سامانه تخصصی و ثبتی و اداری ثبت برند در قزوین

نام تجاری و یا برند یه گونه ای باید طراحی و انتخاب گردد که از کلمه و یا حروف و یا اعداد ... ساخته شده باشد که معرف و نشانه آن محصول و کالا و یا خدمات باشد . هنگامی برندی را برای خدمات و یا محصولات و یا کالاهای خود انتخاب می کنید می توانید آن را از دیگر موارد متمایز تر نشان دهید . مشتری راحت می تواند برند و محصول و یا کالای مورد نظر خودرا انتخاب نماید. وقتی بر روی محصول و کالا و خدمات خود برندی را انتخاب می کنید هدف این است که فروش و ارائه خدمات خود را بیشتر کنید . در نتیجه با ثبت برند می توانید کار و یا فعالیت های اقتصادی تجاری بازرگانی خود را گسترش دهید .

در حوزه ثبت برند در قزوین موسسه بین الملل مفتخر است با توجه به وضعیت اقتصادی و صنعتی کلان شهر قزوین و همچنین رونق کسب و کار در این استان پهناور،کارگروه ویژه ای در حوزه ثبت برند در قزوین را در نظر بگیرد.

شما عزیزان می توانی در صورت نیاز به مشاورههای تخصصی در حوزه ثبت برند و همچنین مراحل اجرایی و حقوقی ثبت برند در قزوین کلیه روند پرونده ثبت برند در استان قزوین را به موسسه بین المل واگذار نمایید.در این مجتمع کلیه خدمات ثبت برند در حوزه قزوین با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام می گردد.

ثبت برند در قزوین

توضیحاتی کوتاه در خصوص وضعیت اقتصادی شهر قزوین

استان قزوین یکی از ۳۱ استان ایران است و در بخش شمال غربی این کشور واقع شده‌است. این استان با دارا بودن تنها ۱ درصد از مساحت کشور نزدیک به ۵ درصد در اقتصاد و تولیدات ایران نقش دارد.مساحت این استان حدود ۱۵٬۸۲۰ کیلومتر مربع است و با استان‌های مازندران، گیلان، همدان، زنجان، مرکزی و البرز همسایه‌است. این استان از استان‌های لرزه‌خیز ایران است.

استان قزوین یکی از مناطق عمده تولید فندق، پسته، زغال‌اخته (درخت)، انگور و کشمش در ایران است.

این استان، بر پایه واپسین تقسیمات کشوری، دارای ۶ شهرستان، ۱۹ بخش، ۲۵ شهر، ۴۶ دهستان و ۱۵۴۷ روستا است. شهرستان‌های قزوین، تاکستان، بوئین زهرا، آبیک، شهرستان البرز و شهرستان آوج شهرستانهای این استان هستند.

کلیه امور ثبت برند در استان قزوین در واحدهای ثبتی(ثبت برند در قزوین،ثبت برند در بوئین زهرا،ثبت برند در آبیک،ثبت برند در البرز قزوین،ثبت برند در آوج) و مناطق تحت پوشش استان قزوین صورت می پذیرد.

استان قزوین به علت نزدیکی به پایتخت و دارا بودن بیش از ۳۴۰۰ واحد تولیدی و صادرات غیر نفتی معادل ث میلیون دلار، قدرت تنظیم بازار ۳۲ میلیون نفر یعنی ۴۰ درصد از جمعیت ایران را داراست. بیش از ۱۳۰ هزار نفر در بخش صنعت این استان مشغول به کار هستند. این استان هم چنین چهارمین استان صنعتی ایران در سال ۱۳۸۸ بوده و رتبه نخست تعداد جمعیت شاغل به کل جمعیتش را در کشور داراست.

در صورن نیاز به کلیه امور مشاوره وثبت برند در قزوین با کارشناسان مجرب موسسه بین الملل در تماس باشید.

مدارک لازم برای ثبت برند در قزوین

اشخاص حقوقی

 • یک نسخه کپی از آگهی تاسیس ، هر نوع تغییرات مانند تغییر نام ، آدرس و تغییر مدیر عامل و همچنین روزنامه تاسیس به همراه درج تغییرات
 • یک نسخه کپی از مجوز های شرکت شامل پروانه بهره برداری و جواز تاسیس

تبصره : چنانچه مجوزی به نام شرکت وجود ندارد و شرکت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل به صورت شخصی داشته باشند برای ثبت قابل قبول می باشد .

 • کپی کارت بازرگانی به نام شرکت یا مدیر عامل شرکت
 • کپی شناسنامه و کارت ملی مدیر عامل شرکت
 • ارائه یک نمونه از علامت تجاری مورد تقاضاد در ابعاد 10*10
 • مهر شرکت

 اشخاص حقیقی

 • کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی
 • کپی جواز کسب و یا هرگونه مجوز فعالیت
 • کپی کارت بازرگانی به نام متقاضی
 • یک نمونه از علامت تجاری مورد درخواست در ابعاد 10*10

زمان ، هزینه ، تعرفه و قیمت ثبت برند در قزوین

زمان ثبت برند در قزوین متناسب یا اعلام نتیجه کارشناسان اداره ثبت مالکیت صنعتی می باشد . معمولا این پروسه زمانی 30 روز می باشد ولی در برخی مواقع زمان دقیقی نمی توان اعلام کرد زیرا عواملی بر زمان ثبت بستگی دارد از جمله تعداد پرونده های کارشناسان و یا نوع برند و نوع شخصیت متقاضی ثبت برند و...

هزینه های ثبت برند در قزوین بر اساس نوع شخصیت متقاضی متقاوت می باشد یعنی شخصیت حقیقی با شخصیت حقوقی هزینه های مختلفی را باید پرداخت نمایند .

برای اطلاع از این هزینه ها می توان از کارشناسان و مشاوران ثبت بین الملل راهنمایی لازم را کسب کرد فقط بایک تماس تلفنی .

مراحل ثبت برند در قزوین

انتخاب برندی که قدرتمند بوده و تکرارای نباشد .

ورود با سایت اداره مالکیت صنعتی

درج کلیه اطلاعات خواسته شده از متقاضی براساس نوع شخصیت متقاضی

مدارک اسکن و در سامانه بارگذاری نمایید .

سپس پرداخت هزینه های دولتی ثبت برند در قزوین از طریق درگاه اینترنتی سامانه

بازبینی اطلاعات درج شده و در صورت صحت اطلاعات وارده ارسال اطلاعات و دریافت رمز عبور و کدرهگیری به تلفن همراه

مدارک و اظهارات توسط کارشناسان بررسی می شود و نتیجه به صورت ابلاغیه به متقاضی ارسال می شود .

بعد از تأیید اطلاعات چاپ آگهی نوبت اول و سپس در صورت عدم مشاهده اعتراضات چاپ و صدور آگهی نوبت دوم رزونامه رسمی

بعد از پایان مراحل و تأیید برند انتخابی گواهینامه 10 ساله به متقاضی اعطا می گردد .

ثبت علامت تجاری در قزوین

ثبت یک علامت تجاری به دو شکل جمعی و نام تجاری نیز  به انجام  می رسد که در قانون ثبت علائم تجاری به هر نام و نشانی که کالا و خدمات را از یکدیگر متمایز نماید نشان تجاری گویند و اسم تجاری در حقیقت مشخص کننده اشخاص حقیقی و حقوقی مالک علامت است .تصویر علامت تجاری میبایست در سند اظهارنامه درج گردد .

واژگان مرتبط با ثبت برند در قزوین

 • ثبت علامت تجاری در قزوین
 • ثبت لوگو آرم و نام تجاری در قزوین
 • ثبت اسم تجاری در قزوین
 • ثبت نام و نشان تجاری در قزوین
 • ثبت آرم تجاری در قزوین

ثبت برند در استان قزوین

 • ثبت برند در تاکستان
 • ثبت برند در آبیک
 • ثبت برند در بوئین زهرا
 • ثبت برند در الوند
 • ثبت برند در آوج