جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
5/5 - (1 امتیاز)
ما در تیم ثبت بین الملل با کارشناسان ثبت برند در گرگان می توانیم از ابتدای مسیر ثبت برند تا دریافت تصدیق ده ساله آن در کنارتان باشیم، تنها کافی است هم اکنون با کارشناسان ثبت برند گروه ثبتی حقوقی بین الملل تماس بگیرید، البته قبل از آن این مقاله را که برای شما تدوین گردیده مطالعه نمایید تا از نکات مربوطه به حوزه ثبت برند گرگان اطلاعات جامع و کاملی دریافت کنید.

ثبت برند در گرگان

شما با ثبت برند در گرگان صاحب انحصاری یک برند در سراسر ایران خواهید بود و با تلاش وتبلیغات می توانید آن را تبدیل به یک برند معروف کنید و حتی برند جهانی داشته باشد، پس به خاطر داشته باشید ثبت برند در گرگان مقدم بر معروفیت آن است.
البته ارزش مادی برند ها به معروفیت و داشتن مشتریان خاص خود است، اما هر کدام از معروف ترین برند ها اگر از حمایت قانونی برخوردار نباشند در واقع ارزش مادی نخواهند داشت.تا حالا شنیده اید  که می گویند یک برند، فلان مبلغ ارزش مادی دارد؟
یک اسم ، اسم تجاری، نام یک محصول این همه ارزش مالی دارد و فکر می کنید علت آن چیست؟ بله علت آن انحصاری بودن این نام است که با ثبت برند در گرگان شما نیز می توانید صاحب یک نام انحصاری یا برند میلیون دلاری شوید.

مراحل ثبت برند در گرگان به چه صورت است؟

مرحله اول: در مرحله اول باید اظهارنامه ثبت برند را تنظیم نمایید، این اظهارنامه بر اساس متقاضی ثبت برند تنظیم می شود و در آن اطلاعات مربوط به متقاضی، وکیل وی، علامت تجاری مربوطه و مستندات و مدارک درج می گردد و با ثبت نهایی به کارتابل اداره ثبت علامت تجاری ارسال می شود.

ادامه مطلب
سرمایه احتیاطی در شرکت

دوم: در این مرحله باید در انتظار پاسخ کارشناس اداره ثبت باشیم، طی 35 الی 45 روز جواب کارشناسی ثبت برند در گرگان می آید و بر اساس آن ممکن است پرونده رد ، دارای نقص یا مورد تایید اعلام گردد، در صورت تأیید ادامه روند به صورت زیر ادامه می یابد.

سوم: پرداخت روزنامه رسمی نوبت اول که به منظور اطلاع عموم از درخواست ثبت برند است تا اگر کسی در مورد برند مورد نظر ادعایی دارد یا اعتراضی دارد، طی سی روز از تاریخ آگهی روزنامه در خواست خود را به اداره ثبت علامت اعلام دارد.

چهارم: در این مرحله مهلت سی روزه اعتراض به برند در حال ثبت به اتمام رسیده و باید اقدام به پرداخت هزینه ثبت کنید که  بر اساس آن شماره ثبت برند صادر گردد.

پنجم: در این مرحله هزینه و چاپ روزنامه رسمی نوبت دوم انجام می گیرد و مطابق آن اعلام ثبت برند انجام می شود.

ششم: با مراجعه به اداره ثبت علائم تجاری و ارائه اصل مدارک مربوطه جهت ثبت برند تصدیق ده ساله برند صادر می شود و می توانید آن را دریافت نمایید.

در چه صورت ثبت برند در گرگان اجباری می باشد؟

در صورتی که محصولاتی دارید که یا خوراکی هستند یا با پوست انسان در ارتباط هستند، باید با برند ثبت شده آن را به بازار عرضه کنید، محصولاتی مانند؛ محصولات غذایی، مواد شیمیایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات دارویی این محصولات جزو مهمترین محصولاتی هستند که برای به بازار عرضه شدن برند ثبت شده برای آنها ضروری می باشد.

نکته ای که در این زمینه وجود دارد این محصولات برای دریافت سیب سلامت محصولشان هم باید برند ثبت شده ارائه نمایند.

ثبت برند در گرگان

مدارک مربوطه جهت ثبت برند در گرگان

برای ثبت برند گرگان ممکن است متقاضی شخص حقیقی یا حقوقی باشد و مدارکی که هر یک برای ثبت برند باید ارائه دهند عبارت است از؛

شخص حقیقی:

 • کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی یا متقاضیان حقیقی
 • ارائه جوازی که موضوع آن با طبقات ثبت برند مرتبط باشد.
 • کارت بازرگانی در صورتی که برندتان لاتین باشد.
 • نمونه ای از علامت تجاری مورد تقاضای ثبت
 • وکالت نامه در صورتی که متقاضی ثبت، وکیل دارد.
ادامه مطلب
طراحی لوگوتایپ برای شرکت در کرج 【طراحی لوگو تایپ حرفه ای ✔️】

شخص حقوقی:

 • کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل شخصیت حقوقی
 • ارائه کپی روزنامه رسمی تأسیس شرکت
 • ارائه روزنامه رسمی آخرین تغییرات متقاضی ثبت برند
 • کارت بازرگانی در صورت لاتین بودن نام علامت
 • نمونه ای از علامت تجاری مورد تقاضای ثبت برند
 • وکالت نامه در صورت که پرونده دارای وکیل باشد.
 • جواز مرتبط با محصولات یا خدمات مورد تقاضا

ثبت برند در گرگان چقدر زمان می برد؟

مدت زمان ثبت برند در هر پرونده ممکن است متفاوت باشد، زیرا همه پرونده ها ممکن است در شرایط مطلوب یا عین هم پیش نرود، به عنوان مثال: کسی که خود متقاضی ثبت برند است قطعاً ماه ها باید درگیر پذیرش اولیه ثبت برند خود باشد.

زیرا این افراد به شرایط ثبت آگاهی ندارند و این امر موجب می شود، کارشناسان ثبت برند در اداره ثبت علائم تجاری تهران اظهارنامه ثبت برند این افراد را رد نمایند، برای ثبت برند به طور کلی بین 35 الی 45 روز زمان برای دریافت پاسخ اظهارنامه ثبت علامت طی  می شود و هر بار که درخواست رد یا به نقص می خورد مجدداً باید این زمان را طی نمایید.

هزینه ثبت برند در گرگان

هزینه و تعرفه ثبت برند نیز بر طبق هر پرونده ای ممکن است اندکی تفاوت داشته باشد، زیرا معیار تعیین تعرفه ثبت برند تعداد طبقات و محصولاتی است که متقاضی درخواست ثبت برند خود در آن طبقات را دارد، این طبقات به طور کلی 45 عدد می باشد که در هر طبقه تعدادی محصول تعیین شده که ممکن است باهم ارتباط داشته باشند یا کاملاً بی ارتباط باشند، هر چه محصولات و طبقات مشابه و مرتبط را انتخاب کنید اعتبار و ارزشمندی برند شما بالاتر می رود و به تبع آن هزینه ثبت شما نیز افزایش می یابد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه ثبت بین الملل تماس بگیرید و از هزینه ثبت برند در گرگان مطلع گردید.

 خدمات مربوط به مالکیت صنعتی در گرگان

 • ثبت علائم تجاری، اختراع، طرح صنعتی
 • استعلامات برند، اختراع، علامت تجاری و طرح صنعتی
 • ثبت بین المللی علائم تجاری، اختراع، طرح صنعتی
 • انتقال مالکیت ها گواهی نامه های ثبت مالکیت صنعتی
 • تمدید اعتبار گواهی نامه هایی که اعتبار مالکیت آنها تمام شده است.
ادامه مطلب
همه مراحل ثبت برند در بندرعباس

ثبت اختراع در گرگان

اگر مخترع هستید و اختراعی برای ثبت دارید می توانید از سایت اداره مالکیت صنعتی اقدام نمایید. بعد از عضویت در سایت و دریافت اظهارنامه اختراع و تنظیم ادعانامه و توصیف نامه ثبت اختراع درخواست ثبت آن را ارسال نمایید تا بعد از دریافت تاییدیه های ثبت گواهی نامه ثبت اختراع را دریافت کنید.

ثبت طرح صنعتی در گرگان

همان طور که می دانید ابداعات زیادی بر روی محصولات مختلف بر اساس خلاقیت اشخاص ایجاد می شود که می توانید از این خلاقیت و ابداع استفاده کنید و ثبت طرح صنعتی در گرگان داشته باشید. با ثبت طرح صنعتی از 5 تا 15 سال انحصار تولید و عرضه را در بازار داخلی دارید.

واحدهای ثبت برند در استان گلستان
 • بندرگز
 • بندر ترکمان
 • گنبدکاووس
 • علی آباد کتول
 • آزادشهر
 • کلاله
 • مینودشت

در نهایت اگر هنوز به دنبال بهانه ای هستید که کار ثبت برندتان را به تعویق بیندازید، بنابراین در آینده باید منتظر ضرر مادی و معنوی زیادی در این زمینه باشید. اگر به سابقه تمام کسب و کار های بزرگ نگاه بیندازید متوجه خواهید شد که تمام آنها یک چیز مشترک داشتند و آن با اطمینان گام برداشتن است.

با ثبت برند در گرگان شما علاوه بر امتیاز هایی که با ثبت برند به دست می آورید می توانید از سوء استفاده دیگران جلوگیری به عمل آورید.

شما با انتخاب گروه ثبت بین الملل با وکلا و کارشناسان این مجموعه مسیر ثبت برندتان را کوتاه تر و با هزینه ای پایین تر طی خواهید کرد، این مجموعه در طی مدت فعالیت خود توانسته رضایت مندی بالایی را در بین مشتریان خود دریافت کند، برای دریافت مشاوره رایگان این مجموعه تنها کافی است هم اکنون تلفن همراهتان را بردارید و با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید. سپاسگذاریم که تا این لحظه این مقاله را دنبال نمودید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x