جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
برند یا لوگو یا به طور کلی علامت تجاری یکی از الزامی ترین اموری است که هر کسب و کاری باید در ابتدای فعالیت خود آن را انجام دهد. به این دلیل می گوییم یکی از الزامی ترین موارد در شروع هر کسب و کاری ثبت برند در همدان است، زیرا شما برای شروع هر کسب و کاری به طور قطع اسمی را برای معرفی خود به مشتریانتان انتخاب می کنید، این اسم در واقع هویت کسب و کار شماست که شما با توجه به نوع فعالیت سعی می کنید در حوزه خود شناخته شوید و این شناخته شدن اگر بدون آگاهی انجام شود قطعاً شما را متضرر می کند، حال با ثبت برند در همدان می توانید از این ضرر پیشگیری به عمل آورید.تیم کارشناسان و وکلای ثبت بین الملل برای شما این مقاله را تدوین کردند تا تمام موارد و نکات مربوط به ثبت برند در همدان را مطالعه نمایید، از هم اکنون برای آینده و توسعه کسب و کارتان برنامه بچینید، اما مهمتر این که زیر بنای کسب و کارتان را  به حدی محکم بسازید که در آینده با مشکلی رو به رو نشوید.

قطعاً شما برند های معروف زیادی را می شناسید که درکسب و کار خود موفق عمل نموده اند، اما اگر از صاحبان این کسب و کار برندشان را بگیرید چگونه می توانند به فعالیت حرفه ای شان ادامه دهند، در واقع ثبت برند در همدان مهم ترین رکنی است که هر کسب وکاری باید آن را داشته باشد.

تعریف علامت تجاری

علامت تجاری در واقع به هر نوشتار یا تصویری گفته می شود که به منظور فروش کالا یا خدماتی به مشتریانش معرفی می گردد، علامت تجاری در واقع هویت محصول یا خدمات است، که باید قابلیت ثبت داشته باشد و گر نه هیچ گونه ارزش مادی و معنوی ندارد، علائم تجاری قابل ثبت باید مطابق قانون ثبت علائم تجاری فارسی باشد، تکراری نباشد، خاص باشد و در غیر این صورت با کلمه خاص ترکیب شود.

ادامه مطلب
معاملات تجاری

ثبت برند اشترکی در همدان

گاهی ممکن است چند نفر به طور  هم زمان در یک اظهارنامه تقاضای ثبت برند را داده باشند، علی الاصول این افراد باید در صد شراکت شان را مشخص نمایند، به طور مثال: علی و حسن و یوسف قصد ثبت یک برند را به طور اشتراکی دارند، آقای حسن مجوز فعالیت به نامش می باشد و آقای یوسف هم کارت بازرگانی دارد و آقا علی نیز شریک است، در صد سهم توافق شده بین این عزیزان بدین صورت است، آقای حسن 30% شریک است و آقای یوسف 35% و آقای علی نیز 35% شریک می باشد، در هر صورت این بزرگواران برای ثبت برندشان بدین توافق رسیده اند در نهایت هم مطابق سهمی که انتخاب کرده اند  از صد در صد مالکیت برند بخش مورد توافق به نام آنها خواهد بود، بنابراین ثبت برند اشتراکی نیز قابل انجام است و می توانید مطابق مثال فوق عمل نمایید.

مراحل ثبت برند درهمدان

ابتدا باید به سایت مالکیت معنوی مراجعه نمایید و درخواست اظهارنامه الکترونیکی ثبت برند در همدان را تکمیل نمایید، (توجه نمایید این اظهارنامه باید مطابق نوع شخصیت متقاضی تنظیم شود.)

بعد از ارسال اظهارنامه طی 35 الی 45 روز کارشناس اداره ثبت علامت تجاری پاسخ خود را به درخواست شما ارسال می کند و بر این اساس ممکن است سه حالت پیش بیاید.

 • رد اظهارنامه: در صورت رد می توانید اعتراض به نظر کارشناس را درخواست نمایید.
 • نقص اظهارنامه: در این صورت در پرونده و یا مدارک ایراداتی وجود دارد که طی سی روز باید اقدام به رفع نقص آن نمایید.
 • قبول اظهارنامه: در این صورت باید ادامه روند ثبت طی شود و اگر طی یک ماه گام بعدی را بر ندارید پرونده شما رد می شود.
ادامه مطلب
ثبت علامت تجاری در کرج

با قبول درخواست اقدام به پرداخت روزنامه نوبت اول ثبت برند همدان می کنید که طی سی روز باید از تاریخ چاپ آن بگذرد تا هزینه ثبت را پرداخت نمایید.

با پرداخت هزینه ثبت برای برند شما از سوی کارشناسان اداره مالکیت صنعتی شماره ثبت صادر می شود.

در این مرحله روزنامه نوبت دوم پرداخت می گردد که مبنی بر اعلام ثبت  برند است.

با ارائه اصل مدارک به اداره ثبت علائم تجاری، تصدیق برند صادر می شود.

ثبت برند درهمدان

نحوه ثبت برند در پروتکل مادرید

ابتدا باید برند در کشور مبدأ به ثبت برسد، بیشتر کشور ها عضو پروتکل مادرید می باشند یکی از این کشور های عضو ایران می باشد، بنابراین برای ثبت برندتان در پروتکل مادرید و ثبت بین المللی آن باید ابتدا برند در ایران ثبت شود.

با ثبت برند در ایران تقاضای اظهارنامه ای برای ثبت برند در کشور های دیگر تکمیل می گردد، با بررسی برند در کشور های تقاضا شده اگر برند در آن کشور ها به ثبت نرسیده باشد درخواست شما مورد پذیرش قرار می گیرد، بد نیست بدانید پروتکل مادرید 85 عضو رسمی دارد و در صورتی که تقاضای ثبت برند در تمام کشور ها را دارید ثبت برند در تک تک کشور ها به صورت مجزا باید انجام شود، هزینه ثبت برند در مادرید به فرانک سوئیس محاسبه می شود، بنابراین برای ثبت برند در مادرید می توانید با تیم کارشناسان ثبت بین الملل تماس بگیرید و مشاوره کامل در این زمینه را دریافت کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص این مقاله را مطالعه نمایید: ثبت برند به صورت بین المللی_ سیستم مادرید

هزینه ثبت برند در همدان

هزینه ثبت برند در همدان نیز همانند سایر استان های کشور است. با توجه به اینکه ثبت برند باید در تهران انجام شود و ممکن است متقاضی امکان رفت و آمد به استان تهران را نداشته باشد، پس لازم است وکیلی در تهران امور ثبت برند وی را پی گیری نماید.

مجتمع ثبت بین الملل با به کارگیری وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان رسمی ثبت برند پروسه ثبت برند در همدان را به شکل ویژه ای طی می نماید، هم اکنون با کارشناسان  ثبت بین الملل تماس بگیرید و هزینه های مربوطه ثبت برند را جویا شوید.

ادامه مطلب
ثبت برند در خراسان رضوی

مدارک ثبت برند در همدان

مدارک اشخاص حقیقی برای ثبت برند همدان:

 1. کپی مدارک مثبت هویت متقاضی
 2. جواز کسب یا تأسیس برای ثبت برند
 3. نمونه طرح یا لوگو

مدارک اشخاص حقوقی برای ثبت برند همدان:

 1. کپی مدارک هویتی مدیر عامل
 2. آگهی تأسیس شرکت
 3. آگهی آخرین تغییرات شرکت
 4. جواز تأسیس یا پروانه بهره برداری
 5. نمونه طرح یا لوگو یا برند

در صورت نیاز کارت بازرگانی نیز باید برای ثبت برند در همدان ارائه شود.

در صورت داشتن وکیل ارائه وکالتنامه الزامی است.

و در پایان شاید در دورو اطرافتان بوده اند کسانی که بعد از سال ها فعالیت در زمینه های مختلف تازه تصمیم به ثبت برند گرفته اند اما برندشان قابل ثبت نمی باشد، بنابراین مهم ترین اصول انتخاب اسم برند این است که مطابق موارد قانونی تعیین شود و تکراری نباشد، پس قبل از هر اقدامی از مشاوره تیم کارشناسان بین الملل استفاده کنید تا برندی که انتخاب می کنید دارای چهارچوب های ثبتی باشد تا در مرحله ثبت آن دچار مشکل نشوید.

گروه ثبتی حقوقی بین الملل با تیم کارشناسان و وکلای پایه یک خود در کنار شما می باشد تا مراحل ثبت برنددر همدان را در مدت زمان کوتاه به نتیجه مطلوب برساند. مفتخریم که برترین بودیم با رضایت مندی شما عزیزان. هم اکنون با ما تماس بگیرید تا از جزئیات بیشتر در زمینه ثبت برند همدان مشاوره دریافت کنید.

واژگان مرتبط با ثبت برند در همدان

 • ثبت علامت تجاری در همدان
 • ثبت لوگو و نام تجاری در همدان
 • ثبت اسم تجاری در همدان
 • ثبت نام و نشان تجاری در همدان
 • ثبت آرم تجاری در همدان

ثبت برند دراستان همدان

 • ثبت برند در ملایر
 • ثبت برند در تویسرکان
 • ثبت برند در اسدآباد
 • ثبت برند در نهاوند
 • ثبت برند در بهار
 • ثبت برند در کبودرآهنگ
 • ثبت برند در رزن
 • ثبت برند در قروه

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن