جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
آیا می دانید همه افرادی که کسب و کار موفقی دارند برند ثبت شده دارند؟ بله در این زمانه تکنولوژی و پیشرفت بشر به حدی از کمال رسیده که تبلیغات می تواند انقلابی برای برند های کوچک باشد، اما صرف هزینه و زمان برای برندینگ شدن یک برند بدون ثبت برند در یاسوج کار بسیار بیهوده ای است.
داشتن برند تبدیل به الزام شده زیرا همه کسب و کار ها تلاش دارند با نامی خود را به مخاطبان بشناسانند اما این شناخت بدون اینکه اسم برندتان به ثبت برسد می تواند برایتان دردسر ساز باشد، کم نیستند پرونده های جاری در دادگاه ها برای سوء استفاده از برندهایی که توسط اشخاص دیگر به ثبت رسیده اند، هم اکنون زمان اقدام برای ثبت برند تان در یاسوج است پس این مقاله را از دست ندهید.

تیم ثبت بین الملل با همکاری وکلا و کارشناسان ثبت برای ارائه انواع خدمات ثبتی از جمله ثبت برند، ثبت شرکت و سایر امور مرتبط در این زمینه پرونده شما عزیزان را قبول می کند، فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

نام تجاری چیست؟

نام تجاری می تواند برندی است که از یک اسم یا کلمه تشکیل شده است. نام تجاری چیزی است که هدف محصول، طرز عمل و منافع آن را برای مخاطب و مشتری در دل یک اسم بیان می کند، به واقع می توان اسم تجاری یا برند را شناسنامه محصول بر شمرد. هر محصولی برای اینکه در بازار معرفی شود و مشتریان خاص خودش را داشته باشد، حتماً نیاز به برند شدن دارد و برای برند شدن باید ثبت برند در یاسوج داشته باشید.

ادامه مطلب
مزایای ثبت برند در ساری

مراحل ثبت برند در یاسوج

مراحل ثبت برند توسط تیم ثبت بین الملل:

 1. تماس با مجموعه و کارشناسان  مجموعه ثبتی حقوقی بین الملل و دریافت مشاوره کامل در خصوص ثبت برند
 2. دریافت مدارک مربوطه جهت ثبت برند در یاسوج
 3. ارجاع پرونده و دریافت هزینه تمام شده ثبت برند
 4. پیگیری درخواست ثبت برند توسط کارشناسان اجرایی مجموعه ثبت برند در یاسوج
 5. دریافت تصدیق ده ساله برند طی زمان مقرر و ارائه آن به متقاضی مربوطه

مراحل ثبت برند توسط خود متقاضی ثبت:

 1. انتخاب و استعلام اسم برند
 2. ورود به سایت اداره مالکیت صنعتی و ثبت اظهارنامه الکترونیکی ثبت برند مطابق قواعد مربوطه
 3. دریافت ابلاغیه جواب اظهارنامه از سوی کارشناسان ثبت که یا مبنی بر رد پرونده یانقص و یا تأییدیه ثبت است در صورت دریافت تأییدیه باقی مراحل به شرح زیر است.
 4. پرداخت و نشر روزنامه نوبت اول (سی روز از تاریخ نشر اگر کسی ادعایی در خصوص تقاضای برند شما دارد با مراجعه به اداره علامت می توانید از ثبت آن جلوگیری نمایید.)
 5. پرداخت هزینه ثبت و دریافت شماره ثبت برند
 6. پرداخت روزنامه رسمی نوبت دوم و ارائه اصل مدارک به اداره ثبت علامت در استان تهران
 7. دریافت تصدیق ده ساله برند

در خصوص نحوه تنظیم اظهارنامه ثبت برند این مطلب را لطفاً مطالعه کنید: اظهارنامه ثبت برند

شرایط ثبت برند در یاسوج

جهت ثبت برند و ثبت علامت تجاری در یاسوج باید اسن شرایط را رعایت کنید:

متقاضی ثبت برند باید حداقل سن قانونی را داشته باشد، وجود پروانه فعالیت یا جواز برای ثبت برند الزامی می باشد، برند های قابل ثبت در ایران باید حتماً هم از لحاظ نوشتار و هم معنا فارسی باشند و برند های غیر فارسی باید حتماً کارت بازرگانی ارائه نمایند، برندی که قصد ثبت آن را دارید نباید سابقه ثبت در آن طبقه مورد نظر را داشته باشد یعنی به نوعی نباید تکراری باشد.

ثبت برند در یاسوج

مدارک ثبت برند در یاسوج

برای ثبت برند در یاسوج ما دو نوع متقاضی ثبت برند داریم که مدارک مربوطه هر یک متفاوت می باشد در ادامه مدارک هر یک را به طور مجزا عنوان می داریم.

ادامه مطلب
ثبت برند مواد غذایی در کرج ✔️

اشخاص حقوقی(شرکت ها):

 • کپی مدارک شناسایی مدیر عامل ، آگهی تأسیس شرکت، آخرین آگهی تغییرات شرکت
 • جواز تأسیس یا پروانه بهره برداری، مشاغل مجازی با ارائه اینماد خود می توانند اقدام به ثبت برند کنند. برای موسسات توافق اصولی و برای مغازه ها جواز کسب استفاده می شود.
 • کارت بازرگانی در صورت لزوم
 • وکالت نامه در صورت وجود وکیل برای متقاضی
 • رونوشت  از اسم یا طرح علامت تجاری قابل ثبت

اشخاص حقیقی (افراد):

 • کپی شناسنامه و کارت ملی برای اتباع ایرانی
 • ارائه کد فراگیر و پاسپورت ترجمه شده برای متقاضی غیر ایرانی
 • نمونه ای از علامت تجاری مربوطه
 • جواز کسب یا جواز تأسیس یا هر نوع پروانه فعالیت به نام متقاضی
 • کارت بازرگانی در صورت لزوم
 • وکالت نامه در صورت داشتن وکیل

واژگان مرتبط با ثبت برند در یاسوج

معادلات کلماتی که برای ثبت برند در یاسوج ممکن است یا آن بر بخورید عبارت است از: لوگو، علامت تجاری، ، نشان تجاری، علائم تجاری، لوگو تایپ، آرم تجاری و نام تجاری  هم چنین ممکن است از برند تحت عنوان نمانام، سمبل تجاری ، طرح، اسم تجاری و یا انواع لوگو مثل لوگوتایپ یا مونوگرام یاد شود.

برند از لحاظ نوع متقاضی ثبت هم به برند حقیقی ( به نام افراد) یا برند حقوقی ( به نام شرکت و موسسات) تقسیم می گردد.

هزینه ثبت برند در یاسوج

برای ثبت برند در یاسوج هزینه هایی برای آن باید پرداخت شود، بر اساس محصولات و خدمات و یا طبقات و تعداد محصول و خدمات برای ثبت می باشد، بنابرین ممکن است هزینه ثبت برند برای یک متقاضی مبلغ بیشتری از متقاضی ثبت دیگر باشد و هزینه ای مشخص برای ثبت برند در یاسوج وجود ندارد، شما می توانید از طریق تماس با کارشناسان ثبت بین الملل از هزینه های ثبت برند در یاسوج به طور دقیق و تمام شده اطلاع کسب نمایید.

ادامه مطلب
جلسه بعد از تنفس

در پایان تا دیر نشده برندتان را به ثبت برسانید، قبل از اینکه برندتان توسط اشخاص دیگر به ثبت برسد. برند در واقع اصالت محصول است و مشتریان با برندتان شما را می شناسند. اگر شما برندتان را از دست بدهید یعنی تمام مسیری را که برای معرفی برندخود به مشتریان انجام داده اید، پوچ می شود.

با ثبت برند در یاسوج خیالتان از معرفی و تبلیغات برای شناخته شدن برندتان راحت باشد، علاوه بر این دیگر اشخاصی که به نوعی رقیب شما محسوب می شوند نمی توانند از اسم برندتان برای محصولاتشان استفاده کنند.

برند شدن کسب و کارتان دیگر یک رویای محال نیست، با ثبت برند در یاسوج می توانید به رویای خود برسید و خیالتان از هر گونه سوء استفاده ای راحت باشد، هم اکنون با کارشناسان ثبت بین الملل تماس بگیرید و در زمینه ثبت برند در یاسوج مشاوره رایگان دریافت کنید.

ثبت برند در استان کهگلویه و بویر احمد

 1. ثبت برند در دهدشت
 2. ثبت برند در سی سخت
 3. ثبت برند در چرام
 4. ثبت برند در باشت
 5. ثبت برند در دوگنبدان

تا دیر نشده جهت ثبت برند و ثبت نشان تجاری در یاسوج با تیم متخصص ثبت برند بین الملل تماس برقرار نمایید و از تجربیات خوب آن ها استفاده کنید.

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن