جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
5/5 - (1 امتیاز)

همین لحظه در اطراف شما حداقل چند نمونه از برندهای ثبت شده و مشهور وجود دارد که با دیدن آن ها تمامی کاربرد و عقبه آن ها معرفی می شود، ثبت برند این کار را انجام می دهد تنها با چند گام ساده می توانید ثبت برند در شهرکرد را در زمینه و طبقه فعالیت خود به ثبت رسانید سپس با تولید و عرضه آن محصول خود را در ذهن مصرف کنندگان هک کنید، به این روش برندینگ می گویند، البته برند انتخابی باید دارای شروط و قوانین مندرج در مالکیت صنعتی باشد که ما در ادامه متن زیر صفرتا صد ثبت برند را به شما ارائه می دهیم باشد که راهنمای شما باشد.

ثبت برند در شهرکرد

در هر کسب و کاری که هستید با هر میزان در آمد اگر به دنبال افزایش فروش محصول یا خدمات خود هستید و می خواهید در دراز مدت به درآمد بالا برسید شما نیاز مند ثبت برند در شهرکرد هستید.
تمام کسب و کار های معروف دنیا بدون برندشان هیچ ارزشی نخواهند داشت و همه آنها از ناشناخته بودن شروع کرده اند، شما نیز برای شروع باید ثبت برند در شهرکرد را انجام دهید.
شاید بپرسید یعنی هر برندی را می توان به ثبت رساند؟ پاسخ منفی است ثبت برند اصول خاص خودش را دارد و اطلاعات مربوط به این اصول و قواعد را در ادامه این مقاله خواهید آموخت پس با ما همراه باشید.
قبل از اینکه به مطالعه موارد اساسی در خصوص ثبت برند در شهرکرد بپردازیم، بد نیست توضیح کوتاهی در خصوص مجتمع ثبت بین الملل در اختیارتان قرار دهیم، این مجتمع از تیم کارشناسان ثبت، کارشناسان اجرایی ثبت و وکلای پایه یک تشکیل شده، که تمام دغدغه این افراد به نتیجه رساندن پرونده ثبتی شما عزیزان است، حتی اگر سوالی در حوزه ثبت دارید می توانید از طریق شماره های تماس مجتمع ثبت بین الملل با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.
ادامه مطلب
ثبت برند در تهران - مشاوره رایگان حقوقی

انواع ثبت برند و علامت تجاری در شهرکرد

برند های نوشتاری: این نوع برند ها از کلمات و اسم های فارسی انتخاب می شوند و باید در نظر داشته باشید، اسم عام، صفت، مکان، اسم ارگان های بین المللی و داخلی،  اسم محصول و اسامی مشور و غیره به عنوان اسم برند قابل ثبت نیستند.

نام های تجاری تصویری: علائم تجاری یا لوگو نماد، تصویر یا طرحی است که از اشکال و رنگ ها طراحی می شود و به دنبال این است  که پیامی را به مشتریان خود برساند. برند های تصویری نباید مشابه برند های تصویری معروف و ثبت شده باشند و علاوه بر این نباید در طراحی آن از پرچم کشورها یا نماد های نظامی استفاده شود.

علائم تجاری ترکیبی: این برند ها تشکیل شده از برند های تصویری و نوشتاری است و تمام قواعد دو  نوع برند پیشین باید در طراحی این نوع برند لحاظ گردد.

هزینه و زمان ثبت برند در شهرکرد

تعرفه های ثبت برند در شهرکرد را می توانید از طریق تماس با کارشناسان ثبت بین الملل دریافت کنید اما به طور کل مجموع پرداخت های شما عبارت است از؛ هزینه اظهارنامه ثبت برند در شهرکرد، هزینه روزنامه رسمی نوبت اول، هزینه ثبت و حق الدرج برند، هزینه روزنامه رسمی نوبت دوم برند، برای اطلاع دقیق از هزینه ثبت برند با کارشناسان ثبت بین الملل تماس بگیرید.

زمان ثبت برند به تکمیل بودن مدارک و شرایط مربوطه بستگی دارد. اما زمان تقریبی برای ثبت برند در شهرکرد 35 الی 45 روز کاری می باشد.

ثبت برند در شهرکرد و سپس ثبت در مادرید

برای ثبت برند در مادرید ابتدا باید برند تان در ایران ثبت شود، مادرید یک پروتکل بین المللی برای ثبت برند است که در حال حاضر 85 عضو رسمی دارد و برای ثبت برندتان در هر یک از این 85 کشور مربوطه باید تقاضای ثبت داده شود.

مادرید در واقع روشی است که بدون مراجعه به کشور مورد نظر برندتان را در آن کشور ها تحت معاهده مادرید که ایران نیز در آن عضو است، به ثبت برسانید هزینه این نوع از ثبت برند بر اساس فرانک سوئیس محاسبه می گردد. با توجه به هزینه و وقتی که برای سفر  جداگانه به هر کشور در صورت نبود این پروتکل باید صرف می کردید بسیار کمتر است.

ادامه مطلب
مراحل ثبت لوگو در کرج

در مقاله ای که لینک آن را در ادامه مطلب قرارداده ایم در این خصوص بیشتر بخوانید:  ثبت بین المللی برند

انواع ثبت برند و علامت تجاری در شهرکرد

مدارک ثبت برند در شهرکرد

 1. کپی مدارک هویتی متقاضی حقیقی و برای متقاضی حقوقی مدارک هویتی مدیر عامل ارسال می شود.
 2. نمونه علامت تجاری مربوطه که برای ثبت برند در شهرکرد باید ارائه نمایید.
 3. جواز تأسیس یا جواز کسب یا هرگونه پروانه فعالیتی که مجوز فعالیت متقاضی اعم از حقیقی یا حقوقی باشد.
 4. مدارک ثبتی برای اشخاص حقوقی اعم از آخرین آگهی تغییرات شرکت و آگهی تأسیس شرکت
 5. کارت بازرگانی در شرایطی که برند غیر فارسی می باشد.
 6. وکالت نامه در صورت داشتن وکیل

ابطال برند ثبت شده در شهرکرد در چه شرایطی انجام می شود؟

گاهاً به اشتباه یا سهواً کارشناسان اداره ثبت علامت به برند هایی مجوز ثبت می دهند که قانوناً مشابه یا عین این برند ها به ثبت رسیده که در صورتی که مالک اول برند در روزنامه رسمی نوبت اول متوجه درخواست ثبت برند نشود.

برند به ثبت برسد با مراجعه به دادگاه می تواند تقاضای ابطال تصدیق برند را خواستار شود در صورتی که واقعاً مغایرتی بین دو برند بر اساس چارچوب های اداره ثبت علامت وجود داشته باشد. در اداره مالکیت با دستور دادگاه رای به ابطال برند دوم که از لحاظ تقدم زمانی بعد از برند اول به ثبت رسیده صادر می شود.

مراحل ثبت برند در شهرکرد

 • ورود به سیستم اداره ثبت علائم تجاری، ثبت اختراعات و طرح های صنعتی
 • تکمیل فرم اظهارنامه ثبت علامت که با توجه به متقاضی ثبت علامت باید تکمیل گردد.
 • با دریافت تأییدیه پذیرش روزنامه رسمی نوبت اول منتشر می گردد.
 • بعد از سی روز باید هزینه ثبت برند پرداخت گردد.
 • شماره ثبت برند در این مرحله صادر می شود.
 • سپس روزنامه رسمی نوبت دوم برند منتشر می گردد.
 • با ارائه اصل مدارک به اداره ثبت علامت تجاری طی یک هفته تصدیق ده ساله برند صادر می شود.
 • و در نهایت می توانید تصدیق را با مراجعه به اداره ثبت علامت تجاری در شهر تهران دریافت کنید.

اطلاعات تکمیلی در مورد مراحل و روش ثبت برند را در این مقاله بیابید: مراحل ثبت برند

خدمات مربوط به مالکیت صنعتی در شهرکرد

 • ثبت برند و علامت تجاری
 • اختراع
 • طرح صنعتی
 • نقل و انتقال گواهی نامه صادر شده
 • صدور گواهی نامه از اداره مالکیت صنعتی
 • ثبت بین المللی اختراع، طرح صنعتی، برند و علائم تجاری
ادامه مطلب
همه مراحل ثبت برند در بندرعباس

ثبت اختراع در شهرکرد

برای ثبت اختراع در شهرکر مخترعین عزیز با ورود به سایت مالکیت صنعتی و دریافت اظهارنامه ثبت اختراع و تنظیم آن می توانند درخواست خود را ثبت کنند. کارشناسان اداره ثبت شرکت ها بعد از بررسی درخواست طی 35 الی 45 روز در صورت تایید آگهی ثبت 20 ساله اختراع را صادر می کنند.

ثبت طرح صنعتی در شهرکرد

برای ثبت طرح صنعتی در شهرکرد لازم است. طرحس جدید و متفاوت با نمونه های موجود در بازار داشته باشید تا طی بررسی های انجام شده گوایه ثبت آن نیز صادر شود. گواهی نامه های طرح صنعتی دارای 5 سال اعتبار هستند که می توانید این اعتبار را به مدت دو دوره تمدید نمایید. مطالعه ثبت طرح صنعتی در زمینه کسب اطلاعات تکمیلی برای شما خالی از لطف نیست.

حوزه های ثبت برند در استان چهار محال و بختیاری

 • بروجن
 • فرخ شهر
 • فارسان
 • لردگان
 • اردل
 • کوهرنگ

دلایل اصلی ثبت برند در شهرکرد

فضای مجازی و تبلیغات اینترنتی دیگر برند ها را محدود به یک شهر یا نقطه خاصی نکرده بلکه شما با اندکی تبلیغات می توانید برندتان را به سراسر دنیا معرفی کنید.

درصورتی که تاکنون اقدام به ثبت برند نکرده اید همین حالا وقتش است، تلفنتان را بردارید با کارشناسان  گروه ثبت بین الملل تماس بگیرید و مراحل ثبت برندتان را شروع کنید.

تمام برند هایی که شما هم اکنون می شناسید در صنایع مختلف همه آنها ابتدا به ثبت رسیده اند. بعد به بازار عرضه شدند زیرا اگر غیر از این بود خیلی زوذتر افراد سود جو آن را به ثبت می رساندند.

وقتی می گوییم برند محصول را می فروشد یعنی چه؟ بگذارید با مثالی برایتان توضیح دهیم، یک برند معروف خوراکی را در ذهنتان تصور کنید که شما مشتری آن هستید و محصولاتش مورد قبول شما نیز می باشد، وقتی وارد فروشگاهی می شوید که محصول جدیدی از آن برند می بینید بدون اینکه قصد خرید آن محصول را داشته باشید ناخدا گاه به سمتش می روید.

برای خرید آن اقدام می کنید، چون به برندش اعتماد دارید این اعتماد به برند در دنیای تجارت نقش عمده ای دارد، پس در آینده برند شما هم با تلاش و دقت به این جایگاه خواهد رسید اما لازمه آن ابتدا ثبت برند در شهرکرد است، پس هم اکنون با کارشناسان تیم ثبت بین الملل تماس بگیرید و مشاوره ثبت برندتان را  رایگان دریافت کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x