سامانه تخصصی و ثبتی و اداری ثبت برند در قزوین

جهت ثبت برند در قزوین و انجام کلیه امور حقوقی ثبت برند و اجرای مراحل ثبت برند در قزوین می توانید از کارشناسان مجرب موسسه حقوقی بین الملل نهایت استفاده را برده و از مشاوره های رایگان کارشناسان مجرب موسسه حقوقی بین الملل بهرمند گردید.

در حوزه ثبت برند در قزوین موسسه بین الملل مفتخر است با توجه به وضعیت اقتصادی و صنعتی کلان شهر قزوین و همچنین رونق کسب و کار در این استان پهناور،کارگروه ویژه ای در حوزه ثبت برند در قزوین را در نظر بگیرد.

شما عزیزان می توانی در صورت نیاز به مشاورههای تخصصی در حوزه ثبت برند و همچنین مراحل اجرایی و حقوقی ثبت برند در قزوین کلیه روند پرونده ثبت برند در استان قزوین را به موسسه بین المل واگذار نمایید.در این مجتمع کلیه خدمات ثبت برند در حوزه قزوین با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام می گردد.

ثبت برند در قزوین

توضیحاتی کوتاه در خصوص وضعیت اقتصادی شهر قزوین

استان قزوین یکی از ۳۱ استان ایران است و در بخش شمال غربی این کشور واقع شده‌است. این استان با دارا بودن تنها ۱ درصد از مساحت کشور نزدیک به ۵ درصد در اقتصاد و تولیدات ایران نقش دارد.مساحت این استان حدود ۱۵٬۸۲۰ کیلومتر مربع است و با استان‌های مازندران، گیلان، همدان، زنجان، مرکزی و البرز همسایه‌است. این استان از استان‌های لرزه‌خیز ایران است.

استان قزوین یکی از مناطق عمده تولید فندق، پسته، زغال‌اخته (درخت)، انگور و کشمش در ایران است.

این استان، بر پایه واپسین تقسیمات کشوری، دارای ۶ شهرستان، ۱۹ بخش، ۲۵ شهر، ۴۶ دهستان و ۱۵۴۷ روستا است. شهرستان‌های قزوین، تاکستان، بوئین زهرا، آبیک، شهرستان البرز و شهرستان آوج شهرستانهای این استان هستند.

کلیه امور ثبت برند در استان قزوین در واحدهای ثبتی(ثبت برند در قزوین،ثبت برند در بوئین زهرا،ثبت برند در آبیک،ثبت برند در البرز قزوین،ثبت برند در آوج) و مناطق تحت پوشش استان قزوین صورت می پذیرد.

استان قزوین به علت نزدیکی به پایتخت و دارا بودن بیش از ۳۴۰۰ واحد تولیدی و صادرات غیر نفتی معادل ث میلیون دلار، قدرت تنظیم بازار ۳۲ میلیون نفر یعنی ۴۰ درصد از جمعیت ایران را داراست. بیش از ۱۳۰ هزار نفر در بخش صنعت این استان مشغول به کار هستند. این استان هم چنین چهارمین استان صنعتی ایران در سال ۱۳۸۸ بوده و رتبه نخست تعداد جمعیت شاغل به کل جمعیتش را در کشور داراست.

در پایان در صورن نیاز به کلیه امور مشاوره وثبت برند در قزوین با کارشناسان مجرب موسسه بین الملل در تماس باشید.