جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید
در هر کسب و کاری که هستید با هر میزان در آمد اگر به دنبال افزایش فروش محصول یا خدمات خود هستید و می خواهید در دراز مدت به درآمد بالا برسید شما نیاز مند ثبت برند در شهرکرد هستید. تمام کسب و کار های معروف دنیا بدون برندشان هیچ ارزشی نخواهند داشت و همه آنها از ناشناخته بودن شروع کرده اند، شما نیز برای شروع باید ثبت برند در شهرکرد را انجام دهید. شاید بپرسید یعنی هر برندی را می توان به ثبت رساند؟ پاسخ منفی است ثبت برند اصول خاص خودش را دارد و اطلاعات مربوط به این اصول و قواعد را در ادامه این مقاله خواهید آموخت پس با ما همراه باشید.قبل از اینکه به مطالعه موارد اساسی در خصوص ثبت برند در شهرکرد بپردازیم، بد نیست توضیح کوتاهی در خصوص مجتمع ثبت بین الملل در اختیارتان قرار دهیم، این مجتمع از تیم کارشناسان ثبت، کارشناسان اجرایی ثبت و وکلای پایه یک تشکیل شده، که تمام دغدغه این افراد به نتیجه رساندن پرونده ثبتی شما عزیزان است، حتی اگر سوالی در حوزه ثبت دارید می توانید از طریق شماره های تماس مجتمع ثبت بین الملل با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

انواع برند و علامت تجاری

برند های نوشتاری: این نوع برند ها از کلمات و اسم های فارسی انتخاب می شوند و باید در نظر داشته باشید، اسم عام ، صفت، مکان، اسم ارگان های بین المللی و داخلی،  اسم محصول و اسامی مشور و.. به عنوان اسم برند قابل ثبت نیستند.

برند های تصویری: علائم تجاری یا لوگو نماد ، تصویر یا طرحی است که از اشکال و رنگ ها طراحی می شود و به دنبال این است  که پیامی را به مشتریان خود برساند. برند های تصویری نباید مشابه برند های تصویری معروف و ثبت شده باشند و علاوه بر این نباید در طراحی آن از پرچم کشورها یا نماد های نظامی استفاده شود.

ادامه مطلب
ثبت بین المللی برند

برند های ترکیبی: این برند ها تشکیل شده از برند های تصویری و نوشتاری است و تمام قواعد دو  نوع برند پیشین باید در طراحی این نوع برند لحاظ گردد.

هزینه ثبت برند در شهرکرد

تعرفه های ثبت برند در شهرکرد را می توانید از طریق تماس با کارشناسان ثبت بین الملل دریافت کنید اما به طور کل مجموع پرداخت های شما عبارت است از؛ هزینه اظهارنامه ثبت برند در شهرکرد، هزینه روزنامه رسمی نوبت اول، هزینه ثبت و حق الدرج برند، هزینه روزنامه رسمی نوبت دوم برند، برای اطلاع دقیق از هزینه ثبت برند با کارشناسان ثبت بین الملل تماس بگیرید.

ثبت برند در مادرید

برای ثبت برند در مادرید ابتدا باید برند تان در ایرن ثبت شود، مادرید یک پروتکل بین المللی برای ثبت برند است که در حال حاضر 85 عضو رسمی دارد و برای ثبت برندتان در هر یک از این 85 کشور مربوطه باید تقاضای ثبت داده شود. مادرید در واقع روشی است که بدون مراجعه  به کشور مورد نظر برندتان را در آن کشور ها  تحت معاهده مادرید که ایران نیز در آن عضو است ، به ثبت برسانید هزینه این نوع از ثبت برند بر اساس فرانک سوئیس محاسبه می گردد و با توجه به هزینه و وقتی که برای سفر  جداگانه به هر کشور در صورت نبود این پروتکل باید صرف می کردید بسیار کمتر است.

در مقاله ای که لینک آن را در ادامه مطلب قرارداده ایم در این خصوص بیشتر بخوانید:  ثبت بین المللی برند

ثبت برند شهرکرد با ثبت بین الملل

مدارک ثبت برند در شهرکرد

 1. کپی مدارک هویتی متقاضی حقیقی و برای متقاضی حقوقی مدارک هویتی مدیر عامل ارسال می شود.
 2. نمونه علامت تجاری مربوطه که برای ثبت برند در شهرکرد باید ارائه نمایید.
 3. جواز تأسیس یا جواز کسب یا هرگونه پروانه فعالیتی که مجوز فعالیت متقاضی اعم از حقیقی یا حقوقی باشد.
 4. مدارک ثبتی برای اشخاص حقوقی اعم از آخرین آگهی تغییرات شرکت و آگهی تأسیس شرکت
 5. کارت بازرگانی در شرایطی که برند غیر فارسی می باشد.
 6. وکالت نامه در صورت داشتن وکیل
ادامه مطلب
علامت تجاری

ابطال برند ثبت شده در چه شرایطی انجام می شود؟

گاهاً به اشتباه یا سهواً کارشناسان اداره ثبت علامت به برند هایی مجوز ثبت می دهند که قانوناً مشابه یا عین این برند ها به ثبت رسیده که در صورتی که مالک اول برند در روزنامه رسمی نوبت اول متوجه درخواست ثبت برند نشود و برند به ثبت برسد با مراجعه به دادگاه می تواند تقاضای ابطال تصدیق برند را خواستار شود در صورتی که واقعاً مغایرتی بین دو برند بر اساس چارچوب های اداره ثبت علامت وجود داشته باشد ،  در اداره مالکیت با دستور دادگاه رای به ابطال برند دوم که از لحاظ تقدم زمانی بعد از برند اول به ثبت رسیده صادر می شود.

مراحل ثبت برند در شهرکرد

 • ورود به سیستم اداره ثبت علائم تجاری، ثبت اختراعات و طرح های صنعتی
 • تکمیل فرم اظهارنامه ثبت علامت که با توجه به متقاضی ثبت علامت باید تکمیل گردد.
 • با دریافت تأییدیه پذیرش روزنامه رسمی نوبت اول منتشر می گردد.
 • بعد از سی روز باید هزینه ثبت برند پرداخت گردد.
 • شماره ثبت برند در این مرحله صادر می شود.
 • سپس روزنامه رسمی نوبت دوم برند منتشر می گردد.
 • با ارائه اصل مدارک به اداره ثبت علامت تجاری طی یک هفته تصدیق ده ساله برند صادر می شود.
 • و در نهایت می توانید تصدیق را با مراجعه به اداره ثبت علامت تجاری در شهر تهران دریافت کنید.

اطلاعات تکمیلی در مورد مراحل و روش ثبت برند را در این مقاله بیابید: مراحل ثبت برند

پایان: فضای مجازی و تبلیغات اینترنتی دیگر برند ها را محدود به یک شهر یا نقطه خاصی نکرده بلکه شما با اندکی تبلیغات می توانید برندتان را به سراسر دنیا معرفی کنید. اگر تاکنون اقدام به ثبت برند نکرده اید همین حالا وقتش است، تلفنتان را بردارید با کارشناسان  گروه ثبت بین الملل تماس بگیرید و مراحل ثبت برندتان را شروع کنید، تمام برند هایی که شما هم اکنون می شناسید در صنایع مختلف همه آنها ابتدا به ثبت رسیده اند و بعد به بازار عرضه شدند زیرا اگر غیر از این بود خیلی زوذتر افراد سود جو آن را به ثبت می رساندند.

ادامه مطلب
نام تجاری چگونه انتخاب می شود؟

وقتی می گوییم برند محصول را می فروشد یعنی چه؟ بگذارید با مثالی برایتان توضیح دهیم، یک برند معروف خوراکی را در ذهنتان تصور کنید که شما مشتری آن هستید و محصولاتش مورد قبول شما نیز می باشد، وقتی وارد فروشگاهی می شوید که محصول جدیدی از آن برند می بینید بدون اینکه قصد خرید آن محصول را داشته باشید ناخدا گاه به سمتش می روید و برای خرید آن اقدام می کنید، چون به برندش اعتماد دارید این اعتماد به برند در دنیای تجارت نقش عمده ای دارد، پس در آینده برند شما هم با تلاش و دقت به این جایگاه خواهد رسید اما لازمه آن ابتدا ثبت برند در شهرکرد است ، پس هم اکنون با کارشناسان تیم ثبت بین الملل تماس بگیرید و مشاوره ثبت برندتان را  رایگان دریافت کنید.

ثبت برند در استان چهار محال و بختیاری

 • ثبت برند در بروجن
 • ثبت برند در فرخ شهر
 • ثبت برند در فارسان
 • ثبت برند در لردگان
 • ثبت برند در اردل
 • ثبت برند در کوهرنگ

یک پاسخ بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن