سامانه تخصصی و ثبتی ثبت برند در ساری

برند اصل اساسی یک کسب و کار می باشد.با ثبت برند در ساری و استان مازندران از این اصل دور نمانید.ما در مجموعه بین الملل کلیه فرایند ثبت برند در ساری و ثبت برند در استان مازندران را با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام می دهیم.

در استان مازنداران به مرکزیت ساری واحد ثبت برند در شهر ساری می باشد.کلیه عزیزان جهت ثبت برند در ساری باید به واحدثبت برند ساری در استان مازندران مراجعه نمایند.

با راه اندازی کارگروه مجموعه بزگ ثبت شرکت و برند بین الملل در صورت نیاز به فرایند و خدمات ثبت برند و علامت تجاری در ساری می توانید کلیه مراحل اعم از امور اداری و حقوقی و ثبتی در اداره ثبت مالکیت صنعتی را به ثبت شرکت و برند بین الملل واگذار نمایید.

در صورت نیاز به ثبت برند در ساری با کارگروه متخصص ثبت برند بین الملل در ساری تماس حاصل نمایید و از تجربیات و دانش همکاران ما با مشاوره های رایگان بهرمند گردید.

ثبت برند در ساری

ساری از جمله شهرهای بسیار قدیمی ایران است. بنای ساری مرکزاستان مازندران را بر اساس نوشته حمد الله مستوفی و دیگر مورخان به تهمورث دیوبند از پادشاهان اساطیری ایران، عده‌ای به فریدون شاه پیشدادی و برخی هم به توس پسر نوروز نسبت می‌دهند. ساری در قرن اول هجری به دست فرخان ابن دابویه بربری محله‌ای تجدید بناشده‌است.

جمعیت شهر ساری(ثبت برند در ساری)

نمودار تغییر جمعیت ساری در سال‌های گذشته

جمعیت شهر ساری بر اساس نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۰، ۲۹۶٬۴۱۷ نفر بوده است که از سال ۸۵ تا به حال ۲٫۵۵ درصد رشد داشته است.

صنایع ساری(ثبت برند در ساری)

از اواخر دهه۲۰ تا ۵۰ شمسی کارخانجات صنعتی شرکت ام ام با تولید روغن نباتی و چند محصول جانبی دیگر یکی از تولید کنندگان بزرگ روغن نباتی در ایران به شمار می‌رفت.

شکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بزرگترین تولید کننده کاغذ در خاورمیانه با ظرفیت مجموعاً ۱۷۵۰۰۰ تن شامل ۹۰۰۰۰ تن کاغذ روزنامه و چاپ و تحریر و ۸۵۰۰۰ تن کاغذ فلوتینگ. (ثبت برند در ساری)

در صورت نیاز به ثبت برند در ساری و در استان مازندران و شهرستانهای استان مازندران از جمله ساری با کارشناسان مجرب موسسه بین الملل در ارتباط باشید.