توضیحاتی در خصوص ثبت برند در همدان

ثبت برند و علامت تجاری در همدان

جهت ثبت برند در همدان میتوانید از ثبت بین الملل با راهنمایی های لازم را در خصوص چگونگی ثبت برند در همدان و همچنین مراحل ثبت برند در همدان کسب نمایید.

در حوزه ثبت برند در همدان مجموعه بین الملل با ارائه راهکارهای کاملا تخصصی فرایند ثبت برند و ثبت علامت تجاری در همدان را کاملا پوشش داده و دقدقه های شما در حوزه ثبت برند در همدان  را کاهش داده است.

در صورت نیاز به ثبت برند در همدان با کارشناسان مجرب موسسه بین الملل در ارتباط باشید.

توضیحاتی کوتاه در خصوص استان همدان:

همِدان یا همَدان یکی از کلان شهرهای ایران در منطقه غربی و کوهستانی ایران و مرکز شهرستان و استان همدان است. این شهر در دامنهٔ کوه الوند و در بلندای ۱٬۷۴۱۱ متری از سطح دریا واقع شده‌است و از شهرهای سردسیر ایران به شمار می‌آید. همدان قدیمی‌ترین شهر ایران و از کهن‌ترین شهرهای جهان است. در سال ۱۳۸۵۵ مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای همدان را «پایتخت تاریخ و تمدن ایران» اعلام کرد. همدان اولین پایتخت نخستین شاهنشاهی ایران، مادها بوده‌است. ثبت برند در همدان.

وضعیت صنعت در استان همدان:

در سال ۱۳۶۴ خورشیدی شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان تأسیس گردید و در حال حاضر این استان دارای ۱۷ شهرک صنعتی می‌باشد که از این میان، شهرک صنعتی بوعلی (کیلومتر ۱۲ همدان- تهران)، شهرک صنعتی باغ بهشت (ابتدای جاده ملایر)، ناحیه صنعتی قهاوند (کیلومتر ۵ محور قهاوند–جاده ملایر)، ناحیه صنعتی گنبد (کیلومتر ۲۵ جاده همدان–ملایر) در حوزهٔ شهرستان همدان قرار دارند. ثبت برند در همدان.

به غیر از شهرک‌های صنعتی قطعه‌سازی سینا، صنایع موکت همدان، کارخانه کیک و شکلات کیوان و کارخانه شیشه همدان نیز به عنوان واحدهای صنعتی شاخص همدان فعالیت دارند. ثبت برند در همدان.

وضعیت صنایع‌دستیچرم‌سازی در استان همدان

شهر همدان از جمله شهرهای مهم تولید و صادرکننده چرم در ایران است سابقهٔ این صنعت در همدان چندان طولانی‌است که این شهر را «شهر دباغخانه‌ها» نیز نامیده‌اند. تا اوایل حکومت پهلوی تولید چرم در شهر همدان از رونق بسیاری برخوردار بود، به طوری که چرم همدان و کالاهای چرمی ساخته شده از آن، شهرت جهانی داشت. از سال ۱۳۰۹ شمسی با ایجاد تغییراتی در نحوهٔ شهرسازی و به بهانهٔ کنترل بیماری‌ها و رعایت نکات بهداشتی، از ادامهٔ کار کارگاه‌های دباغی در داخل شهر جلوگیری به عمل آمد و این کارگاه‌ها در دو محل خارج از شهر استقرار داده‌شد. از سوی دیگر با ورود ماشین و کالاهای وارداتی از جمله کفش و کیف و غیره از میزان تقاضای چرم کاسته شد و از آن پس تولیدات بیشتر به منظور صادرات فراهم آمد. ثبت شرکت در همدان.

وضعیت صنایع‌دستی در استان همدان:

همدان یکی از مراکز عمدهٔ قالی‌بافی ایران محسوب می‌شود. اهمیت آن از این جهت است که میزان محصولات قالی و قالیچه‌های تولیدشده با قیمت ارزان، از سایر نواحی قالی‌بافی ایران بیشتر است، به طوری که می‌توان همدان را مرکز قالیچه‌های ارزان‌ قیمت نامید. ثبت برند در همدان.

آنچه بیش از هرچیز موجب شناسایی قالی‌های همدان می‌شود، وجود ریشه‌های بلند و پرپشم آن است، به طوری که قالی‌های همدان سنگین‌تر از قالی‌های دیگر مناطق ایران می‌باشند. ثبت برند در همدان.

واحد های ثبت شرکت در شهرستانهای استان همدان شامل:ثبت برند در همدان،ثبت برند در ملایر،ثبت برند در اسد آباد،ثبت برند در تویسرکان،ثبت برند در نهاوند،ثبت برند در رزن،ثبت برند در کبوتر آهنگ،ثبت برند درجوکار اشاره نمود.

در پایان در زمینه ثبت برند در همدان و کلیه مراحل ثبت برند و ثبت علامت تجاری در همدان می توانید از مشاوران مجموعه بین الملل مشاوره رایگان دریافت نمایید.