهمیت است در بیشتر موارد چندین تصمیم در یک مجمع گرفته می شود که نیاز به تنظیم صورت جلسات متفاوت دارد.

صورت جلسه : تنظیم صورت جلسه درست که کار چندان دشواری نمی باشد اما به دلیل رعایت اصول و نکات ثبتی در آن نیاز به تنظیم آن توسط اشخاص با تجربه و مجرب است.

امضاء : هر صورت جلسه ای که تنظیم می شود باید به امضاء تمام اعضاء حاضر در شرکت برسد حتی بازرسین شرکت علاوه بر آنها مهر شرکت هم باید در زیر هر صورت جلسه خورده شود.

ثبت سامانه ای: تمامی صورت جلسات هر گونه تغییراتی در  شرکت ابتدا باید در سامانه ثبت گردد و ایرادات و اشکالاتی اگر در آنها وجود دارد رفع گردد.

آگهی تغییرات: بعد از ابلاغ سامانه در صورت تایید آگهی تغییرات صادر می گردد.

اخذ آگهی تغییرات: در این مرحله برای دریافت آگهی تغییرات نماینده قانونی شرکت باید به اداره ثبت شرکت های تبریز مراجعه نماید.

روزنامه:  بعد از ثبت تغییرات در اداره ثبت شرکت های تبریز هر تغییراتی که در شرکت انجام شده باید در دو روزنامه رسمی و کثیرالانتشار به چاپ برسد در صورت عدم پرداخت هزینه و چاپ آگهی نمی توانید هیچ گونه تغییراتی را پس از آن برای شرکت به ثبت برسانید.

ادامه مطلب
درخواست تشکیل مجمع عمومی به وسیله سهامداران

مراحل ثبت تغییرات شرکت در تبریز 

مدارک ثبت تغییرات شرکت در تبریز

 • آگهی تاسیس شرکت
 • آخرین آگهی تغییرات شرکت
 • مدارک شناسایی اعضاء و بازرسین شرکت
 • در شرکت های با مسئولیت محدود باید تقاضا نامه ارائه گردد.
 • در شرکت های سهامی خاص اظهار نامه ارائه می گردد.

تعرفه ثبت تغییرات و هزینه صورت جلسات شرکت در تبریز

هزینه های ثبت تغییرات موارد بسیاری را پوشش می دهند مانند هزینه پایه ثبت ، ابطال تمبر سرمایه ، هزینه های پست مدارک و اوراق و اسناد، هزینه حق الدرج آگهی در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار، که بسته به موضوع تغییرات و تعدد آن متفاوت است برای استعلام هزینه ثبت تغییرات شرکت در تبریز هم اکنون با کارشناسان ثبتی حقوقی مجتمع ثبت بین الملل تماس حاصل نمایید.

ضوابط تنظیم صورت جلسه در تبریز

در ابتدای صورت جلسه نوع صورتجلسه باید آورده شود، ( منظور از نوع صورت جلسه، مجامع عمومی عادی سالیانه یا به طور فوق العاده یا مجمع فوق العاده و هیئت مدیره می باشد) در ادامه مشخص شدن نوع صورت جلسه باید مشخصات کامل شرکت درج گردد نوع شرکت ( مثلاً سهامی خاص یا مسئولیت محدود) نام شخصیت حقوقی به همراه شماره ثبت و شناسه ملی آن باید آورده شود.

میزان سرمایه کلی شرکت به همراه صاحبان سهام و اعضاء هیئت مدیره و تعداد حاضران باید در صورت جلسه قید شود. علاوه بر این زمان و مکان اخذ تصمیمات شرکت باید در صورت جلسه آورده شود.

اگر برای دعوت از اعضاء و سهام داران اطلاعیه دعوت در روزنامه چاپ شده باشد باید اطلاعات مندرج در روزنامه هم در صورت جلسه عنوان شود.

ادامه مطلب
ثبت تغییرات شرکت در اصفهان

تمامی تصمیمات اخذ شده به همراه جزئیات آن باید در صورت جلسه آورده شود علاوه بر این در شرکت های سهامی خاص حضور منشی جلسه الزامی می باشد.

امیدواریم این مقاله در حوضه ثبت تغییرات در تبریز توانسته باشد حق مطلب را برای مخاطبان عزیزمان به جهت تنظیم صورت جلسات تغییرات ادا نموده باشد علاوه بر آنچه گفته شد در برخی موارد می توان چند موضوع را در یک صورت جلسه تغییرات برای شرکت اعمال نمود اما این بسته به موضوعات دارد که باید در تنظیم آنها دقت شود و گر نه به مشکل رد درخواست خود در اداره ثبت شرکت تبریز بر می خورید.

به جهت جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه در صورتی که بر قواعد و مقررات ثبت تغییرات شرکت مسلط نیستید حتماً از افراد با تجربه و دانش کافی در این حوزه مشاوره بگیرید. ما در موسسه ثبت شرکت و برند بین الملل با ده سال سابقه و به کار گیری افراد مجرب با دانش کافی ارائه دهنده خدمات ثبت تغییرات شرکت در تبریز می باشیم هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید.

تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در استان آذربایجان شرقی

 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در مراغه
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در مرند
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در اهر
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در سراب
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در میانه
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در جلفا
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در شبستر
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در آذرشهر
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات و ثبت تغییرات شرکت در بناب

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن