سامانه تخصصی و ثبتی ثبت برند در ساری

برند چیست و چرا باید برند خود را ثبت کرد ؟ برند از نماد و نشان و یا طرح که در بردارنده اعداد و حرف و رنگ و یا ترکیبی از موارد فوق باشد که در جهت نشان دادن محصولات و خدمات و کالاهای خود به مصرف کننده انتخاب می شود. توسط این برند است که می توان محصولات و کالاها و حتی خدمات  خود را شاخص کرد و فرق میان دیگر موارد را نشان داد  . وقتی بر روی محصول و کالا و یا خدمات خود نوع برند خود را ثبت می کنید مصرف کننده با دیدن و شنیدن این برند می تواند محصولات و خدمات و کالای شما را شناسایی کند . هرچه برند را ساده و در تلفظ آسان تری انتخاب نمایید بیشتر می توان مصرف کننده را به خود جلب کرد . هدف از ثبت برند ارتقا سطح کیفیت و افزایش فروش می باشد .  

در استان مازنداران به مرکزیت ساری واحد ثبت برند در شهر ساری می باشد.کلیه عزیزان جهت ثبت برند در ساری باید به واحدثبت برند ساری در استان مازندران مراجعه نمایند.

با راه اندازی کارگروه مجموعه بزگ ثبت شرکت و برند بین الملل در صورت نیاز به فرایند و خدمات ثبت برند و علامت تجاری در ساری می توانید کلیه مراحل اعم از امور اداری و حقوقی و ثبتی در اداره ثبت مالکیت صنعتی را به ثبت شرکت و برند بین الملل واگذار نمایید.

در صورت نیاز به ثبت برند در ساری با کارگروه متخصص ثبت برند بین الملل در ساری تماس حاصل نمایید و از تجربیات و دانش همکاران ما با مشاوره های رایگان بهرمند گردید.

ساری از جمله شهرهای بسیار قدیمی ایران است. بنای ساری مرکزاستان مازندران را بر اساس نوشته حمد الله مستوفی و دیگر مورخان به تهمورث دیوبند از پادشاهان اساطیری ایران، عده‌ای به فریدون شاه پیشدادی و برخی هم به توس پسر نوروز نسبت می‌دهند. ساری در قرن اول هجری به دست فرخان ابن دابویه بربری محله‌ای تجدید بناشده‌است.

جمعیت شهر ساری(ثبت برند در ساری)

نمودار تغییر جمعیت ساری در سال‌های گذشته

جمعیت شهر ساری بر اساس نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۰، ۲۹۶٬۴۱۷ نفر بوده است که از سال ۸۵ تا به حال ۲٫۵۵ درصد رشد داشته است.

صنایع ساری(ثبت برند در ساری)

از اواخر دهه۲۰ تا ۵۰ شمسی کارخانجات صنعتی شرکت ام ام با تولید روغن نباتی و چند محصول جانبی دیگر یکی از تولید کنندگان بزرگ روغن نباتی در ایران به شمار می‌رفت.

شکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بزرگترین تولید کننده کاغذ در خاورمیانه با ظرفیت مجموعاً ۱۷۵۰۰۰ تن شامل ۹۰۰۰۰ تن کاغذ روزنامه و چاپ و تحریر و ۸۵۰۰۰ تن کاغذ فلوتینگ. (ثبت برند در ساری)

در صورت نیاز به ثبت برند در ساری و در استان مازندران و شهرستانهای استان مازندران از جمله ساری با کارشناسان مجرب موسسه بین الملل در ارتباط باشید.

مدارک مورد نیاز ثبت برند در ساری 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند برای اشخاص حقیقی

 1. فتوکپی  اصل از شناسنامه و کارت ملی
 2. ارائه پروانه بهره برداری یا مجوز تولید یا پروانه کسب برابر اصل شده
 3. وکالتنامه که امضا شده باشد .
 4. تصویر علامت تجاری مورد نظر به ابعاد ۸*۸ سانتیمتر به تعداد 10 عدد
 5. کارت بازرگانی بنام شخص دارنده جواز (در صورتیکه علامت مورد نظر لاتین و یا غیر فارسی باشد)

مدارک مورد نیاز ثبت علامت تجاری برای اشخاص حقوقی یا شرکتها

 1. ارائه پروانه بهره برداری یا مجوز تولید یا پروانه کسب برابر اصل شده
 2. تصویر اولین روزنامه رسمی شرکت (آگهی تاسیس) و روزنامه رسمی آخرین تغییرات هیات مدیره شرکت (دوره آن منقضی نشده باشد.)
 3. فتوکپی برابر اصل از شناسنامه و کارت ملی دارندگان حق امضای اوراق بهادار شرکت
 4. کارت بازرگانی برابر اصل شده شناسنامه شخص حقوقی (در صورتیکه علامت مورد نظر لاتین باشد)
 5. تصویر علامت تجاری مورد نظر به ابعاد ۸*۸ سانتیمتر به تعداد 10 عدد و توضیح در خصوص علامت و توصیف
 6. امضای وکالتنامه توسط دارندگان حق امضای مجاز اوراق بهادار و مهر شرکت

زمان ، هزینه ، تعرفه ، قیمت ثبت برند در ساری

بعد از اینکه ثبت مراحل برند در اداره مالکیت صنعتی به پایان رسید آگهی صادر می شود کلیه مراحل ثبت و انجام آن تا به صدور آگهی در اداره ثبت شرکت ها 30 الی 35 روز کاری می باشد . در این بازه زمانی باید صبور بوده تابتوانید گ.اهینامه 10 ساله را اخذ نمایید

هزینه های ثبت برند در ساری باتوجه به درخواست متقاضی و نوع برند و نوع فعالیت آن و ه مچنین نوع شخصیت حقیقی و یا حقوقی متفاوت می باشد .

برای اطلاع از ریز هزینه های ثبت برند در ساری می توانید با کارشناسان اداره ثبت بین الملل تمس بگیرید .

مراحل ثبت برند در ساری

ثبت برند توسط متقاضی

ابتدار وارد سایت شده و مراحل ثبت را طی نمایید . سپس مدارک را در سایت بارگذاری نمایید و بازبینی اطلاعات درج شده و ارسال اطلاعات به اداره مالکیت صنعتی ، سپس وظیفه کارشناسان اداره بررسی و استعلامات لازم بر روی پرونده ثبت برند می باشد و نتیجه این وارسی ها به صورت ابلاغیه به متقاضی اعلام می نمایند .

اطلاعات درج در اظهارنامه ثبت برند باید به دقت درج گردد تا در هنگام وارسی های کارشناسان با مشکل رد پرونده مواجه نشوید برای اسنکه بتوانید برند خود را با درستی و صحت اطلاعات ثبت نمایید می توانید با کارشناسان ثبت بین الملل راهنمایی لازم را کسب نمایید .

ثبت برند توسط مجتمع ثبتی بین الملل

با مراجعه به کارشناسان ثبت بین الملل نیازهای مشاوره ای شما کشف و در اختیار شما مراجعین محترم قرار خواهد گرفت پس از اخذ مدارک مورد نیاز شما عزیزان ،مراحل ثبتی شما در کوتاهترین زمان ممکن آغاز خواهد شد. با ثبت فرم های سامانه ای از سوی کارشناسان بین الملل ظرف مدت 40-35روز کاری کارشناسان نظر خود را در مورد ثبت برند شما اعلام خواهد کرد.

در صورت تایید کارشناسان تصدیق نهایی برند شما توسط کارشناس اداره مالکیت صنعتی به شما موکلین محترم ابلاغ می گردد.شما متقاضیان محترم ثبت علامت تجاری می توانید با دپارتمان های تخصصی ثبت برند بین الملل تماس حاصل نموده و از مشاوره های رایگان کارشناسان ما بهره مند گردیدچنانچه کار خود را به مجتمع بین الملل بسپاریدوکیل ثبت برند و علامت تجاری کلیه مراحل امر ثبت برند در ساری را برای شما به انجام می رساند

ثبت علامت تجاری در ساری

علامت تجاری متشکل از تصاویر، رنگها و اشکالی می باشد که میتواند معرف یک تولید کننده اقتصادی باشد و در حقیقیت وجه تمایزی مابین  کالا و خدمات تولیدی ایجاد میکند  ثبت علامت تجاری جلوی سو استفاده های احتمالی را می گیرد و نیز سبب شناخت شما در بازار شده و برای شما ایجاد منابع مالی می کند. که همین امر باعث شده است که ثبت برند جایگاه ویژه ای پیدا کند و امروزه یکی از ارکان اصلی فعالیتهای تجاری و غیرتجاری شود.

ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در ساری

 نمیتوان گفت  که  برند همانند  لوگو می باشد زیرا لوگو یک آرم است که نشانه و نمایی از یک سازمان می باشد در حالیکه برند دارای معنای معنوی می باشدو ذهنیت مشتریان درباره محصول و فعالیت بنگاه یا شرکت را تداعی میکند  

واژگان مرتبط با ثبت برند در ساری

 • ثبت علامت تجاری در ساری
 • ثبت لوگو و نام تجاری در ساری
 • ثبت اسم تجاری در ساری
 • ثبت نام و نشان تجاری در ساری
 • ثبت آرم تجاری در ساری

ثبت برند در استان مازندارن

 • ثبت برند در بابل
 • ثبت برند در قائم شهر
 • ثبت برند در عباس آباد
 • ثبت برند در آمل
 • ثبت برند در چالوس
 • ثبت برند در رامسر
 • ثبت برند در بهشر
 • ثبت برند در رویان
 • ثبت برند در بابلسر
 • ثبت برند در نوشهر
 • ثبت برند در تنکابن
 • ثبت برند در جویبار
 • ثبت برند در نور
 • ثبت برند در محمودآباد
 • ثبت برند در نکا
 • ثبت برند در فریدون کنار